Opinie o Profish Sp. z o.o. w Racibórz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Profish Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Profish Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profish Sp. z o.o. w Racibórz

rybcia

zastanawiające jest to że komentarze dotyczą tylko 1 osoby a chyba osób typu :menager" jest wiecej w tej firmie.....powinno dać to komuś do myslenia ......

Pracuję w firmie od jakiegoś czasu i nie mam zastrzeżeń!co do opini o menager musiałabym powtorzyc sie z opinia innych a na to mi szkoda czasu!! Ci ludzie piszą święta prawdę i to nie z zemsty czy cos z tych rzeczy to poprostu fakt!tak sie maja sprawy a dla nie jednej z nas to gowniara a ma nas za nic

hmm

Jestem pracownikiem tej firmy i co do opini o menager musze przyznac ze to swieta prawda , gdyby nie jej osoba to szlo hy wszystko do przodu -cale niepotrzebne zamieszanie to jej idoba. Szef jest bardziej otwarty na pracownikow niz ona. Czuje sie pepkiem swiatavi ma ludzi za nic ..obgaduje ludzi w zespole udajac dobra duszevi wypytujacbo zycie prywatne a potem gada to nastepnym, w twarz mega mila a za plecami obgaduje nie znam bardziej falszywej osoby !!!! Utrzymuje sie dzieki donoszeniu i dzieki temu sie wybila bo donosila od samego poczatku!!!!!!mam nadzieje ze szef otworzybocxy zanim caly personel mu odejdzie bo z miesiaca na miesiac jest gorzej a menager jak widzi ze ktos ma zamiar die swolnic pierwsza wrecza mu wypowiedzenie zeby byc kryta przed szefem i na tym bazuje a tak serio guzik robi tylko duze zamiezanie!!!!!

Między prawda a Bogiem jak to mówia na prace nie ma co narzekać na szefostwo tez nie z każdym współpraca układa się świetnie kierowcy bardzo fajni na hurtowni obsługa też super , na pomoc z innych sklepów też można liczyć tylko szkoda że Pani menager jak się do niej z czymś dzwoni to choćby łaskę robiła- przepraszam bardzo ale za to ma płacone!A jak czuje się przemęczona czy coś z tych rzeczy to zapraszamy niech zacznie naszą pracę wykonywać to zobaczy która połowa dnia jest dłuższa już chyba w piórka obrosła i zapomniała jak to jest być na naszym miejscu ....szkoda ze szef nie umie otworzyć oczów bo ma wkoło siebie naprawdę super ludzi którzy są kreatywni i oddani tylko niszczy to menagerka i robi wieczny zamęt , tam gdzie jej nie ma jakoś nie ma takiej rotacji pracowniczej i już to powinno dać do myślenia!!! Bo można mieć pracowników oddanych firmie lata a nie rotacje co pare miesięcy bo Pani menager czuje się zagrożona i usuwa ludzi którzy dla niej samej stanowią zagrożenie!!Dla firmy jestem w stanie dać ocenę 5 wypłaty na czas, nadgodziny to fakt ale wypłacane ale ze względu na osobę Pani menager nie jestem w stanie ocenic dobrze tej firmy a szkoda ze jedna osoba jest w stanie zaburzyc caly pozytywny obraz

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Profish Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
rybcia

jeśli chodzi o samą pracę to nie ma źle, wypłaty na czas, umowy na pełny etat, dobre godziny pracy + premie. Natomiast zgadzam się co do opinii o Pani Menager, jest niekompetentna, fałszywa, miła tylko z pozoru a jak tylko jest ktos kto odważy sie powiedzieć co myśli odrazu zostaje skarcony albo zwolniony. Dziwi mnie że szef tego nie zauważa i ślepo jej słucha a to działa na niekorzyść całej firmy. Jej zwolnienie byłoby najlepszą rzeczą dla tej firmy. Pozdrawiam

I tu się zgodzę jezeli chodzi o menager!!!

