Opinie o Viva-Pol Biuro Obrotu Nieruchomości Dorota Nowicka w Mrągowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Viva-Pol Biuro Obrotu Nieruchomości Dorota Nowicka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Viva-Pol Biuro Obrotu Nieruchomości Dorota Nowicka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Viva-Pol Biuro Obrotu Nieruchomości Dorota Nowicka w Mrągowo

Jakub Zielenkiewicz

Polecam te biuro i ich ludzi . Do każdego klienta potrafią podejść indywidualnie, nie tylko sprzedają nieruchomości, ale są także mediatorami przy sporach. Moja sytuacja była trudna, wraz z rodzeństwem odziedziczyliśmy dom po rodzicach i pomimo sporów i zatargów ludzie z tej firmy potrafili z każdym z nas osobno się dogadać, tak, że przyszliśmy do notariusza na gotowe. Obsługa w pełni profesjonalna, a przy okazji bardzo miła i serdeczna. Polecam każdemu z czystym sumieniem.

Magdalena Pulawska

W imieniu swoim i męża oraz dzieci bardzo dziękuję za pomoc w sprzedaży nieruchomości. Nigdy tego nie zapomnę.

Łucja Młynarczyk

Firma godna zaufania, dlatego polecam ją szczerze i z pełną odpowiedzialnością. Nie pierwszy raz korzystam z usług tego biura nieruchomości i znowu zarówno p. Jacek jak i p. Dorota okazali się bardzo, bardzo pomocni. Wydawać by się mogło, że bez mojej obecności na miejscu raczej trudno będzie wynająć mieszkanie, a jednak p. Nowiccy praktycznie załatwili za mnie wszystko od A do Z. Dziękuję serdecznie za szybkie, profesjonalne i skuteczne działanie. Jesteście nieocenieni! ????????????

VIVA POL Nieruchomości

Informujemy, że nasza Firma niezwłocznie jutro podejmie wszystkie możliwe czynności prawne wobec HEJTU skierowanego wobec naszej firmy przez anonimową osobę ! Równolegle nasi prawicy skierują sprawę na drogę sądową o wysokie odszkodowanie na rzecz Domu Dziecka w Mrągowie. Prokuratura pomorze ustalić Pana / Pani prawdziwą tożsamość ! Ciąg dalszy nastąpi …

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Viva-Pol Biuro Obrotu Nieruchomości Dorota Nowicka? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Fabian

Polecam te biuro, przesympatyczni i kompetentni ludzie ;)

Mieczysław
@Fabian

Wypowiadasz się z perspektywy klienta czy pracownika? Jeśli piszesz jako pracownik, to powiedz proszę co sądzisz o innych kwestiach, np. formie zatrudnienia i dodatkach/premii, bo widzę, że atmosferę oceniasz naprawdę dobrze. Dzięki.

Patryk z Mrągowa

Polecam Firmę VIV-POL ponieważ dotrzymują uzgodnień ustnych.

Józef Kobrzyński

Poprzez całą batalię jaką było szukanie mieszkania i kontakt z różnymi pośrednikami okazało się, że mieliśmy szczęście trafiając na Panią Dorotę, co zaowocowało naprawdę świetną współpracą. Nie było rzeczy niemożliwych do załatwienia. Pani Dorota bardzo dobrze rozumiała nasze potrzeby i służyła radą oraz swoim doświadczeniem, w sprawach, które były dla nas trudne. Myślę, że dzięki temu podjąłem z żoną decyzję w sprawie zakupu mieszkania w miarę szybko, a teraz pijemy herbatę już w naszym mieszkaniu :) Każdemu kto szuka „swojego kawałka podłogi” i ma dość tułania się po wynajmowanych mieszkaniach, polecam tą firmę, na pewno nie będziecie tego żałować.

