brak logo

STOLTAP Sp. z o. o. Sp. K.

Jasin

Opinie o STOLTAP Sp. z o. o. Sp. K.

nn 2013-11-23 17:30
kokosów nie ma robić trzeba jak wszędzie ale przynajmniej 10 na koncie jest kasa
antek12 2014-07-04 21:47
Szału nie ma trzeba się narobić a kasa słaba
Elfas 2015-02-22 00:03
Mógł by ktoś opisać firmę stol-tap w swarzędzu? Chciał bym się dowiedzieć jaka kasa i co za ludzie tam robią
Volksvagen Team 2015-10-30 09:06
Kiedyś bardzo dawno temu ludzie zarobili w tej firmie lepiej byli szanowani a teraz tylko słyszysz ZA WOLNO ZA MAŁO NO SZYBCIEJ ludzie tam pracujący są jak szczury urządzają wyścigi na czas podkręcają maszyny sobie byle ukazać się TO JA ROBIĘ SZYBCIEJ O SEKUNDĘ HA HA HA żenada białe murzyny normy w górę szacunek i stawki w dół;( zarobisz tylko jak sam sobie ukulasz sporo nadgodzin bez tego hmmmm lipa szara rzeczywistość motywacji brak jedynie co można zrobić to siedzieć cicho bo nawet gdy masz racje to uznają że i tak racji nie masz na szczęście ta firma to już tylko wpis na moim CV pożegnałem się ze Stol Tapem
szwagier też robił w VW team 2015-10-30 09:59
w VW wszyscy będą mnie szanować
dla niemca będę jego ulubionym pracownikiem
na lini produkcyjnej nie będzie norm do wyrobienie
wyjdę do kibla kiedy chcę specjalnie dla mnie zatrzymają linię produkcyjną
a te wpisy o VW to bajka tam jest raj na ziemi
Volksvagen Team 2015-10-30 10:39
Raju nie ma nigdzie i nie będzie ale tu w VW wiem za co pracuje stawki są WYŻSZE O WIELE WYŻSZE ;) i to motywuje do ciężkiej pracy teraz to pieniądz rządzi człowiekiem i ustala reguły PIENIĄDZE TO NIE WSZYSTKO ALE WSZYSTKO BEZ PIENIĘDZY TO CHU.....;)
wszędzie dobrze gdzie nas nie ma 2015-11-06 10:55
Pracuje w tej firmie kilkanaście lat bywało różnie, ale znam też osoby z innych firm i oni też nie opowiadają w samych superlatywach o swojej pracy. Zadowolony nie napisze nic bo mu się nie chce, niezadowolony napisze za stu. Dla poprawienia humoru proponuje poczytać wpisy o innych sobie znanych firmach w tym również o tych dużych motoryzacyjnych o tym jak to 11 milionów "zadowolonych" klientów cieszy się ze swoich nowych czterech kółek, które za pięć lat kupimy jako okazję "Niemiec płakał jak sprzedawał"

radek 2016-02-03 10:17
Witam moze ktos napisac cos konkretnego o tej firmie slyszalem ze potrzebuja tam do pracy jakie sa stawki i jaka praca
antek12 2016-03-04 10:41
Wyścig szczurów lewel 5 to taka nowa gra w tej firmie. Wymagania coraz większe pieniądze te same pan Tomasz nie chce dać podwyżki tylko wymyśla jakieś progi,odkąd powstała firma podwyżek jeszcze nie było, oprócz norm wciąż im mało i mało.Jeszcze trochę a dogoni ich najniższa krajowa.Można dostać premię ale musi cię lubić kierownik jak cie nie lubi to premii nie dostaniesz nie ważne czy pracujesz dobrze czy żle
Łukasz 2017-01-14 23:21
Witam czy ktoś może coś więcej opisać o tej firmie mam zamiar aplikować do niej lecz widzę tu jedynie negatywne opinie proszę o jakieś informacje ???
Zostaw swoją opinię o STOLTAP Sp. z o. o. Sp. K. - Jasin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STOLTAP Sp. z o. o. Sp. K.