Olsztyn

Opinie o Freedom Nieruchomości

użytkownik zarejestrowany

@Anonimsam Z Twoim podejściem do pracy widać, że nie jesteś typem osoby pracowitej. Freedom Nieruchomości to firma dla ludzi zaangażowanych i chcących coś w życiu osiągnąć. Dają możliwości i pomagają na początku a to już jest bardzo dużo, przy dzisiejszej konkurencji.

Agent

Ja myślę, że zadowolenie z samego siebie, z dobrze wykonanej roboty, wdzięczność klientów i mocne wsparcie firmy Freedom to są powody, dlaczego tu jestem :) Jestem potrzebny.

ZadowodolonyPracownikFreedom

Freedom to firma w której pracuję od blisko 3 lat. Nie jest to moja pierwsza praca w biurze nieruchomości ale to tu poraz pierwszy dostałam prawdziwe szkolenie na starcie i możliwość dalszego kształcenia się w ramach cyklicznysz szkoleń. Polecam choć początki bywają trudne, później jest już tylko lepiej! Zadowolony pracownik

LOvert

Fascynujące a zarazem troche smieszne. Jak ktoś ma odbierac pozytywnie i powazenie firme ktora sama sobie pisze pozytywne komentarze , a w dodatku robi to nieudolnie. Widzę że 21.09 ogromny napływ krótkich niezwykle pozytywnych komentarzy, wystawianych co 3 minuty. Nie pamietam czy 21 padało ale chyba jakis kierownik mial luzny dzień :D

zainteresowany
@Anonimsam tydzień temu
Nie ma żadnego minimum to częste ze na tej pracy tracisz tylko za efekt masz kasę a O to ciężko. Żadnych urlopów płatnego l4 w...

Jak można się z Tobą skontaktować?

@zainteresowany tydzień temu
Jak można się z Tobą skontaktować?

Polecamy też skontaktować się z losowo wybranym pracownikiem ze swojego miasta: http://www.freedom-nieruchomosci.pl/ludzie Każdą opinię warto zweryfikować ;-)

Martyna
użytkownik zarejestrowany

@Magda Bardzo merytoryczna opinia, tak fajnie napisałaś jak są w firmie poukładane pewne sprawy. Bardzo pomogłaś mi w podjęciu decyzji o aplikowaniu.

Oszukany

Zdecydowanie odradzam tą agencję. Pośrednikom zależy tylko na jak najszybszym podpisaniu umowy przedwstępnej, po której od razu pobierają prowizję. Nie dbają potem już o finalizację zakupu w postaci aktu notarialnego. W normalnych agencjach zapłata jest pobierana po podpisaniu aktu notarialnego. Taki sposób działania ma na celu szybkie zdobycie kasy od zbywcy, czy też od sprzedającego. A co się dzieje już po podpisanej umowie przedwstępnej Agenta nie obchodzi- człowiek jest zbywany aby kontaktować się osobą z biura odpowiedzialną za nadzór nad umową. Nieruchomości nie są sprawdzane pod względem prawnym. Tak naprawdę nie wiem za co Agencja pobiera tak dużą prowizję- po 1,5 % od każdej ze stron. Nie dajcie się nabierać na prowizję po podpisaniu umowy przedwstępnej. Jak już będziecie pewni, że mieszkanie jest Wasze (podpisanie aktu u notariusza), dopiero wtedy zapłacie wynagrodzenie należne agencji. UWAGA TEŻ NA UMOWĘ POŚREDNICTWA- CZYTAĆ JAKIE CZYNNOŚCI AGENCJA MA WYKONAĆ W RAMACH POBIERANEJ PROWIZJI. Dobrze też radzę czytać i sprawdzać umowy przedwstępne przygotowywane przez Agencje- jest to czysty wzór zaciągnięty z internetu stosowany do każdej umowy- taka umowa powinna byc indywidualnie dopasowana do każdego z klientów. Posługiwanie się szablonem niejednego klienta wpędziło w kłopoty.

Julita
użytkownik zarejestrowany

@Mario piszesz, że jesteś nowym pracownikiem w firmie. Pewnie więc dobrze pamiętasz swoją rozmowę kwalifikacyjną. Co mógłbyś doradzić osobom, które ten etap mają jeszcze przed sobą? Czy podczas procesu rekrutacyjnego do Freedom Nieruchomości coś Cię zaskoczyło?

