Freedom Nieruchomości sp. z o.o.

Opinie o Freedom Nieruchomości sp. z o.o.

Agentka

Freedom Nieruchomości to super profesjonalista w swojej branży. Bardzo podoba mi się ich aktywność i wyjaśnianie pewnych tematów na bieżąco, nie ma później niedomówień. Współpracuję z agencją i mam pełen szacunek.

nowicjusz ale nie frajer

Widziałem zamieszczone ogłoszenie o prace przez Freedom i troche nie ukrywam mnie zainteresowało. Ale teraz dochodze do wniosku, po przeczytaniu tych opinii, że rzeczywiscie chodzi tylko o opłacenie szkolenia.Niech w ciagu miesiąca zorganizuja 4 szkolenia w Polsce po 25 osób i niech z tych 100 osób po 3 miesiacach kazdy rzuci prace wynik= 300000 zł Teraz ten biznes nieruchomości rozumiem...

@nowicjusz ale nie frajer

Klauzula, o której mowa, uaktywnia się w niezwykle rzadkich przypadkach. Dzieje się to w sytuacjach, w których pracownik nagle i z niewyjaśnionych przyczyn rezygnuje ze współpracy, unikając nawet obustronnego porozumienia. Jest ona jednocześnie ekwiwalentem wartości szkoleń, które odbywa nowy agent oraz przede wszystkim zabezpieczeniem przed próbami wydobycia know-how i stosowania go u konkurencji. Przychodząc do pracy z silnym nastawieniem na osiągnięcie zamierzonych celów, zupełnie nie należy zwracać na to uwagi.

Agent

Myślę, że współpraca z agencją Freedom Nieruchomości pomoże niejednemu agentowi rozkręcić swój interes. Firma ma znacznie większy potencjał, bazę danych i wspiera nowych agentów. Praca w nieruchomościach jest fajna aczkolwiek wymaga dużego zaangażowania.

Iza

Freedom Nieruchomości ma ostatnio sporo nowych ofert pracy dla doradców. Jakie wymagania stawia firma przed kandydatem? Czy rekrutacja jest bardzo skomplikowana? Jakieś dodatkowe wymogi trzeba spełniać?

Agent Nieruchomości

masakra - wyimaginowane oczekiwania i bezsensowne uwagi

Praca na umowach wyłącznego pośrednictwa wymaga od pośrednika dużych nakładów pracy, w początkowej fazie współpracy z agencją związanej przede wszystkim z pozyskiwaniem klientów. Owoce wytężonych działań potrafią przyjść dopiero po kilku miesiącach. Z reguły, po sumiennym przepracowaniu okresu szkoleniowego, jest to okres od jednego do dwóch miesięcy. Nie we wszystkich przypadkach następuje to jednak tak prędko. Prosimy natomiast o szersze opisanie okoliczności, w jakich rozstawał się Pan z naszą marką i przesłanie ich na adres marketing@freedom-nieruchomosci.pl. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższego komfortu pracy i z pewnością Pańska opinia posłuży nam do podniesienia/naprawy tych standardów w konkretnym oddziale.

Agentka

Myślę, że Freedom solidnie zapracował na miano dobrej firmy. Całkiem przyzwoite zarobki. Jeśli ktoś lubi tę branżę to praca jest super. W dodatku ciągle się rozwijają ponieważ są nowe oferty pracy !!!

Aaaa

Czyżby Freedom nie prowadził obecnie żadnej rekrutacji? Może ktoś wie o nowych ofertach w rejonie Gdańska? Interesuje mnie system zarobków dla początkującego pracownika, czy jest jednakowy dla wszystkich? Czy doradca ma swobodę w działaniu? Z góry dziękuję

@Aaaa

Wszystkie obecne ogłoszenia o pracę znajdują się na portalu Pracuj.pl. Poniżej znajduje się wykaz wszystkich placówek, które obecnie poszukują nowych pracowników: https://www.pracuj.pl/poznaj-pracodawce/freedom-nieruchomo%C5%9Bci-sp.-z-o.o.-sp.-k.,20086261 Jeżeli chodzi natomiast o pracę w Gdańsku, to polecamy zapoznać się z poniższym artykułem: http://blog.freedom-nieruchomosci.pl/praca-w-nieruchomosciach-gdansk Znajdują się tam porady dotyczące pracy w nieruchomościach oraz kilka przydatnych wskazówek ;-) Pozdrawiamy i życzymy udanego rozwoju kariery!

Agent

Ostatnio słyszałem, że Freedom poszukuje doradcę w Krakowie. Czy jest to aktualne? Jakie warunki maja do zaproponowania? Może ktoś wie ile można zarobić? Mam dość duże doświadczenie na tym stanowisku i myślę , że mógłbym coś dobrego zrobi bo Kraków to ciekawy rynek.

@Agent

Zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych krakowskich oddziałów: http://www.freedom-nieruchomosci.pl/biuro,freedom-nieruchomosci-krakow-podgorze.html http://www.freedom-nieruchomosci.pl/biuro,freedom-nieruchomosci-krakow-srodmiescie.html Pańska aplikacja z pewnością zostanie zauważona, a resztę warunków omówi Pan szczegółowo z jednym z Dyrektorów. Udanego dnia! ;-)

2/55

Freedom - Częstochowa, transakcja przebiegła bardzo sprawnie bez żadnych kruczków prawnych, proste jasne reguły jasno opisane i wyjaśnione, agent Tomasz i sprzedający poszli na rękę w wyborze własnego "tańszego" Notariusza duży plus. Agent bardzo pomocny, miły jak zbierze więcej doświadczenia i będzie dalej na takim poziomie podchodził do swoich klientów wróże mu sukces. Powodzenia p. TomkuS :)

