Opinie o PPUH FAO FAR JANUSZ GLAJCAR w Puńców

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PPUH FAO FAR JANUSZ GLAJCAR. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PPUH FAO FAR JANUSZ GLAJCAR o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPUH FAO FAR JANUSZ GLAJCAR w Puńców

Jeszcze z rok temu pojawiło się zapytanie o pracę dla osoby ze znajomością mechaniki pojazdowej. Mnie natomiast interesuje to jak pracuje się jako tokarz oraz to ile teraz się zarabia? Pokazała mi się jedna z dawniejszych ofert gdzie widoczna była kwota od 4 tys zł, wobec tego jaka będzie aktualna? I czy warto aplikować?

Interpersonalny Nowy wpis

Witam , jakie są działy w firmie i jak wygląda praca dla osoby ze znajomością mechaniki samochodowej Ile zmian ? Jaka stawka netto ?

Danuta Nowy wpis

Hej, to jak to z tymi nadgodzinami w końcu jest tam? Ktoś tutaj pisał, że nie płacą za dodatkowe godziny. No ale to w takim razie oddawane chyba są jako wolne? Czy nie?

Jackie chan

Witam serdecznie chce aplikować na magazyniera. Czy ktoś kojarzy jakie zarobki jakie benefity - karpiówka, wczasy pod gruszą, imprezy integracyjne, ubezpieczenie grupowe itd. będę wdzięczny za opinie pozdrawiam

John
@Jackie chan

Nie polecam. Zarobki kiepskie załoga skłócona, jeden pod drugim doły kopie.

Jan Nowy wpis
@John

Jakby tak było to już byś się zwolnił, a nie zniechęcał innych, żeby zachować ciepłą posadkę XD

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PPUH FAO FAR JANUSZ GLAJCAR? Czy kandydat na stanowisko Pralnia zatrudni osobę z orzeczeniem | Łódź powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
kasia

Witam. A są jakieś stanowiska dla kobiet?

@kasia

Są w biurze dziewczyny, ale jak na produkcji się znasz to pewnie też przyjmą

Alicja
@Set

A ciężko jest kobietom na produkcji? Czy raczej każda sobie radzi? :)

Jan
@Alicja

Na ten moment nie ma kobiet na produkcji. Praca na montażu jest jak w warsztacie samochodowym, więc nie powinno być problemu.

Patryk

Czy to prawda że stawiana jest nowa hala? Czy to oznacza że będą nowe miejsca pracy?

Ok
@Patryk

Tak, non stop tworzą nowe miejsca pracy. Większość pracowników ze średnim stażem 7-8 lat.

@Patryk

Co rusz nowe miejsce pracy jest. Firma sie fajnie rozwija i dba o pracowników.

odpowiedź dwa razy tak

Jakieś opinie o firmie?

Damian
@Mati

Jako Klient mogę się wypowiedzieć jedynie w samych superlatywach. Jak najbardziej polecam bo jakościowo to absolutna czołówka.

mako
@Mati

Robisz godziny i za nie Ci płacą na czas. Konkretne szefostwo, z wszystkimi się dało dogadać.

Patrykos

Robota godna polecenia.

Witcher
@Mati

Pracę tutaj polecił mi znajomy. Robiłem prawie 2 lata przed wyjazdem do Anglii. Jak na polskie warunki bardzo dobrze, płacą na czas, atmosfera ok.

Lano
@Patrykos

w pełni sie zgadzam

@Mati

Bardzo dobra jakość. Myślę, że jedna z lepszych firm na rynku. Polecam

Davka
@Mati

jest wszystko ok, bardzo dobre warunki współpracy, najwyższa jakość

@Mati

Każdy ma swoje zdanie więc myślę, że najlepiej samemu wypróbować pracy w takiej branży.

Rafał
@Mati

Sprawdzona firma z bardzo profesjonalnymi ludźmi znającymi się na branży, ogólnie polecam, bo naprawdę warto.

Miko
@Mati

Dobre miejsce do pracy, jasno określone warunki współpracy. W każdej kwestii da się bez problemu dogadać.

Klakir
@Mati

Pewne i sprawdzone miejsce, zero problemów

Dino
@Mati

dobra firma z dobrymi nawykami, na pewno można sie tutaj wiele nauczyc a co na pewno dobrze zarobić, ogólnie polecam

Pedro
@Mati

Ci co pracują to nie narzekają

kameleon
@Mati

firma warta uwagi, poza tym jest to wyśmienite na zarobek oraz zdobycie doświadczenia, ogólnie polecam

Pinto
@Mati

Dobre miejsce do pracy, warunki są ok

Pegoo
@Mati

Dobra robota, praca od 7 do 15, brak nadgodzin, dobre pieniądze.