Damian Budzowski

Z przyjemnością mogę wyrazić bardzo pozytywną opinię o tej Agencji. Pani Dorota Nowicka jest osobą kompetentną, energiczną, a przede wszystkim profesjonalistką z najwyższej półki. W krótkim czasie pomogła sprzedać dom, który z racji konieczności wykonania generalnego remontu nie był szczególnie atrakcyjny, a mimo to Pani Dorota bardzo aktywnie działała na rynku nieruchomości, co w efekcie przyniosło udaną transakcję, a z mojej strony wymagało jedynie złożenia podpisu na akcie notarialnym. Szczerze polecam każdemu kto chce sprzedać nieruchomość.

Maria Jakubowska-Branicka

Pan Jacek jest osobą bardzo profesjonalną, a przy tym cierpliwy i pomocny. Jest skutecznym agentem, bardzo szybko i sprawnie potrafi znaleźć chętnych do wynajmu. Pomaga przy wszystkich formalnościach i zawsze służy radą. Kilkakrotnie korzystałam z usług tego biura nieruchomości i zawsze byłam bardzo zadowolona. Wszystkim właścicielom, jak i poszukującym nieruchomosci, z całego serca polecam.

Milena

Polecam zdecydowanie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą firmą . Rzetelna i profesjonalna firma. Sympatyczni ludzie!! tak trzymac:)

Elwira

Polecam biuro vivapol osobom, które chcą dobrze sprzedać swoje mieszkanie. Ja nie mogłam sobie poradzić ze sprzedażą mieszkania 1-pokojowego, było do remontu i z ogłoszeń które dawałam zgłaszali się jacyś dziwni handlarze, wyłudzacze i osoby które nie miały pieniędzy a chciały się chyba dowartościować. Znajoma poleciła to biuro nieruchomości. Uzgodniłam warunki umowy i zostawiłam klucze, a za półtora miesiąca mieszkanie było sprzedane i to za odpowiednią cenę. Pracownicy biura wszystkiego dopilnowali, a ja nie musiałam pokazywać mieszkania, załatwiać formalności prawnych. Dziękuję

@Elwira

Cieszymy się z pozytywnej opinii, jaką dostaliśmy od Pani i dziękujemy za poświęcenie chwili na komentarz naszej pracy. Staramy się aby do każdego z Państwa podchodzić indywidualnie, i tak jak sami byśmy chcieli zostać potraktowani. Pozdrawiamy

RSX800

Polecam

@RSX800

Pełne zadowolenie naszych klientów jest dla nas ogromnym sukcesem. Dziękujemy !

Rasimowicz Aneta

Trafiłam do tej firmy z polecenia mojego znajomego, który bardzo chwalił sobie współpracę z tym biurem i nie żałuję. Współpraca owocna, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będę miała okazję pracować z tak rzetelnymi ludźmi. Zaangażowanie i ogromna życzliwość znacznie przerosły moje oczekiwania.Teraz sama będę was polecała !

Mieczysław
@Rasimowicz Aneta

Fajnie, że atmosfera w Viva-Pol jest na plus. A jak postrzegasz inne kwestie, np. wysokość wynagrodzenia i dodatki pozapłacowe?

@Rasimowicz Aneta

Zadowolony Damian

Kupiłem za ich pośrednictwem działkę. Pełen profesjonalizm i wsparcie na każdym etapie zakupu, a szczególnie podczas umów notarialnych. Z czystym sumieniem polecam. Damian Olczak

@Zadowolony Damian

Pełne zadowolenie naszych klientów jest dla nas ogromnym sukcesem. Dziękujemy !

Tadeusz , Anna Kondraccy

"EJ" anonimie ! ! ! Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził... ( Tadeusz , Anna Kondraccy ).

Kamil Półtorak

Bardzo polecam firmę Viva pol zarówno przy sprzedaży jak i kupnie nieruchomości u nich, firma jest bardzo rzetelna i kompetentna w tym co robi, państwo Nowiccy maja ogromną wiedze na temat sprzedaży i kupna nieruchomości, niosą pomoc przy każdym etapie kupna mieszkanie, jestem zadowolony bardzo z pośrednictwa ich przy zakupie mojego mieszkania, dzięki nim nie było rozczarowania po zakupie, każdemu kto chciałby kupić mieszkanie polecam firmę Viva pol, ja jestem szczerze zadowolony ze współpracy z nimi, firma jest godna zaufania.