Ji

Doradca ds Nieruchomości zarabia całkiem przyzwoicie

Efek

a ja mam pytanie odnośnie ogłoszeń o pracę typu " Pracownik Biurowy" czy "Pracownik Działu Wsparcia Doradców" czy dotyczą one pracy na stanowisku doradcy ds.nieruchomości czy tak jak określono to w ogłoszeniu pracownika administracyjnego

Efek

Pracuję tam ponad 2 lata - jestem bardzo zadowolona. Co prawda nie w Olsztynie ale filozofia firmy jest taka sama - mamy tworzyć wspierajacy się zespół i tak jest. Przyjazna atmosfera, fajny zespół, szkolenia szkolenia i jeszcze raz szkolenia. Od dyr oddziału masa wsparcia i pomocy. Ten kto chce dostawać kasę za nic nie robienie się nie nadaje. Trzeba się narobić ale nie ma limitów - jak działasz to masz kilkanaście tys w miesiąc, jak się obijasz to nie zarabiasz nic. To praca dla zmotywowanych i wytrwałych. Ja bym nie zamieniła na nic innego :) Jest cały system sprzedaży - nawet jak się nie znasz to masz co kiedy i jak robić, żeby sprzedać, wystarczy słuchać doświadczonych kolegów, którzy zawsze pomogą, burze mózgów co zrobić z daną ofertą też są bardzo pomocne - chyba pierwsza firma gdzie zespół pracuje razem na wynik oddziału czy firmy a nie zamyka się tylko na wynik indywidualny. Kto chce może nie wierzyć - kto wierzy w siebie ten niech próbuje ;)

Heniek

jaka jest podstawa wynagrodzenia netto przy umowie o pracę?

S
@Heniek

Nie ma w nieruchomościach umowy o pracę.

Bardzo szczerze - rekrutacja w nieruchomościach, tak jak w całej sprzedaży, jest procesem ciągłym. Nigdy nie kończącym się. Rotacja natomiast akurat u nas jest na dość niskim poziomie w porównaniu z rynkiem. Ale fakt, występuje. Przede wszystkim wynika stąd, że nie wszyscy osobowościowo odnajdują się w branży i po pewnym czasie podejmują decyzję, że to nie dla nich. Z drugiej strony ważnym aspektem rozwoju jest powiększanie zespołów sprzedażowych i oddziałów, a to wymaga rekrutacji:) Jeśli jest coś, co moglibyśmy jeszcze wyjaśnić to proszę śmiało pisać:)

niezadowolona

Fatalna jakosc obslugi. Przez pol roku nie zrobili z oferta doslownie nic. Brak kontaktu chroniczny. Fatalne biuro. Omijac szerokim lukiem.

@niezadowolona

Sytuacje, takie jak ta opisana przez Panią, nie mają prawa zdarzać się w ofercie Freedom Nieruchomości. Codziennie pracujemy nad tym, aby odsetek niezadowolonych klientów wynosił równe 0%. W związku z tym bardzo prosimy o opisanie szczegółów tej oferty i przesłanie jej na adres marketing@freedom-nieruchomosci.pl. Pomoże nam to wyjaśnić zaistniałą sytuację i zapobiec podobnym w przyszłości.

Niki

Osoba która odpisuje w imieniu firmy ma za to płacone bo takie są jej obowiązki na stanowisku pracy Tak poza tym trzeba być desperatem aby pracować bez pewności otrzymania jakiego kolwiek wynagrodzenia....

Dziękujemy za informację zwrotną. Mamy świadomość, że wizjonerzy są motorem zmian, a każda zmiana potrzebuje czasu by się udoskonalić. Takie sygnały jak ten są dla nas niezwykle cenne, dlatego też chcielibyśmy poznać bliżej tę sytuację. Czy moglibyśmy prosić o opisanie jej pod adresem marketing@freedom-nieruchomosci.pl? Z pewnością pomoże nam to spojrzeć na problem z szerszej perspektywy.

fakt

Pomysł na biznes super ale jedynie w siedzibie firmy w Olsztynie Reszta punktów to franczyza Jak to bywa w franczyzie masz kasę to wchodzisz w biznes nie koniecznie mając predyspozycje do wykonywania zawodu a co najważniejsze tworzenia zespołu sprzedawców I tak przemiał pracowników jest ogromny a ludzie zarządzający zamiast naprawiać problem wmawiają sobie i innym ze branża jest dla wybranych Szkolenia i pakiet narzędzi do pracy to jedna wielka iluzja Homestaging? w większości przypadków dostajesz raport na podstawie zdjęć z tableta Warto zwrócić uwagę ze dojazd nocleg i jedzenie pokrywamy na własny koszt Praca od pozysku do potencjalnej sprzedaży jest w ramach wolontariatu koszty dojazdu do klientów także Reasumując za szkolenie płacisz z własnej kieszeni do momentu sprzedaży mieszkania nie dostajesz nic a do biura trzeba dojechać coś zjeść i powrócić do domu o dojazdach na spotkania pozyskowe oraz dojazdy na dni otwarte nie wspomnę bo to głownie generuje koszty Branża jest bardzo fajna ale gdy nie pracuje się z wizjonerami Wszystkiego naj Freedomki Jehowi są mniej sektyczni ;)

Fakt

zadowolony
@Fakt

Ja z pracy jestem bardzo zadowolony, sprzedaje kilka nieruchomości miesięcznie i mam super kasę. Polecam każdemu Freedom jest firmą w której spełniają się marzenia, naprawdę można zarobić krocie także nie wypisujcie bzdur. Pozdro dla pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Freedom Nieruchomości sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Freedom Nieruchomości sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Freedom Nieruchomości sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Freedom Nieruchomości sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Freedom Nieruchomości sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Freedom Nieruchomości sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Freedom Nieruchomości sp. z o.o.