Opinie o Wędzarnia Dubielak Sp. z o.o. w Gostynin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wędzarnia Dubielak Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wędzarnia Dubielak Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wędzarnia Dubielak Sp. z o.o. w Gostynin

Słownictwo na poziomie Panie ,,nic dodać nic ująć ,, co tu by zrobić by się nie narobić niestety

Beti

Pracuję w jednym ze sklepów w Łodzi .Atmosfera straszna,kierowniczka regionalna wprowadza zament zamiast wspierać i pomagać ,nie możemy liczyć na Jej pomoc a szkoda bo personel ciągle się zmienia i przez to pracuje się średnio a

aldona

Kierowniczka poniża pracownika nawet przy klientach ,nie pozwala nawet napić się wody ,wyjść do toalety,używa słownictwa którego nie powinno się słyszeć z ust przełożonej.bierze towar mowiąc że jutro odda a nigdy nie oddaje.Zróbcie kontrole po zamknięciu kto co ma w torbie szczególnie w sobote.Pozdrawiam

jq

Jak się opisuje sklep jako w Płocku to świadczy o całym regionie,a tak nie jest. Także proponuje pisać konkretnie którego to dotyczy sklepu i nie krzywdzić reszty.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dubimex Ii Sklep K-2 Urszula Dubielak? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
najs

Bo tem co jest w gronie to się boi.

Dubimex pisze się przez x .Narzeka zawsze ten kto nie jest w naszym gronie.

jiku

I cały czas nikt nic nie robi z tymi pracownikami .Jedni się meczą a inni męczą.Czy naprawda sprawa musi się znależć gdzieś indziej żeby ktoś zareagował??olewka całkowita

kotka

Witam. Pracowalam w Dubimeksie W Lodzi Nie polecam. Kupa roboty za 1500zl. Wymogi maja jakby zlota szynka handlowali. Kierowniczka regionalna wydaje sprzeczne polecenia (w jednym tyg mowi za malo towaru jest.... tydzien po zatowarowaniu ze za duzy asortyment.... ) Na piekarni asortyment jest nudny. Jak dlugo mozna to samo kupowac. A maja pretensje ze obroty nie wzrastaja.

ona

Kierowniczka w jednym ze sklepów w Płocku również stosuje Mobing.Jest bardzo wulgarna i niesprawiedliwa w ocenianiu pracowników,przy tym często zdarzają sie poniżenia koleżanek z pracy w obecości klientów.Jest to ogromny problem,ktorym jak najszybciej powinno zając sie kierownictwo.

mada

Na placu wolności jest nie lepiej

aga

Zgadzam się na Budowlanych jest mobing kierowniczka gorsza niż (usunięte przez administratora) a ja myślałam że ta firma jest pożądna i nie dzieją się tam takie rzeczy ona nie nadaje sie do pracy z ludżmi a i ze zwierzętami też szkoda.

zosia

w sklepie przy ul budowlanych panuje mobing prowadzony przez kierowniczke tego sklepu na pracownicy ,jest menadzerka ktora moglaby to ukrucic ale nigdy nie ma czasu aby wysluchac pracownika atmosfera w sklepie jest nie przyjazna dla klienta moze ktos z kierownictwa zadba zeby pracownice tego sklepu szly do pracy radosne i mile dla klienta a nie jak za kare ze lzami w oczach,mysle ze kierowniczka tego sklepu poniesie konsekwenje za stosowany przez nia mobing.

ama

w każdym sklepie są panie które się na wzajem nie nawidzą jak się widza to są najlepszymi przyjaciółkami .Wredne ,nie nawidze tego sklepu i nie pisze tylko o jednym

Iwona

Nie moge sie zgodzi z niektorymi opiniami.Pracowalam na jednym ze sklepow i uwazam ,ze jest to sklep w ktorym chcialoby sie robic zakupy.Towar dowozony codziennie swiezutki.Pieczywo jakiego nie kupi sie w zadnym innym sklepie.Kierowniczka mimo wymagan okazala sie wyrozumiala mila osoba .Praca i zarobki ok.Polecam.Po urlopie macierzynskim WRACAM.

weronika

Pracowałam tam i w niektórych sklepach panuje rzeczywiście mobing , w Ozorkowie porażka sklep zaplecze klitka , kierowniczka niedouczona wulgarna okropna osoba personel cały ściągneła z Intermarche aby mieć swoją klike i nią rządzić ,gdyż opinie miała okropną z Intermarche wielki syf na zapleczu , nie polecam tego sklepu , co do mycia detergentami gablot z produktami to ma wiele do życzenia , Nie polecam !!!

MONIA

ZGADAZAM SIĘ Z TYM TAM NERWOWO NIE MOZNA WYTRZYMAĆ

rokita

Uwielbiam robić tam zakupy ale w niektórych sklepach sprzedawczynie są nabzdyczone i obrażone na cały świat.Mam swój wybrany i tam jest ok .

bea

Kierownictwo sklepów stosuja mobing.Ktoś powienien porozmawiać z pracownikami i tym sie zainteresowac dopóki nie jest za póżno.

Zostaw merytoryczną opinię o Wędzarnia Dubielak Sp. z o.o. - Gostynin

• Jak się pracuje w Wędzarnia Dubielak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wędzarnia Dubielak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wędzarnia Dubielak Sp. z o.o.?

Wędzarnia Dubielak Sp. z o.o.