Opinie o Wiking Agencja Ochrony Mienia w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wiking Agencja Ochrony Mienia. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wiking Agencja Ochrony Mienia o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wiking Agencja Ochrony Mienia w Gdynia

kowal

Firma kiepska

DARIUSZ POGONOWSKI

CZAS SKONCZYC Z TA FIRMA KTOREJ WŁASCICIELE TO BYLI SBECY I LUDZIE KTURZY STRZELALI W LATACH 80 SIATYCH I SIEDEMDZIESIATYCH DO NARODU OBYWATELI TO TZW REGULARNE GESTAPO

Dariusz Pogonowski

to 1 firma ochroniarzy w gdyni właciciel tej firmy to były esbek . zreszta polowa tych firm to ubeckie mordy. czas skonxczycz nimi

rozbawiony

te 2-a ostatnie wpisy chyba pisał szef firmy razem ze swoim kierownikiem

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Wiking Agencja Ochrony Mienia? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
czech

Firma wypłacalna ale strasznie wymagajac wzgledem pracownikow. Nienaganny ubiur zachowanie pisanie raportow do tego duzo kontroluja. Mnie to troche przeszkadzalo dlatego poprosilem o przeniesienie ale na drugim obiekcie jest podobnie. Taka moja obserwacja ale polecam jesli to komus nie pszeszkadza.

Interwent

Ja pracuje od kilku lat i chwalę sobie. Wypłata jest na czas ciuchy są wydawane nowe. Rzeczywiście szefostwo patrzy na rece ale jak w kazdej firmie. Ochrona to ciezki kawałek chleba niestety.

wach

Omijajcie z daleka tą zafajdaną firmę. Dyrekcja to kombinatorzy i prostaczki, wiele obiecują a tak na prawdę to wszystkich oszukują. Za jakiekolwiek przewinienie to każą jak im sie podoba - a daj mu 300 zł kary, nie daj mu ku ...a 600 co będziesz się cackał. Takie targi nad ciężko zarobiona kasą. Firma na prawdę żenująca , chyba jak właściciele. Odradzam z resztą sama padnie na ryło.

ryba_piła

Normą jest w tej firmie otrzymywanie znoszonych, przepoconych ciuchów po poprzedniku. Szefostwo oszczędza na wszystkim, co możliwe. Kierownik ochrony Tomasz M. obiecuje złote góry i elastyczny czas pracy, a potem rzucają Cie z posterunku na posterunek, bo ludzi brakuje. Dziwię się, że WIKING w ogóle jeszcze funkcjonuje na rynku, bo kto mógł to odszedł za lepszymi zarobkami. Na imprezy zatrudniani przypadkowi ludzie z łapanki na inne nazwiska - to norma.

plastyfikator

Dziadowska firma. Zarobki poniżej krytyki, a wymagania jak z księżyca. Kręcenie grafikami służb, oszczędzanie na wszystkim (w tym ilości ludzi). Normą jest jeżdżenie w konwoje po 24h patrolu, bo nie ma kogo obsadzić. Widzimisię dyrektora (chama i ordynusa) jest tutaj prawem i wyrocznią, zwalniają bez podania powodów lub na podstawie wyssanych z palca. Po jednym patrolu na Gdańsk, Sopot, Rumię - w tym czasie wykonują masę innych zleconych czynności, że na ochronę nie ma czasu. Stan pojazdów porażka. Omijać z daleka, bo i tak niedługo padnie.

wiki

Firma Wiking to wielka porażka,właściciele to złodzieje, kombinatorzy. Oszukują kontrahentów i wszystkie instytucje które ochraniają a przede wszystkim ludzi. Nie szanują ludzi i ich oszukują na każdym kroku a sami aby tylko się nachapać. Nie polecam tej zafajdanej firmy. To co oni reprezentują to żenada.

truestory

Jako osoba pracująca w danej firmie mogę powiedzieć kilka słów. Przede wszystkim zgadzam się z poprzednikami wymów. Pracownicy mają ochroniarzy za "gówno", a także "roboty". Mało tego, każdy pracownik powie, że prezes wraz ze swoimi synkami zmieniają co chwilę auta za nasze ciężko wypracowane pieniądze, a my pod rygorem SZANOWNYCH PANÓW musimy pracować najlepiej 48/24h. Trzeba także liczyć się ze słownictwem, które tam używamy. Każde słowo źle wypowiedziane może skutkować zwolnieniem z pracy, mimo że ktoś by pracował nawet i 20 lat. Prezes jako głowa firmy ma kolegów żołnierzy zawodowych, którzy na oczach pracowników są w stanie kraść notorycznie paliwo ze słóżbowych aut, które są przeznaczone do konwojów przewożących pieniądze. nawet gdy szanowny PAN PREZES przyłapał złodziejaszków na gorącym uczynku, ten postanowił nie dać im, żadnej kary za kradzież. Każdy pracownik, który w dobrej wierze pójdzie do Pana Prezesa i powiadomi GO o danym incydencie zostanie natychmiast zwolniony! Ewentualnie osoby donoszące mogą donieść do ochroniarzy siedzących na monitoringach w firmie. KATEGORYCZNIE NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE!

cross

Odradzam pracę w tej firmie, wyzyskują ludzi za bardzo marne pieniądze, które nie są płacone na czas, wymagania z kosmosu i traktują pracowników jak zło konieczne, mobbing

irka

Firma wyzyskująca ludzi!!! Pracujesz bez umowy za 5 zł i nie możesz doczekać się wypłaty. Koszule otrzymujesz po poprzednich pracownikach, brudne i pogniecione. Wypłata w drugim miesiącu po 25.

były

Firma wypłacalna ale potrafią rozwiązać z tobą umowe bez podawania przyczyny. Jeszcz jedno, zabrali mi 50zł za brak identyfikatora. Nie polecam (usunięte przez administratora)

olo

Omijać z daleka tą firemkę

ktosik

premia??? o czym mówisz, nigdy premii nie dostaniesz, a jeszcze Cię w jajo zrobią, dostaniesz 2 umowy , jedną na 210 zł i tylko z tej umowy są odprowadzane składki, a druga na resztę godzin jest już bez składek na ubezpieczenie społeczne, także jak popracujesz to ani na emeryturę nie odłożysz i o zasiłku dla bezrobotnych też zapomnij.

Zostaw merytoryczną opinię o Wiking Agencja Ochrony Mienia - Gdynia

• Jak się pracuje w Wiking Agencja Ochrony Mienia?

Zobacz opinie na temat firmy Wiking Agencja Ochrony Mienia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wiking Agencja Ochrony Mienia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 5 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wiking Agencja Ochrony Mienia
2.8/5 Na podstawie 8 ocen.
  • ul. Mławska 7
    81-204 Gdynia