Opinie o Natura Piekarnia Prosta Sp. A. w Kobylnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Natura Piekarnia Prosta Sp. A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Natura Piekarnia Prosta Sp. A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Natura Piekarnia Prosta Sp. A. w Kobylnica

Gaba

A mnie interesuje praca jako sprzedawca, na pewno mieli ogłoszenie kiedyś, bo ktoś mi mówił. tylko w końcu dają umowę o pracę czy umowę zlecenie, bo były podane obie? Ktoś wie, jak to działa?

Mirenda

Kierowniczki patrzą tylko na swoje dobro tyle ci powiem ważne żeby im pensji nie obcięli jada po tobie ike wejdzie a jak zaczniesz mieć swoje zdanie to już masz przechlapane niektóre są takimi gwiazdami ze ty robisz za nią wszystko bo przecież to kierownik nie kasz prawa dyskutowania

Macie info, jak wygląda sprawa z tym, aby mieć aktualną książeczkę sanitarno-epidemiologiczną lub gotowość do jej wyrobienia. Chodzi o pracę kierowcy. Ja nie mam tego dokumentu, ale jestem gotowa wyrobić, czy to wyrobienie opłaca pracownik, czy pracodawca? I ile czasu ma taki nowy pracownik na wyrobienie tego?

Gaba

Morenda
@Gaba

Zastanów się za nim tam pójdziesz pierwszy miesiąc umowa zlecenie poten normalna pracy ogólnie nie mozna polecić pracodawca fatalny jego menadżerki i inne Panie nie da Sie opisać słowami

Inez
@Morenda

Ale to pracownicy są źle traktowani? Z zarobkami coś nie tak? O co chodzi? Bo nie rozumiem, dlaczego nie polecasz pracy w tym miejscu. :( Jeśli chodzi o tę uop, którą się dostaje po zleceniówce, to na jaki okres czasu się otrzymuje?

Ale z jakiego powodu, oskarżyli Cię o coś? Chciałbym wiedzieć, na czym dokładnie polega sytuacja. Rozumiesz, praca tu naprawdę nie leży na ulicy. A na co kierowniczki patrzą, jakie mają wymogi? Będę wdzięczny za konkrety.

Mirenda Nowy wpis

Pppp Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie masakra pracownik jest tam nikim (usunięte przez administratora)pensje w miarę ale szacunek do pracownika zerowy jak ktoś chce niech idzie próbuje a potem podzieli sie opinia w serwisie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Natura Piekarnia Zbigniew Piskorski?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Natura Piekarnia Zbigniew Piskorski.
Alicja

NIE POLECEM!!! Zamówiłam tort na roczek syna tydzień z wyprzedzeniem firma zrobiłam błąd w Imieniu !!! I co słyszę co ona ma zrobić ? Może pani zrezygnować w Torta !! Dzień przed roczkiem ! Imię było jak (usunięte przez administratora) napisane na kartce ale słyszę że mój syn ma trudne imię BRAK SŁÓW!!!

Sporo ofert jest teraz dostępnych, bo i dla piekarza i dla pracownika produkcji lodów rzemieślniczych dla kierowcy i dla pracownika produkcyjnego - pomoc piekarza. Na to właśnie chciałbym aplikować. Chcą aktualną książeczkę lub żeby ją sobie wyrobić i piszą o systemie zmianowym oraz pracy w weekendy. A kto pomoże i przetłumaczy, z jakim wyprzedzeniem ustala się grafik i na ile uwzględnia się potrzeby pracowników? O pieniądzach też fajnie byłoby napisać, nie obrażę się

Dona

Polecam piekarnie natura tunel PKP, smacznie i miła obsługa.

@Dona

Często tam bywasz? Bo jeśli tak, to może wiesz, czy nie potrzebują kogoś zatrudnić? Do sprzedaży lub przy pieczeniu, to obojętne.

