Opinie o Riccardo Sp.j. Ryszard i Beata Trzeciak Oddział w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Riccardo Sp.j. Ryszard i Beata Trzeciak Oddział. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Riccardo Sp.j. Ryszard i Beata Trzeciak Oddział o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Riccardo Sp.j. Ryszard i Beata Trzeciak Oddział w Poznań

autor

A może byśmy się zmowiły i pokazały pani S. Gdzie jej miejsce.czas jej wielkie dupsko usunąć z panoramy.

Zgadzam się Z opiniami, pani s gnebi ludzi bezpodstawnie, w końcu czas coś z tym zrobić, są zwalnianie osoby które pani s wskaże, widocznie taka atmosfera i traktowanie pracowników odpowiada właścicielowi, nie warto za takie pieniądze tak się stresowac Nie polecam firmy

autor

Pracownice płaczą to prawda. Ale żeby jej mama płakała na zapleczu bo ona ja gnoi to juz chyba skandal.polecam panu trzeciakowi przestać tylko liczyć kasę a przyjrzeć się pani sylwi. Bo to naprawdę poważna sprawa.

były pracownikr

Tak macie racje stare pracownice twierdza ze trzeba przyzwyczaić się do humorkow i tego jak traktuje pracowników pani S sorry ale do pracy powinno chodzić sie z przyjemnoscia a nie zastanawiać się czy znów mnie zbrechta z błotem czy co ale cóż teraz pracuje w super atmosferze a nie jak tu z nerwów rozwolnienie i lek przed p S a co do reszty załogi to fałszywe wredne zgredy dupe rabia pani kierownik ze nie chce się tego słuchać a ona myśli ze to jej koleżanki masakra

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Riccardo Sp.j. Ryszard i Beata Trzeciak Oddział? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
mika

potwierdzam Sylwia znęca się psychicznie nad ludźmi , robi łaskę że na śniadanie wypuści 15 minut, wogóle atmosfera w panoramie nieciekawa teraz widze nowe biedne dziewczyny ma sie nad kimm znęcać... ostrzegam przed pracą w tej firmie to jakaś porażka , szef powimnien się zainteresować wkońcu co się dzieję a nie ślepo wierzyć człowiekowi bez sumenia i żadnych normm moralnych że gnębi pracowników , te które tam dłużej robią też co drugi dzień płaczą , bo kierowniczka je gnoi że np. paragon nabiły nie w takiej kolejności jak ona sobie życzy

autor

Pani sylwio niech pani sobie daruje te pozytywne wpisy na temat tej firmy. Jest pani po prostu smieszna.

autor

Pani sylwia jest nieszczęśliwa psychicznie. Pracownikow traktuje jak szmaty. Wolne jakie wolne? Choroba dziecka tak ale l4 zapomnij bo zaraz cie obgada przy innych pracownikach a potem zwolni. Przecież ona nigdy nie miała potrzeby opiekować się dzieckiem, no i przez tyle lat co ona pracowala nigdy nie chorowala normalnie cud pracownik i pozal się kierownik.tylko ze ona zapomniala ze jest cos takiego jak mobing i czas się wziasc za jej wielkie dupsko.a nastepna taka to jej zastepczyni myśli ze jest zabawna i atrakcyjna.ale niestety latka lecą i widać juz to po niej.ale ona myśli ze każdy by ja chciał. Zresztą jak się ma braki i slini na każdego faceta to trudno mieć inne myśli. Ludzie niezaczynajcie tam pracy bo nerwica i noce nie przespane gwarantowane.

klient

O matko w panoramie nowe ofiary pani kierowni nie ludzcie się trzy miesiące i tam nie pracujecie a panu R proponuje przyjrzeć się bardziej co wyrabia pani S to naprawdę nie przyjemne jest ale cóż właściciel ma to gdziesies bo sam ludzi nie szanuje najgorszy sklep z całej sieci czas kogoś zastąpić na nowszy model

Pracowalam w panoramie w grudniu zgadzam się z opinia na temat pani sylwi wredna zakompleksiona pozostawiona sama sobie koleżanki po niej jadaze szok obgaduja a jak się pojawi to lizusy ze szok a szczególnie ta ruda pofstarzala nastolatka co by każdemu facetowi w gacie wlazla blondi zezowata jak wejdzie klientów lepiej ubrana to robi ryje ze szok pani Sylwio gumy rzujemy po wali pani z buzi buty bez wyboru piec jętek z inna cena i brak na miejscu dostępności rozmiarów na miejscu syf syf a co do pracownikow to nie szef decyduje tylko pani sylwi wykonuje tel i umowy niemasz żadnego szacunku do pracownikow ale cóż syn tez ja tak traktuje milego dnia wredna zalogo sklepu panorama

bzdura

taaaaa..... pracuj pracuj wolnego nie trzeba.. dzieci Ci ulica wychowa!!!

