Opinie o PPUH FAO FAR JANUSZ GLAJCAR w Puńców

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PPUH FAO FAR JANUSZ GLAJCAR. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PPUH FAO FAR JANUSZ GLAJCAR o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPUH FAO FAR JANUSZ GLAJCAR w Puńców

Torek

Praca naprawdę bardzo dobra. Warunki zatrudnienia ok, nie narzekam.

Byku

Dobra robota. Umowa o pracę, robisz 8 godzin, jedna zmiana 7-15. bardzo dobre warunki, wyodrębnione stanowiska, kasa zawsze na czas, co roku jest podwyżka inflacyjna, dodatek za staż pracy. Naprawdę jedno z lepszych miejsc do pracy jakie można znaleźć. No i zaczęły się roboty budowlane pod kolejną halę więc jeszcze więcej nowych miejsc pracy będzie.

Damian
@Byku

a jak teraz z ofertami pracy? wie ktoś może?

Neto
@Damian

Ja teraz startuje. Są oferty na spawacza mig mag i tokarzy CNC.

Kami91
@Damian

Oferty są, dla spawacza spoko bo sam robie i wiem jak jest, warto próbować.

Emkos

Polecam!

Piotrek

Robota dla spawacza bardzo dobra jak dla mnie. Chyba nawet jakiś wakat teraz jest.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PPUH FAO FAR JANUSZ GLAJCAR? Czy kandydat na stanowisko Pralnia zatrudni osobę z orzeczeniem | Łódź powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Rainer

Zarobki adekwatne do wykonywanych obowiązków. Firma godna polecenia mająca bardzo dobrą opinię w regionie. Godziny pracy stałe od 7 do 15. Nie trzeba cykać nadgodzin.

tommy

Teraz jest nabór z tego co kojarzę na spawacza. Warto startować jeśli ktoś chce dobrze zarobić i mieć normalną robotę.

Neto

Oferta wydaje się spoko na spawacza i będę próbował się dostać. Słyszałem o nich sporo dobrego. Mam nadzieję że się uda, bo warunki z tego co słyszałem i tutaj też widać po opiniach naprawdę spoko.

Fabio

Jak najbardziej polecam. Bardzo zaufana firma, fachowcy którzy znają się na swojej pracy.

Lancer

Praca jak praca. Jak ktoś pracował wcześniej w zawodzie to wie jak to wygląda, ale ogółem nie ma co tu gadać, że jest źle bo nie jest. Jak człowiek jest zaradny i pracowity to problemów nie ma i pieniądze też są dobre.

Soosy

Oby wiecej takich firm. Stablina robota za dobre pieniadze, do tego ludzie z ktorymi idzie sie normalnie dogadac.

Mirosław
@Soosy

Długo pracujesz już w FAO FAR? Jak wygląda typowy dzień w pracy? Czego konkretnie wymaga się tu od pracowników, jakie są ich zadania? Może powiesz też ile dokładnie można tu zarobić? :)

Soosy
@Mirosław

Leci już 7 rok odkąd jestem tutaj. Praca normalna od 7-15, nie ma nadgodzin, kasa w porządku ale wysokość zależna od tego czym się zajmujesz itp. większość ludzi +6 lat w firmie.

Ewron

Warunki ok. Jak ktoś zamierza się zatrudnić to polecam.

Maciej
@Ewron

No właśnie chyba będę próbował. Możesz powiedzieć coś więcej?

Emko

Warto podjąć z nimi współpracę. Porządna firma, bardzo dobry kontakt, ogarnięci ludzie. Można im śmiało zlecić to co potrzeba, jest pewność że zajmą się tym tematem od razu i będzie on należycie prowadzony. Polecam!

Rocky

Dobre miejsce zeby sie wyszkolic w swoim fachu a przy okazji zarobic bardzo dobra kase.

Ammo

Jest dobrze póki co, leci kolejny rok współpracy i mogę polecić

Kubo

Cieszę się że na nich trafiłem. Świetna współpraca od ponad roku. Bardzo dobry kontakt, człowiek wie na czym stoi.

Artek

Bardzo dobra firma, oferująca dobrą robotę za porządne pieniądze. Świetne warunki dla spawaczy według mnie.

Kerrys

Znakomite miejsce na prace oraz na zarobienie dobrej kasy, poza tym można się wiele nauczyć, co pomaga w dalszym rozwoju.

Szczyper

Robie już kolejny rok i jest w porządku. Dla spawacza jedne z lepszych miejsc do roboty.

Denim

Miejsce jest bardzo dobre dla osób, które dopiero zaczynają zbierać swoje doświadczenie w tej branży, sam miałem podobne odczucia na początku, ale szybko przekonałem się, że tutaj jeśli przychodzisz bez doświadczenia to po prostu cię nauczą co trzeba.

Antis

No zobaczymy, znalazłem ich ofertę, myślę że będę próbować, bo wydaje się spoko

Zostaw merytoryczną opinię o PPUH FAO FAR JANUSZ GLAJCAR - Puńców

• Jak się pracuje w PPUH FAO FAR JANUSZ GLAJCAR?

Zobacz opinie na temat firmy PPUH FAO FAR JANUSZ GLAJCAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 145.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPUH FAO FAR JANUSZ GLAJCAR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 101 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PPUH FAO FAR JANUSZ GLAJCAR