Opinie o STOLTAP Sp. z o. o. Sp. K. w Jasin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie STOLTAP Sp. z o. o. Sp. K.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie STOLTAP Sp. z o. o. Sp. K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STOLTAP Sp. z o. o. Sp. K. w Jasin

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w STOLTAP Sp. z o. o. Sp. K.?

Robol

Atmosfera? Chyba jej brak.... Tu ludzie są traktowani jak woły. Nie dajesz rady, chorujesz? Ukrainiec Cię zastąpi nie ważne że zrobi połowę i będzie się uczył Twojej roboty miesiąc albo dwa. O podwyżce zapomnij. Zawsze jest jeden tekst: to nie jest zbyt dobry czas... Nigdy nie usłyszysz dobrego słowa które przecież nic nie kosztuje, zawsze tylko negatywne dobijanie, a jak chcesz pokazać że coś jesteś wart to zaraz Cię kierownictwo tak zgnębi że Ci się odechce, wystarczy że oni mają stanowiska i łażą po hali i mają się za alfę i omegę i wszystko wiedzą najlepiej.

Kasa żenada w tej firmie. Teraz braciszek dał zakład na sądowej braciszkowi ktory zbakrutowal więc żenada

Bzyku

Akurat to Ciebie mały człowieczku nie powinno interesować kto komu dał czy zbankrutował czy nie żenada nie podoba się to sie zwolnij

Dorota

Myślę, że pisanie o prywatnych sprawach pracowników na forum publicznym jest dosyć słabe. Krytykujesz zarobki w firmie Stoltap, a możesz napisać, ile dokładnie wynoszą?

Nie polecam tej firmy nikomu. Zarobki żenada żeby zarboic 3 tys to trzeba (usunięte przez administratora) nie polecam tej firmy. Idziesz na el 4 albo masz wypadek w pracy to i tak premia zabrana na 4 miesiące

bizi

pracowałem w tej firmie i nie mile widziane jest kiedy nie chcesz robic nadgodzin i przychodzic w weekendy tacy pracownicy sa zwalniani i wywiera sie na nich presje czyli tak zwany mobing nikt nie chce mówic o tym co sie tam dzieje bo ludzie maja kredyty albo poprostu przyzwyczaili sie do tego ze traktuje sie ich jak swoja wlasnosc

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie STOLTAP Sp. z o. o. Sp. K.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Wojtek

Jak często w firmie są rekrutacje ? Ciężko się dostać ?

Obca

Jakie godziny są pracy, czy potrzebujecie na dziś ludzi do pracy Pozdrawiam

Szybki

Stoltap jest bardzo dobrą firmą która przyjmuje pracowników na okres próbny poczym nie przedłuża umowy byłem świadkiem 4 takich sytuacji Nie fajnie obiecują ci kokosy a zostajesz bez pracy spalić ta firmę jak opak .....

Kropek

Wpisów na temat tej firmy było kiedyś więcej. Negatywne są usuwane przez administratora (pewnie nie za darmo)

Xx
@Kropek

Jak pracowałeś to w (usunięte przez administratora) właziłeś Jak ci nie wypaliło w transporcie to zostałeś przyjęty a teraz się gdzie masz o wpisach negatywnych poprostu żałosne

Henry

Można nie mieć wyższego wykształcenia ale być bardzo inteligentnym człowiekiem, wiedzącym co należy robić!

Jerzy
@Henry

Można Niemieć palcy i pizgac na tarczowce, albo pisać na forum kontrolowanym i udawanym . Firma rewelka, zapraszamy kobiety i meszczyzn i obcokrajowcow!! Zarobki i atmosfera superowa!

Marciniak
@Henry

Świetna firma. Jak bym nie pracował to już bym tam leciał z papierami , miód robota !!!! Zapisujcie się

Dyszkant

Krzysiu brygadzista jak ssesman biega po zakładzie nie polecam gościu ma (usunięte przez administratora) w głowie nie wspominając o wykształceniu gimnazjalnym

Hanna

Firma Stoltap prowadzi obecnie otwarte rekrutacje, niestety na stronie internetowej nie ma żadnych informacji dotyczących oferowanych warunków. Czy pracodawca gwarantuje dostęp do benefitów? Wcześniej pojawiały się w wątku komentarze na temat atmosfery, była oceniana negatywnie, czy coś się zmieniło? Jakie są relacje między pracownikami?

