Opinie o Viva-Pol Biuro Obrotu Nieruchomości Dorota Nowicka w Mrągowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Viva-Pol Biuro Obrotu Nieruchomości Dorota Nowicka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Viva-Pol Biuro Obrotu Nieruchomości Dorota Nowicka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Viva-Pol Biuro Obrotu Nieruchomości Dorota Nowicka w Mrągowo

Andrzej Włodarczyk

Z czystym sumieniem polecamy te biuro nieruchomości, a przede wszystkim Panią Dorotę i Pana Jacka. Za pomoc zarówno przy zakupie jak i sprzedaży na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm, anielska cierpliwość, pewne i bezbolesne przeprowadzenie klienta przez całą procedurę oraz zaangażowanie sprawę. Nie ma niedomówień za co się płaci, granice i wymagania są jasno wytyczone zapewniając komfort obu stronom transakcji. Gorąco pozdrawiam i polecam

Czy w Viva-Pol Biuro Obrotu Nieruchomości Dorota Nowicka zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Andrzej Włodarczyk Nowy wpis

Czy firma Viva-Pol Biuro Obrotu Nieruchomości Dorota Nowicka kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Artur Nowy wpis

Najlepsze biuro nieruchomości na mazurach najważniejsze że uczciwa i bardzo skuteczna.Działka która sprzedawałem 3 lata po oddaniu do firmy poszła po nie spełnia 1miesiącu czasu a warunki które były ustalone zostały w pełni zrealizowane.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Viva-Pol Biuro Obrotu Nieruchomości Dorota Nowicka? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Elżbieta

Viva Pol nieruchomości Mrągowo to wyjątkowa firma z wyjątkowymi Ludźmi -Pośrednikami. Życzliwość, serdeczność, profesjonalizm są dewizą p. Dorotki , p. Jacka, p. Kamila. Jeśli chcesz sprzedać/ kupić dom/ mieszkanie/ parcelę zaufaj Im, a będziesz bardzo zadowolony/na, tak, jak ja jestem. Szybko, sprawnie i na temat. Usługi na najwyższym poziomie ! Gorąco polecam!!!!! i dziękuję Elżbieta Kędzierawska z Kętrzyna

Klient Janusz K.

Polecam w/w firmę jako bardzo spolidną i kompetętną -prosiłem niedawno o zajęcie się moją sprawą rodzinnej nieruchomości i zostałem w szybkim czasie załatwiony bardzo profesjonalnie i fachowo co mi bardzo ułatwiło podjęcie dalszych decyzji w w/w sprawie.Gdyby wszyscy tak solidnie i uczciwie postępowali to życie byłoby łatwiejsze w tych ciężkich zagmatwanych psychicznie czsach -wdzięczny klient Janusz K.

Łucja

Czy ktokolwiek może nam ułatwić wynajem naszej nieruchomości w tych trudnych czasach? Tak! POLECAM VivaPol. I to bardzo! Nie mieszkam w Mrągowie już od kilku lat, więc zanim zdecydowałam się na skorzystanie z usług tego biura nieruchomości, popytałam dawnych znajomych, która firma jest na tym rynku najlepsza. Odpowiedź była zawsze jedna: VivaPol. Rzeczywiście! Ja też to potwierdzam! Sprawdziłam na własnej skórze. Skuteczni, rzetelni, dbający o dobro klienta, a przy tym życzliwi i lojalni, pełni kultury osobistej, no i bardzo pomocni nawet w czasie nadal panującej pandemii. Pani Dorotko i panie Jacku, dziękuję bardzo za szybkie działanie i profesjonalizm. Bez Was sama nie dałabym rady ogarnąć tego tematu. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję!

Jerzy

Chciałem wynająć kawalerkę za rozsądne pieniądze i nadal szukałbym właściwych kandydatów do zakwaterowania, gdyby nie podpowiedź znajomych, aby zrobił to za mnie VivaPol. No i strzał w dziesiątkę! Ludzie wiedzą, co robią. W miesiąc "prześwietlili" tyle osób, z iloma ja nie byłbym w stanie spotkać się i porozmawiać przez pół roku, choćby z powodu tak prozaicznej przyczyny, jak brak czasu. A dziś mieszkanie jest już wynajęte. Usługi pierwsza klasa! Polecam!

