Opinie o Irmar P.P.H.U. Ireneusz Wawryszczuk w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Irmar P.P.H.U. Ireneusz Wawryszczuk. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Irmar P.P.H.U. Ireneusz Wawryszczuk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Irmar P.P.H.U. Ireneusz Wawryszczuk w Lublin

Michał Nowy wpis

Czy uważacie ze firma ma dobre podejście do pracowników ? Jaka jest Wasza stawka godzinowa ?

JLC Nowy wpis

Witam wlasnie pracuje w firmie Adiom u pana Irka w sumie to firma jest jego syna bo wczesniejsze jego firmy upadly. I chcialem dodac ze wszystkie opinie ktore przeczytalem na tym forum zgadzaja sie ze wszystkim nic sie nie zmienilo jest tak samo jak wczesniej rob pan jada po narzedzi nie ma materialu brakuje zimno na hali. Nic dodac nic ujac

aaa Nowy wpis

to była solidna Firma kiedyś , a póżniej upadła przez Firmy które nie płaciły za meble - przestroga dla innych ....

rak Nowy wpis

Mam ten sam problem nie płaci ,a działa pod nazwa ADIOM

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Irmar P.P.H.U. Ireneusz Wawryszczuk? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wołek

ostrzeżenie dla kontrahentów!!! WYjątkowo niesolidna firma. nie płaci za faktury!!!!! oddałem do windykacji! andrzej wołek

aaa

irek bóg cie ukarze za tych wszystkich ludzi których oszukałeś miejsce w pierwszym rzedzie w piekle masz murowane

aaa

siemka wszystkim stolarzom omijajcie IRMAR lub MIDOX szerokim łukiem oni oszukują ludzi sam pracowałem i coś wam opowiem na temat pana irka obiecał mi umowę .ubrania robocze nic nie dostałem krew w piach kasy nigdy nie było tylko te komiczna wymówki .cierpliwości czekam na przelew . przyjć pan potem .panie rób pan niema czasu już po to jadoł .panie przyjdz pan na 6 .jednym słowem oszust narzędzi brak normalko wstyd hehe materiału brak wogle żal pl a Ale za to jedna rzecz mi sie podobała tam jak irek latał po hali i udawał że gada przez tel i przy okazji kontrolował 'jakość' w tej firmie to słowo jest obce jego zachowanie wogle było zabawne latał jak małpa po giewoncie i ciogle z telefonem a pewnie nic nie miał na koncie he he jeśli ktoś wygrał 100000 w totka i szuka dobrej rozrywki to zapraszam brechta murowana nigdy w życiu nie spotkałem sie z takoł firmoł połoczenie kołhozu z niemieckim obozem pracy tylko z małoł rurznicoł niemcy gonili do pracy sznel sznel a w irmarze RÓB PAN NIE MA CZASU hehe a co do szatni i toalety to powiem tyle tam diabeł mówi dobranoc wiec nikomu nie radze z toł firmoł w koalicje bo i tak was oszuka do przetargu nabierze 15 ludzi a po zostaje 2 osoby i droga wolna prosze o inne wpisy na temat tej firmy

snake

siema super stolarzu.. właśnie odebrałem kasę za październik (jest 19 tycznia) jeśli Irek zalega Ci z kasą to ciśnij go mocno, albo z urzędu :D

super stolarz

witam! Dokładnie tak jak napisali wyżej, kasa marna do tego w ratach płaconych z bólem serca przez irka. Robota od 8 do 10 i 12 godzin, zapylenie, hałas, zimno, brak ciepłej wody warunki sanitarne skandaliczne. Po szatni biegają szczury! Za złamanie wiertła straszy że będzie zabierał z pensji... brakuje zawaiasów, konfirmatów, wosków.... dach przecieka. Inspekcja pracy i skarbówka powinna Irka do pierdla wsadzić, niech tam realizuje swoje plany.....

snake

Irmar a obecnie Midox Szkoda czasu i nerwów.. wymuszanie pracy po 12h, bo szybko i pilne.. O wypłaty trzeba się dopominać, kasa płacona w ratach i nie tak jak było uzgadniane, jakieś kombinacje przy liczeniu.. żenada. Warunki pracy tragiczne.. brak narzędzi, dosłownie brak wszystkiego. Stolarzu. Jeśli znasz swoją wartość to omijaj z daleka.

