Opinie o Agro-Masz Paweł Nowak w Strzelce Małe

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agro-Masz Paweł Nowak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agro-Masz Paweł Nowak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agro-Masz Paweł Nowak w Strzelce Małe

Robo

Szału nie ma a pracy w .....

maja

chcę się przyjąć do agromaszu czy nie będe żałować proszę mi doradźić

wąski

pracują same debile

cycu

cos zaczyna sie kiepsko dziac w firmie chyba kryzys daje sie we znaki

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Agro-Masz Paweł Nowak? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
mosiek

firma z perspektywami na przyszlosc najlepsza w rejonie warunki pracy rewelacyjne (nowa hala) tylko startowac

gosia

W pełni podzielam opnie nt szacunku pracodawcy do pracowników. Coraz marniej pod tym względem, wlaściciel firmy traktuje ludzi jak roboty! szkoda, kiedys miałam go za w porządku człowieka, teraz się zmienił.

Roman

Powiem tak maszyny w porządku. Jedynie według mnie szacunek do ludzi mniejszy. Jak mają człowiekowi zapłacić więcej oczywiście za profesjonalną pracę .To wolą go zwolnić i zamienić na kogoś kto będzie zarabiał mniej - szkoda... Zawsze wytłumaczeniem jest pytanie zarobisz więcej w okolicy??? Tylko co to za argument??? - czy jak w okolicy będą sami złodzieje ja też mam nim zostać??? Szkoda że myślenie nieprofesjonalne..... Jednak polecam maszyny bo warto, przemyślane -solidne.

pp

Nie kupię więcej nic z tej firmy. Dzwonię już któryś dzień o lemiesze a tu mnie olewają. To jakaś kpina nie firma. Moi koledzy po tej akcji już zrezygnowali z zakupu tych maszyn

fazi

idzie sie dogadac w kazdej kwesti firma z perspektywami wynagrodzenie najwyrzsze w rejonie

ile na godzine na reke płaci??? jak wyglada sprawa z rejjestrowaniem - jak sie chce czy mozna na dziko?

obornik

z ile godzin pracy chłopki małorolne??? te dwa tysiące zarabiacie? sami sobie krus opłacacie ???

kabuuum

2tys na reke? a za ile godzin pracy?

fazi

teraz w agromaszu jest super kasa 2tys na reke nowa hala powstala smialo polecam

heniek

co ty piszesz za glupoty,ty myslisz hoc troche,bo wydaje mi sie ze twoje myslenie jest na poziomie panujacych tam warunkow,wiecznie malo i malo,a zrobil bys wiecej.Przez takich jak ty wszyscy maja coraz wiecej roboty i musza wiecej i szybciej robic a zarobki dalej te same bo szef nieda bo placze i muwi ze hale stawia albo ze niema z czego podniesc.Takze zastanow sie nad tym co piszesz bo niemasz racji,tam niema innej roboty i zato musisz tam harowac,a za granice nie trzeba wyjezdzac bo i w polsce mozna dobze zarobic.A tak reasumujac to wszystko to i tak pozostaje ci mlot w rece albo noszenie profili 6 m. na plecach,takze dzialaj sobie tam dalej i zarabiaj te marne grosze i niepisz juz dalej takich herezji bo twoje IQ jest na poziomie mlota 5 kilo lub lemieszy od pluga co gleboko oraja w ziemi.Pa pa pa

R.....

ok,narzekacie ze malo placi,ze duzo sie robi,ale podajcie mi chociaz jeden przyklad gdzie zarobicie wiecej?;/ no podajcie jakies przyklady,bo bardzo mnie to ciekawi? w oklicy sa 3 firmy z maszynami rolniczymi,w ktorych jak mi dobrze wiadomo zarabia sie o polowe mniej. pracownicy sa z okolic Strzelec,wiec nie wydaja polowy wyplaty na paliwo,wiec wychodzi sie na czysto. a jezeli nie pasuja Wam zarobki tutaj to dlaczego nie wyjedziecie za granice,gdzie zarobicie w polowe wiecej niz w Agro Maszu... (usunięte przez administratora)z tego co wiem,moze nie jest nad wyraz sympatycznym pracodawca,ale placi dobrze. ilu ludziom dal prace? ok 80. i gdzie by poszli Ci ludzie robic,gdyby nie ta firma? no gdzie? nie ma nigdzie wolnych stanowisk pracy i tak dobrze platnych,trzeba sie narobic,ale przynajmniej za to wynagradza.wiec naprawde zastanowcie sie zanim cos zalosnego napiszecie ;/ ;/ ;/

byly pracownik

no nie zle nie zle, widze ze sie tam nic nie zmienilo od kąd z tamtad odszedlem 4 lata temu, robole robia 50 godz w tyg bez extra wynagrodzenia za nadgodziny bo przeciez standardowy system pracy wymaga 40 godz a reszta powinna byc liczona z extra dodatkiem. tylko zwiazki zawodowe tam wpuscic. pozdro

haha ale sie usmialem z tej autoreklamy, warunki w agro maszu sa beznadziejne, pensja od 5 lat taka sama po 10godzin dziennie a nadgodziny placone tyle samo w zamian za niezly zapieprz, praca bez mozliwosci wybrania normalnego 20 dniowego urlopu ogolnie mowiac dla zdesperowanych pracoholikow nadaje sie do PIP dobrze ze juz tam nie robie

Zostaw merytoryczną opinię o Agro-Masz Paweł Nowak - Strzelce Małe

• Jak się pracuje w Agro-Masz Paweł Nowak?

Zobacz opinie na temat firmy Agro-Masz Paweł Nowak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Agro-Masz Paweł Nowak