Opinie o Optimum Bau Sp. z o.o. Stropy Filigran w Gostchorze

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Optimum Bau Sp. z o.o. Stropy Filigran. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Optimum Bau Sp. z o.o. Stropy Filigran o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Optimum Bau Sp. z o.o. Stropy Filigran w Gostchorze

covid 19

koronawirus , w piatek 27-03-2020 miałem propozycje wyjazdu do belgi ,do pracy ,nie jestem (usunięte przez administratora),czego nie mozna powiedziec o grupce desperatów ,i o szefie .ze wysłał ludzi w paszcze lwa ,w tamtym rejonie jest epicentróm zakazen na COVID 19, gilman tez sie nie moze opanowac ,no ale cóz, kasa ponad wszystko ,a ludzie traktowani sa jak maszynki do zarabiania euro ,jak sie popsuje bedzie mastepna ,ciekawe czy im chociaz dał jakies srodki dezynfekujace ,i rekawiczki. mało tego straszenie ludzi ze nie dostaną postojowego ,jak nie pojada do pracy do belgi . ciekawe co bedzie jak wrócą ,zakazeni i zarażą rodziny

Abc

Jutro trzeba iść złożyć podanie do sadu o wypłacanie wynagrodzenia za miesiąc listopad nie jest nas tak mało.Wyplaty jeszcze nie ma.

robol
@Abc

podanie to złóż do psychiatry ,a nie do sadu zobaczymy jak pójdzie wam w tej nowej super firmie dajcie znac jak jest

@robol

Do psychiatry to nie muszę iść.

obecny pracownik
@Abc

Nie wiem jak u was Gilmanowcy ale na cegielni jest wyplata na czas zawsze tak bylo i jest :)

Dans135
@obecny pracownik

Pracowałem tu I tu, i (usunięte przez administratora) człowieku głupot.Za tą pracę co się tam wykonuje to jest jałmużna a nie ciężko zarobione pieniądze.Jeden jedyny (usunięte przez administratora) plus to,to że u tzw Gillmanowców sa jakies normalne warunki mieszkaniowe.

Za odpoczywanie w domu firma nie będzie płaciła.

Pstrag
@Piotr

No właśnie a za odpoczynek w normalnej firmie placa

norbik

witam ztej strony norbi . dzis jest sobota a ja wyplaty w ciaz nie mam . czy odchadzac z firmy optimus to juz ci sie nic nie nalezy???????

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Optimum Bau Sp. z o.o. Stropy Filigran kandydat na stanowisko Operator węzła betoniarskiego w zakładzie prefabrykacji betonowej ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
suzuki

@Abc Gdyby prawdą było to co piszesz to firma nie miałaby opinii dobrego pracodawcy!!!

10lat pracuje w tej firmie

Płacą super, wypłaty jak w zegarku a znalazło się paru oszustów wśród pracowników którzy teraz próbują zaszkodzić Dobrze Prosperującej Firmie. Zdrajcy !!!:)

@10lat pracuje w tej firmie

Chyba ci zapłacili za ta opinie

@10lat pracuje w tej firmie

W zegarku wypłatę masz bo podpisujesz wszystko co ci każą ,a jak byś nie podpisał to byś do belgii nie pojechał.firma nie wypłacana.

A co dzieje się w tej firmie, słyszałem że są problemy z kasą,zastanawiam się nad pójściem do pracy do nich,ale przeraża mnie myśl że nie płacą?

Anon
@Zainteresowany

Nie ma nigdy problemów z kasa , zawsze na czas , zawsze się zgadza . Przepracowane , wypłacone

@Zainteresowany

Jak masz inną ofertę to lepiej z niej skorzystaj firma nie płaci za urlop i nie Wypłaca diet,A z wypłatą to różnie nie każdy jeszcze dostał w całości wypłatę za listopad.

Stefan

Może trzeba przemyśleć czy dostaniemy się do pracy w świetnej firmie??

Przyszły pracownik?

Witam . A jak wygląda kwestia przepracowanych godzin łącznie w miesiącu? I jaka stawka godzinowa ? Co jaki czas do Polski zjezdzacie ?

Dobry Duch
@Przyszły pracownik?

minimum 280 h w miesiąu gdy pogoda sprzyja, zimą różnie. 7euro /h. Ze zjazdami to tak raz w miesiącu na tydzien bezpłatny oczywiście i jak jesteś na swojej tygodniówce jedziesz podpisać inbanco karty urlopowe że byłeś na urlopie haha a i trzeba odrabiać jeden dzień co zjazd na tydzień z tym że nie każdego ta reguła dotyczy:) Ogólnie spr wygląda tak że w ciągu roku wykorzystałeś należny ci urlop 26 dni ale ani dnia nie byłeś na urlopie bo oczywiście nikt ci za to nie zapłacił. Ta firma to jeden wielki przekręt.:)

