Opinie o Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. w Warszawa

106***

Nie polecam !! Mają wieczny problem z brakiem ludzi. Tylko czychają aż podpiszecie lojalke na 2 lata. Do momentu możliwości rezygnacji z kursu wszystko ładnie i pięknie. Po tym czasie dowiadujemy się różnych dziwnych rzeczy ale wtedy już jest za późno aby zrezygnować ze szkolenia (kara 6500 zł). Praca bardzo stresująca spowodowana różnymi sytuacjami na mieście. Ludzie nie dają rady tutaj na dłuższą mete i odchodzą na potęge. Polityka i atmosfera w tej firmie jest żałosna. Kary, kary i jeszcze raz kary. Będziesz potrzebował pomocy - zostaniesz sam z problemem. Chcesz nabawić się nerwicy w krótkim czasie ? Zapraszamy.

@106***

Trzeba było pytać wcześniej. Wystarczy pogadać z którymś z motorniczych, ale nie tu na forum tylko podjechac na pętle. Nikt nie obiecywał, że będzie lekko. To kawał ciężkiej roboty. Ale umowa o prace, legalne pieniądze, a nie najniższa krajowa i reszta pod stołem jak u prywaciarza.

Waldo

Hehehe! Do tw idą tylko ludzie którzy nie potrafią zarobić pieniędzy. Takie odrzutki. Jak ktoś ogarnięty to bez problemu znajdzie prace na normalną umowe i w normalnych godzinach. Skąd ty się urwałeś chłopie.

Bag
@Waldo

Hehehe! to może pochwal się gdzie Ty pracujesz i co robisz, ciekawe to jest. Żadna praca nie hańbi to po pierwsze i wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. A po drugie, do takiej pracy trzeba mieć odpowiednie predyspozycje, nie każdy da sobie radę, w stresie i pod presją czasu. Ja podziwiam motorniczych. Jak zwykle wylewanie żali w Internecie, a jak przychodzi co do czego i jest rekrutacja i kilkadziesiąt osób na jedno miejsce. Teraz jednak TW trochę poszło po rozum do głowy i biorą więcej kierowców autobusów, ciężarówek czy taksówek. Bo serio jak przyjdzie osoba na przykład z pracy biurowej to serio duża jest szansa że sobie nie da rady w takiej pracy.

Mot1xxxx6
@Bag

Idz odrabiac lekcje bo malo jeszcze wiesz

Zzx
@106***

Prawdę napisał, młody a już się przekonał jaki system tu panuje

Sagi85

Czesc. Mam pytanie, czy za szkolenie w tramwajach warszawskich dostaje sie jakies pieniadze? Wiem ze sponsoruja kurs, ale czy za uczeszczanie na niego, to placa i jak dlugo trwa.

Kurs trwa Ok 3 miesiące i firma nic nie płaci uczestnikom kursu

...
@Sagi85

Chyba tylko kurs na motorniczego,a tak na marginesie jaki chcieli ci kurs zasponsorowac....bo pierwsze słyszę żeby coś opłacali.. no ale ok....poczytaj na forum tam masz opisane godziny,światek,piątek i sylwestra...ect. ..ponoć jeżeli chodzi o konkret tj.pieniazki to ponoć nic ciekawego .Masz bilet,dodatek pod grusza ect.W ogłoszeniu tam masz .A godziny 3 zmiany ..365 dni w roku.

Mlody 20000

Jak oceniacie prace jako mechanik taboru w tramwajach warszawakich??

A

Witam jakie jest dotychczasowe wynagrodzenie po zdaniu egzaminu ?:)

Motorniczy

Rozmowa kwalkwikacyjna

Łatwe

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
świeżak

Witam na jaką pensje może liczyć technolog pracujący w TW? Ciężko przejść proces rekrutacji?

HUGO
@świeżak

Gdzie jest w tej kabinie w tramwaju łazienka jak się zachce?

Brat Kminka
@HUGO

Jest dziurka w podłodze tak jak kiedyś było na kolei

ktos
@świeżak

sluchaj nawet sie do Ciebie nie odezwą, także nie masz na co liczyć wysłane CV kilkakrotnie i zero odzewu, kumpel miał w 100% to czego szukali i nawet nie odpisali, ręka rękę myje, SAMI SWOI SIEDZĄ

Tramwajarka
@ktos

Ani ja, ani większość moich znajomych nie miało wcześniej żadnych znajomości w Tramwajach. Także jak naprawdę ma się to, czego szukają, znajomości nie są potrzebne. A odpowiedź dostaje każdy - na maila. Nawet jak jest negatywna. Jak zgłaszałeś się i nie dostałeś odpowiedzi, to może zadzwoń, albo napisz maila.

Bo
@ktos

Nieprawda wysyłają odpowiedz na maila

Julek

Ile dni w tygodniu jest wolne ?

