Opinie o Mila Sklep Wielobranżowy w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mila Sklep Wielobranżowy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mila Sklep Wielobranżowy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mila Sklep Wielobranżowy w Gdynia

Najlepiej to niech zamkną ten cyrk na kółkach albo oddadza komuś mądremu.Ludzi tylko męczą psychicznie i fizycznie za marny grosz....

Ann

Dobrze napisała o ch.. Ci chodzi ?tez sie zwolniłam jakiś czas temu i dobrze wiem jakie walki ida.Pierwszy przykład który mi przychodzi na myśl -dziewczyny które maja po 50 dni urlopu czemu Az tym nie pójdziecie do PiP-u?A no tak lepiej po katach pieprzyc jak to sie nie pojdzie do inspekcji itp a jak przyjdzie co do czego to cisza i nie było tematu.Tak nigdy nie będzie lepiej w tym gownie ale mnie to juz przynajmniej nie dotyczy..

blr

Ale problem jest taki ze np u nas ludzie nie są zgrani i nie złącza się razem aby tego dokonać. Każdy sobie, obgadywajie za plecami, podlizywanie się głównemu kierownikowi, a nóż lepszy grafik i to skutkuje!@!!@@ itp. Nikt za nikim nie stanie. Tylko gadają a jak przyjdzie co do czego to tchórza.

Złóżmy petycje o podwyżki powinny byc dodatki za stażowy ,za pracę bez chorobowego i premię wyższą.Na chwilę obecną nasze zarobki są śmieszne w porównaniu z innymi sieciami....a nie tylko gadki szmatki.Każdy sklep pisemko podpisy i do góry.Przecież te zwolnienia to nic innego jak ciezka praca za marne grosze...

logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
porto

W opocznie na chwile obecna zwalniaja sie cztery osoby brak ludzi do pracy jak tak dalej bedzie to padnie mila z braku pracownikow bo jedna osoba popoludniami nie da rady ogarnac caly sklep i jeszcze ludzi obslugiwac tak zle to jeszcze nie bylo w opocznie

Były nie mąż.
@porto

Tak samo jak w łodzi. Nie ma co się dziwić, zarobki stanęły w miejscu - a praca .... Pozdrawiam

Była sobie nabiałowa.

Pracowałam w Mili i mam mieszane uczucia. Jak zaczynałam tam pracę to na zmianie były 2 kasjerki, ktoś od warzywniaka, ktoś od nabiału, 2 od mięsnego, magazynier, ktoś do monopolu, no i ktoś od prowadzenia zmiany. Nabiałowa z warzywniakowa, sporadycznie na kasę, jak ktoś schodził na przerwe. Zdarzało się,że wcale bez kasetki. Sklep w takim miejscu, że w sobotę przy nabiale trzeba było co dosłownie pól godziny mleka dostawiac, ale bywało i tak, że na luzie zrobilo sie przecene, wyłozyło dostawe, oprozniło chlodnie i pol zmiany zostawalo, wiec i z suchym towarem 1-3 palety jeden pracownik rozpakowal. Tak wygladala pierwsza zmiana. Na drugiej zmianie dostawa rozpakowana, przychodziły 2 kasjerki, 2 na mieso, magazynier, na monopol i prowadzaca zmiane. Bez dostawy, mogą opróżniać magazyn. Zła praca? Nie, klienci sie nie denerwowali. Później szkoda by opisywać, z 9-10 osób na zmianie zrobiło sie 3, magazynier za kasjerke, a zmianowa na miesny. Słyszałam ze firma bankrutuje....? Może tutaj przeczytałam nie wiem....ale może to przez kradzieże??? A tu na miesie jedna, na monopolu druga a przez caly sklep nikogo. Kusi sama bym ukradła szampon, a kupiła lizaka jak gdyby nigdy nic. Więcej mogę opisać prywatnie... albo w drugiej części. A w drugiej części o szemranych audytach, regionalnej debilce,płaczącym kierowniku, nadgodzinach itp. P.S. Przepraszam, że bez polskich znaków niekiedy, ale taka wzburzona jestem, że muszę to jak najszybciej wystawić.

Sluchajcie-powiedzcie jak to jest u was z tymi gazetami,kto je przyjmuje i rozklada.bo jak czytam to roznie bywa. Wpiszcie miasto i kto to robi u was. Dzieki

A co sadzicie o regionalnej Katarzynie Irek? Jakie macie wrazenie?

Wkur...a

A temu bo sklep otwarty do 21.30 a pracownicy do 22 musza po was go jeszcze doprowadzic do porządku..drogi kliencie..oj chyba nie wiesz co to praca w handlu..proponuję się przekonać a dopiero później pisać takie bzdury.

dobra rada

Pani Lucyno proszę się przyjrzeć pracy jednemu z pani głównych kierowników w jednym ze sklepów!!! To co się tam dzieje przechodzi ludzkie pojęcie!!!

zniesmaczona

Czy u was też tak jest kierownik nagaduje na współpracowników do personelu? Bo u nas jest to norma.

Też klient

Taka różnica baranie, że Ci ludzie muszą jeszcze posprzątać! Rozliczyć się! Przebrać się! I zdążyć na autobus! Bo też mają dom!! Żałosny wpis!!

była milowiczanka

Uśmiałam się z tego wpisu KIEROWNICZKO ALDONKO tylko niech Pani w cuda nie wierzy że ktoś rzęsę znajdzie w tym brudzie i to za taką kasę............ Serdecznie pozdrawiam

Porażka to są tacy ludzie jak Ty przychodzący o 21:29 po piwo mocne bo trzeba sie napierdolic na dobranoc.I potem przez takich elementów trzeba siedzieć do 22 .

