Opinie o Riccardo Sp.j. Ryszard i Beata Trzeciak Oddział w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Riccardo Sp.j. Ryszard i Beata Trzeciak Oddział. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Riccardo Sp.j. Ryszard i Beata Trzeciak Oddział o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Riccardo Sp.j. Ryszard i Beata Trzeciak Oddział w Poznań

staly klient

Firma super, zwłaszcza internetowa, zamawiałem obuwie, żadnego problemu nie było,jasne objaśnienia, szybka wysyłka, buty bez zastrzeżeń.

pracująca nie zrzędzi

Witam, praca jest super o ile komuś chce się pracować,a nie tylko zrzędzić:-)myślę że niektórym sie w głowie poprzewracało i wychodzą z założenia że wystarczy stać i pachnieć z krzywa buzią, za swoje żołwiste tempo, zwieszone miny,winy na pracodawce zrzucają że kiepsko płaci, kto się stara -zostaje doceniony, a kto tylko narzeka to lepiej niech już idzie na to wolne, bo odstrasza tylko klientów , którzy już nie wracają po takim widoku.."mina jak z thillerowego kina". PS.Pani G : mierzenie wkladek i sprzątanie to praca..zakres obowiązków, które wpływają na sprzedaż.

anonimowa

Jestem pracownikiem z kilkuletnim stażem w firmie Riccardo.Uważam, że praca jest fajna, pod warunkiem, że ktoś po prostu lubi to co robi. Jest wiele możliwości na pokazanie kreatywności, choćby podczas organizowania visualu w sklepie . Klienci są różni, jednak głównie są to ludzie na poziomie, można nie tylko sprzedać buty, ale dzięki umiejętnej rozmowie, zbudować ciągłą relację i pozyskać stałego klienta.Moim zdaniem jest tylko jeden minus. Zarządzanie. Zarówno zasobami ludzkimi, jak i zapasami. Towar jest nieumiejetnie rozmieszczany w sklepach a zespoły nie są zgrane. Zbyt duża rotacja i zła atmosfera między personelem nie sprzyja efektywnej pracy. Ot, cała tajemnica ciągłych niesnasek i niezadowolenia pracowników i klientów. Pozdrawiam

Pati

Jestem bardzo zadowolona z zakupu buty oryginalne, super szybka wymiana, super kontakt, rzetelna obsługa. Jak najbardziej polecam sklep

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Riccardo Sp.j. Ryszard i Beata Trzeciak Oddział? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Serwisant rowerowy
żenada

sami kierownicy zastępcy , jak w ogromnej renomowanej firmie, wypłaty coraz to mniejsze , może należało by się zastanowić czy tylu kierowników i zastępców potrzeba w tej firmie, może należało by dołożyć pracownikom , ponieważ gdyby nie oni to firma oraz sprzedaż internetowa by nie istniała, szykowanie butów mierzenie wkładek sprzątanie przeceny sprzedaż , płaca nie adekwatna do zarobków , i ciągle za mały utarg , klientów siłą się nie wciągnie do sklepu , można by książkę napisać na temat riccardo;((((

ona

zgadzam się z nachalną obsługą, to jest poprostu obsługa jak na bazarze , przekupy na tanim bazarze, i bardzo nieprzyjemna atmosfera którą da się odczuć zespół powinien być zgrany i pracować razem a w sklepach odczuwa się rywalizację , wciskanie towaru itd tonący titanic nie polecam

Marzanna

Bardzo dobry kontakt. Rzetelna i konkretna osoba, sprawdziła czy buty są dostępne na magazynie. Szybka wysyłka.

Kati

Polecam wszystkim ten sklep z ogromną przyjemnością, dostawa ekspresowa, towar zgodny z opisem, poziom obsługi rewelacyjny a przesyłka przyszła bardzo dobrze zapakowana :)

don vasyl

strasznie nachalna obsługa człowiek nie zdąży się rozejrzeć a już mu coś wduszają , atmosfera jak na tanim kiermaszu u upierdliwych arabów , byłem w panoramie przejazdem nieraz tam zaglądamy z żoną , normalnie plajtę czuć na kilometr...stare zakurzone buty raz przecenione po kilku tygodniach kartka zdrapana i przyklejona droższa o ponad 100 zł tragedia ,a pani blondi mi wdusza jako nowość