Teamu
@Mati

Kasa dobra, płaca na czas, czego chciec wiecej. Pracujesz to zarabiasz, proste.

vex
@Mati

dobra solidna firma, jako pracownik z kilkuletnim stażem, jak najbardziej polecam.

Garczu

jest ok, dobre warunki

@Mati

Dobra firma zapewniająca odpowiedniie warunki. Nie ma nadgodzin, robisz swoje i nie musisz zostawać po godzinach

Vertez
@Mati

Bardzo dobre warunki współpracy.

Mirosław
@Vertez

A powiesz coś więcej? Fajnie że zdecydowałeś się napisać na forum co sądzisz o FAO FAR, jednak może napiszesz dokładniej dlaczego cenisz sobie tę firmę? Liczę na więcej szczegółów. :D

Artek
@Mati

jest ok, pewna robota, pewne pieniądze, spoko atmosfera, ludzie pracują po wiele lat, więc dużej rotacji nie ma

Kubo
@Mati

Jak do tej pory dają radę i nie ma problemów żeby się w każdej kwestii dogadać. Jakościowo na pewno jedni z lepszych.

nick
@Mati

Nie polecam. Najgorsza firma w jakiej pracowałem.

Rocky
@Mati

Jak dla mnie firma jak najbardziej warta polecenia. Dobre warunki współpracy

Fabio
@Mati

Bardzo profesjonalni, do tego z dużym szacunkiem podchodzą do klienta, można liczyć na pełne wsparcie i odpowiedź na każde pytanie.

maniek

jest ok

Majek
@Mati

Non stop tworzą nowe miejsca pracy. Stałość zatrudnienia jest, człowiek to co na umowie ma, to dostaje. Sporo pozytywnych dodatków - m.in. podwyżka inflacyjna.

Kondzik
@Mati

Jest sporo nowych ofert pracy bo tworzą nowe stanowiska. Też już ktoś pisał ale faktycznie nowa hala jest stawiana.

Sebo
@Mati

Dobra opcja do pracy. Fajne warunki. Jak masz kontakt z kimś kto pracuje tutaj to podpytaj o szczegóły lub napisz tutaj. Chętnie odpowiem na Twoje pytania.

Timo
@Mati

Pewna zapewniająca dobre zarobki. Normlany stały grafik.

Roman
@Mati

Współpracujemy z nimi ponad 2 lata i jakościowo to jest absolutna czołówka.

Weentis
@Mati

Pracę mogę polecić bo to miejsce gdzie jeśli człowiek tylko chce to się odnajdzie. Możliwość rozwoju.

ok
@Mati

kto pracuje ten wie jak jest, nikt nie narzeka na warunki

nikos
@Mati

Super firma wywiazuje sie z umowy. Moim zdaniem bardzo dobre zarobki

@Mati

Firma zapewniająca dobrą i stabilną pracę. Dobre pieniądze, bardzo jasny zakres obowiązków. Nie trzeba cisnąć nadgodzin.

Polecam, dobrze jest

Steff
@Mati

Dobra praca, 8h, bez nadgodzin, ludzie w porządku, indywidualne stanowisko pracy.

@Mati

Moim zdaniem warto spróbować jeśli szukasz konkretnej roboty. Polecam

lech
@Mati

jesli chodzi o prace tutaj to polecam, warto się zatrudnić i samemu sprawdzic ale jak dla mnie warunki i wynagrodzenie konkurencyjne

Polecam

Leszek

Planuję się zatrudnić. Jakieś opinie?

Hako
@Leszek

Pracę mogę polecić. Jasno określone warunki współpracy, umowa ok.

Black
@Leszek

Porządna i solidna firma, zapewniająca dobrą pracę

DiMateo
@Leszek

Warunki pracy bardzo dobre. Praca mi tutaj pasuje. Jak masz możliwość to startuj.

greek
@Leszek

Dobra umowa, dobre warunki i porządni ludzie

Maniek
@Leszek

fima solidna i porządna, nie ma żadnych niedomówień

mako

robota godna polecenia

Patrykos
@Leszek

Robiłem i było ok. Zero kłopotów z kasą czy nawet jakimś wolnym. Dało się dogadać, nawet jak była drobna spina to raz dwa się wszystko wyjasniało.

Master
@Leszek

Mozna się sporo nauczyc, dobre warunki finansowe.

@Leszek

Dobra firma jeśli chodzi o warunki pracy. Cały zespół zgrany, ludzie z którymi idzie się dogadać.

Giorgio
@Leszek

Jeśli masz okazję to powiem, że jest to idealne miejsce na zdobycie cennego doświadczenia oraz rozwinięcie swoich umiejętności. Dobrze wspominam okres w firmie, było warto.

Miko
@Leszek

Miejsce z dobrymi warunkamii i szansą na spory rozwój.

