Opinie o Optimum Bau Sp. z o.o. Stropy Filigran w Gostchorze

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Optimum Bau Sp. z o.o. Stropy Filigran. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Optimum Bau Sp. z o.o. Stropy Filigran o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Optimum Bau Sp. z o.o. Stropy Filigran w Gostchorze

Administrator Nowy wpis

Czy w firmie Optimum Bau Sp. z o.o. Stropy Filigran można przejść z umowy o pracę/zlecenie na B2B? Czy ktoś tak zrobił?

Wiktoria

Ale na czas nieokreślony ją dają?

Nike Nowy wpis
@Wiktoria

Kiedys dawali ale nie odrazu

Nike Nowy wpis

Dawali rade

Nigdy nie moglem narzekac. musialem odejsc ze wgledu na sprawy osboste, ale dzisiaj , gdyby nie rodzina to chetnie bym wrocil.

Jakub

Dawno tam pracowałeś? Jak było tak dobrze to zdradź jaki miałeś poziom zarobków.

senior
@Jakub

Na zarobki nie narzekam.

Maria Nowy wpis
@senior

A jakieś inne aspekty? Nie wszystko chyba może się podobać?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Optimum Bau Sp. z o.o. Stropy Filigran kandydat na stanowisko Operator węzła betoniarskiego w zakładzie prefabrykacji betonowej ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Leszno
Kanciaty

Chciał bym pracować na cegielni w Belgii jak to załatwić lub gdzie dzwonić? Pomoże ktoś?

Dawali rade !1 spoko !

Nie mam zastrzeżeń. Wszystko gra.

Dobry pracodawca

Wiktoria

A czemu uważasz, że jest dobry?

XXX

Jest ok.

Zadowolony

Polecam. Warto pracować.

Małgorzata
@Zadowolony

A napiszesz więcej konkretów? :) Są jakieś benefity, premie? Widzialam niżej że piszesz o dobrych zarobkach, więc to juz wiem :P

XX

Nigdy nie narzekałem.

Zdzisław

Dobre zarobki, jest transport i zakwaterowanie. Czego chciec wiecej?

XxX
@Zdzisław

Jest ok. Serio

Katarzyna
@XxX

Rozumiem a byłby to problem żebyś coś więcej o zarobkach napisał?

XxX
@Katarzyna

Myślę, że nikt tutaj nie napisze jakie są zarobki. Warto skontaktować się z biurem. Nikt nie gryzie.

Zadowolony
@Zdzisław

Dokładnie tak, wszystko na swoim miejscu.

Firma super!

@Andrzej

Co Ci tak w niej pasuje? Fajnie że jesteś zadowolony, ale może jednak napiszesz coś więcej? ;d

@Marek

Coo chcesz kolego wiedzieć ?

Pracownik były
@Andrzej

Zgadzam się.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Byly pracownik

Zostal Gilman tylko nie wiem za ile tam robia na poczatek Cegielnia odpadla od stycznia kilka osob zatrudnilo sie bezposrednio na kontrakt podobno zle nie maja ale nikt nic nie chce powiedziec

Cegielnia
@Byly pracownik

Racja sam pracuje na cegielni i fakt źle nie mamy wszystkie dodatki ,wakacyjne ,dodatkowe ubezpieczenie Ponadto mieszkanie ,samochody na dojazdy do pracy i do Polski Przez pandemię troszkę zjazdy się tylko zmieniły jesteśmy mniej w Polsce bo jedziemy na tydzień a drugi kwarantanna w Belgii ale da się przetrzymać Zarobki dużo większe niż w optimum Pozdrawiam

łysy
@Cegielnia

Robiłem na cegielni 2 lata.. atmosfera i cała reszta na prawdę super! Polecam. łysy

Pracowałem i uważam, że firma jest naprawdę ok. Trzeba pracować, robić swoje, a zarobić można naprawdę dużo.

Peter

Firma krzak (usunięte przez administratora) Zarobki 7 eur na godz ????????????????????????????????

Antoni
@Peter

Przed podjęciem zatrudnienia w firmie Optimum Bau nie otrzymałeś informacji o wysokości wynagrodzenia, które oferuje? Myślę, że pracodawca na pewno informował Cię o poziomie wynagrodzenia. Chyba że rzeczywiście wyglądało to inaczej. W takim wypadku proszę o Twoje wyjaśnienie.

Czosnek
@Peter

Zgadzam sie w 100%.pozdr. To prawda

Hujek

Robi tam jeszcze Hetman (usunięte przez administratora)

fizol

zadnych swisdczen nie ma

były fizol

szkoda tej firmy ,R.Lewandowski jki był kazdy wie ,ale w jednej kwesti miał racje ,że jak przejmie firme syn Pana Władysława to za dwa - trzy lata już jej będzie. ze 150 pracowników w Belgi dzisiaj jest może 30-35 ,to jest równia pochyła z której zjeżdża i to szybko, to co zbudował Pan Władysław legło w gruzach, cwaniakowanie i rzadzenie się nie zarobiona przez siebie kasa, takie są efekty

Iza

@covid19 czyli wyjechali, tak? Ty zrezygnowales ?

Zostaw merytoryczną opinię o Optimum Bau Sp. z o.o. Stropy Filigran - Gostchorze

• Jak się pracuje w Optimum Bau Sp. z o.o. Stropy Filigran?

Zobacz opinie na temat firmy Optimum Bau Sp. z o.o. Stropy Filigran tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Optimum Bau Sp. z o.o. Stropy Filigran?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Optimum Bau Sp. z o.o. Stropy Filigran
  • 54