Opinie o PPUH FAO FAR JANUSZ GLAJCAR w Puńców

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PPUH FAO FAR JANUSZ GLAJCAR. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PPUH FAO FAR JANUSZ GLAJCAR o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPUH FAO FAR JANUSZ GLAJCAR w Puńców

BOJACK

jest dobrze, ogolnie ludzie raczej zadowoleni, bo staz w firmie kazdy dlugi, jak ktos przychodzi nowy to moze liczyc na pomoc, kase placa dobra, podwyzka inflacyjna jest, normalne godziny pracy

Mundek

powiem szczerze ze jak ktos tutaj sie dostaje to zostaje, prawda jest taka ze wiekszosc co robi to jakies 7 lat i wiecej juz jest, nie ma sytuacji ze ludzie sie zmieniaja wiec za to duzy plus

karat

dobra robota, normalne godziny, czlowiek daje rade bez problemu, ze wszystkim sie idzie dogadac

Koro

Dobra robota, sporo się można nauczyć. Komfortowe warunki pracy. Leci mi tutaj już szósty rok pracy i raczej zmian nie planuję.

Jolanta
@Koro

Cała strona komentarzy kropka w kropkę takich samych. Nie znam spawacza, ślusarza, czy montera, który używałby słów "adekwatne", "benefity", "wakat" :D Tak że ten. Czekam na opinie pracowników o firmie. Może się doczekam :D

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PPUH FAO FAR JANUSZ GLAJCAR? Czy kandydat na stanowisko Pralnia zatrudni osobę z orzeczeniem | Łódź powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Arek

Godna zaufania oraz fachowa firma która wie co dla klienta będzie najlepsze oraz najważniejsze. Naprawdę warto sprawdzić.

Filadelf

Bardzo dobre miejsce. Stale się rozwija więc często są jakieś rekrutacje i można spróbować swoich sił. Ja tak tutaj trafiłem i bardzo się cieszę, że mija już kilka lat a ja się dobrze tutaj czuję, jestem zadowolony z wynagrodzenia i nie muszę szukać nowej pracy, szczególnie że czasy mamy, jakie mamy.

Firma daje solidne zatrudnienie, przede wszystkim stałe, co według mnie jest bardzo istotne w obecnych czasach i w wielu miejscach nie jest o to tak łatwo. Wynagrodzenie adekwatne do obowiązków, całkiem spore plus szanse na premie, benefity i inne dodatki. Nie ma co narzekać?

Fawil
@Adam

Dokładnie, solidna firma z możliwością stałego zatrudnienia na dowolną część etatu. Nic tylko brać, szczególnie przy obecnym rynku pracodawcy. Nie jest tak łatwo o dobra robotę i uczciwego pracodawcy ze świecą szukać. Mnie się udało dopiero tutaj trafić, a swoje już przeżyłem i wiele widziałem.

Fawil

Jeden z lepszych pracodawców w okolicy. Uczciwy i terminowy jeśli chodzi o wypłaty. Nie mogę się do niczego przyczepić także jeśli chodzi o warunki zatrudnienia i ogólnie o pracę (wysokość zarobków, zakres obowiązków itp). Wszystko tak jak się umawialiśmy, a nie jak to czasami bywa co innego na papierze, co innego w realu.

Fabio

Cieszę się że tutaj trafiłem. Mija mi już 7 rok jak pracuję i nie zamierzam się nigdzie ruszać. Póki jest dobrze nie ma co komninować

@Fabio

Też mam długi staż. I również nie narzekam. Dobrze że jest praca, a że jeszcze dobrze płatna to dodatkowy plus.

Nexe

Jakieś opinie co do pracy jako spawacz? Potrzebne papiery na spawanie aluminium?

@Nexe

Obowiązku adekwatne do zarobków. Pracy jest sporo, bo firma cały czas się rozwija, ale nie ponad siły. Spokojna praca, chociaż wiadomo nie jest to siedzenie przy biurku. Ale jak szukasz pracy w tym zawodzie to raczej o tym wiesz. Stabilne zatrudnienie, dobre zarobki, godziny pracy w porządku, warunki ogólnie są okej.

Januariusz

Firma oferuje solidny, stabilne zatrudnienie. Trochę obawiałem się o stabilność pracy w czasach pandemii, ale zupełnie niepotrzebnie. Cały czas wszystko śmiga, pensja na czas. Z warunków zatrudnienia jestem zadowolony od samego początku, atmosfera zarówno pomiędzy pracownikami, jak i w przypadku szefostwa bdb.

