Opinie o COMFORT MED + Sp. z o.o. w Przeźmierowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie COMFORT MED + Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w COMFORT MED + Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COMFORT MED + Sp. z o.o. w Przeźmierowo

Karol

Nie rozumiem negatywnych komentarzy. Jak można kupić coś co ci nie pasuje albo coś czego nie chcesz. Podoba się kupujesz, nie podoba się - nie kupujesz. Ktoś naprawdę musi być poszkodowanym żeby kupować podpisywać umowę a potem bzdury wypisywać na forum. Ja byłem kupiłem tylko matę masującą bo akurat tego szukałem, wynegocjowałem dobrą cenę, nikt mi nic nie czarował, nie wciskał, nie męczył czy kłamał. Ludzie kultura, towar super. Dziękuję.

Makuch Staszek

MOja opinia jest taka że jak ktoś nie pracował w administracji publicznej bądz w firmie związanej z księgowością to nie jest w stanie się pozbierać bo w Comford- Med jest tak że jak się z nimi kontaktujesz to nic nie wiedzą i zwalają na przedstawicieli tych na pokazie Jest to Zorganizowany Mechanizm tylko rozdzielony na części . Polegający na tym że bank TF -Comfort MED i Przedstawiciele to Jedna CAła Grupa i Mają POparcie cwaniaków z Górych stołków Dlatego ludzie mają robiony mętlik w bardzo inteligentny sposób robiony.Ale jak trafią na mądrych ludzi to Mają Wielki Problem Bo urząd Ochrony Konkurencji i konsumenta Jest bezlitosny Sakramenckie Kary nakłada za lekceważenie Przepisów odnośnie kupna-sprzedaży . Niestety wtedy cała piramida wykłada się jak domino

Adam_K

fajne prezenty na pokazie, dostałem telewizorek, super sprawa

duży plus dla firmy Comfort

Odkurzacz jest zachwycający, żadnych worków, tylko woda i można sprzątać. Jak sprzątałam normalnym odkurzaczem to zaraz po sprzątaniu dalej fruwał kurz. Teraz dopiero widzę jaka może być różnica. Wreszcie mam poczucie, że żyję w czystym domu i powietrze nawet jest inne. Jak ktoś jest alergikiem to ma to dla niego duże znaczenie. Zanim kupiłam to sprawdzałam wiele opcji jakie są na rynku. Ten jedyny nie ma jakiś dodatkowych węzyków do wody do prania a słyszałam, że to często przecieka kapie. Nie znalazłam na rynku innego odkurzacza który by miał takie rozwiązanie jak ten z Comfort Med, co uzasadnia wysoką cenę. no i plastiki, inne odkurzacze maja takie slabe, już w kartonie widziałam pękniecie. Ten Home jest porządny, ma też obrotowe kółka, więc elegancko jeździ więc sprząta się łatwo. Mam też wyciskarkę, jakość jak Hurom, więc super, ale w zestawie wyszła mi taniej. Jak się policzy wszystko, co można kupić w zestawie promocyjnym to wcale nie wychodzi drogo, biorąc pod uwagę oczywiście jakość premium.

kasia
@duży plus dla firmy Comfort

podzielam opinię, odkuracz super sprawa

dominika
@kasia

jestem bardzo zadowolona z zakupu

bogusia
@dominika

Ciekawa prelekcja w Toruniu. Dowiedzieliśmy się z mężem wiele przyatnych rzeczy o zdrowiu. Zobaczymy jak sprawdzą sie produkty.

@duży plus dla firmy Comfort

taki porządny jak ta firma

jacek
@Piotr

dokladnie, bardzo dobry sprzet. jestem bardzo zadowolony

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie COMFORT MED + Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
logo firmy Menedżer Produktu
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.

Kazimierz

Panie Marianie ja dziś byłem na pokazie w Koszalinie i dostałem obiecany prezent! Może Pan firmy pomylił?

