Freedom Nieruchomości sp. z o.o.

Opinie o Freedom Nieruchomości sp. z o.o.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Freedom Duże wsparcie merytoryczne, dostęp do dokumentów, pomoc przy finalizacji a oprócz tego, co najważniejsze, możliwość zarządzania własnym czasem. Finanse -wszystko zależy od zaangażowania, ale można mieć pieniądze na bardzo dobrym poziomie.

@Monika

Bardzo dziękujemy! :) Cieszymy się z tej współpracy. Pozdrawiamy!

Do oddziału w firmie w Łodzi poszukiwana jest Asystentka, wiecie może, czy tu w Olsztynie często pojawiają się rekrutacje na podobne stanowiska administracyjne?:) W ofercie pisza o możliwości awansu, jak więc wygląda ścieżka kariery? W jakim czasie dostaliście awans, zaczynając od asystenta? Podzieli się ktoś widełkami, swoimi wrażeniami na temat rekrutacji? Ewentualnie może ktoś wie, jak funkcjonuje w firmie dział marketingu? Tu doświadczenia mam trochę mniej, ale może akurat.

Dzień dobry, wszystkie aktualne ogłoszenia w każdym mieście znajdują się na stronie Freedom: https://freedom-nieruchomosci.pl/praca-w-nieruchomosciach/ Zachęcamy do regularnego sprawdzania tych ofert :). Czas awansu zależy od różnych czynników, ale przede wszystkim jest to zaangażowanie agenta. W jednym z naszych projektów pokazujemy różne ścieżki agentów, warto zobaczyć te materiały :) https://www.youtube.com/playlist?list=PLoAk2p5oeC-lliWtOO8aCm3KHbv0YK67w

Gosia Nowy wpis
@Freedom Nieruchomości sp. z o.o.

O, widzę na tej stronie, którą podaliście, że poszukują pracowników na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży nieruchomości. Czytam, że wymagacie od pracownika gotowości do systematycznej pracy. W takim razie, ile dni w tygodniu i w jakich godzinach się tutaj pracuje? :)

Nowy wpis

@Gosia

Dzień dobry Gosia, zawód agenta nieruchomości posiada swoją specyfikę, więc najlepiej jest pytać bezpośrednio w danym oddziale o godziny pracy :) Natomiast każdy agent na początku samodzielnie wraz z dyrektorem biura określa, ile czasu jest w stanie poświęcić na pracę pośrednika.

@Freedom Nieruchomości sp. z o.o.

To w Olsztynie w oddziale w jakich godzinach się pracuje? Jeśli chodzi o określenie ilości czasu, który jest się w stanie poświęcić na pracę pośrednika, to czy jest jakaś minimalna ilość godzin, którą trzeba przepracować w przeciągu miesiąca? :-)

Nowy wpis

Ponieważ godziny pracy nie są stałe, tak samo jak ilość czasu (wszystko zależy od ustaleń), to warto skontaktować się z naszym olsztyńskim biurem bezpośrednio. Osoba do kontaktu: Marek Witczak, Menadżer zespołu sprzedaży, https://freedom-nieruchomosci.pl/osoby/marek-witczak/ Pozdrawiamy serdecznie :)

Robert

Profesjonalna obsługa, w ciągu dwóch tygodni miałem już chętnych na zakup mojego mieszkania . Dopilnowane formalności w protokołach zdawczo odbiorczych. Ja jestem zadowolony. DZIEKUJE .

@Robert

Bardzo dziękujemy za opinię i polecamy się na przyszłość!

Anika
@Monika

Na jaki czas podpisuje się umowę franczyzowa?

@Monika

A my jesteśmy szczęśliwi, mając możliwość współpracy z tak pozytywnymi ludźmi! Pozdrawiamy :)

Bardzo dziękujemy! :)

@Anika

Dzień dobry, wszelkie informacje na temat franczyzy Freedom można uzyskać na naszej stronie: https://freedom-nieruchomosci.pl/franczyza-nieruchomosci/ Serdecznie zachęcamy do czytania i oczywiście do bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiamy! Zespół Freedom

@Monika

Bardzo dziękujemy! :) Cieszymy się z tej współpracy. Pozdrawiamy!

