Opinie o Natura Piekarnia Prosta Sp. A. w Kobylnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Natura Piekarnia Prosta Sp. A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Natura Piekarnia Prosta Sp. A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Natura Piekarnia Prosta Sp. A. w Kobylnica

Klient

Będąc w ETC w piekarni Natura w godzinach popołudniowo-wieczornych ( 18- 18.30)na świeże pieczywo np. Bułki nie ma co liczyć. Nie ma ani jednej sztuki, wszystko posprzątane, pani ekspedientka stoi za lada i czeka, aż stuknie 21, aby punktualnie zamknąć rolety, a do końca zamknięcia jeszcze 2;5-3h. Skandal !!! Nie jest to sytuacja jednorazowa, jestem w ETC minimum 2-3 x w tygodniu.

@Klient

To samo w Piekarni Natura na ul.Dworcowej w Puszczykowie... brak słów może niech zamykają o 18.00 jak nie mogą wypiekac i tylko stoją.

Na ile zmian pracujecie na piekarni i o której zaczyna się pierwsza?

Piekarnia-Cukiernia NATURA Zbigniew Piskorski

w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracowników na stanowisko:

Sprzedawca

Miejsce pracy:

• Poznań

• Koziegłowy os. Leśne ( II połowa Stycznia 2021)

• Swarzędz

PROSIMY ABY W TYTULE WIADOMOŚCI OBOWIĄZKOWO UWZGLĘDNIĆ LOKALIZACJĘ, KTÓREJ DOTYCZY APLIKACJA.

Jeżeli jesteś osobą uśmiechniętą, otwartą, potrafiącą współpracować w grupie, a praca z ludźmi nie jest Ci straszna ;) to ta oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie :D

Czego oczekujemy? :)

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
- uczciwość i obowiązkowość (to koniecznie:)
- łatwość nawiązywania kontaktów - rzetelność, umiejętność organizacji pracy, kultura osobista
- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Obowiązki, które na Ciebie czekają :)

- obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
- obsługa kasy fiskalnej
- dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów
- sporządzanie zamówień
- dbanie o czystość i porządek w sklepie

W zamian oferujemy :)

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę u stabilnego pracodawcy w wymiarze dostosowanym do potrzeb pracownika,
- nabycie doświadczenia w obsłudze klienta,
- przyjazną atmosferę w młodym zespole,
- system premiowy
- elastyczny grafik

CV ze zdjęciem, KONIECZNIE z DOPISKIEM LOKALIZACJI prosimy przesyłać na adres e-mail:

k.calka@piekarnia-natura.pl

Prosimy również o zamieszczenie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Piekarnia- Cukiernia NATURA Zbigniew Piskorski dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Wojtek

A teraz podczas pandemii nadal są staże ?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Natura Piekarnia Zbigniew Piskorski.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
józefina

zamówiłam i otrzymałm rogale wielkiej smakowitości, polecam

Aktualność
O wakacjach we Włoszech będziemy musieli pewnie jeszcze trochę pomarzyć. Jednak zadbaliśmy o to, byście mogli odkrywać prawdziwe włoskie smaki we własnym domu!

W naszej ofercie znajdziecie ciasto na pizzę, w którego składzie znajdują się tylko drożdże, mąka, oliwa z oliwek i szczypta soli.

Nasze pizze smakowały jeszcze lepiej, niż wyglądają!

Ciekawi jesteśmy, czy Wasze będą równie pyszne!

Aktualność
Czy próbowaliście już nasz chleb żytni "bawarski"?

Chleb robiony na życie i naturalnym zakwasie z cząbrem i czosnkiem niedźwiedzim. Brzmi wybornie? Jeszcze lepiej smakuje! Najlepiej sprawdza się w akompaniamencie świeżej sałaty, pomidorków czy hummus. Idealny na śniadania i kolacje dla całej rodziny! Miłego dnia!

Panie Marcinie, nie posiada Pan żadnej wiedzy odnośnie warunków zatrudnienia w naszej firmie, więc prosimy nie wypowiadać się za nas ;) Jeżeli ktoś jest zainteresowany współpracą z nami, zapraszam do kontaktu bezpośredniego w celu umówienia się na rozmowę na której przedstawimy szczegółowo warunki zatrudnienia :)

Justyna

Witam. Córka kupiła chleb i Pani ekspedientka wsadziłam go do worka i zamknęła klipsem. A po opuszczeniu sklepu chleb wypadł jej w błoto. Poszlam do piekarni i kupiłam następny chleb, ale jednak oczekuje jakiejś rekompensaty. Chodzi o Piekarnia "Natura", 61-332 Poznań

@Justyna

Dzień dobry. Dorga Pani Justyno, ubolewamy nad zaistniałą sytuacją, ale nie mamy wpływu nad przebiegiem transportu zakupionego u nas pieczywa już poza obrębem sklepu :( Niestety nie jest to nasza wina i nie może Pani oczekiwac od nas rekompensaty. Jeżeli sytuacja wydarzyłaby sie w sklepie i byłaby ewidentnie naszą winą, bez najmniejszego wahania wymienilibysmy Pani córce chleb na nowy. W takim przypadu, nie możemy ustosunkować sie do Pani prośby :(

Czy Natura Piekarnia Zbigniew Piskorski organizuje staże dla studentów?