Dobry Duch

Tak co do kasy prawda zawsze na czas i tyle ile się zarobiło, lecz to jedyny plus. Warunki pracy, godziny ( 0 3-4 rano wyjazd na bazę o 19, 20 w "domu", ) za " (usunięte przez administratora) mają człowieka. Aby zarobić w miarę godne pieniądze to tak z 280 godzin trzeba nastukać w miesiącu( stosunkowo nowi pracownicy) Zero szacunku. A BHP ha ha ....Polak Polaka to by za euro wrzucił do dołka i zalał betonem. Najgorszemu wrogowi nie życzę tam rozpoczęcia pracy. Omijajcie z daleka!!!!

obecny pracownik

Tak jako pracodawca ok zarobki na czas zawsze ciężko jest to fakt ale nikt nie ukrywa tego

Tomasz

Słyszałem, że firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca.

informacja dla tych (usunięte przez administratora) co nie maja pojecia ze wypisujac obrazliwe opinie naruszaja prawo ,jezeli urazona osoba zgłosi do moderatora strony on musi podac ip kompa z jakiego było wysłany post i region, wiec buraki przemyslcie co piszecie ,a prokuratura bardzo szybko wydaje wyroki bo teraz jest moda na takie sprawy. pozdrawiam ludzi z optimum

Waldi

Jeśli taką macie atmosfer w firmie jak na forum to współczuję! Sami sobie takie piekiełko robicie.

Co wy chcecie od kebaba każdy ma coś za pazurami, atakie obraźliwe wpisy są łatwe do sprawdzenia wystarczy zgłosić do moderatora strony i jest ipi kompa i zjakiego rejonu było pisane anato jest paragraf świecie buraki pomyślcie o tym przy następnych wpisach żeby nie skończyło się w sądzie

Wyjebka
@Anonim

Strasza

Pbet

Robota dla ttwardzieli

Pancia

Nie jaki kebab to konfident który za1 euro sprzeda każdego sam chleje a innych pod,,,,,,la jest zwykłą spaśioną parówą

Kumpel z ławki
@Pancia

Masz racje powinni mu ten spasiony pysk obić tacy ludzie jak on co rano powinni przed pracą wpie...l dostac

Bolo

Firma jest bardzo dobra ale gorzej z pracownika,i. Zazdrość o czyjeś lepsze wyniki w pracy?

BYŁY CEGLARZ

Brygadzista Arkadiusz M.to najlepszy człowiek na cegielni,bardzo w porządku gość .Były kierownik Ryszard L. kompletnie nie nadawał się na dane mu pełniące funkcje,człowiek ,nieodpowiedzialny,wulgarny,wykańczał chłopaków psychicznie,wiele dobrych ludzi firma 'optimum bau'straciła przez tego człowieka.To bardzo dobry krok ze strony szefa ,że usunął Ryszarda L.ze stanowiska.Ogólnie praca do lekkiej nie należy,lecz prostota jej wykonania i sposób w jaki można się dostać do firmy nie wymaga szczególnych wymogów,ponieważ ciężko jest o dobrą pracę za granicą oraz zarobki wygórowane ,dla przeciętnego zjadacza chleba ,nie wymagane jest nawet cv.Jedyny minus tego systemu jest to,że pracować trzeba w zasadzie na okrągło każde święto łacznie z wekandami,a przecież człowiek to nie maszyna i powinien mieć jakiś wybór w dni ,które ustawowo zaliczane są do dni wolnych od pracy! Święto państwowe czy kościelne a szczególnie niedziela.Każdy czasem potrzebuje regeneracji ,po prostu zwykłego odpoczynku.Szef mógłby bardziej przyłożyć do tego ręke ,bo robienie czegoś na siłe z czasem miewa odwrotne skutki związane z wycieńczeniem organizmu ,co powoduje wszelakie kombinacje ze strony pracowników i nie chodzi o to,że ktoś bierze zwolnienia lekarskie ,nagle musi zjechac do Polski,bo to wszystko jest pogoń za odpoczynkiem ,ratunek przed naciskiem natężenia pracy.Nikt na dłuższą metę nie wytrzyma ,wiadomo ,że chodzi o pieniądze ,ale czy koniecznie trzeba je zdobywać z ciągle zmęczonym organizmem.Kiedyś ludzie pracowali systemem ośmio godzinnym i cieszyli się z tego co mają,byli szczęśliwi bez względu na to co posiadali,dziś trzeba pracować zmianowo,ilość godzin zwiększona do maximum,w święta ,niedziele jakby miało tego towaru komuś zabraknąć ,okropne czasy nastały .Człowiek jest używany jak przedmiot ,mało szacunku,tylko wyzysk .Bywa ,że poświęcone lata wszystko diabli wzięli ,więc czy warto dla pieniędzy się tak mordować!

Ramzes

Praca ok tylko pełno szpicli i dupowłazów szczególnie Kołek szpicel włazi tak głęboko w (usunięte przez administratora) szefowi że jak z niej wychodzi to cały jest w gównie .

Zostaw merytoryczną opinię o Optimum Bau Sp. z o.o. Stropy Filigran - Gostchorze

• Jak się pracuje w Optimum Bau Sp. z o.o. Stropy Filigran?

Zobacz opinie na temat firmy Optimum Bau Sp. z o.o. Stropy Filigran tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Optimum Bau Sp. z o.o. Stropy Filigran?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Optimum Bau Sp. z o.o. Stropy Filigran
  • 54