Jola

Na stronie firmy znalazłam ofertę pracy na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży Nieruchomości. Firma oferuje progresywny system wynagrodzeń, czyli możliwość osiągania ponadprzeciętnych dochodów. Czy można prosić o jakieś widełki? Bo nie mam zielonego pojęcia, ile można tu wyciągnąć, choć czytając ofertę, to chyba dobrze się zapowiada :). Czy można liczyć na jakieś benefity? Bo o tym nie wspomniano :x

@Jola

Dzień dobry Jolu! To pytanie, które bardzo często się pojawia. Dlatego przygotowaliśmy na nie odpowiedź w naszej bazie wiedzy. Podajemy Ci link, znajdziesz tam odpowiedzi także na inne ważne w tym temacie pytania :) https://freedom-nieruchomosci.pl/blog/baza-wiedzy-o-posrednictwie/

Agent Nieruchomości

masakra - wyimaginowane oczekiwania i bezsensowne uwagi

Szukacie teraz miedzy innymi agenta nieruchomosci w Krakowie, widzialam na stronie z ogloszeniami. Jak firma organizuje mozliwosc uzyskania uprawnien agenta, bo jest o tym w ogloszeniu ? Ktos korzystal ? napisze cos o tym ?

@Monika

Dzień dobry Monika, podajemy link do najczęściej pojawiających się pytań - mamy nadzieję, że one pomogą Ci zdobyć więcej informacji: https://freedom-nieruchomosci.pl/blog/baza-wiedzy-o-posrednictwie/ Oczywiście zachęcamy także do bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiamy, zespół Freedom

Agent

Cześć, Szukam opinii na temat biura w Piasecznie. Warto podjąć pracę jako agent nierychomości?

Krzysztof
@Agent

Pracuję w tym oddziale już od 2 lat i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolony. To co było i jest nadal dla mnie bardzo ważne to konkretne dopracowane wdrożenie do pracy Agenta. Krok po roku przechodzisz przez wdrożenie z bardzo dużym wsparciem na starcie, dzięki czemu szybko jesteś w stanie samodzielnie pozyskiwać oferty. Atmosfera w biurze też jest bardzo fajna. Polecam :)

@Agent

Oczywiście zachęcamy do współpracy :) Podajemy bezpośredni kontakt do biura w Piasecznie: https://freedom-nieruchomosci.pl/biuro/piaseczno/ Pozdrawiamy!

@Krzysztof

Cześć Krzysztof, cieszymy się z Twojej opinii i dziękujemy! :)

U.K.

Bardzo dziękuję za współpracę i pomyślny przebieg transakcji Nidzickiemu Oddziałowi Freedom, a szczególnie Pani Anicie Isko, która profesjonalnie i bardzo wykonuje swoje obowiązki. Polecam wszystkim współpracę z tym biurem.

@U.K.

Bardzo dziękujemy za polecenie :)

Witam witam o zdrowie pytam

Problem z Freedom jest taki, że za każdym razem jest dokładnie tak samo Ogłoszenia różnią się jedynie kolorami dodatkòw Błędem jest tutaj takie upiększanie można powiedzieć koloryzowanie na siłę Pani z nieruchomości przychodzi z torbą pełną niepotrzebnych dodatków typu poduszki kocyki itp W dniu wstępnej rozmowy dostaniecie liste owoców,które zwykle każą położyć w kuchni-oczywiście nie od razu,bo na różnych ogłoszeniach muszą być inne produkty.Wszystko pochowane, jedno krzesło z boku rolety w górę najlepiej równo, żeby ich zdaniem było widać jak tu piękne słońce świeci W efekcie na ogłoszeniu filtròw ze 150 Ubarwianie do obrzydzenia Niestety jak ktoś nie umie rozmawiać to chroni się dosłownie szopką

@Witam witam o zdrowie pytam

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię. Zawsze staramy się wykonywać usługi na jak najwyższym poziomie. Weźmiemy te słowa pod uwagę. Pozdrawiamy serdecznie, zespół Freedom

Jestem zainteresowany otwarciem biura i rozważam różne franczyzy. W moim mieście prowizja pobierana jest Tylko od sprzedającego czy w Freedom jest taka możliwość również? Ta kwestia jest na bardzo istotna przy wyborze franczyzy ponieważ nie zamierzam robić zamieszania na samym początku działalności.

@Zainteresowany

Dzień dobry, w kwestii informacji na temat franczyzy zapraszamy do osobistego kontaktu (m.rybaltowski@freedom-nieruchomosci.pl). Odpowiemy na wszelkie nurtujące Pana pytania :) https://freedom-nieruchomosci.pl/franczyza-nieruchomosci/

Pani

Sporo ofert pracy wpada na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży nieruchomości, firma się rozwija i jest zapotrzebowanie, czy to w warunkach jest coś nie tak, że taka ciągła rotacja?:)

@Pani

Dzień dobry! Z przyjemnością informujemy, że firma dynamicznie się rozwija. Ciągle szukamy nowych osób, które chcą dołączyć do naszej różowej sieci, aby jeszcze skuteczniej obsługiwać większą liczbę klientów :) Pozdrawiamy! Zespół Freedom Nieruchomości

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Freedom Nieruchomości sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na GoWork.pl, ostatnie dodali 7 listopada.

