Opinie o Profish Sp. z o.o. w Racibórz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Profish Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Profish Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profish Sp. z o.o. w Racibórz

LUDZISKA

.TRZEBA PRZYJAC NA KLATE Z GODNOSCIA ZE NIE SPELNIALAS SIE JAKO PRACOWNIK.TRUDNO BYWA I TAK !!!ALE NAPISZE CI TAK OD SIEBIE NIE OCZERNIA SIE LUDZI, FIRMY PO ODEJSCIU LUB ZWOLNIENIU Z PRACY ,BO NIE WYPADA SAMEJ DLA SIEBIE JA WIEM ZE ZARAZ NAPISZESZ A JAK TO TAK MOZNA I WOGOLE!!!!!!JA ROZUMIEM LUDZI JESLI SIE JEST POKRZYWDZONYM LUB TAK SIE CZUJE ....PRZEKANAMY SIE!!!A STARE SALATKI,SMAZONE RYBY I ODMRAZANE TO BZDURA...MOZEMY SKAKAC SOBIE DO GARDEŁ I PISAC SWOJE ZDANIA ALE JA WIEM CZY TO MA SENS NIC NIE ZMIENISZ!!!POZDRAWIAM.A I NIE PISZE P.M

LUDZISKA

CYTAT PIEKNY ZGADZAM SIE OBY DWIE STRONY MUSZA BYC ZADOWOLONE I Z SZACUNKIEM DO SIEBIE......

Cytat: LUDWIG VON MISES "PRACOWNIK NIE JEST WINIEN SWOJEMU PRACODAWCY SŁUŻALCZOŚCI I POSŁUSZEŃSTWA.JEST MU JEDYNIE WINIEN USŁUGĘ, ZA KTÓRĄ OTRZYMUJE ZAPŁATĘ, BĘDĄCĄ NIE ŁASKĄ ,LECZ ZASŁUŻONYM WYNAGRODZENIEM" jak się to ma do tego!!!!!!!

ktoś

Przychodząc do pracy do Łososia miałam wielkie chęci lecz nie to się tam liczy,jak popracujesz dłużej w tej PROFESJONALNEJ FIRMIE to się przekonasz,że to co tu jest napisane to czysta prawda,a w PROFESJONALNEJ FIRMIE nie sprzedaje się ludziom odmrożonej ryby,sałatek po terminie,i starej smażonej ryby.Pracuj dalej tak SUPER powodzenia !!!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Profish Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
!!!!!!!

po stylu wypowiedzi to tą ostatnią napisała P. M... super że na forum się przyznaje ,że płacą te 5 zł ciekawe tylko czy odprowadzają jakieś składki z tego !!!!!!! pewne instytucje mogą tym być bardzo zainteresowane !!!!!!!!

ludziska

WITAM!!!!! WIECIE CO WY CHYBA NIGDY NIE PRACOWALISCIE Z CHECIA ... TO CO WYPISUJECIE TO WIELKIE BZDURY!SZLAK MNIE TRAFIA JAK TO CZYTAM!!!!!!!!!!!!!!!PRACA JEST SUPER ATMOSFERA TEZ A PANI M.. ZDECYDOWANIE SIE NADAJE DO TEJ PRACY.... PRACA ZA 5 ZL TAK NA POCZATEK DO SPRAWDZENIA SIEBIE I TO CO POTRAFICIE JA ROZUMIEM ZE STAWKA JEST NISKA ALE POTEM WSZYSTKIE SWIADCZENIA .JA PRACUJE KRÓTKO ALE NIE DAM ZLEGO SLOWA POWIEDZIEC..WYMAGANIA TAKIE JAKIE POWINNY BYC W TAK PROFESJONALNEJ FIRMIE TO NIE JEST JAKIS SOBIE TAM SKLEPIK BY SOBIE MOZNA BYLO LEKCEWAŻYC ZASADY!!!!POZDRAWIAM WSZYSTKICH NEGATYWNYCH...

.........?

Nie wiem skąd Oni biorą tą stawkę 5 zł,w dzisiejszych czasach na dzień dobry dostaje się 8 zł,a tu to wyzysk na całego,a wymagania jak by się zarabiało 12 zł na godzinę,nikomu nie polecam pracy w tej firmie!!!

neli1

odnośnie byłego pracownika niech żyją BIAŁE MURZYNY MURZYN ZROBIŁ SWOJE MURZYNOWI DZIĘKUJEMY

neli1

Miałam przyjemność popracować parę dni 5 zł za godzinę więcej ksiądz dostaje co niedziele do koszyczka od łebka za co łaska pracować nie będę nie polecam

W tych sklepach pracują ,tak zwane "BIAŁE MURZYNY " tego im nie wolno to zakazane na czarne masz mówić białe -TRAGEDIA !!!!Tylko rozkazy itp nie polecam a wszystkich ostrzegam przed Panią od rekrutacji ona jest najbardziej fałszywa wszystkich nastawia przeciwko sobie chroniąc swoja d....

Mi

W tym sklepie pracowników zmienia się jak skarpetki,a za tym wszystkim stoi Pani Menager która nie nadaje się do tej pracy,a wszystkich ocenia,tylko dziwi mnie jedno czy ten szef nie widzi co się dzieje,powinien pomyśleć o zmianie Pani M.jednym słowem nie polecam nikomu pracy w tym sklepie!!!

ktoś

Pierwszy dzień mydlenie oczu jakie to piękne warunki są w tej firmie,a potem wciskanie ludziom wszystkiego,i polecanie niby świeżej ryby parę minut wcześniej odmrożonej na zapleczu,i te wymogi masakra nawet w sklepie jubilerskim nie mają takich jak w rybnym....nie polecam!!!

pati

witam wszystkich jutro ide do pracy pierwszy dzien do lososia i jestem w szoku co tu piszecie....pozdrawiam napewno opisze moja opinie.

ujec

Tej firmie potrzeba PIP a przedewszystkim kierownik on sie z nikim nie liczy gorszy od wlasciciela Wszystkiego sie czepia kaze zostawac po godzinach nawet sie nie zapyta czy komus pasuje

jurek ogorek

Dolaczam sie do opini lososia Tyranie zeby tylko po 10h a przewaznie od 5rano za 5zl za godzine masakra(usunięte przez administratora)

rybka

Rekrutacja do sklepu łosoś to porażka pani która rekrutuje nie potrafi dobrze wysłowić się po polsku ,wymagania jak do hotelu Marriott.Nie można nosić adidasów,krótszych spódniczek nawet leginsów chyba że są eleganckie to chore do sklepu rybnego jeszcze trochę to będą wymagane garsonki.Nie można uśmiechać się do dostawców z nimi rozmawiać(usunięte przez administratora)

łosoś

Warunki w firmie toporne, załoga się obgaduje. Jeśli(usunięte przez administratora)lubisz tyrać po 10 h to na pewno się odnajdziesz:) Aż dziwne, że tak mało komentarzy przy takiej rotacji...

Praca w sklepie tego pana jest tragedą. Na wstępie rozmowy ten pan pyta się czy jesteś uczciwa. Za godziny pracy bez umowy płaci 4,50 wymagania ma jak by płacił 3 tyś brutto (usunięte przez administratora)

mikus

lepiej juz w mieszku robic-no coment

monika

Witam pracowałam w tej firmie na okresie próbnym 4,50 na godzine! [usunięte przez moderatora] praca po 9 godzin chamstwo a szef ma kamery w sklepie i patrzy jak kto pracuje odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Profish Sp. z o.o. - Racibórz

• Jak się pracuje w Profish Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Profish Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profish Sp. z o.o.?

Profish Sp. z o.o.