Alexa

Polecam gorąco tą piekarnię. Na prawdę smaczne pieczywo. Ostatnio uciekł mi pociąg i weszłam po coś na drogę . Jako, że jestem dość wybredna co do jakości pieczywa I ciastek to z całego serca polecam ta piekarnie. Wszystko mega smaczne. I bardzo miła obsługa. Na pewno jeszcze przy okazji bede do was zaglądać. To jest Natura w Tunelu PKP

Rafał

Świetna piekarnia na Dworcu PKP Poznań tam w Tunelu , idąc na pociąg można zjeść coś świeżego i ciepłego A rogale Marciñskie są obłędne polecam

Janusz

Witam serdecznie jestem nowym klientem Piekarni Natura Tunel na Dworcu PKP Poznań Panie zawsze uśmiechnięte,zawsze na coś nowego mnie skuszą,bułeczki zawsze cieplutkie nie można się im oprzeć,widzimy się jutro pozdrawiam cała ekipę w tunelu PKP.Janusz

Jolanta

Widzę, że dość negatywnie wypowiadaliście się na temat atmosfery w pracy. Coś się poprawiło? Widzę, że kiedyś wpisy też były podzielone stąd moje pytanie. Jednak niektóre wzmianki są dość niepokojące, a jednak dobra atmosfera to główny czynnik satysfakcji z pracy.

Reni

Nie polecam pracy na sklepach Avenida i PKP wredne małpy tam pracują. To jest jak (usunięte przez administratora) dwa gangi, które ze sobą walczą, ale jak przyjdzie ktoś nowy to że sobą współpracują i zrobią wszystko żeby go wyeliminować. Bardzo miła praca na Ogrodach pozdrawiam Natalię. ????

PKP TUNEL
@Reni

Nie zgadzam się z tą opinią , proszę nie dokonywać zemsty na nas za to , że Pani nie dopasowała się do systemu pracy i do wysokiego tępa pracy jaki jest na sklepie PKP i AVENIDA. Dziękujemy i pozdrawiamy !

@PKP TUNEL

A co konkretnie oznacza całe to wysokie tępo, że ta Pani nie dała rady się dopasować? Faktycznie warunki są tak trudne?

@PKP TUNEL

Nie prowokuj!!!, żebym napisała tutaj jakie są warunki pracy i standardy sanitarne na Twoim sklepie, nie mówiąc o zastraszaniu pracownic i opowiadaniu na głos, że Ktoś z byłych pracowników miał żółte papiery bo miał depresję. Żenada.

@Reni

Sądząc po Pani stylu wypowiedzi i agresji można zrozumieć dlaczego tam Pani nie chcieli … Kupuje tam codziennie i nie mam żadnych zastrzeżeń pieczywo dobre , obsługa również. Polecam bardzo.

@Klient

Tak, napewno to jest wypowiedź klienta klient o godz. 23 tylko czeka żeby napisać pozytywną opinie o piekarni ha, ha, ha. Ja też mogę napisać że jestem klientem. Cieszę się że tak się stało że już tam nie pracuję bo mam teraz super pracę w której mnie szanują. Pozdrawiam.

@Reni

Wspomniałaś o braku pomocy ze strony pracujących tam ekspedientek i braku koleżeńskiej atmosfery. Nie wyobrażam sobie na dłuższą metę pracy w takich warunkach. Myślisz, że każdą nową osobę na tych sklepach może czekać coś podobnego? Żona się rozgląda za pracą, ale nie wiem, czy Avenida i PKP to dobry adres. Dostałaś nawet odpowiedź, że nie dostosowałaś się do panującego tam systemu pracy i wysokiego tępa. Szkoda, że pisząca to pracownica nie napisała więcej o tym systemie pracy i wysokim tępie. O co jej z tym chodziło, co za tempo i organizacja pracy jest tam?

@Marek

Witam. Tępa to jest kierowniczka tego sklepu Rzeczywiście tempo pracy jest duże ze względu na lokalizację wiadomo, że każdy śpieszy się na dworcu ale myślę, że świetnie sobie radziłam biorąc pod uwagę, że uczysz się sama bo szkolenia nie ma. Na początku myślałam,że atmosfera jest super ale to tylko pozory w rzeczywistości kierowniczka i niektóre dziewczyny z Avenidy knują intrygi i zajmują się pisaniem sms-ów i przekazywaniem plotek. Jest to żenujące bo po osobie na kierowniczym stanowisku oczekuję się kultury i taktu. Nie mogę ujawniać więcej szczegółów a pozatym zamknęłam ten epizod w moim zyciu. Pozdrawiam.