Czy w Freedom Nieruchomości sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Dzień dobry, tak:) Aktualnie w naszej sieci pracują obywatele Ukrainy, Litwy czy Anglii ;) Pozdrawiamy!

Czy jest możliwość pracy w Freedom Nieruchomości sp. z o.o. na część etatu?

Dzień dobry, jedną z naszych kluczowych wartości jest #zaangażowanie. Taka postawa zapewnia pełną satysfakcję klienta i skuteczność sprzedaży. Praca na pół etatu nie pomaga bycia w pełni zaangażowanym więc jej nie rekomendujemy. Pozdrawiamy!:)

qqqq

Jakie narzędzia daje handlowcom freedom ?

Helena
@qqqq

W sensie o co pytasz? Zastanawiam się, czy pytasz dlatego, że jest jakaś oferta, tak w ogóle? Jak coś wiesz o rekrutacji, to daj znać proszę.

Nigdy

Zadnych

Ilona
@Nigdy

co rozumiecie poprzez narzędzia? bo jeśli chodzi o pojazd czy sprzęt to wszystko gra, tak? jakie auta mają?

qqqq
@Ilona

W sensie co agent może zaproponwać klientowi - jaką wartość dodaną otrzymuje konsument ?

Ilona
@qqqq

aha no rozumiem. na to agent raczej wpływu mieć nie będzie? widzę, że pracujesz obecnie, jest ciężko teraz z tymi ofertami czy jednak idzie dobrze na tym wyjść?

@Ilona

Dzień dobry ;) Włączając się w wątek chcielibyśmy odpowiedzieć, że nasi agenci przede wszystkim koncentrują się na skuteczności sprzedaży. Nasz klient otrzymuje sprawdzoną wiedzę o aktualnych cenach, wyjaśnienie - krok po kroku - jak wygląda proces i co należy przygotować do skutecznej transakcji a na końcu pewność z podjęcia właściwej decyzji o kupna/sprzedaży. Że sprzedaje/kupuje w najlepszym dla siebie momencie i w uczciwej cenie.

@qqqq

Dzień dobry "q" :) Nie używamy przedmiotów ostrych (;)) a w ręce naszych Doradców oddajemy te pomagające efektywnie działać. Są to narzędzia typu: CRM, aplikacje google worskspace, dedykowany system monitoringu ofert, aplikacje do pozyskiwania nieruchomości etc. Dajemy również dostęp do profesjonalnej dokumentacji transakcyjnej i wew. środowiska rozwoju kompetencji z tego obszaru a także do rozwiązań pozwalających skutecznie pracować z ofertą jak m.in. fotografia nieruchomości, home staging, rzuty 2D/3D, wirtualne spacery etc. Serdecznie pozdrawiamy:)

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Freedom Nieruchomości sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako Agent Nieruchomości, takie ogłoszenie jest na GoWork.pl 7 listopada.

Dzień dobry, rodzaj benefitów pozapłacowych jest indywidualną kwestią każdego oddziału, uzależnioną od potrzeb zespołu. Zachęcamy więc do bezpośredniego kontaktu z danym biurem:) Pozdrawiamy:)

Lidia

Mnie interesuje stanowisko asystentki i o ile w przypadku specjalisty ds. nieruchomości z ogłoszenia wynika, że nie jest to praca w rozumieniu kodeksu, tylko współpraca, to tutaj treść nie wyjaśnia, czy to praca na umowę o pracę lub zlecenie, czy b2b. Ktoś może mi jasno odpisać?

@Lidia

Dzień dobry, dziękujemy za zapytanie:) W przypadku pracy asystentki forma zatrudnienia wynika z indywidualnej oferty konkretnego oddziału, niemniej standardowo jest to umowa o pracę:) Serdecznie pozdrawiamy :)

Robert

Zawsze marzyłem o pracy w której to ja będę wytyczał samemu sobie jakiekolwiek ramy zawodowe. Zawód agenta nieruchomości o ile ktoś zdaje sobie sprawę z tego ile dasz tyle dostaniesz, jest najlepszym wyborem pracy zawodowej. Sam decyduję o czasie pracy, sam decyduję gdzie dziś pracuję, to ja decyduję o nieruchomościach z jakimi chcę pracować, sam decyduję o ilości ofert z którą pracuję. Dodatkowo co kluczowe we Freedom Nieruchomości funkcjonuje wysoka kultura wewnętrznej komunikacji zawodowej co z doświadczenia zawodowego wiem, że jest w obecnym czasie rzadkością. Jest tu również świadomość ciągłego rozwoju, nauki i nieustannej pracy nad ulepszaniem usługi Agenta nieruchomości poprzez ciągłe szkolenia, seminarium i webinary organizowane przez centralę. Można dużo pisać, ale można tez dosłownie zapisać to w jednym słowem, które idealnie pasuje do całego profilu działaności firmy, poprostu FREEDOM.

