brak logo

Riccardo Sp.j. Ryszard i Beata Trzeciak Oddział

Poznań

Opinie o Riccardo Sp.j. Ryszard i Beata Trzeciak Oddział

..'.. 2015-05-21 16:32
Oooo pani Sylwia znów zaczęła pozytywne wpisy. Tylko pogratulować jej. Ze nie jest jej wstyd.ale no tak to przecież pani kierownik.musi dbać o swoja wypłatę i premie.
/// 2015-05-24 20:57
wszystko jest nie tak w tej firmie
wypłaty, brak socjalnego które się należy ,
w każej firmie coś jest nie tak ale w riccardo dramat
kto jest w stanie wyżyć za takie pieniądze ,a jeszcze trzeba wyglądać i nosić
eksskluzywne buty ale za co ?
niektórzy nie mają co DO GARA WŁOŻYĆ I NA CZYNSZ OPŁATY BRAK
a tutaj się pracuje za frytki
najniższa pensja powinna wynosić 2000 tys na rękę , a tutaj można pomarzyć
o takiej kasie
a robisz od rana do wieczora , nawet nie ma czasu na toaletę jedzenie
szykowanie sprzedaży inter, mierzenie ubrań , wkładek , przeżuty na inne sklepy, i jeszcze musi być super sprzedaż no i oczywiście sprzątanie sklepu
układanie zaplecza i tak ciągle , charowanie od rana do wieczora za FRYTKI
.......... 2015-05-25 20:18
Byłem ostatnio na zakupach w panoramie i to co zobaczylem mnie przerazilo !!!!!pani kierownik sklepu Riccardo wyglądała jak by przyszła do pracy prosto z pola. Masakra kobieta która ma reprezentować firmę jest na stanowisku kierowniczym wygląda jak ...,.. Brak slow gdzie jest szef tej firmy.
wioletta 2015-06-03 12:21
atmosfera w sklepie riccardo w panoramie jest uwłaczająca ludzkiej godności , Kierownik ma problemy osobiste i wyżywa sie na współpracownikach , nie polecam
..... 2015-06-08 18:35
Ale drogie panie.pani kierownik traktuje tak ludzi bo w domu nie ma nic do powiedzenia. Tam rzadzi małoletni jej syn. Wiec w sklepie pokazuje jaka ona to jest wazna bez niej ten sklep by nie istniał.hahahahaha.ale nie wiem czy ktoś tu zauważył ze od kad zaczęła się nagonka na panią kierownik to skonczyly się pozytywne wpisy. A wiecie dlaczego bo to ona sama i jej kolezanka robiły je. Tylko pogratulowac pomyslowosci
..., 2015-06-09 07:00
Czyżby pani wioletta była jej kolejna ofiara. To chyba daje dużo do myslenia
....... 2015-06-14 19:07
O matko w panoramie nie ma ludzi jak pani S wyrabia utarg dzienny. Teraz to dopiero się wyrzywa na pracownikach bo PAN rysiu jest nie zadowolony.
wioletta 2015-06-16 12:24
wiecie co jest najgorsze że robi pranie mózgu , jak ktoś chce wziąć 1 dnowy urlop to potrafi przez 12 godzin na ten temat uwracać zamęczać wszystkich dookoła tym tematem , ludzie mają różne problemy a praca to praca a nie miejsce na roztrząsanie ,nie każdy ma ochotę żalić się kierownikowki z życia prywatnego , pierwszy raz spotkałam się z takim czymś żeby kierownik robił z siebie "Boga " , i ta ciągła atmosfera , że coś Ci głupio dogada .A co do syna to zjadł wszystkie rozumy 16-latek.....
pracownik 2015-07-21 12:53
tu jest miejsce gdzie pisze sie opinie o pracy w tej firmie a nie o towarach sprzedawanych i szybkiej realizacji zamówień to nie ma zwiazku z sytuacją pracowników w tej firmie!!!!
były pracownik 2015-07-21 12:59
matko!!! jak widzę nic się w tej firmie nie zmieniło hahahahhah można jeszcze dodać jak to się oszukuje klientów :))) zmieniając ceny od "widzi mi sie"
yogi 2015-08-11 21:38
Imperium upada !!!
pracownik 2015-08-21 14:34
Tak tak ceny są zmieniane nagminnie stara kolekcja nagle robi się nową śmiech na sali a ciuchy guess to podróbki przewożone z Turcji totalna porażka.Panie Trzeciak imperium się wali.Niech pan otworzy oczy bo skończy pan na Bema.
