Opinie o Mille Sapori Plus Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Mille Sapori Plus Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Mille Sapori Plus Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mille Sapori Plus Sp. z o.o. w Warszawa

Nie daj Boże sie pomylic !

za kazdy maly blad wzywaja na dywanik i potracaja z wyplaty !

Szoszo
@Nie daj Boże sie pomylic !

A za co Ci potracili? Zepsułeś coś?to pewnie musiałeś zwrócić. To tak samo jak bym zespół Ci telewizor tez byś chcial abym Ci odkupił. Mam racje ?

Marzena

Jest (usunięte przez administratora) dopóki pasujesz pracującym z tobą ludziom. Kiedy przestajesz, pozbywają się ciebie. Bez skrupułów wywalili mnie na podstawie wyssanych z palca oskarżeń, nie dając najmniejszej szansy na przedstawienie drugiej strony medalu. Wystarczyły pomówienia koleżanek. Koleżanek, które dla zaspokojenia swojego podłego ego (bo przecież nie awansują, nie dostaną podwyżki) przekręcą fakty, dorobią historie i wyolbrzymią wszystko, byle tylko komuś dopiec. Nie udało im się ze starą pracownicą, więc wzięły się za mnie. A ja nie umiem się bronić przed takimi ludźmi... Generalnie interes ma się kręcić i nikogo na górze nie obchodzą braki kadrowe, wadliwy program czy inne niezależne od pracownika warunki. Jako pierwszy na linii frontu, zbierasz cięgi za wszystko i od wszystkich. Od klientów za kierowców, od magazynu za klientów, od handlowców za magazyn... Zjepki za pomyłki, opóźnienia i cudze niedopatrzenia. Nie jest łatwo to znosić. I standardowa spychologia oraz brak wyraźnego zakresu obowiązków. Możesz się dwoić i troić, a i tak nikt nic nie zmieni.

Kadry
@Marzena

Pani Marzeno odnosząc się do Pani wpisu przypominam, że w ostatnich miesiącach dwie osoby z BOK awansowały. Przypominam również, że praca w Biurze Obsługi Klienta wiąże się z niedogodnościami, o których Pani napisała ale profesjonalny pracownik powinien umieć sobie radzić w podobnych sytuacjach. Profesjonalny pracownik BOK na pierwszym miejscu stawia miłą obsługę klienta i nie nie wylewa na niego swoich frustracji. Mimo wszystko przykro nam, że wyniosła Pani z pracy u nas tak negatywne emocje. Życzę pomyślnej kariery zawodowej zgodnej z Pani oczekiwaniami.

Masza i niedźwiedź

Misza,zacznij pisać bajki dzieciom napewno będą się dobrze czytały i sprzedawały. Skąd Wy bierzecie takie informacje?

Żona

Zacznijcie zatrudniać kompetente osoby na stanowiskach kierowników, bo to co się dzieje w zakresie zarządzania kierowcami, ich trasami, robieniem ich w balona, wykorzystywaniem i nie szanowaniem ich jako ludzi prosi się tylko o zgłoszenie każdej takiej sprawy do(usunięte przez administratora) i nie zawaham się tego zrobić jak nie poprawicie warunków pracy. Mam dosyć oglądania męża tylko nocami w domu, bo świt wygna, noc przygna. Taka firma, wielki włoch i żeby skąpić na flotę? Żeby skąpić na dotrudnienie ludzi których brakuje? Żeby taka firma nie miała wykształconego logistyka? To jest żart, całkowity brak profesjonalizmu i fuszerka. Żeby kierowcy otrzymywali jeszcze adekwatne wynagrodzenie do przepracowanych godzin i wyjeżdzonych kilometrów. Ale po co? Najważniejsze, że kierownictwu niczego nie brakuje, bo ręka rękę myje.

