Opinie o Amazon w Sosnowiec Poznańska 1D

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Amazon. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amazon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon w Sosnowiec Poznańska 1D

Ola

Jest tu ktoś Kto też zrezygnował po drugim dniu? (Albo nawet po pierwszym) tylko proszę bez wyśmiewania, bo mnie bolą uszczypliwe komenty.

wszyscy wylecieli naprawdę i prosze głupot nie pisać komuś

@45567878

Smutno .

Ola

Nie polecam. Każda zamówiona rzecz połamaną.

@Ola

lepiej w Amazonie nic nie kupować bo z tamtąd wszystko po rozwalane uszkodzone towary dostarczają ludziom

Były
@65778

Nic dziwnego, że przesyłki są uszkodzone. Lepiej, że nie widzieliście jak na Shipie sa ładowane do samochodów. Papierowe torby wręcz nazywane sa (usunięte przez administratora) i wypełniaczem dziur na samochodach.

KTW1 ma zostać zamknięty ale nie wiadomo kiedy bardzo dobrze by się wam to wszystkim stało

@65778

Według ,,the New York Times,, mają zwolnić ludzi od technologii , sprzedaży , Alexy i z HR. Tylko tyle wiem . Od Alexy się nie dziwię. Piszą , że pracownicy Amazona podsłuchiwali klientów przez Alexe . Że naraziła amazon na wielkie straty .

Technik utrzymania ruchu

Rekrutacja w bardzo nie milej atmosferze. Tekstu typu jaki z Pana fachowiec..Nie wiem wszystkiego ale to nie znaczy żeby kogoś krytykować w taki sposób można okazać troche szacunku i poprostu zakonczyc rozmowę. Atmosfera grobowa. Na podstawie rysunków wydrukowanych na kartce i kilku pytaniach oceniaja czlowieka. No ale fachowcy z Sosnowca są najlepsi więc mogą wysmiewac ludzi w twarz. Nie widząc nawet jak ktoś pracuje. Kontak przez pocztę. Zero na temat zarobków itp. Już od pocztku rozmowy osoba zadajaca pytania wyglądała na nie zainteresowaną. Plus szybka odpowiedź z wynikami rozmowy.

Pytania o karierę zawodową. Kilka pytań technicznych.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
Topinambur

Odnosząc się do wpisu ARDA, dotyczącego zarzutów, że audytorzy i instruktorzy wybierają linkę i stację lub się sami przenoszą jak również lekceważą pracowników, SĄ TO WIERUTNE BZDURY, takie sytuacje nie mogą mieć i nie mają miejsca. Pozdrawiam.

Amazon_pytanie
@Topinambur

A ja mam pytanie jak wygląda praca w Gliwicach na ktw3 może to jakiś normalny magazyn...bo ten ktw1 sosnowiec to sami menele po pijaku...sosnowiec to totalna porażka

Ana__
@Amazon_pytanie

Wszędzie dobrze,gdzie nas nie ma :-)

KF
@Topinambur

Instruktorzy z Bożej Łaski, którzy nie mają napisane tego że nimi są w żadnej umowie i na żadnym piśmie uważają się za nie wiadomo co, bo dali im koszulki z napisem Instruktor ???? śmiech na sali a w umowie o pracę mają napisane pracownik magazynowy... jaja jak berety za 20zl uważać się za coś więcej a być zwykłym nikim. Taka jest prawda ... ????????

zdzisław
@Topinambur

sam piszesz bzdury, połowa instruktorów powinna wylecieć na pysk .. ale podlizywanie daje same bonusy.

@zdzisław

zgadzam się bo to są głomby nie instruktorki

Ini

A te instruktorki D E i on czyli D nic nie pomagają , stoją sobie koło kolegi czy koleżanki i w nosie nas mają ,a jak o cos pytamy to z pretensjami pani D wyskakuje ,,czego jeszcze nie wiesz ,, strach się o coś pytać żeby ochrzani nie dostać bo się przeszkadza w pogawędkach . Wolę zrobić źle niż się zapytać ????