Autor 2015-09-13 13:14
Sklep w panoramie to jakas masakra. Ponury światło takie zeledwo ceny widać i obsługa masakra. Nie polecam tego sklepu. Panie trzeciak myślę że czas zwinąć interes bonie pasuje PAN do otoczenia z tym wyglądem i ekipa sklepu. Polecam galerie Dębiec chociaż tam też jest Milo i kolorowo a u pana wieczna stypa.
ja 2015-10-08 19:49
Pani S. z Panoramy to straszna ruda fałszywa cip....
Myśli że jest najważniejsza i wszystko może.
Pracowników traktuje jak śmieci i na dodatek chciała by o nich wiedzieć wszystko łącznie z ich całym życiem prywatnym.
Mam nadzieję że właściciel to w końcu dostrzeże i pozbędzie się takiego koła u wozu.
Mam nadzieję, że już więcej ciebie nie spotkam w tym zafajdanym sklepie suk...
viola 2015-11-17 23:08
potwierdzam , opinię o Sylwii , na dodatek koleżanki jej tam dupe liżą a potem obgadują szczególnie blondi chuda jak kościotrup mówi że Sylwia wpierdala hamburgery , a dupę ma coraz większą
yore 2015-11-30 00:25
o innych sklepach nikt nie wspomina , tylko o riccardo w panoramie aż tak źle z tą kierowniczką ?
HI 2015-12-10 21:59
;))))
PODOBNO PACZKI SZYKUJĄ NA ŚWIĘTA ;))
DOSTARCZĄ NAM ,SUPER , SŁODYCZE DLA ZIECI I KARPIK
FAJNIE TAK RODZINNIE
AHAHAHAHAHHA BUHAHAHA
... 2015-12-11 13:26
Paczki, chyba jak sobie zapłacisz,
Lub z pensji wezmą, tylko zabardzo
Już nie ma z czego
Żenada
Z 2015-12-15 20:42
Paczki są ale do kupienia w sklepie
Socjalne idzie na przyjemniejsze żeczy
Yori 2015-12-17 10:29
Myślę że 25 będą paczki :)))))
Pracownik 2015-12-17 17:58
W tej firmie pracownik, nic
Nie znaczy, jest zerem.
Yori 2015-12-19 08:47
Aby zarobić, trzeba dać ludziom zarobić, traktować ich z sercem, to pracownicy
Robią kasę dla firmy
Chytry dwa razy traci, albo i trzy
PracownikRiccardo 2015-12-21 22:33
Ryszard T. nadal myśli że handel wygląda jak w PRL. Zasada które wymyślił parę lat nie miały racji bytu kiedyś a co dopiero dzisiaj. Jedna sprzedaż to tyle co Twoja wypłata a do tego wyjątkowo idiotyczny system sprzedaży. Ktowymyśla przepisywanie tego samego po pięć razy? Nie przesadzam - brak integracji systemu. Chyba ktoś nie zapłacił za spięcie wszystkiego w całość. Oszczędzają na czym tylko się da. Zasada według której masz biec za złodziejem, bronić utargu własnym życiem chyba nie wymaga żadnego komentarza. Klienci po marki premium wybiorą się gdzie indziej, w miejsce w którym zostaną obsłużeni profesjonalnie. Właścicielu weź się do roboty! Odradzam jako miejsce pracy.
Yori 2015-12-22 15:31
Skoro odradzasz, dlaczego pracujesz?
Z 2015-12-26 20:21
Podobno jutro będą zaległe paczki
Ości po karpiu
Pracownik 2016-01-10 10:26
Wypłaty coraz to później, trzeba to
Zgłosić, jeśli 10 jest w niedzielę
Wypłaty w piątek, w zeszłym miesiącu
Również było opóźnienie
PabloRicarrdo 2016-01-11 15:26
Wszystkim zastanawiających się nad przygodą z tym sklepem radzę wziąć sobie do serca te komentarze. Atmosfera pracy kiepska, sposób zarządzania żenujący. Należy dodać że dopuszczają się wykroczeń przeciwko prawom pracownika!