Mario

Ja zaczynam i na razie mi się Bardzo podoba:)

Magda

Firma o kulturze organizacyjnej znacznie powyżej średniej. Bardzo logicznie poukładany proces, starannie przygotowane i przemyślanie szkolenia, bezcenne wsparcie. Od początku jesteś traktowany jak członek zespołu, w skali mikro (w oddziale) i makro (w całej organizacji). Nieograniczone możliwości rozwoju, nie ma sufitu, ani ze szkła ani z betonu ;) Fakt, trzeba to kochać, a przynajmniej lubić, ale to dotyczy wszystkiego, co się robi w życiu.

Adam Augustyniak

Pracuje od ponad trzech lat i z cała odpowiedzialnością mogę polecić Freedom jako miejsce w którym mocno stawia się na ludzi. Zarówno w Olsztynie jak i Gdańsku ludzie są życzliwi i ambitni co tworzy świetna atmosferę. Zarobki dla najlepszych są na najwyższym poziomie a firma cały czas dba o szkolenia i rozwój pracownika.

Tomek

Witam. Pracuję we Freedom Nieruchomości już prawie 3 lata. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą. Bardzo dobrze ułożony program szkoleniowy, profesjonalne podejście do klienta, ciągła pomoc ze strony menedżera i świetna atmosfera w zespole to główne atuty firmy. Polecam jako pracodawcę i oczywiście polecam klientom, którzy chcą sprzedać swoją nieruchomość. Życzę dalszych sukcesów tej firmie. Tomek

Michał

W każdej branży można znaleźć jakieś mankamenty i każdego zarówno chwalić jak i oczerniać. Rozpoczęcie prowadzenia własnego biznesu zawsze wiąże się z ryzykiem i dlatego wskazane jest zaczynać go z jakimiś oszczędnościami żeby " mieć paliwo " na start. Znam rynek nieruchomości i obiektywnie muszę powiedzieć, że firma Freedom daje duże możliwości. Na ich korzyść przemawia to, że mają narzędzia do pracy ( szkolenia, marketing, media społecznościowe ). To co ich wyróżnia na rynku to skuteczność i szybkość w sprzedaży. Nieruchomości " nie wiszą " u nich miesiącami, a to że nie pracują za darmo to normalna rzecz na rynku. Reasumując polecam firmę Freedom, ponieważ działają profesjonalnie, skutecznie i na przejrzystych zasadach.

Delfina2016

Pełen profesjonalizm w szkoleniu pracowników zrekrutowanych . System pracy w sprzedaży przewyższający swoją skutecznością innych pośredników działających na rynku. Bez dwóch zdań.

Aga

Nie rozumiem tego całego hejtu w niektórych wypowiedziach. Ja pracuję we Freedom od ponad 2 lat i jestem bardzo zadowolona. Wreszcie znalazłam swoje miejsce na ziemi, a mianowicie zajmuję się nieruchomościami, pracuję ze wspaniałym zespołem, gdzie nawzajem sobie pomagamy i chciałabym robić to jeszcze długo. Kiedy wybierałam biuro , w którym chcę pracować, długo się nie zastanawiałam - tylko Freedom!. Idą z duchem czasu, marketing na najwyższym poziomie, dbałość o szczegóły, wystarczy porównać ogłoszenia tego biura z innymi oraz skuteczność jaką mają przy sprzedaży. POLECAM!!!!

Mateusz

Dobre miejsce pracy jesli chcesz sie rozwijac - wybierajac ta prace trzeba miec swiadomosc ze idziesz pracowac w sprzedazy. Na start dostajesz podczas szkolenia dostajesz wiedzę, ktora jest niezbednikiem jesli chodzi o narzedzie do pracy. Jesli chodzi o oplate za szkolenie to normalna rzecz - kiedy jakas firma finansuje Ci szkolenie dokwalifikujace podpisujesz lojalke zobowiazujac sie odpracowac w danej firmie X czasu.

Mas

Istotne problemy naszego życia nie mogą być rozwiązane na tym samym poziomie myślenia, na jakim byliśmy, kiedy je tworzyliśmy. Ludzie są gotowi wierzyć we wszystko, tylko nie w prawdę.