Mka
@Ini

To zgłoś to do swojego menegera. Instruktorom na kretach w (usunięte przez administratora) się poprzewracało. To ich obowiązek pomagać nowym pracownikom. Starzy instruktorzy powinno być zdjęci, bo już kozaczą i mają o sobie wysokie mniemanie a są często poprostu burakami w kamizelkach instruktora.

Ole
@Ini

Instruktorka D to ta co jej się głowa trzęsie jakby miała parkinsona? Ona uważa, że ma większą wiedzę od menegerów i liderów i szczyci się tym, ale podważa ich autorytet i wychodzi to słabo

Wesola:-)

Hej.Koniec grudnia i jak z umowami przez agencje w Sosnawcu,wszyscy macie umowy na nowy rok?

Ewka
@Wesola:-)

Wszyscy chyba nie ale część osób dostała.

@Ewka

wszyscy wylecieli naprawdę i prosze głupot nie pisać komuś

Ewka
@zwalniają bez powodu

Nie mam pojęcia skąd czerpiesz te nieprawdziwe informacje ale mi przedłużyli umowę, a za mną było kilka osób które też dostały. Z tego co słyszałam najprawdopodobniej zostawili ok. 10% ludzi z tych których przyjmowali na okres peaku.

Spełniona
@zwalniają bez powodu

U mnie na dziale wszystkim przedłużyli. Kocham pracować przez agencję. Każdemu polecam zatrudnienie przez Randstad stabilna umowa i dobre zarobki

Gummer
@Spełniona

Fałszywa propaganda

to są instruktorki bez szkół bez wykształcenia i one nauczą nowego pracownika śmiech na sali

Tomek Sojer

Ostatnio oglądałem film o Polsce wojennej i (usunięte przez administratora) i cały czas myślałem o pracy w Amazon i team leaderach... Dlaczego? Nie mogłem się skupić na filmie :/

zwalniają bez powodu

Amazon tak i tak kiedyś pójdzie do zamknięcia biedronka już na tą Halę ręce zaciera okupić to od Amazona za pięć lat już to istniało KTW 1 nie będzie dobrze wam wszystkim życzę wam koniec pracy i updłość firmy

Zzz
@zwalniają bez powodu

Naucz się pisać po polsku.

Zolza

3 klasy podstawówki?

Gal Anonim

Człowieku , przestań dokuczać innym . Zajmij się sobą samym , bo nakręcasz chory hejt . To nieludzkie . W autobusie pracowniczym Amazona jeżdżą faceci pod wpływem alkoholu . Też śmierdzą . To samo się tyczy palaczy . Dla nich też powinien się pojawić twój hejt . Wszyscy jesteśmy równi . Nie jesteś lepszy od tych ludzi .

@Zolza

to ty kobieto masz te trzy klasy podstawówki kto sie tak przezywa sam sie tak nazywa to ty widać szkoły żadnej nie masz bo ja szkołe mam technikum budowlane nawet mógł bym ci papier pokazać a ty nie masz nic i w amazonie pracujesz bo jesteś taka ulicznica nie wykształcona bo gdzie indziej się do roboty nie nadajesz bo nie masz szkoły w amazonie to tylko ludzie bez szkoły pracują to są ludzie bez wykształcenia jak by mieli wykształcenie to by ich tu nie było i ciebie też Zolzo

Topinambur

Piszecie, żeby zamknęli magazyn, żeby może wszystkie firmy niech pozamykają ciekawe , gdzie znajdziecie zatrudnienie, zawsze wszyscy na tym forum bardzo brutalnie opisują pracę, więc należy szukać do momentu kiedy będziecie zadowoleni, ja z mojej strony napiszę, że moim skromnym zdaniem wszystko jest jak najbardziej ok. bez problemu , może kiedyś być o wiele ciężej, więc nie piszcie złych i negatywnych opinii, jeśli komuś nie odpowiada, pole do popisu i pokazania swoich możliwości znalezienia lepszej pracy , napewno nikt nie będzie płakał, bo chętnych do pracy jest dużo. Nie oceniajcie mojego wpisu, jest neutralny, osobisty.