Aga

Sama prawda

@Reni

Przepraszam , ale jak można o kims napisać ze jest tepy widac na jakim poziomie jest Pani kultura osobista ….

Reni

Jak chcecie pisać ze mną nauczcie się najpierw języka polskiego

Elżbieta

Natura Zielone Wzgórza ceny poszły do góry a jakość pieczywa od jakiegoś dobrego roku jest tragiczna!!! Fajne dziewczyny zwalniają a taką żmiję zostawili jaką jest nijaka K. P

Klient

Jestem klientem mieszkam na przeciwko sklepu natura Zielone Wzgórza jest tam dramat od czasu kiedy zwolnili pracownicę (blondynkę) bułki, bagietki, paluchy-spalone ,krzywe, powyginane... Jakość bardzo spadła. Jeszcze ta nie miła dziewczyna K. która często spotyka się z panami na tyłach sklepu!!!!

Czy firma Natura Piekarnia Zbigniew Piskorski w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Felicja

Jakie szkolenia? Stajesz za lada i pracujesz nie ma żadnego szkolenia szybki kurs przetrwania albo się nadajesz albo nie każdy coś Ci pokaże i tyle albo załapiesz albo dowidzenia

@Felicja

Nie ma nawet jakiegoś zapoznania się z asortymentem i kasą fiskalną?

@Renata

Jak się sama zapoznasz i zapytasz , na kasie wspolpracownice pokażą ci co gdzie i pierwszego dnia stoisz na kasie, jak Ci brakuje w kasie płacisz. To samo z krojeniem chleba krajalnica uczysz się w trakcie obsługi, wypiekanie po kilku dniach, też bez żadnego szkolenia

@Felicja

Jezu to takie żenujące musi być. Tzn., chodzi mi o osoby, którym właśnie coś nie wychodzi, przecież klient to może mieć niezły ubaw patrząc na to. Te kasy fiskalne to jeszcze ten stary typ czy coś nowszego mają?

@Renata

Witam. Kasy są dotykowe, w sprzęt ta firma inwestuje nowoczesne maszyny do produkcji itd. Jeśli chodzi o pracę na sklepie to wszystko zależy gdzie się pracuje zależy od ludzi z którymi pracujesz a klienci są zazwyczaj wyrozumiali jak słyszą że się uczysz. ????pozdrawiam.

Niko

W sklepie w tunelu PKP pani sprzedawczyni w krótkich jasnych włosach obgaduje głośno przy klientach inne pracownice. Bardzo to nie kulturalne a byłem świadkiem tego już nie pierwszy raz.

Klient

Obsługa w piekarni nie dość że nie miłą. To o 8 rano nie mogłem kupić dziecku bułki do szkoły i chleba bo ekspedientka nie miała jak wydać. Jestem stałym klientem i non stop jest ten sam problem.

@Klient

To klient powinien być uszykowany z odliczoną kwotą a nie kasjer. Kasjer to nie bank ;)

czy szukają Państwo ludzi do pracy do Kobylnicy?

Anonin2

Tak poszukują ludzi

józefina

Kupiłam wspaniałe rogale marcińskie. polecam

@józefina

Dziękujemy i polecamy sie na przyszłość :)

OK
@józefina

Zgadzam się!

ŚW.MARCIN

Posiada pan certyfikat jakości i jak to się ma do dzisiejszych rogali .Czyli rogale jak za komunę z GS dramat .

Zostaw merytoryczną opinię o Natura Piekarnia Prosta Sp. A. - Kobylnica

• Jak się pracuje w Natura Piekarnia Prosta Sp. A.?

Zobacz opinie na temat firmy Natura Piekarnia Prosta Sp. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Natura Piekarnia Prosta Sp. A.?

Natura Piekarnia Prosta Sp. A.
2.6/5 Na podstawie 18 ocen.

Natura Piekarnia Prosta Sp. A.