wtajemniczona

co do pracy no sorry ale w zadnej robocie siedziec nie bedziecie!!!!! praca znosna nie ma powodu do tego zeby glupoty tu pisac a co do pani menager swieta prawda zawsze ma powod zeby krytyki sie podjac a laury ona zbiera dzwoniac do szefa i przypisujac sobie sukcesy danego sklepu , jest falszywa gada cos innego w oczy cos innego za plecami i nie znosi prawdy wystarczy jej ja powiedziec a zaraz wrecza wypowiedzenie... mysle ze szefowi powinno dac to do myslenia

ja tak samo nie polecam firmy profish!!!! Szkoda waszego czasu i wysiłku, na początku wszystko super bajecznie kolorowo, pani menager milusieńka. Ale po jakimś czasie wychodzi. Nieszczera szuka donosicieli fałszywa, niektórym kariera odbija zabiera godność. Pracownicy zmieniają się co chwila mało jest osób co tam mają długi staż, pozytywne opinie to są na polecenie mani menager, coś na ten temat wiem. Mogła bym wiele opowiedzieć ale szkoda tylko na to czasu i nerwów. A tak propo to tak sanepid przydał by się jak i również PIP. Ale życzę powodzenia tym wytrwałym, tym co ukrywają co naprawdę myślą o tej pracy, bo rozumiem ze ciężko jest o prace i czasami trzeba robić dobrą miną do złej gry.

sledz

NIE POLECAM PRACY NA STAROWIEJSKIEJ! Nie warto zaczynać

dp

................ale ta pani menager to tepa strzala -dobrze z ucha strzela -szpic jeden

...

przepraszam czy TY Byla sądziłas sie z ta firma?

....

Bardzo zależy nam na jakości towaru.......sranie w banie,jak by Wam zależało to odmrożonej ryby nie sprzedajecie,a co do rekrutacji na sklepie to jest przeprowadzana ciągle bo osoba przyjęta nie może być mądrzejsza od menagera.

szczupaczek

Już od jakiegoś czasu pracuję w tej firmie, i tak samo jestem bardzo zadowolona. Choć pracowałam tez u innych pracodawców, nie mogłam liczyć na jakąkolwiek premie umowy dziwne weekendy w pracy i to za najniższa krajową. W firmie profish mogę liczyć na dodatkowe premie, nie każdą sob się pracuje i to góra do 14 każda niedz wolna, i nie wiem z kąd wam się wzieło ze pracuje się od 5 rano to jest totalna bzdura, widziałyście wogóle żeby jakikolwiem rybny był otwarty od 5-6 rano, najwcześniej nasze placówki otwieramy o 8 rano na nie których sklepach od 9 i tak samo zamykamy najszybciej o 17 a maksymalnie o 18. Moim zdanie takie godziny są przyzwoite nie trzeba siedzieć w pracy do 22-24. Dziwi mnie też ze teraz osoby rozgoryczone użalają się jak to wam źle w tej firmie było to czemu na samym początku tego nie mówiłyście i czemu same się nie zwolniłyście, zastanawiające jest też to że po zwolnieniu niektórych osób utargi na sklepie wzrosły i to dwukrotnie, co też świadczy o tym, jakimi pracownikami były. Widzę że z mies na mies mamy coraz to więcej klientów a co najlepsze stałych klientów zaczyna być coraz to więcej są zadowoleni z jakości towarów, z obsługi przenoszą się z konkurencji do naszych sklepów. Sklepy mamy zadbane czyste, że aż miło do takiego sklepu wejść. W tej pracy wystarczą chęci do pracy , pozytywne nastawienie, zgrany zespół, wyobraźnia, systematyczność, jeśli to potrafisz to napewno bęJuż od jakiegoś czasu pracuję w tej firmie, i tak samo jestem bardzo zadowolona. Choć pracowałam tez u innych pracodawców, nie mogłam liczyć na jakąkolwiek premie umowy dziwne weekendy w pracy i to za najniższa krajową. W firmie profish mogę liczyć na dodatkowe premie, nie każdą sob się pracuje i to góra do 14 każda niedz wolna, i nie wiem z kąd wam się wzieło ze pracuje się od 5 rano to jest totalna bzdura, widziałyście wogóle żeby jakikolwiem rybny był otwarty od 5-6 rano, najwcześniej nasze placówki otwieramy o 8 rano na nie których sklepach od 9 i tak samo zamykamy najs