@Topinambur

ja na budowie znajde prace zawód geodeta czy operator koparko ładowarki lepsza prac kopać doły

@Topinambur

i tak to do zamknięcia pójdzie ja zgłosze do inspekcji pracy że nadgodziny przymusowe kazują robić ludziom

@Topinambur

i tak to do zamknięcia pójdzie wszystkich was z tamtąd zwolnią koniec będzie lenistwa przesiadywania i patrzenia w telefon

Ciasny Wiesiek

Jesteście niewolnikami za (usunięte przez administratora) pieniadze, nie lepiej wyjechać z kraju i też być (usunięte przez administratora) ale godnie żyć

@Ciasny Wiesiek

zgadzam się

zwalniają bez powodu

no takie jedzenie gotują w Amazonie kolega łukasz wymiotował on powinien trochę tego jedzenia zabrać i iśc z tym do sanepidu co to ludzią daja przecież tak naprawdę idzie sie tam zatruć a nie zjeść dobry obiad w amazonie nie ma co jeść lepiej jedzenie swoje z domu przynieść

Były Pracownik

Pracowałem w tej firmie 2 lata na Picku, najpierw przez Adecco, później pod Amazon, nie narzekałem jak większość tu ludzi, znalazłem inną pracę, która na tą chwilę mi odpowiada, nikt mnie nie zwalniał, nie odczułem mobingu, wszyscy narzekający czemu nie szukacie innej pracy, której w okolicy do wyboru do koloru, tylko wylewacie tu żale i pracujecie dalej... Co do obiadów to zawsze jadłem i zawsze wszystko ok, też nie rozumiem skąd tyle negatywnych opinii, skoro takie wszystko nie dobre, to czemu tylu ludzi jadło i pewnie je????

zwalniają bez powodu

prawda boli w oczy że wy tam przesiadujecie wszscy tk do zwolnieni pójdziecie tego wam zycze tysiące jest na twoje miejsce lepszych nowych młodych ludzi oj tam człowieku pomocny

zwalniają bez powodu

Amazon to (usunięte przez administratora) firma tylko trzeba czekać kiedy to upadnie w Polsce i szlak to trafi a wy wszyscy bez prawdziwej pracy żebyście zostali tego wam życzę hej ty pomocny żebyś nigdy w życiu nie znalazł innej pracy jak kiedyś to (usunięte przez administratora) padnie i pozwolniają was wszystkich należało by się bo wy tak jesteśćie lesery nie nadające się ludzie do pracy z Amazona inne pracodawcy nie powinni przyjmować z tamtąd ludzi bo Amazonie tam są idioci nie prawdziwi pracownicy

SZKODA SIĘ PRZYJMOWAĆ

lepszym ludziom nie przedłużyli umowy co mogli by tam jeszcze po pracować starali się pracowali nie chodzili wcale na żadne L4 gorszych gnoji po zostawiali leni smierdzących co wcale nie praują w telefony patrzą oglądają sobie filmiki rozmawiają z koleżankami jedzą paluszki na stacjach nie przejmując się normami gorze lesery zostali co im sie pracowć nie chcę chodzą do tej pracy jak z karę biorą L4 i nie pracują w tej firmie jest nie porządek tak nie powinno być że pracownik sie stara i wyrzucić zwolnic go patrzą nie polecam tam nikomu w tym głównie pracy ta firma Amazon w Sosnowcu to dno (usunięte przez administratora) nie robota

Modus
@SZKODA SIĘ PRZYJMOWAĆ

Jak dla mnie,to piszę jedna i ta sama osoba, podszywająca się pod,,, zwalniają bez powodu,, czyli gość z kucykiem. ŻENADA