@Kamil Półtorak

Cieszymy się Panie Kamilu, że mogliśmy pomóc spełnić Państwa ( proszę pozdrowić małżonkę ) marzenie. Życzymy pięknych chwil w nowej nieruchomości.

Tadeusz , Anna Kondraccy

Bardzo przepraszamy Firmę "VIVA POL NERUCHOMOŚCI" w Mrągowie za kłamliwe i nieprawdziwe opinie , które przestawiły w złym świetle powyższą Firmę. Bardzo żałujemy ,że daliśmy się namówić na kłamliwe oszczerstwa wobec osób pracujących w tej Firmie. JESZCZE RAZ PRZEPRASZAMY. Tadeusz , Anna Kondraccy

Odpowiedź na pytanie
@Tadeusz , Anna Kondraccy

Przeprosiny zostały przyjęte co skutkuje tym , że nie będziemy mieli żadnych roszczeń finansowych jak i prawnych wobec Państwa.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Viva-Pol Biuro Obrotu Nieruchomości Dorota Nowicka? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Odpowiedź na pytanie

Przepisy prawa jasno precyzują odpowiedź na przedmiotowe pytanie.

Kuriozalne doświadczenie

Bardzo kuriozalna atmosfera i podejście do klienta oparte na całkiem prostych manipulacjach emocjonalnych. Przez telefon firma wydawała się bardzo profesjonalna, choć np. powiedziano nam aby wziąć dowody ale nie wyjaśniono w jakim celu. (usunięte przez administratora) Najgorszy jednak był tani teatr, jaki nam zgotowano. Gdy chciałam zadać pytania na temat umowy, dowiedziałam się, że cytuję: pokazać się, że coś wiem. Pan przedstawiciel przerywał mi raz po raz i w sumie to wyszło tak, że najpierw mi naubliżano a potem pan podarł umowę (niepodpisaną przez nikogo) w akcie równie żenujacym co dramatycznym. Być może niektórym odpowiada takie załatwianie sprawy, dla nas było to conajmniej kuriozalne. Nie wątpię, że firma ma wiele sukcesów, ale co do podejścia do klienta, to miałam wrażenie, że jestem na bazarze a nie w profesjonalnym otoczeniu, w towarzystwie profesjonalistów, z którymi chciałabym współpracować. Szkoda, bo sama oferta wydawała się świetna pod inwestycję, której szukam.

VIVA-POL - właściciel
@Kuriozalne doświadczenie

Z tytułu naruszenia dóbr osobistych jak i nierzetelnej opinii Firma VIVA-POL informuje , że występuje do prokuratury o wszczęcie postępowania wobec opiniodawcy. PIENIACTWO , HEJT znajdzie finał w sądzie o zadość uczynienie finansowe na rzecz Domu Dziecka w Mrągowie. Dorota Nowicka

Miłosz Aponowicz

Dawno nie spotkałem się z tak profesjonalnym i empatycznym pośrednikiem nieruchomości jak Pan Jacek. Niezwykle skrupulatny, dbający z dużą troską o interesy klienta, a do tego bardzo sympatyczny człowiek. Dokumenty na czas, pełna wiedza prawna na temat nieruchomości (bez niespodzianek), skuteczność w negocjacjach, w spokoju szukanie rozwiązań oraz przemiła aparycja. Polecam i pozdrawiam wszystkich z firmy Viva-Pol

Zostaw merytoryczną opinię o Viva-Pol Biuro Obrotu Nieruchomości Dorota Nowicka - Mrągowo

Viva-Pol Biuro Obrotu Nieruchomości Dorota Nowicka
  • MONIUSZKI 30