Opinie o Riccardo Sp.j. Ryszard i Beata Trzeciak Oddział w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Riccardo Sp.j. Ryszard i Beata Trzeciak Oddział. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Riccardo Sp.j. Ryszard i Beata Trzeciak Oddział o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Riccardo Sp.j. Ryszard i Beata Trzeciak Oddział w Poznań

...

Paczki, chyba jak sobie zapłacisz, Lub z pensji wezmą, tylko zabardzo Już nie ma z czego Żenada

HI

;)))) PODOBNO PACZKI SZYKUJĄ NA ŚWIĘTA ;)) DOSTARCZĄ NAM ,SUPER , SŁODYCZE DLA ZIECI I KARPIK FAJNIE TAK RODZINNIE AHAHAHAHAHHA BUHAHAHA

yore

o innych sklepach nikt nie wspomina , tylko o riccardo w panoramie aż tak źle z tą kierowniczką ?

viola

potwierdzam , opinię o Sylwii , na dodatek koleżanki jej tam dupe liżą a potem obgadują szczególnie blondi chuda jak kościotrup mówi że Sylwia wpierdala hamburgery , a dupę ma coraz większą

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Riccardo Sp.j. Ryszard i Beata Trzeciak Oddział? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Pani S. z Panoramy to straszna ruda fałszywa cip.... Myśli że jest najważniejsza i wszystko może. Pracowników traktuje jak śmieci i na dodatek chciała by o nich wiedzieć wszystko łącznie z ich całym życiem prywatnym. Mam nadzieję że właściciel to w końcu dostrzeże i pozbędzie się takiego koła u wozu. Mam nadzieję, że już więcej ciebie nie spotkam w tym zafajdanym sklepie suk...

Autor

Sklep w panoramie to jakas masakra. Ponury światło takie zeledwo ceny widać i obsługa masakra. Nie polecam tego sklepu. Panie trzeciak myślę że czas zwinąć interes bonie pasuje PAN do otoczenia z tym wyglądem i ekipa sklepu. Polecam galerie Dębiec chociaż tam też jest Milo i kolorowo a u pana wieczna stypa.

Tak tak ceny są zmieniane nagminnie stara kolekcja nagle robi się nową śmiech na sali a ciuchy guess to podróbki przewożone z Turcji totalna porażka.Panie Trzeciak imperium się wali.Niech pan otworzy oczy bo skończy pan na Bema.

yogi

Imperium upada !!!

matko!!! jak widzę nic się w tej firmie nie zmieniło hahahahhah można jeszcze dodać jak to się oszukuje klientów :))) zmieniając ceny od "widzi mi sie"

tu jest miejsce gdzie pisze sie opinie o pracy w tej firmie a nie o towarach sprzedawanych i szybkiej realizacji zamówień to nie ma zwiazku z sytuacją pracowników w tej firmie!!!!

wioletta

wiecie co jest najgorsze że robi pranie mózgu , jak ktoś chce wziąć 1 dnowy urlop to potrafi przez 12 godzin na ten temat uwracać zamęczać wszystkich dookoła tym tematem , ludzie mają różne problemy a praca to praca a nie miejsce na roztrząsanie ,nie każdy ma ochotę żalić się kierownikowki z życia prywatnego , pierwszy raz spotkałam się z takim czymś żeby kierownik robił z siebie "Boga " , i ta ciągła atmosfera , że coś Ci głupio dogada .A co do syna to zjadł wszystkie rozumy 16-latek.....

.......

O matko w panoramie nie ma ludzi jak pani S wyrabia utarg dzienny. Teraz to dopiero się wyrzywa na pracownikach bo PAN rysiu jest nie zadowolony.

...,

Czyżby pani wioletta była jej kolejna ofiara. To chyba daje dużo do myslenia

.....

Ale drogie panie.pani kierownik traktuje tak ludzi bo w domu nie ma nic do powiedzenia. Tam rzadzi małoletni jej syn. Wiec w sklepie pokazuje jaka ona to jest wazna bez niej ten sklep by nie istniał.hahahahaha.ale nie wiem czy ktoś tu zauważył ze od kad zaczęła się nagonka na panią kierownik to skonczyly się pozytywne wpisy. A wiecie dlaczego bo to ona sama i jej kolezanka robiły je. Tylko pogratulowac pomyslowosci

wioletta

atmosfera w sklepie riccardo w panoramie jest uwłaczająca ludzkiej godności , Kierownik ma problemy osobiste i wyżywa sie na współpracownikach , nie polecam

..........

Byłem ostatnio na zakupach w panoramie i to co zobaczylem mnie przerazilo !!!!!pani kierownik sklepu Riccardo wyglądała jak by przyszła do pracy prosto z pola. Masakra kobieta która ma reprezentować firmę jest na stanowisku kierowniczym wygląda jak ...,.. Brak slow gdzie jest szef tej firmy.

///

wszystko jest nie tak w tej firmie wypłaty, brak socjalnego które się należy , w każej firmie coś jest nie tak ale w riccardo dramat kto jest w stanie wyżyć za takie pieniądze ,a jeszcze trzeba wyglądać i nosić eksskluzywne buty ale za co ? niektórzy nie mają co DO GARA WŁOŻYĆ I NA CZYNSZ OPŁATY BRAK a tutaj się pracuje za frytki najniższa pensja powinna wynosić 2000 tys na rękę , a tutaj można pomarzyć o takiej kasie a robisz od rana do wieczora , nawet nie ma czasu na toaletę jedzenie szykowanie sprzedaży inter, mierzenie ubrań , wkładek , przeżuty na inne sklepy, i jeszcze musi być super sprzedaż no i oczywiście sprzątanie sklepu układanie zaplecza i tak ciągle , charowanie od rana do wieczora za FRYTKI

..'..

Oooo pani Sylwia znów zaczęła pozytywne wpisy. Tylko pogratulować jej. Ze nie jest jej wstyd.ale no tak to przecież pani kierownik.musi dbać o swoja wypłatę i premie.

ewa

Od takich spraw jest Państwowa Inspekcja Pracy - oni pomagają nieudolnym pracodawcom postępować w literze prawa i likwidują patologię. Zamiast tu pisać trzeba działać- do roboty !!!

Sandra

W 100% polecam sklep! Wystawiam teraz opinie, co prawda buty zamówiłam jakoś w tamtym tygodniu, ale mogę szczerze powiedzieć, że sklep godny zaufania. Buty zamówiłam w niedzielę, i we wtorek otrzymałam je. Są świetne, wygodne oraz bardzo dobrze zrobione. Świetnie się sprawują, nie mam żadnych zastrzeżeń, co do sklepu jak i produktu :) Świetny sklep Bardzo dobry produkt Szybka wysyłka jestem na TAK! :))

Zostaw merytoryczną opinię o Riccardo Sp.j. Ryszard i Beata Trzeciak Oddział - Poznań

Riccardo Sp.j. Ryszard i Beata Trzeciak Oddział
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • żmigrodzka 18
    Poznań