@Żona

Myślę, że żyjemy w wolnym kraju i praca nie jest przymusowa. Jeżeli praca nam nie pasuje możemy ją zmienić na inną :)

Miś
@Anonim

A ja myśle że takie firmy powinno się tępić , jak można nie płacić ludziom za nadgodziny ? Widzę ze firma traktuje swoich pracowników jak wolontariuszy ale dobrze ze są odpowiednie instytucje które zajmują się takimi firmami

@Anonim

O jak dobrze wszystkim znany tekst, który dzień za dniem każdy z nas słyszy, by być zmotywowanym do pracy :)

Kierowca
@Żona

Szkoda ze Pani nie podaje imienia meza ktory tak narzeka na prace, zawsze moze ja zmienic, trzeba miec odwage jesli cos sie zarzuca danej firmie, ale skoro maz nadal pracuje to jednak nie jest tak zle. Sam pracuje jako Kierowca w Mille Sapori i nie ukrywam ze jest lekko, ale mam stala prace i wynagrodzenie na czas a to rzadkosc w polskich firmach.

Żona
@Kierowca

Szkoda, że Pan nie podał swojego nazwiska, skoro jest tak dobrze i tak sobie pan chwali to chyba nie wstyd się podpisać pod swoją opinią? Wynagrodzenie na czas to nie rzadkość a standard, dziwi mnie, że taką oczywistą kwestię podaje pan jako jakiś nadzwyczajny benefit. Gdzie pan wcześniej pracował? Na czarno? Dodam tylko, że mój mąż też nie wie, że to jego żona :) pozdrawiam

Nie dać się wykorzystac
@Żona

Może pani mi dać do siebie jakiś kontakt chce porozmawiać o tej firmie pozdrawiam

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Mille Sapori Plus Sp. z o.o. na stanowisko Doradca Klienta ds. Gastronomii (Przedstawiciel Handlowy)? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Joanna Kawczyńska

Odradzam ponieważ gdy już nie jesteś potrzebny a robiłeś z zaangażowaniem swoją pracę zwolnią Cię bez motywu. Mało tego, uważaj co podpisujesz ponieważ podłożą Ci dokumenty do podpisu na Twoją niekorzyść.

Co jaki okres czasu w Mille Sapori Plus Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

On

Chętnie się dowiem ....bo nie słyszałem w tej firmie o podwyżkach :)

Marcin- kraków

pracowałem jeden dzien 04.II. Przepracowalem 6 godzin, nie dali mi odzieży , nie było szkolenia BHP.

Xyz

Witam. Pojawiło się ogłoszenie Specjalisty d.s windykacji w Warszawie. Może ktoś więcej opowiedzieć o pracy w Warszawie na Gierdziejewskiego? Atmosfera, zarobki? :)

ristorante

Produkty prosto w Włoch dobrej jakości, dostawy codziennie również w sobotę, tylko obsługa na Krakowie bardzo słaba, przy tak dużej konkurencji dostawców. Co chwilę podwyżki, zmiany rabatów, brak komunikacji, brak informacji czy towar będzie, czy można zaproponować zamienny towar. Reprezentanci zmieniają się co chwilę, jak dzwonisz to nie wiesz czy już ktoś inny cię nie obsługuje, jak już pracujesz z kimś kumatym i znającym się na produktach i ofercie to za jakiś czas go nie ma, do biura w godzinach popołudniowych się nie dodzwonisz, a nie ma systemu do zamawiania towaru jak w innych firmach. Nie jest to tylko moja opinia, kolega z okolic Bielska mówi że jeszcze gorzej...

Magda

@nico czy da się awansować na wyższe stanowiska ?

nico
@Magda

nie da się, jedynie co można to czekać na to co będzie kiedy znowu rynek gastronomiczny ruszy, ale wtedy potrzebni będą doświadczeni ludzie znający się na produkcie, znający realia lokalnych rynków, mających dużą wiedzę na temat lokali, kucharzy i właścicieli... no a takich pracowników się pozbywa więc dopóki ktoś nie zrozumiem że sprzedaż to budowanie relacji długo terminowych a nie tylko wpis w CRM to będzie tylko gorzej...

Jak jest z awansem w Mille Sapori Plus Sp. z o.o.?

nico

a dokładniej o co chodzi ?

Co wchodzi w socjal Mille Sapori Plus Sp. z o.o.?

Marian

W Krakowie nic ????????????????

