Opinie o Wędzarnia Dubielak Sp. z o.o. w Gostynin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wędzarnia Dubielak Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wędzarnia Dubielak Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wędzarnia Dubielak Sp. z o.o. w Gostynin

Klijent

O proszę i wy kierownicy rejonów zeszliście do ,,piwnic społecznościowych,, , tworzycie portal ludzi z ograniczoną logiką i brakiem szacunku do siebie -jak przykro ,a co no to pracownicy -cyrk .

Pracownicy

Oj prawda zawsze boli, nadal twierdzę że Szef powinien się przyjżeć pracy kierowników rejonów. Osoby na takich stanowiskach powinli reprezentować poziom kultury zawodowej i wiedzy, a jest dramat w waszym zachowaniu. Dajcie przykład w zachowaniu to zapanuje spokój na rejonie.

ZADOWOLONA

MOŻE FAKTYCZNIE ZNAJDŹ SOBIE NOWĄ PRACĘ I ODEJDŹ. TYLKO POTRAFISZ KRYTYKOWAĆ INNYCH LUDZI A MOŻE NAJPIERW OCEŃ SWOJĄ OSOBĘ I SWOJE ZAANGAŻOWANIE W TO CO ROBISZ W TEJ FIRMIE . (CZY NIC NIE MASZ SOBIE DO ZARZUCENIA???) JAK BYŚ BYŁA TAKA DOBRA W PRACY JAK W OCENIANIU INNYCH TO MOŻE DZIŚ NIE BYŁA BYŚ SPRZEDAWCĄ TYLKO DYREKTOREM . POZDRAWIAM

praconik

Jak możesz oceniać człowieka po kilku dniach pracy. Odróżnić szynkę od łopatki można się szybko nauczyć , szacunku do ludzi nie. Skoro jesteś takim dobrym handlowcem i potrafisz tak szybko wyciągać wnioski na temat ludzi, to może powinnaś startować na regionalnego. Miałaś szansę, etat był wolny i mogłaś nami pokierować. Jak nie uda się temu nowemu, czekamy na Ciebie.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dubimex Ii Sklep K-2 Urszula Dubielak? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
pracownik 2

Po pierwsze Pani M. skoro od 6 miesięcy nie ma na regionie to po co przyjeżdża na sklepy i się rządzi . Po drugie sklepy nie zostały pod nadzorem upasionych regionalnych innych regionów , tylko pod nadzorem odpowiedzialnej za handel osoby bliskiego otoczenia Pani M. Po trzecie skoro region tak rewelacyjnie hula to po co poprawiać sytuację na regionie. Po czwarte my też mamy nadzieję że ta osoba nie wróci i sobie da spokój, a zapanuje długo oczekiwany spokój na regionie.

Portal wariatów , ludzi zdegradowanych przez życie .Pani M. niema już w firmie 6 miesięcy ,a nadal jest zaczepiana przez niezrównoważonych . Sklepy zostawione na pastwę kierowników innych rejonów , ludzi ,,upasionych,, przez P. Dubielaków ,ludzi bez jakich kolwiek celów zawodowych ku poprawie sytuacji rejonu. Mam nadzieje że kobieta da sobie spokój z tą firmą ,bo niema do czego wracać .

Obiektywna

Kaszana inteligętną osobą to ty nie jesteś . Dubimex to szczęścia do pracowników nie ma .

Uprzejma

Kaszanka uważaj co życzysz bo zło się ku tobie odwraca , nie rychliwie ale sprawiedliwe . Dobry kierownik to zawsze zły kierownik . P. S . P. Marlena się dobrze ma , a jeśli o ciebie chodzi to chyba nie zadobrze się czujesz ,czyżby zło się odwraca ku Tobie. Głupota nie popłaca. Pozdrawiam

Kaszanka

Coz nie ma ludzi nie omylnych prawda p.Marleno i jak pani teraz wyglada????skonczylo sie prawda ?!wtajemniczeni wiedza o czym mowa.Zycze samych niepowodzen p.Marleno

Pabianice

Jeśli p. M tak żle zarządzała rejonem to skąd ci sympatyczni pracownicy - !,była,, chyba sie troszkę zagubiłaś w osądzie . Pozdrawiam.

Niestety z żalem stwierdzam ,ze to była jedyna osoba jak do tej pory na łódzkim rejonie która podołała zadaniu -jestem nadal pracownikiem i to nie tylko za panowania p. M , to czego się obawiałam po jej odejściu bardzo szybko nastąpiło ,a co to szefostwo mam nadzieje ze zauważa . Pozdrawiam byłych pracowników ,ale tylko tych których nam brak.

Byla

Jestem byla pracownica w/w firmy i uwazam ,ze firma jest ok kazdy pracodawca ma swoje wymogi i stawia nam poprzeczke ccoraz wyzej .Asortyment firmy ciekawy smaczne wyroby .Personel zroznicowany aczkolwiek sympatyczny .Jezeli chodzi o kierowniczki regionalne mowa o p.M to jest jedna wielka pomylka.Kobieto idz na te swoje studia ukoncz upragniony kierunek i moze wtedy poznasz sie na ludziach.

teresa

nie zawracaj sobie głowy

Nadal pracownik

Mam nadzieje ze dobrzy psychiatrzy kiedyś się tobą zajmą ,,kiedyś pracowniku,, należy ci sie ,jeśli nadal cierpisz ,choroba sie rozwija ,reaguj bo sie zaczynam martwić, służę pomocną dłonią.

pabianice

Co wy Kobiety wogóle wypisujecie osoby które odeszły z firmy napewno nie pisza nic tylko sa to osoby które pracuja nadal j brak im zajecia,tak wam wszystkim dobrze a w pracy tylko temat co robi ta czy tamta,a ta to to tamto i tak bardzo nadajecie sie do pracy na plotach.

pabianice

Zastanawiam sie nad jednym czy szefostwo wie że w mc lutym zostało przesłanych na firme tyle wypowiedzen o prace przez pracownikow i to dobrych pracownikow bo dla mnie nie jest normalne i cos sie dzieje ze asz tyle osob ciekawe jak sie tłumaczy r egionalna

Od kiedy to się zaczyna z regionalnym , moje drogie pomyliłyście funkcję . Niestety jak się komuś to nie podoba to szaleje , jak trzeba coś zrobić to koniec świata , każdy ma tutaj swoje obowiązki i niech je sumiennie wypełnia , a niestety niektóre koleżanki się szybko męczą i wtedy regionalna jest be . Jesteście śmieszne . Praca ok.

łęczyca

ja tam pracuje od 5 lat i nie narzekam

Kinga

Drogie panie mam zamiar złożyć cv do tej firmy jak możecie to napiszcie jak się pracuje w tej firmie czy warto tu pracować czy lepiej nie zawracać głowy sobie proszę o pomoc i doradzanie

niepaląca

Przepraszam drogi przedmówco pracowniku ale nie mierz wszystkich swoja miarka.Jestem niepaląca a i na śniadania nie zawsze mam mozliwosc wyjsc w pracy.A i jeszcze jedno popraw błąd w słowie. POZDRAWIAM

Zostaw merytoryczną opinię o Wędzarnia Dubielak Sp. z o.o. - Gostynin

• Jak się pracuje w Wędzarnia Dubielak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wędzarnia Dubielak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wędzarnia Dubielak Sp. z o.o.?

Wędzarnia Dubielak Sp. z o.o.