spostrzegawczy

brawo dla kierownika sklepu za dodawanie pozytywnych komentarzy, dno

klient 3

a ja sie zgadzam z wiekoszością opini sklepy Riccardo doczekały dna jak cofnę sie kilka lat wstecz to z usmiechem wspominam miłe zakupy w tej ścieci niestety z roku na rok jest coraz gorzej sklepy przetowarowywane a mimo wszystko jak na coś sie zdecyduje to rozmiaru nie ma i ta obsługa FATALNA wiekszośc pań zachowuje sie jakby tam za kare pracowała nawet im sie nie chce sprawdzić czy na innym sklepie nie ma danego rozmiaru chyba im za dobrze ...młode ,niedoswiadczone i beszczelne zarazem

klientka

Trochę się uśmiałam czytając poprzednią opinie i postanowiłam, że i ja coś napiszę.Wraz z mężem byłam i jestem klientką sklepów Riccardo i bardzo sobie chwalę obsługę w każdym sklepie. Zawsze jestem traktowana z szacunkiem przez młode jak i przez te doświadczone panie, które kojarzę już od lat. I wcale nie chcę być traktowana jak ''bóg'' tylko jak klient - być dobrze obsłużoną. Chyba jacyś nienawistni ludzie wypisują te opinie, którym się nudzi. Pozdrawiam i niedługo wracam na zakupy. Agnieszka

klient

tak byłem również klientem sieci Riccardo byłem bo to co sie dzieje w tych sklepach to jakaś masakra .Panie sprzedawczynie ogólnie mówiąc sa zajete sobą i swoimi sprawami najgorzej jak młode niedoswiadczone blond barbi zabierają się za obsługę .Poprostu klient czuje sie jak intruz w takim sklepie ,w sklepie gdzie rzeczy sa drogie i to klient powinien być traktowany jak "bóg" bo to on nabija kabze właścielowi tej sieci .A barbi tylko stoi i ładnie wygląda i nadodatek przebiera sie w ciuchy sklepowe i robi sobie fotki.Rzenada !!!!!

zołza

no patrz jaki przypadek to tak jak do Pana R.powodzenia !!!dzwoń i kapuj ;)

załamana

Zgadzam się z opinią Firma kompletne dno Wypłaty,urlopy zaległe, i ciągle Za małe utargi, ciągle mało Ludzie nie kupują juz tyle Ponieważ za dużo jest wszystkiego,kierowniczki zgarniaja premie i kabluja w ymyślają historię w które szef wierzy, płaca w tak podobno renomowanej firmie powinna wynosić. premie a woły robią za grosze, jaka płaca taka praca I nie mają kasy,

ufff

firma tragiczna jedno z najgorszych miejsc w których pracowałam... telefony późnym wieczorem od Szefa, wieczne źle, wszystko źle.. ciągle mało... dziewczyny mają zaległe urlopy po kilka lat!!!! a jak potrzebujesz wolne/urlop to musisz załatwić zastępstwo! często nieodpłatne bo zapominają... planujesz urlop i drżysz czy Ci w ostatniej chwili nie odwoła bo takie "widzi-mi-sie" totalna porażka! nie polecam :(

someone

Przepraszam, taki pakiet w Plusie;))

iga

jak popracujesz dłużej to zmienisz zdanie ....bedziesz tyrać jak wół a i tak nie docenią ciebie bedą cie wyzywac ze jestes nierobem i sama sie zwolnisz bo za 1500 nie da sie wyżyć bo w tej firmie o premii to możesz pomarzyć

yt

pod presja to ty jesteś ale ok zależy ci na premii wiec wykonaj telefon do szefa wymyśl historyjke i nagadaj na koleżankę która cie wkurza.....tam połowa ludzi a przedewszystkim kierownik plazy powinien być podany do sądy o moobing!!!

ona

Tak jest to lektura prawdziwa Podpisując umowę Jest wręcz zapewnia premia której nigdy nie ma, oczywiście z winy pracownika, premie ma kierownik i jej Pupilki :-) Zbliżają się święta Ciekawe co firma sprezentuje pracownikom,tak renomowanej firmie Jak zwykle nic łącznie z brakiem życzeń, socjalnego też brak, Poprostu źenada

Zostaw merytoryczną opinię o Riccardo Sp.j. Ryszard i Beata Trzeciak Oddział - Poznań

Riccardo Sp.j. Ryszard i Beata Trzeciak Oddział
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • żmigrodzka 18
    Poznań