Oczywiście, prosimy o kontakt mailowy :) k.calka@piekarnia-natura.pl

anna

Tłusty czwartek, a pączki masakra! W W TRAKCIE JEDZENIA ZROBIŁ SIĘ PLACEK!? CO TO BYŁO? KUPUJĘ U WAS CHLEB NATURA. OBAWIAM SIĘ ,ŻE MOŻE BYĆ TAKIEJ SAMEJ JAKOŚCI.

@anna

Droga Pani Aniu, w tłusty czwartek dostarczaliśmy do naszych sklepów kilkukrotnie świeżutkie pączki, czasami jesczcze nawet ciepłe :) dlatego też przypuszczam, że mogła zakupić Pani takiego właśnie pączka, który był na tyle miękki, że podczas jedzenia mógł zrobić się z niego, jak to Pani napisała "placek". Codziennie dokładamy wszelkich starań, by dostarczać dla Państwa produkty najwyższej jakości, codziennie świeże, czasami także ciepłe :) po to, by przyjemność z ich jedzenia trawała jak najdłużej. Jeżeli oczywiście ma Pani jakieś uwagi bądź sugestie, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem, wszystkie informacje od naszych klientów pomagają nam w osiąganięciu oczekiwanego przez Państwa efektu końcowego :) Serdecznie Pozdrawiamy

Wojtek

Byłem długoletnim klientem i nie rozumiem dlaczego bardzo dobre wypieki (Słowian ,Wiejski i inne) zmienia się na produkt masowy. Szkoda że tradycja przechodzi do lamusa. Dlaczego wszystko trzeba (usunięte przez administratora) ?

@Wojtek

Uważasz, że produkty te zmieniły swoją jakość? Ciekawi mnie, czy próbowałeś swoje sugestie kierować bezpośrednio do piekarni Natura. Być może zmienił się skład poprzednich wypieków i smakują one aktualnie trochę inaczej.

@Wojtek

Panie Wojtku. Bardzo nam przykro, że odniósł Pan takie wrażenie. Każego dnia staramy się ulepszać nasze produkty i nie w głowach nam zmieniać się na "produkcję masową" Chleby o których Pan pisze, wytwarzane są od początku do końca ręcznie, dlatego też bardzo zależy nam na wyrażaniu opini przez klientów, tak aby przy ściśle określonej recepturze, żaden inny czynnik ludzki nie miał możłiwości się wkraść. Jeżeli zauważy Pan jakieś zmiany w naszym pieczywie, bardzo prosimy o pozostawienie swojej opini w piekarni, a my postaramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów. :)

Pracowałam w tej firmie przez pół roku i nie mogę narzekać! Pensja adekwatna do wykonywanej pracy. Jasne warunki i zadania do wykonania podczas zmiany. Wiem, że szukają osób na stałe, ale też studentów - możliwość dopasowania grafiku :) Jeśli ktoś szuka pracy i chce pracować - polecam ;)

@Marta

Dziękujemy za rzetelną opinię :) jeżeli zechce Pani do nas wrócić, serdecznie zapraszamy :)

Katrin

Niestety wszystkie opinie negatywne to prawda. Nic się nie zmienilo i nic się nigdy tutaj nie zmieni. Szef pschopata, krzyczy, wyzywa bez powodu a nawet jakby był jakiś powód to pracodawca nie ma prawa tak odzywać się do pracowników. Słów dzień dobry czy do widzenia nigdy nie słyszałam. A do tego wszystkiego jego brat Ł. Narkoman i nieogar jakich mało. Jak widzę go na sklepie to śmiać mi się chce. Fachowiec od napraw. Śmiech.

Wiadomo jak aktualna sytuacja w Pierkarni Natura? Może ktoś z osób tam zatrudnionych podzieli się swoją wiedzą?

zainteresowany

prowadzą aktualnie jakieś rekrutacje?

Zebra
@zainteresowany

Cały czas potrzebują :)

Jasiek

Taką dobrą pracę macie i dlatego od dość dawna nikt nie zagląda na forum?

