Opinie o Szarotka Centrum Ogrodnicze w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Szarotka Centrum Ogrodnicze. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Szarotka Centrum Ogrodnicze na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szarotka Centrum Ogrodnicze w Bielsko-Biała

Szarotka Nowy wpis

Chce zapytać osoby które teraz się rekrutuje do centrum ogrodnicze Szarotka o wrażenia podczas rozmowy i czy rzeczywiście jest tak obcesowo.

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Szarotka Centrum Ogrodnicze w przypadku pracy jako Sprzedawca?

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Sprzedawca w Szarotka Centrum Ogrodnicze? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

@nick Nowy wpis

No brałem.porazka,brak profesjonalizmu przez rekrutująca,szybkie jej wypowiedzi tak skonstruowano żeby nie myśleć tylko potakiwać

Czy w Szarotka Centrum Ogrodnicze pracuje się na open space?

Danka

Raczej tak, ale pracodawca zapewnia koce i ognisko

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Szarotka Centrum Ogrodnicze? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Bartłomiej

Witam , nie polecam pracy w tej firmie .(usunięte przez administratora) i brak dalszych perspektyw .Dwie koleżanki co pracują na kasie głównie również mało pomocne .Tylko siedzieć i w telefon patrzeć .Ogółem słabe zarobki , jak to wogole zarobkami można nazwać . (usunięte przez administratora) i ta zarozumiała pani co prowadzi rekrutację .Jak ktoś chce za parę groszy pracować to to jest idealne miejsce . Pozdrawiam z Żywca

Co to są wczasy pod gruszą którymi tak bardzo chwali się na rozmowie z kandydatem ta pani rekrutująca, jako główny benefit i dobrostan firmy?

DANIEL

Czy można tam aplikować czy lepiej nie, czy jest tam jakas forma przemocy w czasie pracy?

Łukasz

Dzien dobry wszystkim .Chcialem ostrzec wszystkich przed zarobkami w tej firmie , najnizsza krajowa i nic wiecej .Bardzo duzo pracy w sezonie w zamian nic ani premi ani paczek na swieta .Lepiej isc do fabryki pracowac , wieksz kasa .Chyba ze ktos chce za grosze robic to droga otwarta .Pozdrawiam Wszystkich poszukujacych pracy

Witam , parę dni temu odbyła się rozmowa o pracę pomiędzy mną a Panią która rekrutowała .Z rozmowy to zarobki w tej firmie to poprostu wstyd najniższa krajowa 4 zmiany po 10 godzin i soboty do pracy .Bez premii itd .Nie polecam tego pracodawcy .Brak profesjonalizmu również co do rozmowy kwalifikacyjnej .Ogólnie pracował tam mój znajomy i z tego co wiem to (usunięte przez administratora) jest tam na porządku dziennym .Nie polecam z całego serca

Ta Pani na rozmowie taka pseudo profesjonalna.

Zofia

Nie polecam pracy dla tego pracodawcy , (usunięte przez administratora) i brak szacunku , slabe wyplaty (najnizsza krajowa ) zero premi i dlugie godziny .W sezonie jest jeszcze wiecej pracy .Zywiec Bielsko .Pozdrawiam

@Zofia

Domyślam się po rozmowie kwalifikacyjnej u nich że tak jest dokładnie jak Pani pisze Oby więcej prawdziwych opinii ku przestrodze.

Do jakich upokorzeń dochodzi w firmie Szarotką, proszę tylko o opinię pracowników.

Co wchodzi w socjal Szarotka Centrum Ogrodnicze?

fik

śmieszna paczka na święta ok 100zł i 600zł pod gruszą

Marcel
@fik

Tak, dość wspomnieć że są nastawieni na wyzysk.

Wczasy pod gruszą, dopłaty do posiłków, możliwość grupowego ubezpieczenia, premie dodatkowe

Wiecie może, czy w Szarotka Centrum Ogrodnicze szukają chętnych na staż?

Kris

Niech ciebie reka Boska chroni id tego miejsca

@Kris

Bo to jest prawda

Bronisław
@Kasia

Dlaczego nie warto iść do tej pracy na staż? Jest on bezpłatny czy niczego się człowiek nie nauczy podczas trwania tego stażu? A może chodzi o coś zupełnie innego? Pomóżcie osobie, która szuka jakiegokolwiek zaczepienia.

Mar
@Kris

Takie opinie krążą

Wojciech Nowy

Witam Zapraszam do kontaktu w sprawie stażu tel 663-995-727 Pozdrawiam Wojciech Nowy

Bronisław

Czytam, że jest możliwość dostania tutaj premii dodatkowych. Za co konkretnie? Ktoś napisał, że za podlizywanie ją można dostać... Tylko za to, naprawdę?

Bogusia

Witam serdecznie. Chciałabym zapytać o atmosferę w zespole Szarotki, jaki wpływ ma na to kierownictwo i czy jest szansa na aklimatyzację w nowym zespole. Jak wiadomo co roku zmieniają zespół czy jest sens tam aplikować, jakie benefity, premie, karta multisport,bilety ...