A pozytywne komentarze z 3 strony pisała jedna i ta sama osoba. Wystarczy spojrzeć na godziny w jakich zostały wystawione, czyli co parenaście minut. Odradzam Ricarrdo.
Pr 2016-01-13 15:32
Zgadza się nie próbować pracy w riccardo
Osoby same odchodzą, lub zostają
Zwolnione pod różnymi pretekstami
Dla wygody i zysku pracodawcy

Zero szacunku dla pracownika
dla maluczkich i dla wielkich 2016-01-13 23:11
Współczesny świat. Każdy człowiek postrzega go inaczej. Postrzega go różnie. Postrzega go zarówno dobrze jak i źle. ‘Żyjemy nie tak, jak chcemy, lecz tak, jak potrafimy.’ Demokryt z Abdery – Większość ludzi żyje w tak sposób, aby móc być w stanie utrzymać się w dzisiejszych czasach. Teraz jest o wiele trudniej i ciężej. O wiele trudniej i ciężej żyć. Dziś … dziś każdy podąża za pieniędzmi, sławą i rozgłosem. Dziś … dziś każdy pragnie aby JEMU było jak najlepiej. Aby tylko ON miał dobrze. ‘Bogaty człowiek nie umie wyobrazić sobie biedy.’ Żyjemy w pośpiechu, nie zwracając uwagi na drugiego człowieka. I wiele osób nie jest w stanie znaleźć się w tym, co oferuje nam współczesny świat ‘Żyjemy w czasach spiesznego próżniactwa. Wielu ludzi nie robi nic, ale robi to w pośpiechu.’ Curtis Baker. … Pośpiech – najczęściej dla nas zgubny. Przez pośpiech gubimy jakże dla nas teraz cenne szczęście. Nawet tej najmniejsze czekające na nas każdego dnia. Nie dostrzegamy go. Współczesny świat … nie kieruje się wartościami ‘miłość, przyjaźń, wiara, nadzieja …’ On kieruje się ‘pośpiechem, wrogością, egoizmem, złudnymi obietnicami …’ Bo po co miłość, bo po co przyjaźń ? … kto dzisiaj ma na to czas ? … praktycznie nikt.
Współczesny świat odbiera nam te wartości. Zabiera nam cenny czas. Każdemu jest trudno wiązać ledwo koniec z końcem. Cały czas pracując, dorabiając … i tak wszystkie te pieniądze pójdą na rachunki, na dzieci, na … życie po po prostu. Nawet nie wiemy kiedy tak szybko zniknęło. ‘Żyje się za pieniądze, ale nie należy żyć dla pieniędzy.’ Mikołaj Chamfort. I gdzie czas na drobny odpoczynek, na rodzine, na własne życie ? Brak. Współczesny świat można określić mianem pożeracza czasu. Rodzice pracują nie mając czasu dla własnych dzieci ‘Życie rodziców jest księgą, którą czytują dzieci.’ Św. Augustyn … a one ? Co wtedy robią dzieci ? Standartowo … komputer, telewizja, dwór … i wszędzie czeka na nie duże niebezpieczeństwo. Starają szukać sobie znajomych, przyjaciół … i nie zaw
dla maluczkich i wielkich 2016-01-13 23:15
i nie zawsze trafią na odpowiednia osoby. Złe towarzystwo i wszystko się zaczyna. Pierwsze papierosy, pierwszy alkohol, pierwsze dragi. Czy można winić za to rodziców ? … być może. Ale nie po całości. Oni – swoją pracą - tylko chcą zapewnić swojemu dziecku dobry start w przyszłość.
I co może zaoferować nam współczesny świat … ‘Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to, co ma dla nas.’ Władysław Stanisław Reymont ... współczesny świat zgubił gdzieś to szczęscie które – dziś - jest tak bardzo nam potrzebne. Zgubił najważniejsze wartości, zamieniając je na inne … na gorsze. Współczesny świat – coraz bardziej wrogi. Coraz bardziej zły. Strach przed wyjściem w nocy na ulicę – rośnie przestępczość. I czasami nawet za dnia … Cor az więcej rozpadających się małżeństw i coraz więcej cierpiących przez to dzieci. Bieda. Samobójstwa. Narkomani. Korupcja. Alkoholicy. ‘Aby zło zatriumfowało, wystarczy, by dobry człowiek niczego nie robił.’ Edmund Burke. Wszystko to co oferuje nam na dzień dzisiejszy współczesny świat. I czy wszystkie te problemy rozwiąże nowoczesna technika ? Nie wydaje mi się...
