Opinie o Riccardo Sp.j. Ryszard i Beata Trzeciak Oddział w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Riccardo Sp.j. Ryszard i Beata Trzeciak Oddział. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Riccardo Sp.j. Ryszard i Beata Trzeciak Oddział o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Riccardo Sp.j. Ryszard i Beata Trzeciak Oddział w Poznań

hmmm

Jeśli to co mówicie o pani z panoramy jest prawdą to serio warto byście się jakoś ze sobą dogadały i zgłosiły tą sprawę gdzieś wyżej. Brońcie swoich praw! To wbrew pozorom nie jest takie trudne zwłaszcza jeśli się znajdzie kilka osób. Nie odpuszczajcie, bo takie zachowania nie powinny być tolerowane.

alfa

ile ludzi Sylwia tak potraktowała ? weszłam na to forum z ciekawości nie spodziewałam się aż tak nagannej opinii sklepu w Panoramie i kierowniczki , poco szukają ludzi do pracy ? żeby się nad nimi znęcać i by kierowniczka miała się nad kim wyżywać . Właściciel nie interesuje się tym?

,,,,,,,,

tego nikt nie wytrzyma co się dzieje , ale najlepsze że biuro szefostwo i wszyscy o tym wiedzą i nic z tym się nie robi o co tu chodzi , coś jest na rzeczy w firmie riccardo im gorsza atmosfera tym lepiej , nie tak jak gdzie indziej zespół jest zgrany miła atmosfera itd w riccardo jest to nie dopuszczalne

,,,,,,

Ja myślę ze zachowanie pani s jest spowodowane tym zeona się boi ze przyjdzie mlodsza atrakcyjna i madrzejsza od niej i PAN rysiu powie jej pa. Dlatego pani s traktuje ludzi jak traktuje 3 miesiące i wyjazd bo podobno się nie nadajemy do pracy w jej twierdzeniu.dlatego jest stara załoga i nowych się wymienia. Bo stara załoga jej nie wygryzie. Pani Sylwio a gdzie te pani pozytywne wpisy.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Riccardo Sp.j. Ryszard i Beata Trzeciak Oddział? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
jestem poza

zgadzam się w 100 % opinią przedmówcy czekasz tylko na kolejne upokorzenia od kierowniczki z panoramy , tylko słaby człowiek mści się na innych ludziach za swoje nieudane życie , tak tak ... żal

.....

I tak wlasnie jest podwórza pani s. Ciągła musztra i pokazywanie kto jest najważniejszy w sklepie. Dla niej pracownik jest szmata. Nie raz wycieralam łzy na zapleczu. Nie jedna noc przeplakalam. Rano wstawalam i się zastanawialam jaki będzie miała humor pani kierownik.

,,,,,,,,,

Ktoś regularnie Cię upokarza w pracy, nieuczciwie traktuje? A może narzuca obowiązki pod groźbą zwolnienia? Jeśli tak, możesz być ofiarą zastraszania.

Panie prawniku jestem obrażona ze pracując w panoramie nie zarobilam ani jednego iPhona bo nie wiedzialam ze tak tam się to robi czyli stare pracownice maja ich full

,,,,,

W mojej byłej pracy był kierownik, którego II imię było mobing, miarka kiedyś się przebrała i wspólnie napisaliśmy pismo do Prezesostwa wymieniając jego grzechy, od tamtej chwili jego dni zostały policzone. W każdej firmie nie ma takiej osoby ( z wyjątkiem prezesostwa), której nie można ruszyć. ODWAGI !!!!!

......

W odpowiedzi na jeden z wpisów.nikt nie pójdzie do panoramy oglądać pani s. I z nią rozmawiać po takiej traumie jaka przeszła w trakcie współpracy z ta kobieta.

,ole

sprzedawać , sprzedawać sprzedawać ,nawet jak nie ma komu to sprzedawać albo samemu kupować byle był utarg bo strach esek wysyłać ;(((

zainteresowana :)

SZANOWNY PANIE Prawniku mam skromne pytania co z tymi iphonami? Czy jest to zgodne z prawem ? Czy są jeszcze dostępne i w jakich kolorach ? Czy jest również w zestawie ładowarka i słuchawki? Kto opłaca abonament ? Czy rozmowy w tym otóż pakiecie są nielimitowane oraz sms-y i internet gdyż muszę być na bieżąco z nowinkami związanymi z tą stroną :) Jeśli już się zdecyduje po rozważeniu wszystkich za i przeciw to do kogo mam się zgłosić gdyż nie jest to uwzględnione w komentarzu powyżej. Z góry dziękuje za odpowiedz :) z poważaniem cel zainteresowany :)

...............

