Opinie o Riccardo Sp.j. Ryszard i Beata Trzeciak Oddział w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Riccardo Sp.j. Ryszard i Beata Trzeciak Oddział. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Riccardo Sp.j. Ryszard i Beata Trzeciak Oddział o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Riccardo Sp.j. Ryszard i Beata Trzeciak Oddział w Poznań

AQ

Ile zarabia średnio Kierownik w sklepie Riccardo ?

with pleasure

No no no imperium upada :) ojjj jaka szkoda, że państwo nie potrafią wskazać konkretnych działań nad każdym istniejącym punktem :) no ale cóż się spodziewać, wieczna wojna o wszytsko, brak rezoloutnego myslenia, tylko czubek własnego nosa, zobaczymy jak dłogo, spektakl już trwa....

autor

Dawno mnie tutaj nie byli.myslalem ze PAN rysiu cos z tym zrobil .ale mylilem się. A PAN który podaje się jako h to nikt więcej jak pani Sylwii syn poczytal w necie parę paragrafów i swiruje doroslego. Pani sylwio powiem pani tak : rycZ mala rycz placz maleńka palacz synowi w rekaw

Najlepszy występ Pani Sylwii to chyba ten kiedy Szef przedstawił nowego kierownika regionalnego - wybiegla z pracy :) Czego więc oczekiwać po tak rozchwianym emocjonalnie człowieku? Brak szacunku,dreczenie,rzucanie słuchawka,nie dam Ci tych butów,czego chcesz...wymieniane z reszta w pozostałych komentarzach. Firma ma potencjał,salony mają coraz lepsze,coraz ładniejsze,świetna strona internetowa,kto ta kobietę uplasował na tym stanowisku naprawdę nie wiedział i nie wie co robi. Słoma jej z butów wystaje,to słownictwo...szok,rozmowa z klientem...to nie bazar,tylko salon z butami,czasami za niemałe pieniądze.To nie jest odosobniony przypadek w tej firmie niestety,prawie tak samo wspominam dwie inne Panie,których sklepy juz nie istnieją ;) ale to już zupełnie inna historia. Nie dajcie sobą pomiatac,łzy i strach to właśnie to na co czekają. Głowa wysoko i walczyć o swoje,nikt nie ma prawa się nad wami znecac,trzeba się bronić nawet za cenę pracy,zdrowie mamy jedno!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Riccardo Sp.j. Ryszard i Beata Trzeciak Oddział? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Serwisant rowerowy
Jola

ty poeta z tymi tekstami to artykuły do Pani Domu możesz pisać , a nie na tym forum.

Róża

Witam serdecznie,chcąc zamowić obuwie przez przypadek weszłam na tą strone,jestem poprostu wstrząsnieta ze takie zachowania mogą mieć jeszcze miejsce we współczesnym swiecie.Jestem od wielu lat klientką Riccardo,bardzo lubię niektore Panie pracujące w tej firmie lecz faktycznie sklep Panorama zawsze omijam :/ Natomiast musze przyznac ze mam swoje ulubienice do ktorych uwielbiam przychodzic sa to dwie babeczki z Plazy i Pestki one wiedza po co przychodza do pracy i obsluguja zawsze z usmiechem i spelniaja moje wszystkie zachcianki.Szkoda ze sklep w Pestce zostal zlikwidowany bo dla mnie robilo sie tam zakupy najbardziej komfortowo.Mysle jednak ze po przeczytaniu tych opinii nie bede robila juz tam zakupow i zniechece tez moich znajomych.

Pr

Każdy pisze tutaj co przeżył lub Przeżywa w tej firmie, straszyć Nie musisz Żenada Z kapelusza nikt tego nie pisze

H

art216 k.k art212paragraf 1 co więcej patrz art.212paragraf3 k.k Proponuję uważać, aby nie przypisać komuś nieprawdziwych zachowań, na ktore nie masz odpowiednich dowodów. Przekonanie że "masz rację" wystawiając negatywny komentarz nie wystarczy...mało ambitne Jeśli masz problem idż do sądu, udowodnij swoją rację. Nie należy oskarżać nikogo na tak negatywnym forum...słabe Przestępstwo zniesławienia podlega grzywnie,ograniczenia wolności albo...prace społeczne Jeśli sprawca dopuszcza się pomówienia za pommocą środków masowego komunikowania równiez dopuszcza się karze. Prawie każdy komentarz zawiera obrażliwe wypowiedzi, które nazywamy rownież hejtem internetowym, 1/4 wypowiedzi można określić jako ogólnie nieprzyjemne.Najgorszymi, obrażającymi innych po całości są osoby, którepojawiają się tylko po to , aby puścićwyjątkowo zjadliwą wiąske-wioche, tylko po to by dac upust swej agresji- proponuję może rozsądek i przemyslenia.Gowork WIEM da się wyczyścić,natomiast pamiętajcie każdy sprzęt ma numery rownież poczytajcie o inwigilacji i triangulacji....

dla maluczkich i wielkich

i nie zawsze trafią na odpowiednia osoby. Złe towarzystwo i wszystko się zaczyna. Pierwsze papierosy, pierwszy alkohol, pierwsze dragi. Czy można winić za to rodziców ? … być może. Ale nie po całości. Oni – swoją pracą - tylko chcą zapewnić swojemu dziecku dobry start w przyszłość. I co może zaoferować nam współczesny świat … ‘Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to, co ma dla nas.’ Władysław Stanisław Reymont ... współczesny świat zgubił gdzieś to szczęscie które – dziś - jest tak bardzo nam potrzebne. Zgubił najważniejsze wartości, zamieniając je na inne … na gorsze. Współczesny świat – coraz bardziej wrogi. Coraz bardziej zły. Strach przed wyjściem w nocy na ulicę – rośnie przestępczość. I czasami nawet za dnia … Cor az więcej rozpadających się małżeństw i coraz więcej cierpiących przez to dzieci. Bieda. Samobójstwa. Narkomani. Korupcja. Alkoholicy. ‘Aby zło zatriumfowało, wystarczy, by dobry człowiek niczego nie robił.’ Edmund Burke. Wszystko to co oferuje nam na dzień dzisiejszy współczesny świat. I czy wszystkie te problemy rozwiąże nowoczesna technika ? Nie wydaje mi się...