H 2016-01-13 23:48
art216 k.k
art212paragraf 1 co więcej patrz art.212paragraf3 k.k
Proponuję uważać, aby nie przypisać komuś nieprawdziwych zachowań, na ktore nie masz odpowiednich dowodów. Przekonanie że "masz rację" wystawiając negatywny komentarz nie wystarczy...mało ambitne
Jeśli masz problem idż do sądu, udowodnij swoją rację.
Nie należy oskarżać nikogo na tak negatywnym forum...słabe
Przestępstwo zniesławienia podlega grzywnie,ograniczenia wolności albo...prace społeczne
Jeśli sprawca dopuszcza się pomówienia za pommocą środków masowego komunikowania równiez dopuszcza się karze.
Prawie każdy komentarz zawiera obrażliwe wypowiedzi, które nazywamy rownież hejtem internetowym, 1/4 wypowiedzi można określić jako ogólnie nieprzyjemne.Najgorszymi, obrażającymi innych po całości są osoby, którepojawiają się tylko po to , aby puścićwyjątkowo zjadliwą wiąske-wioche, tylko po to by dac upust swej agresji- proponuję może rozsądek i przemyslenia.Gowork WIEM da się wyczyścić,natomiast pamiętajcie każdy sprzęt ma numery rownież poczytajcie o inwigilacji i triangulacji....
Pr 2016-01-15 14:27
Każdy pisze tutaj co przeżył lub
Przeżywa w tej firmie, straszyć
Nie musisz
Żenada
Z kapelusza nikt tego nie pisze
Róża 2016-01-16 23:48
Witam serdecznie,chcąc zamowić obuwie przez przypadek weszłam na tą strone,jestem poprostu wstrząsnieta ze takie zachowania mogą mieć jeszcze miejsce we współczesnym swiecie.Jestem od wielu lat klientką Riccardo,bardzo lubię niektore Panie pracujące w tej firmie lecz faktycznie sklep Panorama zawsze omijam :/ Natomiast musze przyznac ze mam swoje ulubienice do ktorych uwielbiam przychodzic sa to dwie babeczki z Plazy i Pestki one wiedza po co przychodza do pracy i obsluguja zawsze z usmiechem i spelniaja moje wszystkie zachcianki.Szkoda ze sklep w Pestce zostal zlikwidowany bo dla mnie robilo sie tam zakupy najbardziej komfortowo.Mysle jednak ze po przeczytaniu tych opinii nie bede robila juz tam zakupow i zniechece tez moich znajomych.
Jola 2016-01-19 18:31
ty poeta z tymi tekstami to artykuły do Pani Domu możesz pisać , a nie na tym forum.
Były pracownik 2016-02-07 15:54
Najlepszy występ Pani Sylwii to chyba ten kiedy Szef przedstawił nowego kierownika regionalnego - wybiegla z pracy :) Czego więc oczekiwać po tak rozchwianym emocjonalnie człowieku? Brak szacunku,dreczenie,rzucanie słuchawka,nie dam Ci tych butów,czego chcesz...wymieniane z reszta w pozostałych komentarzach. Firma ma potencjał,salony mają coraz lepsze,coraz ładniejsze,świetna strona internetowa,kto ta kobietę uplasował na tym stanowisku naprawdę nie wiedział i nie wie co robi. Słoma jej z butów wystaje,to słownictwo...szok,rozmowa z klientem...to nie bazar,tylko salon z butami,czasami za niemałe pieniądze.To nie jest odosobniony przypadek w tej firmie niestety,prawie tak samo wspominam dwie inne Panie,których sklepy juz nie istnieją ;) ale to już zupełnie inna historia.