KtoUkradłWkretarkę

Siemanko. Kto wybiera się do tej roboty musi być totalnie zje.. albo w desperacji. Ten Pan prze.. was na wylot tak, że nie zauważycie kiedy się sfrajerzycie. Pensja w ratach.. bez odsetek. Zaliczki.. Masz Pan 20zł i spadaj Pan hehe. Warunki pracy? "Przynieś z domu wkrętarkę, bo będziesz kręcił kluczykiem." O socjalu nie wspomnę.. Szczury zjedzą wam śniadanie albo coś wam odgryzą w toalecie.. hehe. Aha.. jeśli nie lubisz swojej kobiety to możesz śmiało spędzić w pracy 12-13 godzin.. jeśli będziesz chciał wyjść wcześniej to drugi kierownik król cyganów was zje.. hie hie (pozdro Maks) Ps Nie dajcie się zwieść bo firma działa pod szyldem Midox

KSU

Pat w 100% prawda, na rozmowie powie wam że po8 godzin potem będzie 10 i 12( po 12 godzinach I... zapyta bezczelnie ''przyjdziesz pan na 6? "" Warunki socjalne skandaliczne, brak mydla papieru, wody do picia, zapylenie i syf. Brak narzędzi do pracy- nawet konfirmatów czy zawiasów.... Kasa żałosna! zatrudnia na czarno, płaci mniej niż mało i r ratach, jak mówisz mu o pieniądzach mało się nie rozpłacze'' czeka na przelewy, cierpliwośći, jutro będzie i takie ściemy. Oszust, krętacz i wyzyskiwacz!!

Pat

Uwaga na tego pracodawce o pieniądze trzeba się prosić pan I.jeszcze się targuje przy wypłacie pomimo ustalonej wcześniej stawki, a poza tym warunki koszmarne , brak wszystkiego tz. umowy,ubrań,narzędzi oraz warunków socjalnych z 8h zrobiło się 10h później 12h i więcej ile dasz rade :) po przetargu jak cienko z praca droga wolna ;P wiec szkoda czasu i zdrowia. Praca dla desperatów i osób bez wyjścia zawsze to nowe doświadczenie :D :D ;P

stolarz

to prawda wypłaty nie na czas ale jak zrezygnowałem to mi wszystko oddał. szkoda czasu i płaci bardzo mało mimo że na czarno zatrudnia.(usunięte przez administratora)a on ciągle się ogłasza i jest duża rotacja pracowników. pan (usunięte przez administratora)nie wywarł na mnie aż tak złego wrażenia. nie jest szczególnie chamski jak co niektórzy stolarze w lublinie i sytuację tę tłumaczył mi tródną sytuacją firmy. niezrozumiałe dla mnie jest że nie dał mi jakiejś umowy śmieciowej które wciąż są legalne a chciał żebym został. było tu jeszcze kilka wpisów na temat firmy krytykujących ale zniknęły a były szczerą prawdą. takie słabe warunki pracy a ciągłe ogłoszenia w kurierze lubelskim i w internecie. !?????

dss

Ściema nie daje umowy nie płaci pieniędzy szkoda czasu nie warto

xxx

IRMAR byl kiedys solidna firma w tej chwili schodzi na psy... wyplaty nie na czas jeszcze trzeba sie prosic... roboty brak ludzi brak takze jesli macie pomysly na lepsze zmany to zapraszamy do nas! PS do nowych pracowników - po pierwszej wyplacie wpisowe:D

Zostaw merytoryczną opinię o Irmar P.P.H.U. Ireneusz Wawryszczuk - Lublin

Irmar P.P.H.U. Ireneusz Wawryszczuk