Łukasz Szczęsny

Chcę najmocniej podziękować Firmie VIVA-POL Nieruchomości z Mrągowa za skuteczną i konkretną pomoc w sytuacji, która wydawała się dla nas bez wyjścia. Komornik zajął nasz nowy dom w celu jego zlicytowania za nieduże pieniądze. Znajomi poradzili nam żebyśmy skontaktowali się z firmą VIVA-POL co okazało się najlepszą decyzją w naszym życiu. Firma o dużej wiedzy prawniczej, która umie to wykorzystać w praktyce jak się okazało w trakcie realizacji sprzedaży naszej nieruchomości. Sprzedali dom za wysoką cenę co umożliwiło nam pokryć wszelkie zobowiązania oraz za ich pośrednictwem kupić duże mieszkanie. Wszystkie czynności prawne od początku do końca wykonała firma VIVA-POL z Mrągowa. Nasza radość jest nie do opisania. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za skuteczne rozwiązanie naszego problemu, który wydawał się nam beznadziejny i bez wyjścia. Dzięki tej firmie uwierzyliśmy, że są jeszcze dobrzy ludzie. Wielki szacunek i oby więcej takich firm jak VIVA-POL. Pozdrawiamy !

@Łukasz Szczęsny

Dziękujemy za przyznanie pozytywnej recenzji dla naszej firmy. Na każdym kroku staramy się, aby nasi klienci byli w 100% zadowoleni z transakcji. Cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Mamy nadzieję, że postawienie przez nas kropki nad "i", będzie furtką do dalszej współpracy w przyszłości :). Pozdrawiamy, Zespół VIVA POL Nieruchomości

Zbigniew. B
@Łukasz Szczęsny

Jestem zainteresowany sprzedażą nieruchomości. Proszę o kontakt do Państwa.

@Zbigniew. B

Dzień dobry Panie Zbigniewie . Prosimy kontakt przez naszą stronę www.vivapol.mazury.pl lub tel. 690-800-690. Czekamy na kontakt i pozdrawiamy ;-)

Elżbieta zadowolona klientka

Chciałabym przekazać w imieniu swoim i córki serdeczne podziękowania za bardzo profesjonalne przeprowadzenie transakcji. Od początku kontaktu z Panem Jackiem reprezentującym Viva Pol Nieruchomości, jeszcze na etapie poszukiwań odpowiadającej nam nieruchomości, przebieg kontaktów i zainteresowanie naszymi oczekiwaniami pozwalało mieć pewność, że ze strony firmy Viva Pol Nieruchomości, a przede wszystkim Pana Jacka jest czynione wszystko, co możliwe, aby wyszukać "perełki" dopasowane do naszych, zwykłych, ludzkich marzeń o swoim miejscu w Mrągowie. Transakcje oferowania mieszkania z ramienia sprzedających przeprowadzał Pan Jacek, który od momentu poinformowania mnie o ofercie, bardzo sprawnie reagował na moje zapytania, ustalania ze Sprzedającymi innych niż podane w ofercie danych dotyczących potencjalnej wówczas transakcji. Dowodem na efektywność i profesjonalizm działań Pana Jacka jest to, że tak logistycznie utrudniona transakcja (pracowałam w odległej miejscowości od miejsca zamieszkania), było zrealizowanie sprzedaży-kupna mieszkania z minimalnie koniecznym nakładem transferów wszystkich uczestników transakcji. Tylko 3 spotkania z naszym udziałem: pierwsze profesjonalne, długie prezentujące mieszkanie, drugie spotkanie na umowie wstępnej i trzecie spotkanie na umowie końcowej sprzedaży. Spotkanie przekazania mieszkania było miłym akcentem końcowym. Zdaję sobie sprawę, że Pan Jacek również dużo czasu poświęcał na spotkania ze sprzedającymi. Cały czas podczas realizowania tej transakcji był stały kontakt, nawet jeżeli tylko z zapytaniem, czy wszystko przebiega zgodnie z planem. To bezcenne. Również koordynowanie spotkań w Biurze Notarialnym było dodatkowym atutem. Staranność o dokumentowanie oferty i transakcji, o co dbał Pan Jacek, dawała poczucie bezpieczeństwa w chwilach, kiedy przecież emocje związane z tak dużymi transakcjami, jak kupno-sprzedaż nieruchomości czasami powodują przeoczenie spraw mogących mieć negatywne skutki prawno-finansowe dla stron transakcji. Pomimo iż Pan Jacek reprezentował Sprzedających, po zakończeniu transakcji zaangażował się w działania po etapie przekazania mieszkania a wynikające z administracyjnych decyzji spółdzielni mieszkaniowej, które nam, nowym właścicielom pomagało w poruszaniu się w nowym dla nas środowisku. Dyspozycyjność czasowa, kultura osobista, cierpliwość, merytoryczne realizowanie zadań do wykonania to w odniesieniu do Pana Jacka nie są tylko słowa określające pożądane cechy skutecznego pośrednika nieruchomości, którego oczywistym w tym zawodzie celem jest doprowadzenie do transakcji sprzedaży lub kupna. Pan Jacek jest godnym reprezentantem Państwa firmy. Gratuluję takiego Pracownika. Będę mogła z pełnym przekonaniem rekomendować i Państwa firmę a przede wszystkim Pana Jacka. Kupno mieszkania w Mrągowie miało być dobrym, szczęśliwym wydarzeniem w naszym życiu i takim było dzięki postawie Pana Jacka, za co serdecznie jeszcze raz dziękuję.

