Opinie o Viva-Pol Biuro Obrotu Nieruchomości Dorota Nowicka w Mrągowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Viva-Pol Biuro Obrotu Nieruchomości Dorota Nowicka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Viva-Pol Biuro Obrotu Nieruchomości Dorota Nowicka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Viva-Pol Biuro Obrotu Nieruchomości Dorota Nowicka w Mrągowo

Aleksandra-MRĄGOWO

W czasie pierwszej rozmowy z nie miałam wątpliwości, że mam do czynienia z profesjonalistą. Szczegółowy opis nieruchomości oraz zdjęcia świetnej jakości zaowocowały transakcją sprzedaży mojego mieszkania. Praca z tak sympatyczną osobą to dla mnie duży atut. Na pewno będę polecać Państwa firmę.

Bartłomiej

Chciałabym podziękować przesympatycznej Pani Dorocie, która zajęła się sprzedażą mojego mieszkania. Nie mogłam trafić na lepszego Agenta. Wszystkie formalności były załatwiane błyskawicznie i z dużym zaangażowaniem. Wystarczyło kilka prezentacji, aby mojego mieszkanie znalazło nowego, zadowolonego nabywcę. Polecam wszystkim współpracę z Agencją Viva POL, a szczególnie z Panią Anią.

Mrągowo

Nie polecam. Oferują fikcyjne ogłoszenia, aby dowiedzieć się czegokolwiek o nieruchomości żądają podpisania wstępnej umowy. Reklamują się wieloletnim doświadczeniem a profesjonalizmu 0. Takie firmy omijam z daleka.

M.B

Polecam.Doswiadczeni posrednicy ktorzy pomogli mi " od a do z " w sprawie sprzedazy dzialki.Pozdrawiam

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Viva-Pol Biuro Obrotu Nieruchomości Dorota Nowicka? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.

Można czuć się bezpiecznie sprzedając nieruchomość przez pośrednika?-MOŻNA- wielkie wzorowe 6 pkt dziękuje .

Dede

Polecam

2016

"najlepsza firma na calym świecie"-oj kogoś poniosło!? :-).Mimo ,iż nie uznaje w pełni opinii cytowanej przez poprzednika/poprzedniczki to muszę pochwalić postawę i skuteczność właściciela/cieli biura viva pol. Mimo iż pierwsza rozmowa była wielce rozczarowująca (kubeł zimnej wody) wobec ceny deklarowanej przez zemnie ,a rzeczywistej cenie rynkowej na koniec której zgodziłem się na sprzedaż danej nieruchomości.Uważam ,że biuro wywiązało się dobrze z plusem z transakcji biorąc pod uwagę problemy prawne z którymi musiało się borykać o których nie byłem świadomy. Pozdrawiam i dziękuje !!!

mieszkaniec

najlepsza firma na calym świecie

Dawid

Zdecydowanie Polecam

Lucjan.G

.Nie mam zastrzeżeń.Godni zaufania.Pozdrawiam

Ariel

Wzorowo....nic dodać nic ująć...

Gregory

Polecam 6/6 pkt/ocena

Monika i Jarek

Biuro godne polecenia. Fachowa i miła obsługa, bardzo dobra komunikacja,rzetelność, elastyczność - z czystym sumieniem polecamy każdemu.

Dariusz

Zapewniono mi wszelką potrzebną pomoc w sprawach urzędowych, zajęto się dostarczeniem niezbędnych dokumentów: Wypisem z Księgi Wieczystej, Wypisem z Rejestru Gruntów i innych. Muszę zaznaczyć, że przy tych i wielu innych sprawach, nie wymagano mojej obecności, co pozwoliło mi zaoszczędzić wiele czasu. Kompletnie zaś nie spodziewałem się, że już pierwsza osoba, którą VIVA POL wytypowało na potencjalnego kupującego moje mieszkanie okaże się … faktycznym kupującym! Choć jak mnie poinformowano taka sytuacja nie należy do częstych, to jednak świadczy o profesjonalnym i precyzyjnym wyborze klienta ze strony firmy Spodziewałem się wielu niezdecydowanych klientów i bieganiny po urzędach bez końca – tymczasem dzięki VIVA POL stało się zupełnie inaczej. Serdecznie dziękuję. (usunięte przez administratora)

Biana

100% Godni zaufania....

Paweł.Ewa-Osztyn

Za włożony wysiłek w sprzedaż naszego mieszkania wystawiamy Państwu 5 ! Wysoki poziom obsługi klientów, agent był zawsze przygotowany na spotkania, wiedział o czym mowa. Tak powinna wyglądać współpraca z Biurem Nieruchomości.