Stanisław Buczak

Nie mam zastrzeżeń. Agent któremu zaufałam, aby poprowadził moja sprzedaż zrobił to bardzo dobrze! Zapracował na swoje wynagrodzenie mając bardzo dobre umiejętności negocjacyjne. Polecam Freedom Nieruchomości - oddział Katowice.

kasik

Fachowa obsługa i szybka sprzedaż oraz wynajem. Polecam

Wisg

Sprawnie i uczciwie działająca firma

Ja freedomek

Nie chciałabym wypowiadać się za wszystkie oddziały, bo każdy dyrektor to jednak inna osobowość i inny sposób prowadzenia biura. W naszym panuje pozytywna atmosfera w większości przypadków. Wiadomo, że czasem są zgrzyty, to normalne między ludźmi, ale potrafimy się dogadać. Pracuję we freedom ponad rok, efekty nie przyszły szybko, bo pierwsze pół roku było różne, teraz jest coraz lepiej, regularniejsze wpływy. Prawda jest taka, że ile przycisniesz tyle wycisniesz. Niektorzy od razu wchodzą na wyoskie obroty i mogą zarabiać. Po 5-10tys., inni rozkrecaja się wolniej. Poradzę tak os siebie, że jeśli nie lubisz ludzi i masz postawę, że należy mi się to znajdź pracę na etacie. Po prostu uczciwie, to nie będzie dla Ciebie. Pozdrawiam.

Weteran

Firma w której szkolenia to nie fikcja a fakt. Tu naprawdę można się rozwijać dzięki czemu idąc do klientów idzie się z bagażem wiedzy a nie kutych na pamięć nic nie znaczących regułek. Ja polecam!

Kamil245

Bardzo profesjonalna firma, nie znam drugiej takiej która by tak szybko i z takim zaangażowaniem zajmowała się sprzedażą. Polecam

Radek

Pracuję tu od niedawna, ale jestem bardzo zadowolony. Świetna atmosfera, profesjonalizm w podejściu zarówno do klienta jak i do (współ)pracowników. Myślę, że zostanę tu na długi czas.

Mario

Świetna atmosfera i bardzo klarowne zasady wynagrodzenia. Polecam!!!

Anna

Profesjonalne szkolenia, przygotowanie do zawodu, ciekawi ludzie, przyjazna atmosfera .

heltor

Witam, Praca w firmie Freedom Nieruchomosci sprawila, że rozwinąłem się w wielu aspektach zawodowych. Nieustane szkolenie umiejętności miękkich oraz rozwijanie wiedzy na temat rynku nieruchomosci sprawia, ze osiaganie sukcesu zawodowego jest tylko kwestia czasu. Jestesmy prawdopodobnie najkuteczniejsza firma zajujaca sie sprzedaza nieruchomosci w Polsce. Potwierdza to zadowolenie naszych klientow.

Agentka Iza
użytkownik zarejestrowany

Praca z firmą Freedom Nieruchomości jest spoko!!!

Karol

Prawda
@Karol 20.08.2017, 12:22
Niestety sami wobec siebie nigdy nie będziemy obiektywni. Nie jesteśmy w stanie ocenić jak naprawdę pracujemy....

Przed rozpoczęciem pracy ,, zobaczysz jak będziesz dużo pracował super zysk, nadajesz się do tej pracy, ambitny same superlatywy " Po dwóch miesiącach pracy zrobieniu bazy klientów ,, wiesz ta praca jest dla najlepszych nie masz odpowiedniego charakteru " jak to klasyk mówił obiecanki cacanki 90 % moich znajomych ze szkolenia też już tam nie pracuje . Serio wolontariat.

Justyna
użytkownik zarejestrowany

Jak ktoś pracuje w firmie to powinien wiedzieć gdzie może zgłaszać swoje ewentualne reklamacje. Trzeba było od razu zgłosić , wiadomo, że w każdej firmie są różni ludzie i nie można bez kontroli ufać bezgranicznie. Fajnie, że agencja chce pomóc wyjaśnić problem.

Anonimsam
@Justyna 15.08.2017, 18:35

Justyna fajnie fajnie. Tylko że z opinii agencji te menadżerki są super i znają się na rzeczy. Dopiero po czasie uświadomiłem sobie że to nie problem ze mną. Ponieważ jestem dobrym sprzedawcą,a wmawiają Ci potem,że nie masz tej osobowości itd. Teraz idzie mi super ale trudno dwa miesiące i nic tylko straty czasu, pieniędzy i praca jako wolontariat.