Klient

Najwieksza porazka tego sklepu jest to ze wypraszaja klientow o 21.25 krzycza ze juz do kasy bo o 21.30 zamykaja. Tylko przez oszkolna witryne sklepu widze ze do 22 siedza na tym sklepie. Wiec co za problem obsluzyc klientow do 22 a nie wyganiac punkt 21.30.

Freza
@Klient

A jak myślisz? Przecież trzeba rozliczyć kasę, i zrobić porządek na sklepie, przed wyjściem do domu. Nigdzie nie ma tak, że tak jak od razu sklep się zamyka tak i od razu pracownicy też wychodzą..

bzdury
@Freza

A gdzie ten porządek właśnie o którym mówisz?

beata
@Klient

przez te 30 minut do kierowik musi rozliczyc co najmniej 3 kasjerów wiec sklep jest zamykany o 21:30; a o 22 sklep musi juz byc zamkiety.

Syf w mili
@beata

Przynajmniej trzech kasjerow?? Haha dobre sobie. Nie zebym cos mowila ze zle ze skleo zamykany jest pol godziny przed wyjsciem pracownikow, ale juz nie pamietam kiedy na drugiej zmianie mielismy trzech kasjerow. Od daawna kasjerka jest jedna na monopolu a na dodatkowa kase wpina sie zmianowa. Tyle kasjerow. Na drugich zmianach taka u nas obsada. Na jedynkach jest lub nie ma warzywniakowa i nabialowa. Kiedy ktoras ma wolne to nie ma nikogo. I tez zmianowa musi zapieprzac. Bo na monopolu sa 3 pracownice na warzywach i nabiale 1. Na miesie jest ich najwiecej ale one akurat na kasach nie siadaja. Magazynier jeden. I wez tu sklep ogarnij. Dobrze ze zmianowa nie kest taka co sadzie i tylko w kompie dlubie w biurze tylko zapierdziela rowno ze wszystkimi. Ale to dlugo nie potrwa bo kto by wytrzymal tyle dni po 16 godzin robic. W biurze tez brakuje obsady. Takze jest bardzo bardzo zle. Niby takie bezrobocie a chetnych do pracy brak. Ja rozumiem ze market nie kazdemu pasuje a jak ltos przyjdzie na probe i zobaczy co sie dzieje to szybciej ucieknie niz przyszedl. Ale nikt sie nie zglasza. Albo biora papiery na badania i nie wracaja juz. Gdyby byla kadra to kazdy by robil spokojnie swoje. A teraz jest straszny (usunięte przez administratora) i wszyscy marza o zwolnieniu sie.

Zuza
@Klient

A po 22 to Szanowny Klient sam posprząta sklep dołoży i wyfrontuje towar na półkach no i oczywiście rozliczy kasy??????? Ciekawe ile ci to zajmie czasu drogi Kliencie.

Beti

A co to za problem zrobić grafik?No chyba ze sie jest jednym z tych kierowników którzy jacy to nie są super tylko audyt sie liczy ,a jak przyjdzie co do czego to nawet grafiku nie umiecie zrobić ,który i tak E połowie za was robi system bo jak cos będzie nie tak to sam np.wylapie przekroczenie dobowe itp.Wielcy kierownicy którzy nawet kasy nie umieją obsługiwać .

Kierowniczka

Witajcie moi pracownicy .Ostatnio zgubiłam rzęsę (jak wiecie mam sztuczne)i nie wiem za bardzo gdzie .Jesli by ktoś znalazł proszę o telefon,choć będzie ciężko bo co chwile gadam a Bluetootha nie mam bo by zasłaniał moje piękne kolczyki.Ten pracownik który znajdzie dostanie premie nie 50zl ale dam mu 60zl to i tak dużo.Chyba ze byl na nadgodzinach to upieprzę premie żeby i tak zarobił tyle samo co zawsze.Kto szuka ten znajdzie.Buziaczki. A.

była milowiczanka

Pracowałam tam przez jakiś czas, z tego co słyszałam pocztą pantoflową to z starej ekipy zostały największe obiboki co przez całą dniówkę się opierdzielały i narzekały jakie to są zmęczone( ruda), a pracownicy co zapierdzielali czasem po godzinach pracy ( Adell ) to dawno odeszli, wiadomo praca w handlu jest ciężka, grafik jak każdemu nie pasuje zawsze można się zwolnić nikt na siłę nie trzyma........

.....

Idioty to sobie poszukaj w lustrze, leserze. Tacy jestescie madrzy to siadac i grafik robic na kolejny miesiac... Gratuluje powagi... Zachowanie doroslej kobiety nie pasuje mi grafik to sie zwolnie... Dno i wodorosty...

gjm

No tak to prawda!!! Chociaż teraz się ściga po ludziach bo nacisk od góry ze za duże stany!!! Tu się do ciebie uśmiechnie a za plecami obsmaruje z kierownikiem. Żenada!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Mila Sklep Wielobranżowy - Gdynia

• Jak się pracuje w Mila Sklep Wielobranżowy?

Zobacz opinie na temat firmy Mila Sklep Wielobranżowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mila Sklep Wielobranżowy?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mila Sklep Wielobranżowy?

Kandydaci do pracy w Mila Sklep Wielobranżowy napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mila Sklep Wielobranżowy