Nie dajcie sobą pomiatac,łzy i strach to właśnie to na co czekają. Głowa wysoko i walczyć o swoje,nikt nie ma prawa się nad wami znecac,trzeba się bronić nawet za cenę pracy,zdrowie mamy jedno!
autor 2016-02-07 18:03
Dawno mnie tutaj nie byli.myslalem ze PAN rysiu cos z tym zrobil .ale mylilem się. A PAN który podaje się jako h to nikt więcej jak pani Sylwii syn poczytal w necie parę paragrafów i swiruje doroslego. Pani sylwio powiem pani tak : rycZ mala rycz placz maleńka palacz synowi w rekaw
with pleasure 2016-02-20 01:02
No no no imperium upada :) ojjj jaka szkoda, że państwo nie potrafią wskazać konkretnych działań nad każdym istniejącym punktem :) no ale cóż się spodziewać, wieczna wojna o wszytsko, brak rezoloutnego myslenia, tylko czubek własnego nosa, zobaczymy jak dłogo, spektakl już trwa....
AQ 2016-04-07 09:48
Ile zarabia średnio Kierownik w sklepie Riccardo ?
odpowiedż aq 2016-04-09 23:07
czy to ważne ile zarabia kierownik.....zarabia adekwatnie do swojej pracy:)
Zarobki to rzecz prywatna nie można tego w ten sposób rozpatrywać...trzeba dac coś od siebie. Odpowiedź na to pytanie zależy od tego jakie są cele i jakie środki zostaną wykorzystane do realizacji jakichś założeń. Jeśli cele są dobre i szlachetne, to środki których użyjemy do ich realizacji będą również dobre i szlachetne, to wówczas rzeczywiście cele uświęcają środki. Takie podejście nie jest jednak tym, o czym większość ludzi myśli, gdy używa takiego wyrażenia. Większość ludzi wykorzystuje to powiedzenie jako wymówkę, by osiągnąć własne cele wykorzystując do tego wszelkie potrzebne środki, nieważne czy moralnie akceptowane, legalne czy nieprzyjemne. Wyrażenie to zazwyczaj niesie za sobą przesłanie: „Nieważne w jaki sposób osiągniesz swój cel, ważne jest to, że go osiągniesz."
neo 2016-05-31 20:13
witam
Czy pracował ktoś z was w sklepie online ? jak tam z atmosferą i zarobkami wygląda ?
z 2016-06-05 10:43
Daj sobie spokój
Odpowiedź z 2016-06-19 00:00
Nie znasz się, nie wypowiadaj nie pracowałeś / nie pracowałas
Odpowiedź z 2016-06-19 00:04
Życzę Wszystkim pomyślności :
Przede wszystkim Markowi,Szefostwu i Pracownikom.
Praca super 6 pluszzzzz
klientka 2016-07-07 12:22
Witam nie polecam tego sklepu (Riccardo) jest bez nadziejny na zwrot pieniędzy za buty czekasz 3 tygodnie a za płacić musisz od razu masakra w EObuwiu jak coś zwracasz to kasę masz na koncie 2-3dni Riccardo jest beznadziejne jak można czekać na zwrot trzy tygodnie nie polece nikomu tego sklepu bede odradzac .
Arek 2016-09-08 11:43
Przy zwrocie obuwia sklep musi oddać pieniądze konsumentowi do 14 dni. Niestety dzień przed upływem terminu juz wiedziałem że muszę upomnieć sie i swoje pieniądze. Gdybym tego nie zrobił sklep na pewno nie zwrocilby mi pieniędzy
olga 2016-11-05 23:06
Jest super, jest super, więc o co ci chodzi ...
a tak na poważnie to wszyscy stąd uciekają - tak jest fajnie,
niech w ogłoszeniach napiszą ilu pracowników odeszło w tym roku !
chyba pozostaną sami właściciele ...Byłem to wiem 2016-11-14 16:30
Widzę że cały czas trwa rekrutacja , czy to nie jest dziwne że szukają do pracy kilka lat , z normalnych ludzi robi się w Riccardo w panoramie głupków i zmienia ich co miesiąc, bo to ludzi wina że sprzedaż nie idzie bo na sklepie stare buty z przed kilku sezonów , kierowniczka totalne dno , potrafi rzucać butami w pracowników
anonimus 2017-01-17 18:12
ricardo jest w postępowaniu układowym więc ma problemy finansowe...
G 2017-05-26 19:29
To już inwazja .
Strach się bać.
Opanują wszystko.
Uciekajmy.

Pipi 2017-06-29 21:09
A co się stało z tyloma fajnymi pracownicami, które tam pracowały?
1
Zostaw swoją opinię o Riccardo Sp.j. Ryszard i Beata Trzeciak Oddział - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Riccardo Sp.j. Ryszard i Beata Trzeciak Oddział