XXXXX

W firmie trochę przepracowałem i powiem jedno. Oczywiście formalności typu urlop, wypłaty na czas, umowy były ogarnięte. Ale co z tego jak atmosfera w takiej pracy, z punktu widzenia normalnego człowieka to TOTALNA ŻEANDA! Wszyscy Sobie robili wzajemnie pod górkę, od zwykłych pracowników, po przełożonych. Ludzie wyzywali się nie tylko o pracę niczym zwierzęta, przełożeni szukali okazji, żeby się doczepić i "zmobilizować" do jeszcze szybszej pracy, nie zważając na zdrowie, ciężko pracujących ludzi. Oczywiście najwięcej do powiedzenia, miały osoby, które nie były "w butach" pracowników i tylko patrzyły z boku jak to wygląda. Do tego kierownik, który nie potrafił wyrazić swojego zdania w twarz i szef dyktator, który jak mu się coś nie spodobało, pokazywał to w całej firmie. Miałem styczność z pracami w innych firmach i takiej atmosfery nigdzie nie było. Podsumowując, jeżeli nie masz perspektyw, możliwości rozwoju, nastawiasz się, że się naszarpiesz ale zarobisz nie najgorsze pieniądze, wypłacone na czas to jak najbardziej możesz spróbować swoich sił. Jeżeli ktoś jest młody, zdrowy i ma jakieś szanse rozwoju, to NIE POLECAM!

Ktoś z Was obecnie pracuje w STOLTAP Sp. z o. o. Sp. K.? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

XXX

Proponuję zadzwonić i dowiedzieć się osobiście, można spotkać się i porozmawiać. Trzeba pracować to fakt ale gdzie nie trzeba. Nowi pracownicy przychodzą i nie narzekają, niektórzy się zwalniają ale każdy ma prawo spróbować swoich sił w innym miejscu.Wracają także ci którzy kiedyś pracowali- bo wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

XXX

Ukraińcy podstawa firmy życzymy dalszego rozwoju.....Żenada !!!

Łukasz

Witam czy ktoś może coś więcej opisać o tej firmie mam zamiar aplikować do niej lecz widzę tu jedynie negatywne opinie proszę o jakieś informacje ???

antek12

Wyścig szczurów lewel 5 to taka nowa gra w tej firmie. Wymagania coraz większe pieniądze te same pan Tomasz nie chce dać podwyżki tylko wymyśla jakieś progi,odkąd powstała firma podwyżek jeszcze nie było, oprócz norm wciąż im mało i mało.Jeszcze trochę a dogoni ich najniższa krajowa.Można dostać premię ale musi cię lubić kierownik jak cie nie lubi to premii nie dostaniesz nie ważne czy pracujesz dobrze czy żle

radek

Witam moze ktos napisac cos konkretnego o tej firmie slyszalem ze potrzebuja tam do pracy jakie sa stawki i jaka praca

wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

Pracuje w tej firmie kilkanaście lat bywało różnie, ale znam też osoby z innych firm i oni też nie opowiadają w samych superlatywach o swojej pracy. Zadowolony nie napisze nic bo mu się nie chce, niezadowolony napisze za stu. Dla poprawienia humoru proponuje poczytać wpisy o innych sobie znanych firmach w tym również o tych dużych motoryzacyjnych o tym jak to 11 milionów "zadowolonych" klientów cieszy się ze swoich nowych czterech kółek, które za pięć lat kupimy jako okazję "Niemiec płakał jak sprzedawał"

Volksvagen Team

Raju nie ma nigdzie i nie będzie ale tu w VW wiem za co pracuje stawki są WYŻSZE O WIELE WYŻSZE ;) i to motywuje do ciężkiej pracy teraz to pieniądz rządzi człowiekiem i ustala reguły PIENIĄDZE TO NIE WSZYSTKO ALE WSZYSTKO BEZ PIENIĘDZY TO CHU.....;)

szwagier też robił w VW team

w VW wszyscy będą mnie szanować dla niemca będę jego ulubionym pracownikiem na lini produkcyjnej nie będzie norm do wyrobienie wyjdę do kibla kiedy chcę specjalnie dla mnie zatrzymają linię produkcyjną a te wpisy o VW to bajka tam jest raj na ziemi

Zostaw merytoryczną opinię o STOLTAP Sp. z o. o. Sp. K. - Jasin

• Jak się pracuje w STOLTAP Sp. z o. o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy STOLTAP Sp. z o. o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STOLTAP Sp. z o. o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

STOLTAP Sp. z o. o. Sp. K.
2.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • średzka 2BA
    62-020 Jasin

STOLTAP Sp. z o. o. Sp. K.