Estera

Bardzo zależy nam na jakości towaru, w pełni zatowarowanym sklepie jak i profesjonalnym podejściu do klienta. Klienci do nas wracają co nas bardzo cieszy, to można zauważyć po kolejkach w naszych sklepach, utargi z roku na rok są coraz wyższe, co świadczy o zadowoleniu naszych klientów. Firma prosperuje bardzo dobrze, tworzą ją stali i zadowoleni pracownicy, którzy są na odpowiednich stanowiskach. Są to ludzie z pasją i optymizmem oraz dużym stażem pracy w naszej firmie. Rotacja personelu o której mowa w poprzednich postach jest spowodowana stałym otwieraniem nowych placówek, a odpowiedni dobór zespołu w placówce to jeden z elementów sukcesu firmy. Pozdrawiam wszystkich zgorzkniałych. P.M.

rybula

Ja pracuje w tej firmie już kilka lat, mając porównania z innymi pracodawcami uznaje, że praca w tej firmie sprawia mi przyjemność. Mogę się spełniać zawodowo. We wcześniejszych firmach nie mogłam liczyć na premie, a wypłata nie zawsze była w terminie. Nie u każdego pracodawcy można liczyć na wolne weekendy.Znając życie, negatywne opinie są pisane przez osoby, które utraciły prace i chcą się wyżyć i wyżalić w formie pisemnej. I można by tak pisać w nieskończoność... Pozdrawiam

....

Pracuję od kilku lat w tej firmie i nie mogę złego słowa powiedzieć. Wypłaty wypłacane na czas, pensje godziwe do tego można liczyć na premie. Także jak ktoś CHCE pracować i UMIE pracować to jak najbardziej polecam!!

p....

Eeeeeeeej nie osadzaj jak nie wiesz i nie znasz..

p....

w pełni popieram wypowiedz mimblo jesli pracujesz uczciwie to nie masz sie czego obawiac!!!brawo

Mimblo

Widzę ze większość tu osób nie potrafi pogodzić się z porażką i przyznać sie że jest do bani że się do tej pracy nie nadają a jest to ciężka praca dla wytrwałych odpornych psychicznie ale za to jest wynagradzana. Każdy ma swoje chwile zalamania i narzeka na swoją pracę jaka by nie byla , ale ważne jest podnieść sie z dumą i albo przyjąć zasady i starać sie jak najlepiej albo odpuścic nic na chama, bo tak nie idzie. A w jakiej pracy nie ma chamstwa obgadywania, nie uwieże jak taka istnieje. Śmiać mi sie chce z tych co sie boją kamer jak pracuja uczciwie to kamery nie przeszkadzają. Jak sklep jest dobrze prowadzony to rzeczywiście wszystko jest świeże. Widzę że wiele tu osób ma dwie lewe rączki do pracy. A co do zarobków to są bardzo dobre umowa na cały etat a nie jek w wiekszosci daja zlecenia albo na 3/4 et albo na poł et. A co do stawki 5 zl to jest kwestia paru dni potem masz normalnie placone . I chyba każdy jest świadomy tego i albo sie godzi albo nie. A nie najpierw pasuje wam to a potem narzekacie co nie umiecie mówić od samego początku.

..........?

Właśnie po to jest to forum żeby wyrazić swoją opinię,i My to właśnie robimy,a Tobie to podlizywanie się nic nie pomoże,i tak skończysz tak jak My.....!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Profish Sp. z o.o. - Racibórz

• Jak się pracuje w Profish Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Profish Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profish Sp. z o.o.?

Profish Sp. z o.o.