Czytając te opinie zastanawiam się dlaczego Jesteście tacy mądrzy tutaj na forum, a nikt nie przyjedzie do Panoramy i nie powie tego prosto w twarz. Skoro nie jesteście już pracownikami no to nic wam nie grozi, a oczernianie kogoś na forum co więcej włączanie w to rodziny pokazuje na jakim poziomie jesteście. Panie "Prawniku" powinien Pan wiedzieć, że obrażanie drugiej osoby na forum jest karalne do roku pozbawienie wolności z tytułu zniesławienia jako Prawnik powinien Pan znać się na prawie i to doskonale wiedzieć. Co do mobbingu i podaniu do Sądu/ Prokuratury zawiadomienia chciałam zauważyć, że muszą być przedstawione dowody, a świadkowie nie są aż tak wiarygodni wobec Sądu niestety takie prawo Polskie. Nie branie tutaj nikogo ale LUDZIE zacznijcie myśleć zanim się kogoś obrazi na forum.

Popieram autor Pisze tak jak jest W tej firmie ahahaha

autor

Żeby być prawnikiem trzeba znać zasady ortografii. Ja może nie jestem dobra/dobry w ortografii ale ty podobno wykształcony człowiek powinienes wiedzieć jak się pisze mózg i jego odmiany. A na perełka trzeba jeszcze mieć wygląd i umieć się zachować. Zresztą szkoda mi czasu i nerwów na cala ta glupote. Mam lepsza i milsza prace i atmosferę. Twoja pisownia składnia i dobór zdań nie wygląda na prawnika tylko na szczeniaka który posiadał rozumu. Po drugie trzeba mieć mózg a nie muzg.....hahahhaha a mamusia niech się więcej tobie nie zali

Prawnik

Ohoho o 6 rano widzę się wstało, "Muzgu" radzę tobie też używać ponieważ ortografia i sens składania zdania, pokazują estetykę którą w internecie trzeba rówież zachować.Od jej syna też radzę się odsunąć jak i o całej rodziny bo za przeproszeniem "gówno cię obchodzą sprawy rodzinne obcej osoby".Prosta sprawa, jeśli byłeś/aś pracownikiem Riccardo w panoramie to w najbliższą sobotę powinnien tam zawitać pan Ryszard, proszę podjechać i wymienić z nim parę słów, jeśli ma pan/pani poważne argumenty to zapewniam że pan Ryszard je wysłucha oraz podejmie odpowiednie kroki z panią Sylwią.Sprawa może bez problemu trafić do sądu jeśli pan/pani ma odpowiednią ilość argumentów.

autor

Ty prawnik za obrazę typu szmata tez jest kara. Wiec pomysł bez muzgu co piszesz. Czasy krzyku i ostrej musztry we wojsku się skonczyly. A ona może sobie krzyczeć na swojego syna jeśli on sobie na to pozwala. A prawda jest taka ze ona gnebi ludzi. A te 19 lat co ona niby przepracowała powinny ja nauczyć szacunku do drugiej osoby ale niestety nawet syna nie potrafila tego nauczyć wiec czego od niej możemy wymagać wobec pracowników. A gnida jest z ciebie ze wtykasz nos tam gdzie nie trzeba.

Prawnik

Ty autor, znajdź sobie prace a nie naskakujesz na biedną panią "S" (Wszyscy wiemy że chodzi o panią Sylwie) Każda szmata dodająca te przeurocze bajeczki łamie kodeks karny, jeżeli NIC nie znacie problemów pani Sylwii to nie naskakujcie, przyglądając się jej dosyć długo (pracuje już 19 lat, to na pewno 3 razy więcej niż wy kiedy dajecie dupy za nowego iPhona) pracuje ona NAZBYT dużo, pracując w Panoramie nie raz widziałem jak wam ulegała bo wam się dupsko załamuje i pod pretekstem bólu głowy albo brzucha się zwalniacie z pracy żeby się opierdalać przed takimi stronami.A te krzyki i znęcania?Fachu trzeba się nauczyć a nie wykonywać to "na odpierdal", poza tym gdybyście byli/były w wojsku to tam macie znacznie większe krzyki i znęcania.Pani Sylwia jest perełką jeśli chodzi o pracowników i idźcie do pana Ryszarda z czym chcecie ale ze mną, Prawnikiem nie wygracie tak łatwo.Za pogruszki w internecie też można siedzieć.Nie pozdrawiam parchate gnidy.

,,,,

Mobing w pracy można zgłosic do prokuratury z pewnoscią znalazłoby sie dużo osób ktore świadczyłyby przeciw pani S

Zostaw merytoryczną opinię o Riccardo Sp.j. Ryszard i Beata Trzeciak Oddział - Poznań

Riccardo Sp.j. Ryszard i Beata Trzeciak Oddział
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • żmigrodzka 18
    Poznań