Kasia Kałat

Wiadomość autorki wpisu do mnie z dnia 13.11: „Hej :) To ja chciałam się pożegnać. Mimo minimalnego kontaktu super ze cię poznałam i dziękuje za współpracę:) Niestety nie z każdym potrafię złapać kontakt taki charakter a niestety do Szarotki on zupełnie nie pasował :/ No i życzę dziś miłej imprezy !” ( mieliśmy akurat tego dnia spotkanie na które autorka wpisu również była zaproszona) Moja odpowiedz: Hej szkoda że się u nas nie zaklimatyzowałaś… mimo wszystko życzę Ci wymarzonej pracy i sukcesów w życiu

Kasia Kałat

Łatwo jest obrażać kogoś w internecie, tylko jeszcze trzeba mieć odwagę żeby się pod tym podpisać…

Czarna

Zapomniałaś do wpisu dodać swoją kartoteke lekarska.. Od koleżanki też. Wszystkim się dobrze pracuje..wszyscy są zintegrowani..(usunięte przez administratora)?;D Ty wogole masz pojęcie o tym?;) zwrócenie komuś uwagi,że wykonał jakaś pracę źle,po to by w przyszłości ńie popełnił tego samego błędu to nie (usunięte przez administratora) siedzenie na uboczu,będąc pod wpływem niezrownowazonej koleżanki (zresztą jedynej,ciekawe czemu:D) i po kilku miesiącach wylewanie swoich domysłów i frustracji na forum jest mocno ńiedojrzale, ewidentnie powinnaś udać się na ta konsultację psychiatryczna, która zalecił Ci rodzinny. Czytałam inne wpisy Twoje i wychodzi na to,że wszędzie jest źle,I każdy jest nastawiony negatywnie do Ciebie..I nie! Oczywiście nie w Tobie problem..:/

Kris
@Czarna

Ale widać podłość ludzką w takich slowach, ratunku...

Radosław

Pracy nie dostałem , ale jako jedyni dzwonili (i to kilka razy) do mnie z tą wiadomością tak jak obiecali . To zrobiło na mnie wielkie pozytywne wrażenie .

@Radosław

Panie Radosławie ;-) Dziękujemy za wizytę i możliwość poznania Pana. Niestety ilość miejsc pracy mamy ograniczoną a zatrudnianie odbywa się w momencie zmian strukturalnych lub w przypadku odejścia jednego z Pracowników. Często na jedno miejsce aplikuje od kilkudziesięciu do kilkuset Kandydatów ale staramy się Każdemu odpowiedzieć. Nie zawsze jest to możliwe z powodu ilości chętnych oraz ilości pracy ale dokładamy starań każdego dnia. Dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy Zespół Centrum Ogrodniczego Szarotka

Nop
@Radosław

Niestety nie oddwonili

Bolek

Witam widziałem że Centrum Szarotka Bielsko Biała szuka pracowników. W związku z chciałbym się dowiedzieć jakie są zarobki pracownika sprzedawca doradca klienta ? Czy oprócz podstawy są premie, benefity typu multisport, bony świąteczne oraz jaka jest atmosfera ?

@Bolek

Żaden pracownik nie może napisać jakie są warunki I zarobki ?

Lolek
@Bolek

Bo są zastraszani i wycieńczeni praca w soboty 6 dni pod rząd 10 godzin bez zapłaty.

@Lolek

To dlaczego nikt tego nie zgłosi do Inspekcji Pracy ?

@XYZ
@Lolek

Co za idiotyzm ???? nie wiem skąd takie wnioski ze pracownicy są zastraszani i wycieńczeni praca bez zapłaty ale padam i nie wstaje po przeczytaniu tego.. Wystarczy napisać cv wysłać przyjsc na rozmowę i wszystkiego się człowiek dowie czarno na białym bez owijania w bawełne. Pracownicy Szarotki to zgrany zespół ludzie którzy maja rodziny i ciekawsze sprawy na głowie niż przeglądanie internetu w celu odpisywania na pytania ile się zarabia... litości. Życzę każdemu takiej atmosfery w pracy jaka jest w C.O Szarotka

fik
@Bolek

wypłata trochę większa niż minimalna krajowa 600zł wczasy pod gruszą paczka na święta bożego narodzenia ok 100zł i na tym koniec w sezonie codziennie w pracy 3 miesiące z życia wycięte Praca na rok bo więcej tam ludzie nie wytrzymują można zaobserwować jak ekipa się zmienia co rok góra dwa Premie uznanie Kierownictwa jak się podlizujesz to dostaniesz 100zł więcej

mar
@@XYZ

to czemu ciagle szukacie i czemu tkaa ruchoma kumulacja godzin w miesiacach

@Bolek

Panie Bolesławie ;-) Dziękujemy za zapytanie - wielkość wynagrodzenia idzie często w parze z doświadczeniem Kandydata i jego rozwojem. Pensja podstawowa oraz premia, wczasy pod gruszą, paczki świąteczne, ubezpieczenie grupowe, dopłaty do posiłków to kluczowe składniki jakie otrzymują Pracownicy. Pozdrawiamy Zespół Centrum Ogrodniczego Szarotka

Teresa

Co słychać w firmie? Czy firma będzie potrzebować ludzi na nowb sezon?

@Teresa

Panie Tereniu ;-) Oferty bieżące zamieszczamy na www.aplikuj.pl Dziękujemy za zaintersowanie naszą firmą ;-) Pozdrawiamy Zespół Centrum Ogrodniczego Szarotka

Ryszard

Taki spokój na forum tylko dobrze świadczy o firmie. Warto starać się o pracę bo czas dość niespokojny?

@Ryszard

Panie Ryszardzie "Jeśli Pracodawca szanuje i pomaga Pracownikom a Pracownicy tworzą zgrany zespół i rodzinną atmosferę to taka firma jest skazana na sukces????" zapraszamy do poczytania o nas http://biznes-ogrodniczy.pl/magazyn/wydania-glowne/biznes-ogrodniczy-czerwiec-2021/ Pozdrawiamy Zespół Centrum Ogrodniczego Szarotka

Zostaw merytoryczną opinię o Szarotka Centrum Ogrodnicze - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Szarotka Centrum Ogrodnicze?

Zobacz opinie na temat firmy Szarotka Centrum Ogrodnicze tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szarotka Centrum Ogrodnicze?

Szarotka Centrum Ogrodnicze

Szarotka Centrum Ogrodnicze