KAROL

tak to prawda,szkoda dlA NICH CZASU

PoPo

Mam (usunięte przez administratora) złotą kartę i (usunięte przez administratora) wie do czego ona służy Moje sugestie dla Komfort Med PPHU: Mam złotą kartę i(usunięte przez administratora)nie wiem do czego ona służy xD Pozdro Lubię atmosferę w Komfort Med PPHU za: Ehh

małgorzata

Uwaga !!!!!!!!! Sprzedają maść,połowa zawartości opakowania. Kontaktowaliśmy się między sobą (uczestnicy-znamy się) wszyscy mieli tak samo

Laura

Dzisiaj ta firma była w programie Polsat w Interwencji . (usunięte przez administratora)

emerytka

Uczestniczyłam wraz z mężem w spotkaniu 12.01.2019r w Zgierzu , na które zdecydowałam się po dziesiątym telefonie .Pani obiecała , że uczestnicy dostaną mały przenośny telewizorek/ 10 cali/PRZY wyjściu okazało się , że Pani prowadząca rozdawała jakieś badziewne , nikomu nie potrzebne przedmioty . Po prostu kolejny raz zakpiono ze starszych ludzi .Dzisiaj próbowałam dodzwonić się do fi , ale telefon jest głuchy.

Gienek

Nie polecam ceny pomnożone razy 10 x Moje sugestie dla Komfort Med PPHU: Nie polecam ceny ich produktów są pomnożone razy 10x

Senior

uczestniczyłem wraz z żoną w "spotkaniu" , a właściwie zorganizowamej (usunięte przez administratora),zaaranżowanej farsie pokazu różnych produktów ( mata do masażu, komplet garnków, oczyszczacz powietrza, odkurzacz "Rainbow"). Słuchacze ,głównie starsze małżenstwa, zostali namówieni do uczestnictwa w tej namolnej (usunięte przez administratora) imprezce (hotel Secesja w Krakowie, 10.01.2019) namolnymi telefonami i zapewnieniami o cennej nagrodzie (przenośny TV) szczegółowo opisywanej przez namawiającą agentkę Komfort Med. Stosując różne manipulacje( losowania śmieciowych "prezentów") i (usunięte przez administratora) informacje , przekonywano uczestników do zakupu prezentowanych wyrobów za bajońskie ceny! Manipulacje prelegentki i kilku pomocników wspomagali wcześniej przygotowani, rzekomi słuchacze ( oczywiście nagrodzeni specjalnymi nagrodami) . Po zakończeniu "pokazu" i udanej sprzedaży zestawu (oczywiście za bardzo wygórowaną cenę- patrz Allegro), uczestnicy zostali "obdarowani" śmieciowymi drobiazgami (zamiast obiecanych przenośnych telewizorów). Niektórzy głośno wyrażali swoje oburzenie. Niesmak i żenada z powodu tak obrażliwego potraktowania starszych poważnych i i ufnych (niestety) ludzi. Dlaczego taka firma bezkarnie uprawia swój (usunięte przez administratora) proceder?

cc Ważne

jak udało się rozwiązać umowę? proszę o podpowiedź

Karol P

Cała prawda!!!

Jack

Jak żyć, jak żyć pane premierzy

Cała prawda identycznie było w Chełmie to samo dziadostwo tak się zastanawiam czy coś by dało zgłoszenie sprawy do UOKIK-u. Przecież ten cały pokaz to jedna wielka lipa

Liwia

Potwierdzam w 100%. Właśnie wróciłam z pokazu z atrapą tabletu. Żenujące.....