SZKODA SIĘ PRZYJMOWAĆ
@Modus

W MAMZONIE PRCUJĄ LUDZIE BEZ SZKÓŁ BEZ WYKSZTAŁCENIA DZIEWCZYNY TŁUMANICE GŁUPIE CO NIE UMIAŁY SIĘ UCZYĆ W TYCH ZWODACH CO CHCIAŁY PRCOWAĆ I MUSZĄ BYĆ SKAZANE NA AMAZON AMAZONKI AMAZONKI BUHAHA BUHAHABUHAHA GŁUPIE PNIENKI Z AMAZOŃKA ALE (usunięte przez administratora) PRCA W AMAZONIE TAKA SOBIE PRZYJDZIE Z NOCKI PROSTO DO SPANIA W DZIEŃ A JAKIE OBOWIĄZKI DOMOWE JĄ CZEKAJĄ ANI Z DZIECKIEM NA SPCEREK NIE PÓJDZIE BO MATECZKA AMAZOŃSKA MUSI SPAĆ CAŁY DZIEŃ I ZNOWU DO BUSIKA WSIADAĆ I NA NOCKĘ JECHAĆ I TAK W KOŁO I TAK W KOŁO PRACA (usunięte przez administratora) WYKŃCZJĄCA CZŁOWIEKA W ŻYCIU I ROZWALAJACA MAŁOZEŃSTWA

tak i tak amazon zwalnia
@Modus

a ty cicho śmierdzacy leniu bo już powinneś dawno wylecieć z tego Amazona dobra dla ciebie praca bo nic nie robisz tylko stoisz i w telefon patrzysz takich leserów jak ty nie będa trzymać też cię zwolnią zobaczysz że prędzej czy pózniej wypowiedzenie dostaniesz to nie ma znaczenia żadnego czy pracownik zatrudniony przez agencję pracy czy przez firmę bo firma amazon też zwalnia ludzi ile prcowników wyzwolniali i następnych nowych zatrudniać a tych ludzi wyeksploatowanych do zwolnienia naprawdę tam nie ma prawdziwej stałej pracy pracę trzeba normalną szukać

zwalniają bez powodu

myślicie że ta praca tylko dla was będzie bo poleciałeś palncie jeden do agencji nagdłeś głupot gorszych leserów ja ty trzymają co pracować nie chcą wy tam wcale nie prcujecie przesiadujecie w telefony patrzycie prawda was boli w oczy że jesteście ludzie co się do innej pracy nie nadajecie nie macie szkół wykształcenia żadnego i amazonik wąchacie bo się gdzie indziej nie nadacie jedna z dziewczyn się chwaliła że jest kosmetologiem to czemu nie pracuje w slonie kosmetycznym tylko w amazonie bo naprawdę nie ma tego zawodu i nie będzie miała nie nadaje się za kosmetyczkę

Krecik

Super ze ktoś na w końcu odwagę pisać na Voa to co się dzieje na kretach to jakiś cyrk Piotr B. Wyprawia co mu się podoba nikogo nie szanuje

Bazuka
@Krecik

Ludzie zawsze najwiecej mają do powiedzenia I napisania gdy Czuja że są anōnimowym,jeśli na kogoś plujesz to się przedstaw I udowodnić swoja rację inaczej to zwykły hejt

Krecik
@Bazuka

Przedstawienie się grozi utrata pracy nie jesna osoba już podpadła Piotrowi z cret i już nie pracuje, chyba zapominasz że normalni ludzie mają raty do zapłaty! A on nawet jak sprośne foty wysyłał do pracowników to nadal pracuje.

Azonczyk
@Krecik

Piotr B to se typuje menadżerów których zostawić a których zwolnić

zwalniają bez powodu

właśmie zwolnili mnie dzisiaj bez podania przyczyn kazali mi w nocy jechać do domu że już tu nie pracuję normę miałem dużą przymusowe obowiązkowe nadgodziny ale to zgłoszę do inspekcji pracy firma łamie prawa pracownicze powinienem pracować do końca grudnia do końca umowy a oni już zwolnić przyszła pani z wypowiedzeniem i powiedziała że koniec pracy ktoś musi się tym zająć zwalniają dobrych ludzi co mogli by pracować ja nie wiem za co mnie zwolnili ani mi tego nie powiedzieli czemu mi kazali odejść z pracy ludzie nie polecam tego główna

Zosia
@zwalniają bez powodu

Może dlatego że robiłeś 400 paczek,nie oglądając ich. . byle jak, byle było.niewazne czy rozmiar,kolor, fason się zgadza. Byle było 400.Do tego obraźales ludzi,nie wspomnę, że z mydłem byłeś na bakier

Angelika85
@zwalniają bez powodu

Trza było ciężej pracować, nawet na kolanach może byś zachował posadę, niestety nawet trzeba czasem obcisganc komu trzeba żeby zachować w tym kraju posadę:(.