Klakir
@Leszek

Moim zdaniem dobre miejsce do pracy. Dobra atmosfera i dobre zarobki.

vex
@Leszek

jest dobrze, dobre pieniądze, praca zgodnie z tym co w umowie

buzz
@Leszek

Dają solidne zatrudnienie i porządne warunki. Człowiek stratny nie jest.

Agata
@vex

Jak wyglądają te dobre pieniądze, ile wynosi pensja w Fao Farze? Czy jest podstawa czy też premia/prowizja? Wcześniej też wspomniano o szansie na rozwój - jakie są możliwości?

Artek
@Leszek

Jak masz szanse to śmiało startuj

Soosy
@Leszek

Zdecydowanie polecam tego pracodawcę. Praca w porządku na dobrych warunkach.

maniek
@Leszek

pewna robota, normalne godziny pracy i kasa na ktora sie nie narzeka, czlowieka szanujo i mozna sie dogadac jak jakies problemy sa

pablo
@Leszek

Jak już ktoś się dostanie to zostaje na dłużej, większość ludzi tutaj ma staż 7 czy nawet 8 lat, warunki spoko, bo jest jedna zmiana 7-15, podwyżki są, naprawdę nie ma na co narzekać, bo dbają o pracowników

Falton
@Leszek

Jest dobrze, non stop tworzą nowe miejsca pracy.

Oldi
@Leszek

Dobra praca na porządnych warunkach

Ok
@Leszek

Warto, sporo nowych miejsc pracy ogarniają

Partis
@Leszek

Pracuje od ponad 7 lat i jestem zadowolony. Dobrze płacą i można naprawdę się rozwinąć. Normalne godziny pracy od siódmej do piętnastej.

Bart
@Leszek

Zobaczysz rozmowe kwalifikacyjną.. śmiech na sali na komentarze nie patrz bo firma sama je wystawia sobie.... wystarczy spojrzeć na daty wystawienia... Sam osobiscie nie pracowałem ale znam 3 osoby co tam pracowały, mają jedno zdanie na temat tej firmy - dyktatura.... Fakt stawke zaproponowali ciut większą jak u konkurencji... Ale kwiatków nie ma ????

Nicole
@Leszek

Warto spróbować - mi zaproponowali super warunki i myślę że będę zadowolona ze współpracy, bo rozmowa przebiegła mi bardzo pomyślnie :)

Wacik
@Leszek

Warto spróbować swoich sił.

A.
@Leszek

Warto to zrobić. Nie będziesz załował. Mi też kumpel tu robotę polecił i już rok siedzę. Bardzo spoko;)

lech
@Leszek

według mnie warto, bo i warunki i atmosfera są spoko, zawsze możesz dogadac sie w wielu sprawach i naprawde fajnie zarobić jeśli chcesz

jarosław stępień

Po raz kolejny jestem w pełni zadowolony z usług firmy fao far. Polecam.

mark

Polecam - sprawdzona i rzetelna firma

kamson

Polecam współprace. Kompetentni, zaangażowani. Nic dodac nic ująć.

Lonzo

Porządna praca, dobra kasa, 8h bez nadgodzin, cała ekipa praktycznie długi czas w firmie, no i przede wszystkim fajna atmosfera w pracy, a to najważniejsze, firma na duży plus

Qwerty
@Lonzo

+1, zgadzam sie

Mati

Kto pracuje ten wie jak jest. Nikt nie narzeka. Robi się swoje i jest dobrze. Od 7 do 15 robota, nie trzeba zostawać po godzinach.

Uwez

Polecam

Manu

Współpraca układała się pomyślnie, wszystko zgodnie z umowa. To, co jest w ofercie, ma pokrycie w rzeczywistości.

Mitomis

Polecam! U mnie się sprawdzili i pracę oceniam jak najbardziej pozytywnie.

Zico

Jakieś opinie? Ktoś coś powie więcej na temat obecnej sytuacji?

Mitomis
@Zico

Dobre warunki pracy, od 7 do 15, jasne warunki współpracy, firma się rozwija, tworzone nowe miejsca pracy, stawiane nowe hale, jest dobrze

Xeka

Jeden z lepszych pracodawców w okolicy. Uczciwy i terminowy jeśli chodzi o wypłaty. Nie mogę się do niczego przyczepić także jeśli chodzi o warunki zatrudnienia i ogólnie o pracę

Damian

Cieszę się że zdecydowałem się na współpracę z ta firmą

kappy

Polecam! Wszystko na plus.

Zostaw merytoryczną opinię o PPUH FAO FAR JANUSZ GLAJCAR - Puńców

• Jak się pracuje w PPUH FAO FAR JANUSZ GLAJCAR?

Zobacz opinie na temat firmy PPUH FAO FAR JANUSZ GLAJCAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 145.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPUH FAO FAR JANUSZ GLAJCAR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 101 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PPUH FAO FAR JANUSZ GLAJCAR
4.7/5 Na podstawie 252 ocen.
  • Cieszyńska 122
    43-400 Puńców