@Marian

W oddziale Kraków nigdy nie pracował żaden „marian” kłamliwe oskarżenia w powyższym poście mają na celu zniesławienie, tworzenie negatywnego wizerunku firmy powodującego narażenie oddziału na ogromne straty. Oczywiście trzeba pamiętać, że ich zadośćuczynienia mogą się domagać od Pana nasi Prawnicy. Nie przedłużenie umowy o prace lub jej wypowiedzenie przez firmę nie powinna być powodem do mszczenia się przez szkalowania i kłamstwa. „Marian” ponieważ problemem jest również moja osoba miej odwagę i zadzwoń aby to wyjaśnić. Dotyczy postu z godziny 15:07 z dnia 18.12.2019

Marian

Droga Pani , proszę tu prawnikiem nie straszyć on to będzie miał zajęcie jak któryś z pracowników weźmie się na odwagę i zgłosi problemy do inspekcji pracy . Co do mojego wpisu to nie mam sobie nic do zarzucenia wszystko co w nim zawarte to czysta prawda wiec nie rozumie Pani obruszenia. Proszę się zastanowić dlaczego w Warszawie pracownicy są zadowoleni z pracy a w Krakowie już nie bardzo... już nie te czasy co kiedyś teraz się pracowników szanuje bo robią na prawdę kawał roboty !!! Mam nadzieję ze w końcu ktoś z osób wyżej ustawionych zajmie się tym problemem .

Marian

Nie polecam oddziału w Krakowie . Nadgodziny które pracownicy wyrabiają średnio ok 40h miesięcznie (usunięte przez administratora), nie ma premii ani żadnych dodatków np.na święta , obuwie oraz odzież robocza nie istnieje , trzeba pracować w prywatnych ciuchach , ogólny chaos ,brak organizacji(usunięte przez administratora)

Klara

Jaka panuje atmosfera bo komentarze poniżej są niezbyt zachęcające ?

mixx

Pracował ktoś jako magazynier w Warszawie i może się podzielić opinią na temat zarobków i atmosfery.

Szcześliwy pracownik

Ulka świetnie nam się pracuje ;-) zwłaszcza teraz. Czy masz co do tego jakieś wątpliwości ?

Handlowiec
@Szcześliwy pracownik

Czy firma aktualnie prowadzi jakąś rekrutację na terenie północy?

Markus Aurelius
@Handlowiec

Teraz tak, Doradca Handlowy w kanale HoReCa na woj. Pomorskie, szczegóły na pracuju.

DAMIAN

Ogolnie do tej firmy nic nie mam ale oddzial pod poznaniem to jedna wielka masakra..

Jarosław Mille Sapori TRE
@DAMIAN

Witam, bardzo ciekawe, że wpisuje się osoba, która nie pracowała na pewno w Poznaniu - jestem właścicielem i osoby o imieniu Damian - nie było w mojej firmie. Druga rzecz, że wpisuje Pan opinię na temat innej firmy, powołując się na inną firmę z Poznania. Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu wyjaśnienia Pańskiego niezadowolenia. Właściciel Mille Sapori Tre - jak Pan pracował - to na pewno numer Pan zna, więc zapraszam

Ulka

Czy tak dobrze pracuje się wam, że zupełnie zapominacie o forum?

SZCZĘŚLIWY PRACOWNIK
@Ulka

KLAUDIA

Szanowny Panie Łukaszu, w związku z pojawianiem się nieprawdziwych zarzutów pod kątem Mille Sapori Plus Sp. z o.o. oraz oszczerstw i wyzwisk skierowanych w stosunku do Prezesa Zarządu Pana Luciano Pavone pragnę poinformować, że wszelkie stosowane przez Pana praktyki zarówno pojawiające się na forach internetowych oraz w wiadomościach sms zostały skierowane do naszej kancelarii prawnej czego następstwem będzie postępowanie sądowe. Z poważaniem Klaudia Wolszczak

pracowalam

Ja również pracowałam w tej firmie. (usunięte przez administratora)Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Mille Sapori Plus Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mille Sapori Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mille Sapori Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mille Sapori Plus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mille Sapori Plus Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Kazimierza Gierdziejewskiego 7
    02-495 Warszawa

Mille Sapori Plus Sp. z o.o.