Piotrek

Robota dla spawacza bardzo dobra jak dla mnie. Chyba nawet jakiś wakat teraz jest.

@Piotrek

Dobre zarobki, spoko atmosfera, jasne obowiązki. Tak jako spawacz jak i na innych stanowiskach. Wakaty co jakiś czas się pojawiają, więc warto śledzić na bieżąco rekrutacje, bo zazwyczaj szybko znikają.

Fabio

@Fabio

ja pracuję prawie od początku i widzę jak firma się rozwija, stawia na nowoczesne, innowacyjne rozwiązania, pracownicy też mają szansę się rozwijać. Awanse, rekrutacje wewnętrzne, premie, wszystko zależy tylko od twoich chęci i zaangażowania.

@Norbert

Potwierdzam. Sam bardzo się rozwinąłem odkąd tutaj się zatrudniłem. Firma nie dość, że daje szanse rozwoju to jeszcze sprawia takie warunki i atmosferę, że naprawdę się tego chce, bo widać efekty tego rozwoju i szkoleń, czuć że warto po prostu.

Rainer

Zarobki adekwatne do wykonywanych obowiązków. Firma godna polecenia mająca bardzo dobrą opinię w regionie. Godziny pracy stałe od 7 do 15. Nie trzeba cykać nadgodzin.

@Rainer

Pracuję od kilku lat i zawsze byłem bardzo zadowolony z zarobków. Nawet w obecnych kryzysowych czasach na rynku, firma stabilnie się trzyma i nie ma żadnych zniżek ani nic.

Porządna praca, dobra kasa, 8h bez nadgodzin, cała ekipa praktycznie długi czas w firmie, no i przede wszystkim fajna atmosfera w pracy, a to najważniejsze, firma na duży plus

Torek

Pracuję już kilka lat i jestem bardzo zadowolony. Dobra praca jak ktoś potrzebuje pogodzić pracę na pełen etat z życiem prywatnym, z rodziną z dziećmi etc.

Czesław

Zgadzam się, larwo utrzymać work lifre balance. Naprawdę solidny pracodawca. Idzie dobrze zarobić i nie narobić się po pachy.

Czesław

Bardzo dobra firma. Pracuję już wiele lat i jestem bardzo zadowolony. Nie widać tutaj kryzysu czy problemów związanych z pandemią. Praca cały czas jest i nie martwię się o zatrudnienie czy pensję. Polecam, jak ktoś szuka stabilnej i pewnej pracy.

tommy

Teraz jest nabór z tego co kojarzę na spawacza. Warto startować jeśli ktoś chce dobrze zarobić i mieć normalną robotę.

@tommy

Dokładnie, dają uop i wszelkie dodatki, benefity. Mało gdzie się teraz dostaje tak dobrze warunki. Firma nie tnie kosztów, kosztem pracownika.

Norbert

Solidna firma, pracy jest dosyć spor, bo firma nie narzeka na brak klientów, ale wypłata adekwatna do ilości pracy. Polecam jeśli ktoś nie boii się pracy i chce dobrze zarobić.

Maciej

Jest sporo pozytywów jak widzę. Ogólnie jak oceniacie pracę? Możecie powiedzieć coś więcej? Czy ktoś startował a jednak się nie dostał albo za drugim czy trzecim razem? Jak wygląda sytuacja z kasą? Są nadgodziny?

Unic
@Maciej

Firma po pierwsze zapewnia dobra kasę i fajne warunki pracy. Po drugie ludzie którzy pracują tez są w porządku. Ja tutaj pracuje już 7 rok i z czystym sumieniem polecam

Soosy
@Maciej

Firma jest w porządku, pracowników szanują a to dla mnie dosyć istotny aspekt.

@Soosy

Jasne warunki współpracy, przychodzisz do pracy i wiesz co masz robić, dla mnie to ważne. Kasa, współpraca, wszystko ok.

Włodi

Świetna współpraca którą zdecydowanie mogę polecić. Oby więcej takich firm!

@Włodi

Płacą na czas, godziny pracy w porządku, dobre zarobki - nie ma na co narzekać.

Zostaw merytoryczną opinię o PPUH FAO FAR JANUSZ GLAJCAR - Puńców

• Jak się pracuje w PPUH FAO FAR JANUSZ GLAJCAR?

Zobacz opinie na temat firmy PPUH FAO FAR JANUSZ GLAJCAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 145.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPUH FAO FAR JANUSZ GLAJCAR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 101 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PPUH FAO FAR JANUSZ GLAJCAR