wolne???? a kto je Tobie da??????? urlopy zaległe od kilku lat!!! odwoływane w ostatniej chwili!

aisha

witam pracowałam w grudniu w panoramie może ze dwa dni bo więcej nie wytrzymałam - kierowniczka ma problemy sama ze sobą zachowuje sie bardzo arogancko a pracownice słodko się uśmiechaja Sylwia to ... Sylwia tamto , a jak kierowniczka wyjdzie do fryzjera wczasie pracy to jadą po niej równo- przypadkiem usłyszałam jak jedna do drugiej mówi że jej maż się wolał zapić niż z taką wredną babą siedzieć ... co za tragedia zgrany zespół pogratulować tylko ,pozostaje po dwóch dniach pracy takie coś usłyszeć i taką okropna atmosferę nie żałuje odejścia w biedronce fajniejszy klimat zapewne odradzam szczerze każdemu normalnemu człowiekowi

pachnąca

czytając te wszystkie opinie stwierdzam iż jakaś osoba pracująca próbuje zaszkodzić innym koleżanką , opisami o krzywej minie , żółwistym tempie itd... niech ta osoba się zastanowi nad tym co robi i wypisuje , czy ona jest taka fair wobec innych ????????? to decyzja szefa kto pracuje w riccardo , tutaj się słyszy że ta osoba często krytykuje inne osoby niesłusznie ponieważ zawsze ktoś nie pasuje ...... buty same się nie sprzedają, sklep sam się nie sprząta ......itd itp.......

,,,,,

PRACUJĄCA NIE ZRZĘDZI WEŹ SIĘ ZA ROBOTĘ A NIE OCZERNIAĆ INNYCH WYLUZUJ KOBIETO I NIE BĄDŹ NADGORLIWA BO TO GORSZE OD SRACZKI MIERZENIE WKŁADEK TO CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ I SPRZĄTANIE SALONUUUUUU POZDRAWIAM MIŁEJ PRACY

Aga

Super. Buty zamówiłem praktycznie kierując się tylko długością wkładki czyli 28cm i był to strzał w dziesiątkę :) buty wygodne i super się je nosi. Co do obsługi wszystko sprawnie, bez zastrzeżeń łącznie z wysyłką zamawiając w poniedziałek, buty zostały dostarczone na wtorek, wysłali maila kiedy można się spodziewać dostawy, a paczuszka przyszła nieuszkodzona i ładnie opakowana. naprawdę polecam ten sklep :D

,,,,

NAJBARDZIEJ ODSTRASZA OSOBA KTÓRA PISZE TE OPINIE I WRABIA INNYCH KIJ MA DWA KOŃCE .......

,,,

sprzątanie w pracy to rzecz normalna i nie narzekam , a leżeć i pachnieć to można w łóżku , nie w pracy, w pracy się pracuje , ktoś próbuje tutaj coś udowodnić i wrabiać inne osoby , ale to się nie udaje jeśli ma pani ochotę iść na wolne to proszę , ja nie mam nic przeciwko a minę na sklepie mam zawsze zadowoloną niektórzy grają aktorki ze spalonego teatru .

agnes

praca super!! jeśli jesteś kreatywna/y potrafisz pracować w grupie to praca dla Ciebie.

look

a ja w tej firmie pracuje.... i jest mi tu dobrze, swoje robię, nie ma co narzekać, wiadomo,że są lepsze i gorsze dni jak wszędzie, ale jest praca,trzeba sie starać,szanować ją,dążyć do celu, celem jest sprzedaż-najważniejsza w handlu,klientów mamy mnóstwo,choć ostatnio gorzej (bo wszystkie galerie świecą pustką)to trzeba wierzyć że się to wszystko rozkręci lada dzień. Nie rozumiem tych nakręconych ludzi opisujących takie sytuacje,są chyba rozgniewani... i miejmy nadzieję że w innej pracy wróci Wam to z nawiązką i docenicie starsze miejsce pracy,że wcale źle nie było:-)))czyż nie "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma"?

klientka

Zakupiłąm obuwie z firmy big star w tej firmie, bardzo ładne trampki dla córki, cena rewelacyjna, obuwie można powuiedzieć na każdą kieszeń w tej firmie się znajdzie, a Panie w salonach świetnie doradzą.

Zostaw merytoryczną opinię o Riccardo Sp.j. Ryszard i Beata Trzeciak Oddział - Poznań

Riccardo Sp.j. Ryszard i Beata Trzeciak Oddział
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • żmigrodzka 18
    Poznań