@Elżbieta zadowolona klientka

Dzień dobry, serdecznie dziękujemy za docenienie naszej pracy. Bardzo się cieszymy, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Pozdrawiamy!

@VIVA POL Nieruchomości

@Adam

Panie Adamie bardzo dziękujemy za miłe słowa. Pozdrawia cały zespół VIVA POL Nieruchomości

Zbigniew. B
@Elżbieta zadowolona klientka

Jestem zainteresowany sprzedażą nieruchomości. Proszę o kontakt do Państwa.

@Zbigniew. B

Dzień dobry Panie Zbigniewie . Prosimy kontakt przez naszą stronę www.vivapol.mazury lub tel. 690-800-690. Czekamy na kontakt i pozdrawiamy ;-)

Leopold i Jadwiga Wilk

Na Agencję Nieruchomości Viva Pol z Mrągowa trafiliśmy przypadkiem (polecili nam znajomi), ale i na szczęście. Dzięki zaangażowaniu biura, kupiliśmy nasz wymarzony dom. Firma od samego początku zajęła się nami profesjonalnie. Zarówno od strony pomocy technicznej dotyczącej spraw prawnych, jak i sprzedaży mieszkania- była to transakcja wiązana. Sprzedaż mieszkania odbyła się błyskawicznie. Firma była z nami w kontakcie non-stop. Dokonywali wszelkich starań, aby transakcja doszła do skutku- i doszła (jeszcze raz dzięki w tym miejscu...jesteście kochani). Zdecydowanie polecamy każdemu Biuro Nieruchomości Viva Pol. Sprzedaż czy kupno mieszkania kosztuje dużo stresu, warto zgłosić się do nich w celu uniknięcia wielu problemów i nieprzespanych nocy. Jeszcze raz gorąco polecamy – szczęśliwi posiadacze uroczego, wspaniałego domu ????

@Leopold i Jadwiga Wilk

ach ten mój tablet ;-) .Miał być uśmiech na koniec wyszło jak zwykle "???" :-)

Dagmara NMR
@Leopold i Jadwiga Wilk

Mogę prosić państwa o numer kontaktowy do osoby która was obsługiwała?.Jestem zainteresowana ...

@Dagmara NMR

Pani Dagmaro podaje numery : 515159100 (Pani Dorotka) oraz 690800690(Pan Jacek).Pozdrawiam i cieszę się ,że mogliśmy pomóc .

@Leopold i Jadwiga Wilk

Jest nam niezmiernie miło, że docenia Pan i Pani sposób naszej pracy. Naszym celem jest maksymalne ułatwienie przeprowadzenia transakcji na rynku nieruchomości. Bardzo dziękujemy za opinię !

Dawid Paczesniak

Ze względu na bardzo napięty grafik, zmuszony zostałem do skorzystania z usług agencji nieruchomości. Działka pod planowana budowę domu o określonych parametrach, została znaleziona w bardzo krótkim terminie! Biuro bardzo rzetelne, posiadające duża bazę ofert, chętnie wrócę :)

Dominika

Ta firma to najlepsi specjaliści w regionie! Miałam do sprzedaży dwie nieruchomości: mieszkanie i dom. Obie wymagały remontu, zatem nie były najłatwiejszym przedmiotem do znalezienia kupca. Bardzo zależało mi na czasie (miałam rozpoczętą budowę własnego domu i potrzebowałam w dość szybkim czasie spieniężyć nieruchomości). Sprawę utrudniał fakt, że mieszkam w zupełnie innej części Polski.Dokonali rzeczy dla mnie wręcz niemożliwych: dom został sprzedany w ciągu 1 miesiąca od wystawienia, a mieszkanie w ciągu 2 miesięcy! Polecam: pełen profesjonalizm i wsparcie na każdym etapie współpracy, bardzo dobry

Patryk Świąder

Jestem bardzo zadowolony z pośrednictwa i doradztwa. Zawsze można liczyć na pomoc ze strony biura. Z nałożonych zadań wywiązywano się sprawnie i terminowo. Widać zaangażowanie w swoją pracę. Dodatkowo wielki plus za wiedzę.