Anonimsam

Byłem tam pośrednikiem dwa miesiące. Mój oddział już nie istnieje. Wielkopolskie. Masakra wykonałem bardzo dużo pracy miałem ponad 20 spotkań. Zostałem na głęboką wodę rzucony od razu po szkoleniu. Wykonałem dwie transakcje A pieniędzy nie dostałem właścicielki się poklocily jedna odeszla A druga się przeniosła w inny rejon Polski. Gadają o.zarobkach,a za wykonana pracę nie płacą ! Żenada. Zmieniłem całkowicie branżę,a freedom radzę omijać. Jak ktoś nie wierzy ,, to co Pana przekona ? " chętnie opowiem co sie tam działo.

@Anonimsam 13.08.2017, 07:16

Przykro nam, że doszło do opisanej sytuacji. Aby szybko rozwiązać sprawę prosimy o wiadomość na adres marketing@freedom-nieruchomosci.pl wraz z podaniem szczegółów (o jaki oddział chodzi) i Pana personaliów. Skontaktujemy się z przedstawicielami oddziału i bezwzględnie wyjaśnimy sytuację.

użytkownik zarejestrowany

@Maciuking Zupełnie bezpodstawnie oskarżasz Freedom, przed podpisaniem umowy trzeba ją czytać uważnie.

Agentka
użytkownik zarejestrowany

Freedom Nieruchomości to super profesjonalista w swojej branży. Bardzo podoba mi się ich aktywność i wyjaśnianie pewnych tematów na bieżąco, nie ma później niedomówień. Współpracuję z agencją i mam pełen szacunek.

nowicjusz ale nie frajer

Widziałem zamieszczone ogłoszenie o prace przez Freedom i troche nie ukrywam mnie zainteresowało. Ale teraz dochodze do wniosku, po przeczytaniu tych opinii, że rzeczywiscie chodzi tylko o opłacenie szkolenia.Niech w ciagu miesiąca zorganizuja 4 szkolenia w Polsce po 25 osób i niech z tych 100 osób po 3 miesiacach kazdy rzuci prace wynik= 300000 zł Teraz ten biznes nieruchomości rozumiem...

@nowicjusz ale nie frajer 11.05.2017, 07:04

Klauzula, o której mowa, uaktywnia się w niezwykle rzadkich przypadkach. Dzieje się to w sytuacjach, w których pracownik nagle i z niewyjaśnionych przyczyn rezygnuje ze współpracy, unikając nawet obustronnego porozumienia. Jest ona jednocześnie ekwiwalentem wartości szkoleń, które odbywa nowy agent oraz przede wszystkim zabezpieczeniem przed próbami wydobycia know-how i stosowania go u konkurencji. Przychodząc do pracy z silnym nastawieniem na osiągnięcie zamierzonych celów, zupełnie nie należy zwracać na to uwagi.

użytkownik zarejestrowany

Myślę, że współpraca z agencją Freedom Nieruchomości pomoże niejednemu agentowi rozkręcić swój interes. Firma ma znacznie większy potencjał, bazę danych i wspiera nowych agentów. Praca w nieruchomościach jest fajna aczkolwiek wymaga dużego zaangażowania.

Iza
użytkownik zarejestrowany

Freedom Nieruchomości ma ostatnio sporo nowych ofert pracy dla doradców. Jakie wymagania stawia firma przed kandydatem? Czy rekrutacja jest bardzo skomplikowana? Jakieś dodatkowe wymogi trzeba spełniać?

pracodawca

To już siódma edycja recamp – największej imprezy w branży nieruchomości. Tym razem odbędzie się ona w Rawie Mazowieckiej, w Hotelu Ossa w dniach 17-18.03. Jednym z prelegentów będzie Paweł Sobociński – trener i wdrożeniowiec w sieci Freedom Nieruchomości oraz autor bloga pawelsobocinski.pl.

Wystąpienie Pawła odbędzie się w piątek 17.03, o godzinie 16:10. Opowie między innymi o tym, jakie zasady i sprawdzone narzędzia stosować, aby podpisywanie umów na wyłączność przychodziło z łatwością. W prelekcji nie zabraknie przykładów z czasów, gdy obecny szkoleniowiec Freedom był jeszcze pośrednikiem.

pracodawca

Kilka razy do roku, w najbardziej wyjątkowych hotelach w Polsce, na weekend spotykają się ludzie skupieni wokół wielkiej idei. Wymieniają doświadczeniami, podnoszą swoje umiejętności sprzedażowe i menedżerskie. Wszystko pod okiem ekspertów w swoich dziedzinach. Trenerów takich jak Robert Zych – autorytet w dziedzinie coachingu sprzedażowego.