Eeeeeee
@Robert

Niee

Combo

Ok, to na początek plusy - Pani z HR bardzo miła A teraz minusy - firma ogłasza się we wszystkich serwisach że zatrudnienie jest możliwe na umowie o pracę, umowę zlecenie lub B2B. Na rozmowie rekrutacyjnej dowiadujemy się że jest tylko ta ostatnia opcja. Tak naprawdę nie dostaniesz żadnych pieniędzy dopóki czegoś nie sprzedasz. "Freedom" nie ma w planach zwracać ci kosztów eksploatacji twojego auta (bo o służbowym zapomnij), za samo pozyskanie klienta dla biura nie dostajesz nic. Absolutnie nie polecam nikomu kto zaczyna swoją przygodę z nieruchomościami czy ogólnie sprzedażą bo będziecie tylko tracić pieniądze na samym początku i nie uzyskacie żadnego dochodu. A jak jesteście spoza WWA to jeszcze dochodzi konieczność udania się na tydzień do stolycy na przeszkolenie, oczywiście na swój koszt. Jak dla mnie łowcy frajerów, ale czekam na opinię PRAWDZIWYCH ludzi którzy serio coś z nimi zarobili, wyprowadźcie mnie z błędu...

@Combo

Szanowny Panie, nasza oferta pracy jest bardzo klarowna, komunikowana wprost i ustandaryzowana. Warunki o jakich Pan wspomina - brak podstawy, wynagrodzenie za sprzedaż itd. są jej elementem i każdy ma prawo je zaakceptować bądź nie. Ocena firmy na podstawie warunków, na które każdy dobrowolnie może się zgodzić jest pewnym nadużyciem. Każdy ma prawo wybrać pracę jaką lubi, jaka daje mu satysfakcję zawodową i osobistą. Serdecznie polecamy zasięgnąć opinii pracujących i nas Doradców i zweryfikować ich zadowolenie z pracy. Pozdrawiamy! :)

Handlowiec
@Freedom Nieruchomości sp. z o.o.

''nasza oferta pracy jest bardzo klarowna, komunikowana wprost i ustandaryzowana. Warunki o jakich Pan wspomina - brak podstawy, wynagrodzenie za sprzedaż itd. są jej elementem i każdy ma prawo je zaakceptować bądź nie. Ocena firmy na podstawie warunków, na które każdy dobrowolnie może się zgodzić jest pewnym nadużyciem. Każdy ma prawo wybrać pracę jaką lubi, jaka daje mu satysfakcję zawodową i osobistą'' - nawet ta wypowiedź pożal się Bożę jest uwłaczająca prawdzie ... wstyd

Teresa
@Handlowiec

No rozumiem w sumie że nie każdemu będzie taka praca odpowiadać. A jakie są warunki finansowe oferowane na tej rozmowie? Opłaca się przymknąć oko na ten brak podstawy, auta itp, jest nadzieja na naprawdę duże zarobki? W ogóle wynagrodzenie za sprzedaż jest w stałej wysokości czy na zasadzie prowizji?

Eeeeeee
@Combo

Zgadzam się

Mika

Witam . Może jest ktoś kto ma doświasczenie w oddziale w Krakowie? Wybieram się tam na rozmowe ale po opiniach z innych miast po mału mi się odechciewa..

M.
@Mika

W Krakowie - fajna atmosfera. Wzajemne wsparcie i dzielenie się wiedzą między pracownikami. Duże możliwości i fajne szkolenia wprowadzające.

Edward
@M.

Szkolenia są tylko na początku jeśli chodzi o wdrożenie? Czy później też jest szansa na jakiś kurs żeby podnieść kwalifikacje?

M.
@Edward

Mam wrażenie że nie ma miesiąca bez jakichś szkoleń. Różna tematyka i w formie webinarów i stacjonarne. Zawsze można wybrać coś dla siebie.

klientka 1971
@Mika

Po doświadczeniu z Elbląga nie polecam, sami do nas się zgłosili, sprzedaż bez rezultatu.

Agata
@M.

I te wszystkie szkolenia są darmowe czy trzeba coś dopłacać?

Aleksandra

Naprawdę? I ludzie się na to zgadzają? Czy raczej rotacja jest spora?

Zostaw merytoryczną opinię o Freedom Nieruchomości sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Freedom Nieruchomości sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Freedom Nieruchomości sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Freedom Nieruchomości sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Freedom Nieruchomości sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Freedom Nieruchomości sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Freedom Nieruchomości sp. z o.o.