dla maluczkich i dla wielkich

Współczesny świat. Każdy człowiek postrzega go inaczej. Postrzega go różnie. Postrzega go zarówno dobrze jak i źle. ‘Żyjemy nie tak, jak chcemy, lecz tak, jak potrafimy.’ Demokryt z Abdery – Większość ludzi żyje w tak sposób, aby móc być w stanie utrzymać się w dzisiejszych czasach. Teraz jest o wiele trudniej i ciężej. O wiele trudniej i ciężej żyć. Dziś … dziś każdy podąża za pieniędzmi, sławą i rozgłosem. Dziś … dziś każdy pragnie aby JEMU było jak najlepiej. Aby tylko ON miał dobrze. ‘Bogaty człowiek nie umie wyobrazić sobie biedy.’ Żyjemy w pośpiechu, nie zwracając uwagi na drugiego człowieka. I wiele osób nie jest w stanie znaleźć się w tym, co oferuje nam współczesny świat ‘Żyjemy w czasach spiesznego próżniactwa. Wielu ludzi nie robi nic, ale robi to w pośpiechu.’ Curtis Baker. … Pośpiech – najczęściej dla nas zgubny. Przez pośpiech gubimy jakże dla nas teraz cenne szczęście. Nawet tej najmniejsze czekające na nas każdego dnia. Nie dostrzegamy go. Współczesny świat … nie kieruje się wartościami ‘miłość, przyjaźń, wiara, nadzieja …’ On kieruje się ‘pośpiechem, wrogością, egoizmem, złudnymi obietnicami …’ Bo po co miłość, bo po co przyjaźń ? … kto dzisiaj ma na to czas ? … praktycznie nikt. Współczesny świat odbiera nam te wartości. Zabiera nam cenny czas. Każdemu jest trudno wiązać ledwo koniec z końcem. Cały czas pracując, dorabiając … i tak wszystkie te pieniądze pójdą na rachunki, na dzieci, na … życie po po prostu. Nawet nie wiemy kiedy tak szybko zniknęło. ‘Żyje się za pieniądze, ale nie należy żyć dla pieniędzy.’ Mikołaj Chamfort. I gdzie czas na drobny odpoczynek, na rodzine, na własne życie ? Brak. Współczesny świat można określić mianem pożeracza czasu. Rodzice pracują nie mając czasu dla własnych dzieci ‘Życie rodziców jest księgą, którą czytują dzieci.’ Św. Augustyn … a one ? Co wtedy robią dzieci ? Standartowo … komputer, telewizja, dwór … i wszędzie czeka na nie duże niebezpieczeństwo. Starają szukać sobie znajomych, przyjaciół … i nie zaw

Pr

Zgadza się nie próbować pracy w riccardo Osoby same odchodzą, lub zostają Zwolnione pod różnymi pretekstami Dla wygody i zysku pracodawcy Zero szacunku dla pracownika

PabloRicarrdo

Wszystkim zastanawiających się nad przygodą z tym sklepem radzę wziąć sobie do serca te komentarze. Atmosfera pracy kiepska, sposób zarządzania żenujący. Należy dodać że dopuszczają się wykroczeń przeciwko prawom pracownika! A pozytywne komentarze z 3 strony pisała jedna i ta sama osoba. Wystarczy spojrzeć na godziny w jakich zostały wystawione, czyli co parenaście minut. Odradzam Ricarrdo.

Wypłaty coraz to później, trzeba to Zgłosić, jeśli 10 jest w niedzielę Wypłaty w piątek, w zeszłym miesiącu Również było opóźnienie

Z

Podobno jutro będą zaległe paczki Ości po karpiu

Yori

Skoro odradzasz, dlaczego pracujesz?

PracownikRiccardo

Ryszard T. nadal myśli że handel wygląda jak w PRL. Zasada które wymyślił parę lat nie miały racji bytu kiedyś a co dopiero dzisiaj. Jedna sprzedaż to tyle co Twoja wypłata a do tego wyjątkowo idiotyczny system sprzedaży. Ktowymyśla przepisywanie tego samego po pięć razy? Nie przesadzam - brak integracji systemu. Chyba ktoś nie zapłacił za spięcie wszystkiego w całość. Oszczędzają na czym tylko się da. Zasada według której masz biec za złodziejem, bronić utargu własnym życiem chyba nie wymaga żadnego komentarza. Klienci po marki premium wybiorą się gdzie indziej, w miejsce w którym zostaną obsłużeni profesjonalnie. Właścicielu weź się do roboty! Odradzam jako miejsce pracy.

Yori

Aby zarobić, trzeba dać ludziom zarobić, traktować ich z sercem, to pracownicy Robią kasę dla firmy Chytry dwa razy traci, albo i trzy

W tej firmie pracownik, nic Nie znaczy, jest zerem.

Yori

Myślę że 25 będą paczki :)))))

Z

Paczki są ale do kupienia w sklepie Socjalne idzie na przyjemniejsze żeczy

Zostaw merytoryczną opinię o Riccardo Sp.j. Ryszard i Beata Trzeciak Oddział - Poznań

Riccardo Sp.j. Ryszard i Beata Trzeciak Oddział
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • żmigrodzka 18
    Poznań