Tym razem doskonaliliśmy:

– podstawy filozofii „ufaj i kontroluj”,
– zasady skutecznego wdrażania zadań,
– unikanie pułapek na etapie planowania,
– algorytm przekazywania informacji zwrotnej,
– budowanie motywacji pracownika.

W hotelu Tobaco w Łodzi spędziliśmy dwa dni. Teraz przyszła pora na wdrażanie zdobytej wiedzy i planowanie kolejnego szkolenia, które odbędzie się już w czerwcu.

pracodawca

28.02 w Olsztynie odbyło się spotkanie spod znaku Studia Dobrych Rozwiązań – ogólnopolskiej serii edukacyjnej, poświęconej architektom i projektantom. Wśród doniesień o najnowszych trendach, najbardziej wyjątkowych materiałach wykończeniowych oraz inspiracji dla pracy projektowej, znalazło się też nasze wystąpienie.

Prelekcję przeprowadziła Beata Jabłonowska, absolwentka Akademii Artystycznej w Gdyni, autorka ponad 100 sesji zdjęciowych oraz home stager we Freedom Nieruchomości. Skupiła się na praktycznym aspekcie zabiegów używanych przy sprzedaży nieruchomości oraz możliwościom rozszerzenia oferty projektantów i architektów o tę właśnie usługę. Zainteresowanie wzbudziła przede wszystkim wśród inwestorów, którzy w technikach home stagingowych zobaczyli ciekawą i zdecydowanie tańszą alternatywę dla zwiększania zysku z wynajmu nieruchomości.

pracodawca

Praca na umowach wyłącznego pośrednictwa wymaga od pośrednika dużych nakładów pracy, w początkowej fazie współpracy z agencją związanej przede wszystkim z pozyskiwaniem klientów. Owoce wytężonych działań potrafią przyjść dopiero po kilku miesiącach. Z reguły, po sumiennym przepracowaniu okresu szkoleniowego, jest to okres od jednego do dwóch miesięcy. Nie we wszystkich przypadkach następuje to jednak tak prędko. Prosimy natomiast o szersze opisanie okoliczności, w jakich rozstawał się Pan z naszą marką i przesłanie ich na adres marketing@freedom-nieruchomosci.pl. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższego komfortu pracy i z pewnością Pańska opinia posłuży nam do podniesienia/naprawy tych standardów w konkretnym oddziale.

Były Pracownik

Praca w freedom w Warszawie W skrócie: - Żenada - Brak wsparcia - Tylko stracony czas Jak odchodziłem po kilku miesiącach, a odeszłem sam, nikt mnie nie zwonił to usłyszałem ,, i tak się nie nadawałem,, . Zero szacunku do pracownika, pewnie dlatego taka rotacja i brak kadr. Teraz pracuję w innej Agencji ( też dużej a nawet pewnie większej , z dłuższą historią ) i całkowicie jest inaczej. Tutaj bez zbędnych problemów 5-6 tys miesiecznie nie to co w freedom gdzie ,, wolontariat,,. Czyli jednak się nadawałem, tylko wczesniej trafiłem do złej Agenci. Tak teraz to się w zasadzie nie dziwie, skoro problem freedom jest umowa na wyłączność, nikt z fajną i rozsądną nieruchomościa nie chce jej podpisać.

Agentka
użytkownik zarejestrowany

Myślę, że Freedom solidnie zapracował na miano dobrej firmy. Całkiem przyzwoite zarobki. Jeśli ktoś lubi tę branżę to praca jest super. W dodatku ciągle się rozwijają ponieważ są nowe oferty pracy !!!

Aaaa
użytkownik zarejestrowany

Czyżby Freedom nie prowadził obecnie żadnej rekrutacji? Może ktoś wie o nowych ofertach w rejonie Gdańska? Interesuje mnie system zarobków dla początkującego pracownika, czy jest jednakowy dla wszystkich? Czy doradca ma swobodę w działaniu? Z góry dziękuję

@Aaaa 22.01.2017, 18:35

Wszystkie obecne ogłoszenia o pracę znajdują się na portalu Pracuj.pl. Poniżej znajduje się wykaz wszystkich placówek, które obecnie poszukują nowych pracowników: https://www.pracuj.pl/poznaj-pracodawce/freedom-nieruchomo%C5%9Bci-sp.-z-o.o.-sp.-k.,20086261 Jeżeli chodzi natomiast o pracę w Gdańsku, to polecamy zapoznać się z poniższym artykułem: http://blog.freedom-nieruchomosci.pl/praca-w-nieruchomosciach-gdansk Znajdują się tam porady dotyczące pracy w nieruchomościach oraz kilka przydatnych wskazówek ;-) Pozdrawiamy i życzymy udanego rozwoju kariery!