Bartek bez jedynki
@Julek

4 - 5 dni wolne w dwutygodniowym cyklu pracy . Np pracujesz 4 dni od poniedziałku , piątek wolny , następnie 3 dni pracy , wtorek wolny , 3 dni praca i weekend wolny .

Do****
@Bartek bez jedynki

Co ty za bzdury opowiadasz. W ogole nie ma wolnych dni. Swiatek piatek sylwester do roboty za (usunięte przez administratora)

Henryk

Podstawa po kursie na TW to 4300. Czy premie często obcinają. Czy jednak każdego miesiąca się dostanie? Czy jednak tylko podstawa?

Sagi

Cześć jak przebiega psychotechnika i psychotesty , łatwe zadania do przejścia są

.....
@Sagi

W większości nie ma problemu ,rozwiązujesz zadania ...kółka,kreski ect.pozniej ciemnia...generalnie jak jesteś zdrowy...TO nie widzę problemu żeby nie ogarnąć...A może składałeś do Tramwajów Warszawskich? Jak wyglądają zarobki,czy wogole składać warto .Bo tak to i hds i uprzywilejowane chcą,kat.c...A może finansują któryś z kursów? ...Bo wymagań troszkę jest to chyba 4tys...do 5tys netto się zarabia...w końcu to Warszawa .Poproszę o parę merytorycznych zdań.

Kiedyś PIĘKNY Pan
@Sagi

Te testy to jest pikuś - każdy nieco ogarnięty jest w stanie dać sobie z tym radę . Wystarczy jak na maturze 30 % .

Radek

Mam pytanie do kandydatów na motorniczego - Czy ktoś odezwał się już do was po rozmowie kwalifikacyjnej?

Radek

A to żebyś się głupio pytał baranie

Mirosław bez grzywki 5
@Radek

Jeszcze nie - pod koniec tygodnia ma być odpowiedz na tak albo tak . A od połowy czerwca kurs

Daniel

Czy są poprostu nadgodziny ....tj.pow.160h w miesiącu jako kierowca kat.C...JAK atmosfera w pracy.Z góry bardzo dziękuję za kilka zdań...obecnych i byłych pracowników.

Daniel

NA JAKA KASE MOZE LICZYC KIEROWCA KAT.C....÷HDS???.....I COS WIECEJ O TEJ PRSCY...PROSZE O PARE ZDAN....Z GORY DZIEKUJE

...
@Daniel

Praca na 3 zmiany, grafik to chaos. Świątek piątek i sylwester. Auta różne, od wymęczonych po w miarę ok. Praca w środowisku robotniczym. Jak dobrze trafisz to można siedzieć do emerytury. Socjal na plus, o pensji to się dowiesz na rozmowie kwal. Praca moim zdaniem nudna, dlatego ja długo nie wytrzymałem. Idź, spróbuj tego chleba, może Tobie posmakuje

@...

Bardzo dziękuję za kawałek informacji...Rzeczywiście byłem na rekrutacji ...JAK na Warszawę to szoku finansowego nie zauważyłem.Jezeli na plus,to normalny socjal.....A że środowisko robotnicze,ok....sam może będę jednym z nich.Wiec to akurat nie problem....ale luxusow TO RACZEJ NIE ZAUWAZYLEM....NO NIC JAK MNIE WYBIORA OPISZE ZA JAKIS CZAS WRAZENIA,NO I BRYGADA OBY FAJNI LUDZIE BO W TEJ ROBOCIE W KONICU TROCHE CZASU CZLOWIEK SPEDZA.....no ale nikt nie mówił że jak kolizyjnie to trzeba pracować do emerytury.W konicy w Warszawie jest roboty full,no i za ciekawsze pieniążki...zobaczymy,jak bym się dostał opiszę.Dziekuje jeszcze raz za informację!

@Daniel

Czekam na info jak popracujesz.

@...

A chciałem jeszcze dopytać, czy są jakieś nadgodziny w tej pracy na kierowcę kat.C?

Natalia
@...

3 zmiany w godzinach standardowych czyli 6-14 , 14-22 oraz 22-6 ??? czy jakieś inne zmiany ?

Hjjjn

Piękna będzie Polska cała, bez pedałów i Rafała, bez Donalda wermachcika , TVN-u i Michnika , bez niemieckich POmatołów co zlizują z obcych stołów … tusk na Polske pluje bo u niemca wiele zyskuje !!

kiwaczek

Panie i Panowie Motorniczowie, szybkie pytanie, może ktoś wie. Zakłądam że przyjmuje sie do TW- mam pozwolenie i kilka lat jazdy w innym mieście. Jak wygląda wynagrodzenie jak jeżdże z patronem? bo tutaj to miałem śmieszne zlecenie. Jesteście objęci jakimś ubezpieczeniem gdy z własnej winy uszkodzicie wóz czy obrywacie po kieszeni?

m
@kiwaczek

Jak jedziesz z patronem to marmalnke masz liczoną pensję jak byś jeździł sam. Szkoda podajze do 5 tysięcy na wozie to utrata premi i punktu karne. Powyżej to chyba obcięcie pensji na dwa lata

@kiwaczek

Podstawowa stawka to w tej chwili 4600 brutto plus Ok 1900 premii, wszystko na normalną umowę o pracę, możesz próbować negocjować wyższą stawkę. Ubezpieczenia od zdarzeń nie masz. Jeśli zdarzenie jest z Twojej winy i straty firmy przekroczą 10 tys zł ( przy nowym taborze to żaden problem),wtedy na rok masz obniżoną stawkę o 10%. No i oczywiście strata premii miesięcznej. Ale myśle że 90 % kolizji jest z winy kierowców, wiec spokojnie.