Natalia

Przypominam, że w bieżącym wątku dyskutujemy na temat Piekarni Natura. Bardzo proszę byście wypowiadali się wyłącznie na tematy związane z zatrudnieniem i pracą w firmie. Wzajemne uszczypliwości nie są w stanie nikomu pomoc. Zapoznajcie się ponownie z regulaminem forum GoWork.pl: https://www.gowork.pl/regulamin

Dzida

Uwaga UWAGA UWAGA !!!!!!# Na ogrodach w piekarni cukierni u Piskorskich tak czystoscia swieci ze az szczury sie zalegly. Tego Sanepid Nie Widzi !!!!!! ??????powodzenia w robieniu zakupow w tej cukierni!!!!!

Pracownik miesiaca
@Dzida

To nie pierwszt raz. Niech(usunięte przez administratora) podziala on przegania najlepiej.

Bulwa
@Dzida

Pan p i pani a ogrody nadaj się do pchania karuzeli po sezonie

Bulwa
@Bulwa

Ktoś kto zajmuje się sklepem na ogrodach zupełnie pojęcia nie ma o prowadzeniu sklepu myśle ze zbiór ogórków lub pieczarek todobre zajęcie dla tej osoby lub czesanie kejtrow

Ogor
@Bulwa

Oj co racja to racja Ale sasiedzi obok lubia to bardziej Stare kanapki, warzywa zgniłe ,obiady nie doprawione , wedliny myte

beta

Witam Jestem u Państwa długo letnią klientką ale od ponad roku jak zmieniliście cała załogę tego sklepu na ul. Waryńskiego-Ogrody sklep upadł na psy! Wtedy była bardzo miła obsługa wszystko co bym chciała to dostałam Panie ktore tam pracowały były zawsze usmiechniete  miłe i pomocne zawsze umiały doradzić . Teraz tego już niestety nie ma Dam przykład ostatnio chcialam cos kupic wiecej ze słodyczy oczywiscie lodówka była pusta po jednym ciasteczku a to była godzina 10 rano! Tam gdzie kiedys dziewczyny miały drozdzówki były puste blachy z okruchami czy to jest estetycznie///???bo moim zdaniem nie .Obsługa bardzo nie miła pytajac o chleby odburkła cos pod nosem .Kiedyś piec do wypieków był czynny od 5do17 a teraz o godzinie 10 jest wyłaczony . Bułek takich jak kiedys kupowałam oczywiscie nie ma Pytając Pana który tam obsługuje który chleb jest na zakwasie naturalnym nic nie odpowiedział a kolezanka która była z nim odpowiedziała że wszystkie chleby są , trochę to mnie zmyliło bo wszystkie chyba nie sa . Ogólnie dziwie sie że sanepid jeszcze tego sklepu nie zamknął wciąż jest zmiana personelu brud , i nieład . Niewiem czy tym sklepem ktos się interesuje .trochę chyba trzeba wstrząsnąć personel i te panie kordynatorki , bo nic nie robią a pieniądze biorą Od Pań ktore tam kiedys pracowały dowiedziałam się że szef jest bardzo wymagający i surowy ale tego nie widział.Szkoda bo bardzo dużo towaru u was kupowałam a teraz sklep powinien być do zamkniety

Byla
@beta

A czego wymaga ? Podporzadkowania i braku zdania. Przeciez on pracownikow traktuje jak sz...ty, Pani W. mowi o kulturze a sama kpi sobie z pracownikow. Premie dzielone sa bez zasad nie mowiac juz o tym, ze nie uczciwie bez ZUsu i podatkow. Moze Pani W. zbiera kase ...na dlugi

Blabla
@beta

Są, wszystkie oprócz kawiorka :)

Dzida2

Panie Zbyszku pomocy szczury Nas zjadaja!

Dzida2
@Dzida2

Panie Zbyszku co z Pana pomoca

Zbyszek
@Dzida2

Padłem jak to czytam

@Byla

A Pani to rozumiem z doświadczenia wie? Premie są opisane w regulaminie premiowania i każda z nas wie jakie stawki może dostaw, tylko trzeba pracować a nie się op..... Było u nas kilka taki Panien - dwie lewe rece - a reszta dziewczyn cierpi

Dy.
@Byla

Dyja przestan !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Natura Piekarnia Prosta Sp. A. - Kobylnica

• Jak się pracuje w Natura Piekarnia Prosta Sp. A.?

Zobacz opinie na temat firmy Natura Piekarnia Prosta Sp. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Natura Piekarnia Prosta Sp. A.?

Natura Piekarnia Prosta Sp. A.
2.6/5 Na podstawie 18 ocen.

Natura Piekarnia Prosta Sp. A.