Cyprian-Connect serwis.info

Biuro na miarę 21 wieku ,fachowa i bardzo mila obsługa , dostosowanie do potrzeb klienta mało tego nie ma zagadnienia z którym to biuro nie dało by sobie rady. Więc jeśli Państwo macie zamiar kupić lub sprzedać nieruchomość polecam 100 % satysfakcji na tym biurze można polegać lepiej niż na sobie . Pozdrawiamy całe biuro

Popek

Nie zasługują poniżej oceny 5.Pozdrawiam

Anna z Pisza /część 3

dodatek nie godząc się na warunki i stanowczo upierając się przy cenie zostałam poinformowana ,że nie podejmą się sprzedaży na moich warunkach i cena moja jest dosłownie nie uzasadniona co uważałam za żart bo konkurencja uważała inaczej i do tego zapewnienia ich były tak realne i skuteczne ,że 2 lata zmarnowałam na zapewnieniach co doprowadziło do tego ,że musiałam pokryć koszta za coś co nie zostało sprzedane to na dodatek cena mieszkania na rynku straciła jeszcze bardziej na wartości. Pozdrawiam i zarazem ostrzegam przed oszustami i zapewnieniom typu ,że wasza nieruchomość jest wyjątkowa i sprzeda się od zaraz bez względu na cenę jaką sobie wymarzymy i na dodatek od zaraz tylko wystarczy podpis . Jeżeli takie biuro wam się trafi to omijajcie z daleka bo efekt będzie taki sam jak opisałam. Prawdziwe biuro ponosi koszta na własne ryzyko i pobiera swoją prowizję za dokonane czynności co prowadzi do tego ,że robią selekcję i sprzedają nie wszystko i za wszystko ,a za cenę która jest realna na dany czas ,a zarazem daje szanse na szybką i skuteczną sprzedaż bo nie opłaca się nikomu długo jej sprzedawać co jak teraz jest bardzo logiczne i proste i to przy pełnej opiece prawnej ,a do tego im niższa cena za usługę to już wiem teraz ,że i skuteczność sprzedaży będzie opierała się na szukaniu nie klienta ,a jelenia i szczęściu co nawet jeżeli się zdarzy to tak naprawdę może się okazać bublem prawnym i stanie się koszmarem na wiele lat i tak naprawdę odpowie nie psełdo biuro które wie jak zabezpieczyć tylko swoje interesy

Anna z Pisza /część 2

To Państwa firma wykazała się pełnym profesjonalizmem co nie miałam pojęcia ,że w tym zawodzie istnieje to pojęcie i tym podobne ,a jedynie na czym się znają to tylko na braniu kasy i oszukiwaniu klientów bez brania za nic odpowiedzialności co okazało się mitem który w tym biurze jak i pewnie wielu innych nie istnieje (choć korzystanie z tego typu biór na zachodzie jest czymś naturalnym i większość tego typu usług jak i szerszych jest wykonywanych przez biura nieruchomości to są osobami o dużym zaufaniu społecznym i szanowanym zawodem co mnie bardzo zdziwiło) nadal jest czymś żadkim choć możliwym czego jestem żywym dowodem ,ale tylko gdy cena za usługę nie jest stawiana na pierwszym miejscu .Parę osób czytając komentarze pisało właśnie o wysokiej prowizji tej firmy to ja napiszę ,że są to tak naprawdę pieniądze warte ich zapłacenia bo firma jest licencjonowana co wiele osób jak i ja do niedawna nie wie/wiedziało jakie to ma znaczenie i ten zawód traktowałam jako naciągaczy jak wspomniałam gdzie byle kto może się tym zajmować by tylko umiał oszukiwać klientów ,a można się przed takimi osobami uchronić i to co pisze http://vivapol.mazury.pl/dlaczego-my.html okazało się w moim przypadku bardzo realne i mimo z przypadku trafną inwestycją. Na koniec pełen szacunek i ukłon za wiedze i wszechstronność w swoim zawodzie.Dopiero teraz rozumiem choć trochę i to nie jest reklama sztucznie tworzona przez któregoś pracownika tej firmy jak wielu może pomyśleć mimo ,że gdyby nie kontakt z nimi sama bym myślała o tym jako przechwałki i śmieszne to teraz wiem jaka to ja głupia i uprzedzona byłam do tego typu firm i jak mała świadomość z brakiem wiedzy może zrujnować cały dorobek życia mój i świętej pamięci męża .Teraz wiem czemu mało konkurencyjnych cen na tle innych są państwo na rynku ponad 20 lat .Bo nic nie robicie na siłę i umiecie realnie ocenić wartość nieruchomości co uważałam z początku za zaniżoną wartość i nie takiej oczekiwałam odpowiedzi przychodząc do nich gdzie na

Zostaw merytoryczną opinię o Viva-Pol Biuro Obrotu Nieruchomości Dorota Nowicka - Mrągowo

Viva-Pol Biuro Obrotu Nieruchomości Dorota Nowicka
  • MONIUSZKI 30