Opinie o Profish Sp. z o.o. w Racibórz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Profish Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Profish Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profish Sp. z o.o. w Racibórz

h

Omijać szerokim łukiem jest wiele lepszych perspektyw Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: szanować ludzi

Były
@h

Co do szanowania ludzi to to się zgadza !!! Zero szacunku !!!

@Były

Czy aby na pewno w firmie jest aż tak źle? Jeśli czułeś się nieodpowiednio traktowany w firmie, być może powinieneś poruszyć te kwestię z szefostwem. Co według Ciebie musiałoby się w firmie zmienić, byś uznał pracę w Profishu za satysfakcjonującą? Może jednak znajdzie się jakiś pozytywny aspekt pracy tam, nie sądzisz?

Były
@Halina

Halina a Ty może pracowalas w tej firmie bo z tego co piszesz to wnioskuję że nie.!!!

@Były

Zgadza się, nie pracuję, ani nie pracowałam w firmie. Wielu użytkowników forum, czy też potencjalnych kandydatów również nie pracowało w tym miejscu. Z tego powodu tak ważne jest, byśmy dyskutowali na forum o kwestiach związanych z zatrudnieniem w Profishu. Każdy merytoryczny komentarz jest w stanie podpowiedzieć tym osobom, jak wygląda praca w firmie. Czy zechcesz podzielić się z nami takimi informacjami?

Darek

Witam Mam pytanko odnośnie pracy na magazynie Jak w tej firmie to wygląda jakie warunki finansowe czy możecie podzielić się opinią Dzięki

Halina

Nie zrozum mnie źle ale to, że napiszesz by ktoś "dał sobie spokój" nie oznacza, że dana osoba, nie wiedząc jaka jest przyczyna Twojej wypowiedzi, właśnie tak postąpi. Przedstawiasz swoją indywidualną opinię i dobrze, że dzielisz się swoimi spostrzeżeniami bo do tego służy to forum. Jednak czy mógłbyś wypowiadać się w bardziej merytoryczny sposób? Tylko tak możemy pomóc innym użytkownikom.

Gregor

Jak się komuś nie chce pracować to zawsze znajdzie powód żeby tego nie robić!!

Justyna C.

Pracowalam w tej firmie 2 latai o dwa za dlugo :-P Szef idiota, traktuje ludzi jak maszynki do pieniedzy, wogole ich nie szanuje. Szczegolnie sprzedawcow, bo kierowcy z tego co mi wiadomo nie mieli najgorzej. To mysmy musialy placic kary za sanepid, pomimo tego ze szanowny pan marcin przysylal nam smazona rybe na ktorej nie bylo dokumentu. To nam zabieral kase za braki w remamentach, pomimo tego, ze kazal nam rozmrazac filety z dorsza czy platy zielone i inne ryby, z ktorych braly sie braki. Ale tak szczerze te jego remamenty to jedna wielka SCIEMA !! W grudniu nadrabialismy zywym karpiem, tak przynajmiej myslalysmy, bo remament i tak wyszedl w ciuul za duuzo czyli zabral nam część premi i to nie tylko na naszym sklepie. Przekrety robil jak h*j. Kiedys w rozmowie przez telefon zapytal mnie czy rozmawia ze slupem czy z czlowiekiem... No coment... Przez miesiac bylam starszym sprzedawca czyli odpowiadalam za caly sklep. Nie bylam wczesniej przeszkolona na to stanowisko wiec nie wiedzialam co mam robic gdy pojawialy sie pewne problemy. Po miesiacu czasu mnie zdegradowal na stanowisko sprzedawcy. W ogole nie docenil mnie,ze sie staralam itd. Ale nie mam o to zlosci. Moze na poczatku teraz juz nie. Przynajmiej mialam spokojna glowe i przespane noce :-) kiedys zapytal mnie czy robie mu na zlosc. No i zrobilam ZWALNIAJAC SIE STAMTĄD :-D :-D Teraz mam spokoj i normalnego szefa !!!

Gosia
@Justyna C.

Potwierdzam opinie Justyny .....omijać tę firmę dużym łukiem

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Profish Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Jakiś

Witam.Mam zacząć pracę w sklepie. Jak wygląda praca ?Czy po 9 godzin się praca? Jak zarobki?

PP

Praca w tej firmie to ostateczność .