Zadowolony uczestnik

Witam, byliśmy dzisiaj z żoną na spotkaniu w Chorzowie organizowaną przez tą firmę i generalnie całe spotkanie było według mnie na wysokim poziomie ,masaż na urządzeniach bardzo przyjemny i ludzie pracujący w tej firmie uprzejmi i o dziwo nie tv jak to wcześniej moi poprzednicy napisali. Nic nie kupilismy ponieważ część mamy a na matę która kosztuje 8500 to musimy się jeszcze zastanowić. Prezent otrzymaliśmy jak było obiecane wcześniej i na pewno do tej firmy na spotkanie wrócimy. Bo odczucia są bardzo pozytywnie. Dziękuję

iza
@Zadowolony uczestnik

Podzielamy Państwa opinię

Kris
@iza

My też byliśmy, fajne spotkanie

Naciągacze i (usunięte przez administratora) odstąpiłem od umowy to chcieli mnie obciążyć za karton 200zł powiedzieli że był uszkodzony. Zaliczkę którą wpłaciłem oddawali mi miesiąc

Michal

(usunięte przez administratora) pioracy zakupiłem do firmy ,super produkt . Mata masujące też ok , nie bolą mnie już plecy po pracy

Emi

Zgadzam się jedna wielka ściema prezent obiecany to 100 % nie to co obiecywali więcej nie skorzystam

poszkodowana

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wykorzystują ludzi

byly pracownik
@poszkodowana

Co za bzdura. Pracowałem w tej firmie przed wyjazdem za granicę. Najuczciwsza firma z tej branży w jakiej miałem okazję pracować. Wynagrodzenie zawsze na czas i wysokość ok. Jak można pisać, że firma wykorzystuje ludzi skoro to jedyna firma, która właśnie traktuje ich uczciwie.

byly handlowiec
@byly pracownik

bardzo uczciwa... w szczegolnosci kary pieniezne za popelnione bledy... nie jest to zgodne z kodeksem pracy... za byle co 200 zl kary............

xxx
@byly handlowiec

zazwyczaj kary są za błędy...

X
@xxx

Proszę zapoznać się z kodeksem pracy, a następnie prowadzić dysputę na temat kar pieniężnych

klaudia

Pewnego dnia odebrałam telefon w którym Pan zapewniał mnie że zostałam wylosowana i powinnam zgłosić się po odbiór tableta najnowszej generacji z kamerą 4k i innymi różnymi funkcjami, więc pojechałam po ta nagrodę i okazało się że to firma która wciska ludziom kit i sprzedają byle produkty za bardzo dużą cenę ja osobiście zostałam wylosowana po odbiór nagrody głównej ale kazali najpierw zapłacić 8500 zł a tablet który miał być taki wyśmienity to zabawka po której moje dziecko może rysować bo to żaden tablet tylko rysik z ekranem szmelc po prostu. Nie nabierajcie się na to bo ja też polakomilam się na tableta i straciłam tylko czas i paliwo.

Konsument

Proszę o kontakt osobę, która odstąpiła od umowy z firmą Comfort Med+, odesłane towary zostały przez firmę odebrane, jednak zażądała odszkodowania w wysokości 40% wartości produktów przez rzekome uszkodzenie produktu. Jak można zareklamować taki protokół?

agnieszka
@Konsument

Ja miałam podobną sytuację i konsultowałam się z prawnikiem. Jeśli towar był używany, albo uszkodzony w transporcie to faktycznie klient ponosi odpowiedzialność i zapłacić musi. Ja się dogadałam z firmą i wyciskarkę, która była przeze mnie użyta po prostu kupiłam i używam dalej. Wszystko załatwiłam polubownie, bo fakt w ustawie jest napisane, że towar zwracany musi być w nienaruszonym stanie. Gdyby towar był uszkodzony w transporcie to trzeba się procesować z firmą kurierską.

Zostaw merytoryczną opinię o COMFORT MED + Sp. z o.o. - Przeźmierowo

• Jak się pracuje w COMFORT MED + Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy COMFORT MED + Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COMFORT MED + Sp. z o.o.?

COMFORT MED + Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 101 ocen.

COMFORT MED + Sp. z o.o.