Opinie o On-Zin Aldona Zitzman w Piotrkowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie On-Zin Aldona Zitzman. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w On-Zin Aldona Zitzman na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o On-Zin Aldona Zitzman w Piotrkowice

nick1234

Nie wszystkie dziewczyny z tamtąd są takie jak myślisz . Są ważniejsze cele niż przelecieć jakiegoś tam opszymurka z on zin. U nas na szatni nic się nie dzieje a na męskiej nie bywam . Widziałam nie jedno w tej firmie ale nie moja sprawa każdy ma swoje na głowie . Ja przychodzę do pracy robię swoje i wychodzę . A jeśli twierdzisz że tylko przebrać w laskach i jest twoja to widocznie tak robisz .

Zyga48

Akurat jestem facetem nie żona ani dziewczyna i widzę jakie są łaski w on zin tylko przebierać i jest twoja

Zorro 89

Tylko i nas w on zin jak juz tez zauważyłeś one nie mają zahamowań.. Czy żonaty czy nie na wydre do celu. Co się w szatni wyrabia nie wspomnę. Zresztą sam wiesz nick

nick1234

Zgadzam się z tym , że kobiety są jakie są , ale pamiętajcie jeżeli wasi mężowie moją w domu co jeść to nie będą podjadać w pracy. I nie mylcie zwykłej rozmowy z romansem . A po drugie nie oszukujmy się żadne z nich modele , co jeden to gorszy ... druga sprawa przestańcie wypisywać jakieś żale bo robicie z siebie zazdrosne dewoty a nikogo nie obchodzi to że twój mąż może się pościć na boku . Są ważniejsze sprawy w tej firmie do obgadania ... Cebula do d*py i wogole ...

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie On-Zin Aldona Zitzman? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Zyga48

Na 100% zgadzam się z kom wyżej!!!!

Desu580

Szukasz żony przyjaciółki kochanki to tylko w on zin wybór i kategoria wiekowa do woli. To do roboty do on zin ludziska a wesoło wam będzie. Kobiety facetów mało ale też jest w czym przebrać. Szukasz kochanki to tylko w on zin

Zetka131

Zgadza się do tego jeszcze nie zakład tylko burdel!! Pilnuje swoich chłopców i mężów! Tam żadna nie odpuści!

Gerard

10 kierowników a nikt nie umie zarządzić robią co chcą z ludzmi same wynalazki skupują reklamacjami straszą jak cebula do dupy to na ludzi najlepiej zegnać dobże ż tam nie pracuje bo tam można się dorobić ale garba tylko współczuć tym co tam pracują biedni ludzie wszędzie pracować tylko nie w on zin

Neo

"Emerytka" to ze ludzie prosza sie o 2,20 zl swiadczy ze jest ch to jedyny dochod. Dlaczego jako emerytka pracujesz? Brakowalo ci kasy? Zanim kogos oczarnisz spójrz na siebie.

Zetka131

Jak ci się nie podoba to zmień prace.. Co myślałam że brygadzista będzie Cię po dupie głaskać!

Zetka131

Emerytka innym babci brygadzista się podoba.. A ty czego dasy na niego... Zaszedł ci za skórę.. Czy ignoruje.. Haha

emerytka

Tez bym miala z tego ubaw... Z "tych ich żalów " z tego ze biegna do biura bo im sie 2.20 do wyplaty nie zgadza... Albo brygadzista kaze na krotko obierac drugi dzien z rzedu...

Matrix

"Obserwator" na tym polega ten portal. Opini podlega pracodawca jak i kadra kierownicza. Nie ineresuja mnie wypowiedzi ludzi obrazajacych sie nawzajem albo podajacych nazwiska ludzi ktorzy w jakis sposób zasluzyly sobie na przywileje szefostwa a sa za to szykowani. Kazdy wie jakie sa fakty ale dopóki pracuje boi sie o swoja prace. Wszyscy maja prawo do wyrazenia swojej opini na temat tego zakladu. Oczywiscie w granicach rozsadku. Sadze ze moja wypowiedz byla prawdziwa i wyrazala to co zaobserwowalem i sluszalem w "biurze" .

obserwator

Juz nie macie co robic i za kierownika sie bierzecie?? Do kierownika oczywiscie glownego kazdy szanujacy sie pracownik ma powazanie i bedzie mial... Facet na poziomie. Ludzie jak macie za duzo czasu to zajmijcie sie czyms pozytecznym, bo ci co komentuja Go work on-zin to czysta patologia kochajaca sensacje wyssane z palca... Kiedys byla taka gazeta skandale... Dowidzenia.

Matrix

Nie no litości. Ludzie jest takie powiedzenie: Kto z kim przystaje takim sie staje. TEN "kierownik" zrobil sie jak Ci ludzie. Kiedys czuło sie respekt , poważanie ale te czasy minęły. Ludzie sie żalą w biurze a oni mają z tego ubaw.

ktoś

Witam wszystkich powiem ze ludzie sami robią tam taki bałagan.Pracowałem w firmie długo i nie narzekam praca nie taka zła ,wypłaty na czas to chcial pracować to zarobił a kto chodzi do pracy by pierdołami się zajmować to zarobił tylko na bilety.Wielki suczynek dla kierownika p.Patryka za wysłuchiwanie tych pierdoł od ludzi co latają do biura kierownika i bzdury opowiadają.wiem ze niektórzy wspominają dawnych pracowników nawet kierownictwo

Zetka131

Cicha przestań pierdolic bzdury! Bo gobi ma rację! Jesteście żonate macie dzieci nie wszystkie a to na co pozwalacie facetom to aż żal! A wielce ciekawe się gobi! Szanujcie się to nikt nie będzie pisał takich rzeczy. Są romanse i tyle.

Zetka131

Zgadzam się z Gabi 22 w 100% do tego co pisze..!! To wszystko prawda! Jestem z tobą!

Tomi21

Żal mi prostych Pan...

gobi22

Żenada .moja pisownia dostosowana jest do waszego poziomu... Poczytaj instrukcje obsługi szczotki do WC.. Bo kibel obrany.. Odbieraj cebulę.... Pani magister.

Zostaw merytoryczną opinię o On-Zin Aldona Zitzman - Piotrkowice

• Jak się pracuje w On-Zin Aldona Zitzman?

Zobacz opinie na temat firmy On-Zin Aldona Zitzman tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w On-Zin Aldona Zitzman?

On-Zin Aldona Zitzman
2.4/5 Na podstawie 19 ocen.
  • 10
    88-100 Piotrkowice