@Gość

4600+1900 premii brutto? To ile wychodzi do ręki, ok 4500?

Kiwaczek
@Gość

Dzięki:) Jeszcze jedna kwestia, macie przerywany czas pracy? Że wyjeżdżam w szczycie porannym, potem mam 4h przerwy i wracam na szczyt popołudniowy?

@Kiwaczek

Były takie służby jeszcze kilka lat temu, ale bardzo sporadycznie. Teraz już nie ma. Pracujesz do 10 godzin.

kiwaczek
@Gość

Na takich zmianach nieźle sie wychodziło, ale tu i tak stawke macie większą niż ja tam na dodatkach. Kwestia przenosin do Wawy nie jest zamknięta i szukam różnych możliwości zarobku, to jednak praca stresująca a już tym bardziej w takim mieście;) Dzięki jeszcze raz za informacje.

Motorniczy
@Gość

Co ty bredzisz człowieku. Jakie 4600. Nie siej bzdurnych informacji. Na dzień dobry jest 4000 lub 4100 zależy jak stoi czapka tym od rekrutacji. Stawki później są różne w zależności czy się chodzi na zwolnienia i opieki czy chorym przychodzi do pracy. Kryteria ocen na podwyżki są śmieszne. Ot cała prawda. Premia jest % od stawki zasadniczej. Negocjowac ???????????? that's fucking funny ????????????

@Motorniczy

4300 to stawka dla motorniczego po kursie (od nowego roku), potem wchodzą na 4600. Skoro człowiek ma doświadczenie i pozwolenie, to zawsze może negocjować stawkę na dzień dobry, ale stawka podstawowa to po podwyżce właśnie 4600. Nie mam w zwyczaju bredzić, skoro pracujesz to spójrz na pasek wynagrodzenia. Jeśli masz w tej chwili stawkę niższą, niż 4600, a nie jesteś młodym po kursie, to znaczy że być może masz ją obniżoną po jakiejś kolizji

@Gość

Czy podajesz kwoty netto?

@Mrzysty

Podaję kwoty brutto. Dochodzi do tego premia w wysokości 30% od stawki podstawowej plus 500 zł premii za punktualność ( cały czas kwoty brutto )

Mam pytanie do osób, które już jakiś czas pracuj. Jak znosicie w zasadzie pracę siedzącą przez tyle godzin dziennie? Czy nie macie problemów z kręgosłupem? Z tego co wyczytałem to przerwy na pętlach są krótki

@Gość

Po paru latach tej pracy problemy z kręgosłupem to norma. Polecam po prostu dbać o siebie, basen, sporo ruchu itp.

Ile kasy na kat.C

GOŚĆ

A jak jest z biletami na komunikację. Pamiętam że dawno dawno temu pracownik dostawał bilet na darmowe przejazdy dla siebie, żony oraz dzieci uczące się. Jak sprawa wygląda obecnie.

@GOŚĆ

Teraz bilety są tylko na pracownika i dzieci uczące się. I płaci się od nich podatek.

Sagi85

Czesc orientuje się ktoś, kiedy następna rekrutacja?

Teraz jest. Do 19 kwietnia. Wejdź na strone tw.waw.pl

Bo
@Sagi85

do 19 kwietnia przyjmują zgłoszenia tw.waw.pl :)

Ghbbb

Dziennikarz TVP Info Samuel Pereira przypomniał szokujący wywiad Donalda Tuska dla radia TOK FM z 2014 roku, w którym ówczesny premier wystąpił jako orędownik współpracy z Rosją, mimo że audycja została nagrana już po aneksji Krymu. Okazuje się, że wywiad mógł okazać się kłopotliwy nie tylko dla lidera PO, ale również samej… stacji.

Bbbbbn

EUROPEJSKA PLATFORMA PUTINA blokuje Polsce należne jej fundusze z KPO a my się cackamy z dyktaturą (usunięte przez administratora) w Berlinie i Bolszewikami w Moskwie i Mińsku i pozwalamy im bezkarnie podróżować po Polsce

Magazynier

po 3 latach nie załuje że stamtąd odszedłem to była jak dotąd najlepsza decyzja w moim życiu

Pako
@Magazynier

Na jakim stanowisku pracowałeś?

Zostaw merytoryczną opinię o Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 160.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 3 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.
  • Siedmiogrodzka 20
    01-232 Warszawa

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.