Aga

pracowałam w PROFISHU przez rok i nie mogę narzekać,( byłam w innych miejscach np. Hotel Racibor, tam też za 5 zł i to w godzinach nocnych i na telefon, jak ktoś nawalił - to trzeba było zastąpić), wymagania w PROFISHU owszem były, ale nikt się nie czepiał, raczej wszyscy w porządku. nie zauważyłam żeby tzw. młode były faworyzowane. ktoś się oburzył, ze praca po godzinach bez zapytania - jak komuś się marzy praca od - do - to niech założy własną firmę i się zatrudni

kuba

Tak sie wczytuje w te wasze wypowiedzi i przyznaje wam rację, pracowałem tam krótko ale wiem ze szef stawia na płeć piękna bo One reprezentuja firme i zauważcie, że jak młoda piękna to zaraz ma służbówke, nowa komóreczke w torebeczce i podpierdziela szefunciowi! Nie jest tak?

była

To znaczy ze profish ma nowy piekny nabytek? Wizytówka szefa?? Az zal tej biednej dziewczyny.., chyba, że nie różni sie od tych które donoszą to owocnej pracy życzę. Ja wytrzymałam 3 miesiące, i omijam ta firme szerokim łukiem. Dziwie sie ze młode dziewczyny tam lgną, ale ich sprawa. Głupota ludzka nie zna granic.

Płoć

To co teraz piękna młoda? To znaczy prawa ręka szefa? Ciekawe jaki stosunek ma do ludzi. Oby nie taki jak menager Esteros

Kamil

Łosoś w Głubczycach wielki powrót tego sklepu, nowa załoga tęptniąca życiem, szef wie kogo zatrudniać! Piękna młoda Kobitka za ladą BOGINI. Panie prezesie na każdy sklep taką kobiete i bedzie gitara. Pozdrawiam profish

Sebol

Znacie sklep łosoś w Głubczycach? Widzieliscie tą piękna młodą kobietę za ladą tego sklepu? Piękna młoda, ciągle uśmiechnieta. Pani Marzena od niedawna ją tam widuje ale juz wiem, ze rybe bede jadł codziennie

barek

Znowu rekrutują. I tak nikogo nie znajda. Chyba , ze chorych umyslowo

płotka

kiedyś tam robiłem parę miesięcy, niestety nie mogę powiedzieć ani jednego dobrego słowa . Szkoda słów i stanowcze Nie polecam

oda

Jak najdalej od tej Firmy chyba, że chcecie się leczyć

Chce podzielic sie opinia na temat rekrutacji w tej firmie. Obecne osoby Pan Dyrektor z mina srajacego kota. Pani manager z kartka z pytaniami podlizujaca sie szefowi. Zadawane pytania cytuje ,,jak pan sie zachowa jak nasza trojka zechce pana wyrzucic z tratwy na srodku oceanu ,, potem test dwustronicowy i pytania o sekretarki i uwarunkowania makroekonomiczne oraz slupki i wyliczenia zobowiazan klientow. Po tym wszystkim propozycja pracy na stanowisko ph za 2200 brutto podstawy i 0,5 pr premii przy 120 tys obrotu.Ludzie omijajcie ta firme szerokim lukiem. Rekrutacja jak na stanowisko dyrektorskie a pieniadze jak kasjerka w biedronce. PRZEROST FORMY NAD TRESCIA. Nie polecam !!!!!!!

Karo

Tak kolezanka wiem pracowalem tam I cos o tym wiem zero tolerancji ze strony Wegra tylko bata mu dac to by zagnebil polakow jes to rasista a jego lala leworeczna cyganka robi wszystko ok wg pana Ga....I ma byc dobrze

Niki

Tak idzie na nozu na vitus (kaberiala)zrobil z cygana brygadziste I co Polakow ma za gown a Wegow by postawilam by nic nie roboli to jest rasista cyganska wegierski ktory nie ma szacunku do polskiego pracownika to cygaan nigy zlodziej

sabina9

Witam moge prosic o telefon bo niemam numeru a mam pytanie sabina tałajczyk

Witam wszystkich ! Ja pracowalam w tej firmie i naprawde super sie pracowało!szef super facet,fakt ze to pracownicy najwiecej psuja opinie innych,na wiadomosc o awansie warjuja i mysla ze sa bogiem,i nie wiadomo komu ufac...a Pani M...jesli jest zgrana ekipa to wogole sie nie wtrąca !TO TYLE

Zostaw merytoryczną opinię o Profish Sp. z o.o. - Racibórz

• Jak się pracuje w Profish Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Profish Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profish Sp. z o.o.?

Profish Sp. z o.o.