Ilona Majewska

Pozytywne: Profesjonalizm Z pełną odpowiedzialnością polecam współpracę z biurem nieruchomości Vivapol. Moje kontakty z pracownikami biura trwają od wielu lat i nigdy nie zawiodłam się na ich profesjonalizmie. Zawsze dokonywane transakcje były starannie przeanalizowane i charakteryzowały się ,, mega wyczuciem rynku ''. Zespołowi biura nieruchomości Vivapol można ze spokojną głową powierzyć wszelkie sprawy handlowe i nie martwić się o ich skuteczną finalizację. Jeszcze raz polecam :)

Aneta Kwiatek

Załatwili wszystkie papiery, szybko znaleźli kupca i sprzedali działkę. Co tu mówić - 5 gwiazdek. Dzięki :-)

Justyna 4you

Dbają o wszystko , wysoki poziom usług i nie ma się co dziwić tutaj chodzi o naprawdę duże pieniądze. Dziękuje w swoim imieniu i dzieci.

Olek Mościcki

Z racji tego, że nigdy wcześniej nie korzystałem z usług biura nieruchomości nie byłem pewien jak wygląda taka współpraca. Jednak podczas pierwszego spotkania wszystkie moje wątpliwości zostały rozwiane. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony indywidualnym podejściem do klienta. Sprawnie i szybko udało się znaleźć dla mnie mieszkanie. Polecam!

Hanna Dudek

Polecam każdemu biuro nieruchomości viva pol z Mrągowa. Wysoki poziom obsługi, wysoka kultura, w każdej sytuacji można liczyć na ich pomoc, nie zostawiają klienta z problemem, pomagają w każdy możliwy sposób, robią nawet więcej niż muszą. Bardzo sympatyczny kontakt, pomoc w załatwianiu wszystkich formalności to tylko kilka zalet tego biura nieruchomości, a jest ich znacznie więcej. Biuro prowadzi sprawy z zaangażowaniem od początku do końca, doradzając nawet w kwestiach które nie dotyczą samej transakcji. Jeśli komuś zależy na dobrze przeprowadzonej transakcji to to biuro na pewno spełni oczekiwania. Ja jestem bardzo zadowolona i ogromnie dziękuje Panu Jackowi oraz Pani Dorocie za pomoc. Pozdrawia Hanna Dudek z Gdyni

Adam i Gosia Łazarewicz

Chcieliśmy sprzedać dom, więc daliśmy ogłoszenie. W pierwszym tygodniu zgłosiło się pięciu agentów nieruchomości. Podpisaliśmy z nimi umowy i... nic ! Przez prawie osiem miesięcy przyprowadzili dwie pary. Wtedy postanowiliśmy podpisać umowę na wyłączność z agencją Viva-Pol za namową przyjaciół. Już na pierwszym spotkaniu w ich biurze wiedzieliśmy, że mamy do czynienia nie tylko z miłą, ale dobrze z organizowaną firmą. Od razu oszacowali wartość nieruchomości i podali realną cenę, jaką możemy za nią uzyskać. Oczywiście posłuchaliśmy rady i w ciągu dwóch miesięcy nasz dom znalazł nowych właścicieli. Jesteśmy przekonani, że każda nieruchomość, którą zajmie się ta firma zostanie sprzedana, a obie strony transakcji będą zadowolone, doceniając gruntowną znajomość rynku. Polecamy firmę Viva Pol Nieruchomości, a szczególnie Dorotę Nowicką i Pana Jacka wszystkim, którzy potrzebują agencji nieruchomości na poziomie premium.

Zostaw merytoryczną opinię o Viva-Pol Biuro Obrotu Nieruchomości Dorota Nowicka - Mrągowo

Viva-Pol Biuro Obrotu Nieruchomości Dorota Nowicka
  • MONIUSZKI 30