@zwalniają bez powodu

Czyżby to nasz nowy Instruktor który się tak chwalił że inni umowy nie dostaną a ty byłeś święcie przekonany że dostaniesz umowę. To widzisz twoje przewidywania się spełniły dostałeś umowę na zaufanego klienta

@Zosia

wszystko było oglądane sprawdzane polecieli nagadać że nie sprawdzam ciuchów zazdroscili scie z normy że norma duża ja dobrze mówiłem że będzie norma duża to będzie w porządku i dlatego obrobili scie mi (usunięte przez administratora) bo scie się bali że przedłużą mi umowę z tą normą wy macie niskie normy was wszystkich wyrzucić powinni wszystkich za łep macie nie porządek i tak wykańczacie nowych ludzi wy wszyscy nie pracujecie tylko przegadujecie z koleżaneczkami kolesiami tak umiecie robić oglądnąć paczkę to tylko moment i szybko się naprawdę pracuje wy słabo robicie to powinni scie wszyscy wszyscy wylecieć że oszukujecie że pracujecie trzeba niszczyć ludzi co mają normy duże ja wysłuchałem chłopaka jak gadał i wszystko wiem jak jest zaraz kto ma dużą normę to go niszczyć bo sie boicie że wam podwyższą i bardzo dobrze że podwyższą powinni zrobić normę 50 tak żebyśćie padneli z tej waszej kochanej pracy bo to jest robota a nie udawanie oszukiwanie że pracujecie już was dawno wyrzucić powinni wszystkich amazon szuka ludzi szybkich ruchliwych sprawnych a nie kaleki jak wy jestescie kaleki kogo ja obrażałem ten kto nagadał tłumaczyć sie będzie bo ja to zgłosze do PIP ochroniarze nawet mówili niech to pan zgłosi że mają MOBBING wyśmiewanie się obgadywanie pokazywanie palcem na kolege to wy mie obrażaliscie nie powinni mnie zwolnić do końca umowy powinienem pracować trzeba to zgłosic umowa by wygasła i nie przedłużyli by najlepiej wyrzucić kogoś w środku miesiąca bo ktoś pójdzie do agaencji i głupoty powie a oni wieżą takim głupim starym babą w okularach czy jakimś kolesią inspektorat pracy się tym zajmie niech powiedza kogo ja obrażałem ten gnojek kto poleciał do agencji to się będzie tłumaczył kto taki mądry oszukujecie nie pracujecie normy niskie chcecie i nazywać lajkową prace macie lekką nie cięzką skończy się wam to kiedyś

@Anonim

pójde do inspekcj pracy zgłosze firma łamie prawo pracownika

@Zosia

I nikt nie raczył porozmawiać z człowiekiem , zamiast go zwalniać bez przyczyny ? Tak po cichu , na bezczelnego ? Pracownikowi należy się rozmowa . Myślę , że ktoś łamie paskudnie prawa pracownicze . Człowiek ma jakiś problem i nikt mu nie pomógł . Pomimo pięknych napisów na kamizelkach ,,chętnie pomogę,, . I kampaniach o wszelkiej pomocy . Może człowiek nie ma węchu ? W Amazonie człowiekowi siada wzrok , słuch , nerwy , więc pewnie też węch .

Bóg Ojciec

Nie chciałbym żeby żadne z moich ukochanych dzieci trafiło do tego zakładu pracy, obozonu.

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Amazon?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 836.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 629, z czego 112 to opinie pozytywne, 200 to opinie negatywne, a 317 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon?

Kandydaci do pracy w Amazon napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon
1.8/5 Na podstawie 1040 ocen.

Amazon