Opinie o Ekoimpex Hanna Wulff-Bertowska w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ekoimpex Hanna Wulff-Bertowska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ekoimpex Hanna Wulff-Bertowska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekoimpex Hanna Wulff-Bertowska w Grodzisk Mazowiecki

Jestem byłym kierowcą firmy Ekoimpex.Po co inspekcja transportu drogowego?żeby sprawdzili na przykład przewóz materialów niebezpiecznych ADR wystarczy.

Beata

A to ciekawe, tak mnie zastanawia co niby tam zaczyna działać?,że niby ten komis samochodowy, który nic nie sprzedaje! tam nawet nie ma na pensje dla pracowników byłych i obecnych. Dzisiaj 10, czyli termin wypłaty, ciekawe czy pracownicy ją otrzymają???

@

Nie Nie Nie . To nie koniec , To dopiero początek tej firmy. Początek Czegoś Nowego . DOPIERO FIRMA ZACZYNA DZIAŁAĆ :)

Beata

To już jest koniec, nie ma już nic....jesteście wolni.....możecie już iść......do POśREDNIAKA na kuroniówkę.......ewentualnie szukać nowej pracy

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Ekoimpex Hanna Wulff-Bertowska? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Niezależny Doradca Ubezpieczeniowy
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
ave

EKOIMPEX P A D Ł !!!!!!

a po co tam ta inspekcja transportu drogowego ?

Tą firmą powinien zająć się prokurator albo inspekcja transportu drogowego

Pawcio

To bzdura syn wlasciciela ma niewiele wspolnego z firmą

Te trzy firmy różnią się napisami należą do jednej kliki( senior i junior). Wypłata jak im pasuje .Prosisz o swoje ....

michał

zalezy gdzie chcesz tam isc do pracy bo w tym miejscu znajduja sie 3 firmy ekoimpex , VEOX , auto kompan ??

Daj sobie spokój z tą Firmą wyplata marna na raty długo bardzo trzeba na nią czekać szkoda zachodu były pracownik

lopez734

podobn sa przyjecia do tej firmy w chlebni ,czy ktos sie orientuje jakie tam sa zarobki i ogolnie czy warto tam isc do pracy

Nie jest koniec, ta firma zajmuje sie rozkręcaniem i złomowaniem samochodów a banery sa przymocowane ze warsztat i wulkanizacja

KONIEC FIRMY EKOIMPEX

Wciąż sa nie przyjemne zapachy z tego wysypiska, mam nadzieje ze straz miejska sie zajmie cała sprawa

Trucicielem jest własciciel tej firmy

Do tej firmy zworzony jest cały bałagan z okolicznych firm z tego co mi wiadomo i mówia mieszkancy . Jest to mała wioska i o wszystkim sie wie ,nawet w sklepie są rozmowy na ten temat i mieszkancy słysza, wiec obrona w tym przypadku nic nie da

Jak jesteś ciekawy gdzie sie to wywozi to ci odpowiem sam kolego zabierasz te mielone leki i karmisz tym kury i śfinie nieraz słyszałem a to czego zwierzęta nie zjedzą to wywozisz na pole i to ty jesteś trucicielem .

Ta firma z tego co wiem i widzę zajmuje sie tez nielegalnie utylizacja odpadów farmaceutycznych, wszystko sie pyli w powietrze, odchodza odgłosy jak by tam pracowała jakas maszyna która to utylizuje, poza tym widze ze jest to wszystko zsypywane w duze pojemniki stojace na obiekcie,i ciekawe gdzie jest to wywozone ?. Też w niedługim czasie zajmą sie tym odpowiednie słuzby

Alek

A kto potem będzie leczył z raka Twoje dzieci? Zastanów się, nie chodzi tylko o walory zapachowe, ale o szkodliwosc dla zdrowia! Niech robia to z dala od zabudowy jakiejkolwiek. Słyszałem, że firma przeniosła się niedaleko nowego dworu-częsc. Już zwijają interes bo MIESZKANCY protestują, i ich gospodarz idzie za nimi. W imie dobra wspolnego.

Zostaw merytoryczną opinię o Ekoimpex Hanna Wulff-Bertowska - Grodzisk Mazowiecki

Ekoimpex Hanna Wulff-Bertowska