użytkownik zarejestrowany

Ostatnio słyszałem, że Freedom poszukuje doradcę w Krakowie. Czy jest to aktualne? Jakie warunki maja do zaproponowania? Może ktoś wie ile można zarobić? Mam dość duże doświadczenie na tym stanowisku i myślę , że mógłbym coś dobrego zrobi bo Kraków to ciekawy rynek.

@Agent 18.01.2017, 18:44

Zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych krakowskich oddziałów: http://www.freedom-nieruchomosci.pl/biuro,freedom-nieruchomosci-krakow-podgorze.html http://www.freedom-nieruchomosci.pl/biuro,freedom-nieruchomosci-krakow-srodmiescie.html Pańska aplikacja z pewnością zostanie zauważona, a resztę warunków omówi Pan szczegółowo z jednym z Dyrektorów. Udanego dnia! ;-)

2/55

Freedom - Częstochowa, transakcja przebiegła bardzo sprawnie bez żadnych kruczków prawnych, proste jasne reguły jasno opisane i wyjaśnione, agent Tomasz i sprzedający poszli na rękę w wyborze własnego "tańszego" Notariusza duży plus. Agent bardzo pomocny, miły jak zbierze więcej doświadczenia i będzie dalej na takim poziomie podchodził do swoich klientów wróże mu sukces. Powodzenia p. TomkuS :)

Ji
użytkownik zarejestrowany

Doradca ds Nieruchomości zarabia całkiem przyzwoicie

Efek

a ja mam pytanie odnośnie ogłoszeń o pracę typu " Pracownik Biurowy" czy "Pracownik Działu Wsparcia Doradców" czy dotyczą one pracy na stanowisku doradcy ds.nieruchomości czy tak jak określono to w ogłoszeniu pracownika administracyjnego

Efek

Monika

Pracuję tam ponad 2 lata - jestem bardzo zadowolona. Co prawda nie w Olsztynie ale filozofia firmy jest taka sama - mamy tworzyć wspierajacy się zespół i tak jest. Przyjazna atmosfera, fajny zespół, szkolenia szkolenia i jeszcze raz szkolenia. Od dyr oddziału masa wsparcia i pomocy. Ten kto chce dostawać kasę za nic nie robienie się nie nadaje. Trzeba się narobić ale nie ma limitów - jak działasz to masz kilkanaście tys w miesiąc, jak się obijasz to nie zarabiasz nic. To praca dla zmotywowanych i wytrwałych. Ja bym nie zamieniła na nic innego :) Jest cały system sprzedaży - nawet jak się nie znasz to masz co kiedy i jak robić, żeby sprzedać, wystarczy słuchać doświadczonych kolegów, którzy zawsze pomogą, burze mózgów co zrobić z daną ofertą też są bardzo pomocne - chyba pierwsza firma gdzie zespół pracuje razem na wynik oddziału czy firmy a nie zamyka się tylko na wynik indywidualny. Kto chce może nie wierzyć - kto wierzy w siebie ten niech próbuje ;)

Heniek

jaka jest podstawa wynagrodzenia netto przy umowie o pracę?

S
@Heniek 04.08.2016, 20:20
jaka jest podstawa wynagrodzenia netto przy umowie o pracę?

Nie ma w nieruchomościach umowy o pracę.

pracodawca

Bardzo szczerze - rekrutacja w nieruchomościach, tak jak w całej sprzedaży, jest procesem ciągłym. Nigdy nie kończącym się. Rotacja natomiast akurat u nas jest na dość niskim poziomie w porównaniu z rynkiem. Ale fakt, występuje. Przede wszystkim wynika stąd, że nie wszyscy osobowościowo odnajdują się w branży i po pewnym czasie podejmują decyzję, że to nie dla nich. Z drugiej strony ważnym aspektem rozwoju jest powiększanie zespołów sprzedażowych i oddziałów, a to wymaga rekrutacji:) Jeśli jest coś, co moglibyśmy jeszcze wyjaśnić to proszę śmiało pisać:)

Zostaw opinię o Freedom Nieruchomości - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Freedom Nieruchomości