Dubimex Ii Sklep K-2 Urszula Dubielak

Kutno

Opinie o Dubimex Ii Sklep K-2 Urszula Dubielak

aldona 2015-05-18 11:23
Kierowniczka poniża pracownika nawet przy klientach ,nie pozwala nawet napić się wody ,wyjść do toalety,używa słownictwa którego nie powinno się słyszeć z ust przełożonej.bierze towar mowiąc że jutro odda a nigdy nie oddaje.Zróbcie kontrole po zamknięciu kto co ma w torbie szczególnie w sobote.Pozdrawiam
Beti 2015-06-05 22:43
Pracuję w jednym ze sklepów w Łodzi .Atmosfera straszna,kierowniczka regionalna wprowadza zament zamiast wspierać i pomagać ,nie możemy liczyć na Jej pomoc a szkoda bo personel ciągle się zmienia i przez to pracuje się średnio a
Ja 2015-06-21 14:20
Słownictwo na poziomie Panie ,,nic dodać nic ująć ,, co tu by zrobić by się nie narobić niestety
Ja 2015-07-01 22:05
Pytanie tylko kto stracił prace z powodu przecen i afer pozdrawiam
krejzolka 2015-07-02 16:05
no coż, uderz w stół, a nożyce się odezwą...
rudagrazyna10@o2.pl 2015-07-09 20:02
asa w rękawie trzeba mieć pozdrawiam
ja 2015-09-02 00:28
Na szczęście firmowy samochód ma gps i można sprawdzić ,a jeśli chodzi o manka to na szczęście już ich niema Pozdrawiam
Niunia 2015-09-08 21:06
Też pracuję w tej firmie, jeszcze pracuję i też przestrzegam przed pracą tutaj. ale o tym jakie tutaj są warunki to chyba nie muszę pisać, bo świadczy o tym ilość ogłoszeń o przyjęciach, bezrobocie jest, a tutaj się ciągle ludzie zwalniają (usunięte przez administratora)bezrobocie panuje, a u nas nikt pracować nie chce. Pozdrawiam przyszłych, mam nadzieję niedoszłych pracowników.
Obiektywny 2015-09-16 16:50
Od zawsze jest tak, że głównie negatywne emocje wyzwalają chęć dzielenia się z nimi ze światem, dlatego trzeba zastanowić się dlaczego od krótkiego czasu zebrał się tutaj jednostronny tłok. Ciężko oceniać wszystkie sklepy, bo jest ich wiele, ale z tego co wiem większość z tych opinii to gruba przesada, a może grono ''pokrzywdzonych'' wspiera się nawzajem?
Bezstronna 2015-09-16 17:42
No właśnie,myślę,że te osoby ,które tak wypisują o tych rzekomych "Złodziejkach" same mają nieczyste sumienie,zostały zwolnione a teraz zwyczajnie się mszczą. Zastanówcie się nad swoim postępowaniem i przestańcie szargać dobre imię tych kobiet bo zwyczajnie sobie na to nie zasługują.Jeśli ktoś nie jest zadowolony z pracy w tej firmie to niech zwyczajnie odejdzie a nie wypisuje tu takie bzdury.
... 2015-09-16 20:56
A na jakim zebraniu ustalono negatywny PR? Mnie na tym zebraniu akurat nie było i czuje ze na tej stronie nie powinno być negatywnej dyskusji między byłymi i obecnymi pracownikami bo nie na tym to polega. Skoro jest tak źle, są odpowiednie instytucje a nie wylewanie żali w internecie.
ŁS1 2015-09-16 21:09
A może tak "miłe" Panie wypisujące głupoty za pracę by się wzięły, bo mniemam że jako takiej nie posiadają i z takim podejściem to raczej miejsca niezagrzeja nigdzie! Może w tej walce odwrócicie się za siebie i zobaczycie że poza wami jest cała rzesza ludzi którzy chcą pracować, wiecej: którzy lubią swoją pracę i naprawdę nie mają czasu i ochoty na takie bzdury i mało inteligentne wpisy.Poza tym pisać można dużo sztuką jest spojrzeć komuś w oczy zmierzyć się z problemem twarzą w twarz... Trochę empati drogie Panie. Pracuje od początku w tej firmie mam wspaniały zespół może kokosów tu niema ale nieoszukujmy się w innych firmach jest jeszcze gorzej, a kto pod kimś dołki kopie....Pozdrawiam
. 2015-09-16 21:27
Ja tez tego nie rozumiem bo znam osobiście dwie osoby które w tym miejscu pracują i nie narzekają, będąc uczciwe na warunki! Wiadomo ze w takim miejscu nie zarobi się stu tysięcy, jak to w handlu ale jest w porządku.
V 2015-09-17 21:41
Praca w firmie Braci (usunięte przez administratora) jest normalna praca . Atmosferę na sklepie tworzą pracownice. (usunięte przez administratora) Wiadomo są chwile kiedy dostajemy nowe rozporządzenia niekiedy sprzeczne z poprzednimi ale tak na spokojnie wszystko ma jakiś sens i idzie z góry . Pani kierownik jest normalna osoba która również wykonuje tylko swoja prace. Wydaje mi się że bardzo dobrze mieć kobietę szefa bo zrozumie że każda ma gorszy dzień czy po prostu okres. Można nie szanować swojego przełożonego ale zarazem przestajemy szanować prace a czy człowiek który nie szanuje swojej pracy i innych ludzi może stanąć przed lustrem i spojrzeć sobie w twarz . Kończąc moja wypowiedz ja prace w sklepach firmowych braci (usunięte przez administratora) oceniam dobrze . Przyjemniej pracy życzę :)
Myszka;-) 2015-09-17 22:33
Brawo ;-) popieram w 100 % wypowiedz P.V
Troszkę się nie zmieściło 2015-09-20 15:20
Szefowe nie są głupie, doskonale wiedzą, co reszta szepcze za ich plecami i trudno mieć pretensje, że takie obmawiania nie spływają po nich jak po kaczce. Kobieta woli uprzedzić podobne ataki i pierwsza staje się zimna w obejściu. Ze szkodą dla wszystkich.
Kobieta może być fatalną przełożoną, ale może też być liderem, za którym pójdziemy w ogień. To nie płeć o tym decyduje, a osobiste kwalifikacje, charakter, nastawienie do obowiązków. Może więc warto spojrzeć na swoją szefową nieco cieplejszym okiem i nie skreślać jej na starcie tylko dla zasady?
Mala 2015-09-22 06:34
Forum psychologiczne nam sie utworzylo...
rudzielec 2015-09-22 09:57
no forum super po zebraniu
Eo 2015-09-22 18:33
Wreszcie coś mądrego.
jerome 2015-09-24 15:46
A jak dbam o swą pracę! Ba, niektóre prace, które leżą u mnie, są w moim posiadaniu od wielu, wielu lat, i nie znajdziesz na nich nawet śladu palca. Jestem niezmiernie dumny ze swej pracy. Co jakiś czas wyjmuję wszystko z szafy i otrzepuję z kurzu. Nikt lepiej niż ja nie konserwuje swej pracy.
einstein 2015-09-24 16:01
Jest dla mnie zaiste zagadka, dlaczego ludzie traktują swą pracę tak piekielnie poważnie. Dla kogo? Dla siebie? Przecież wkrótce nas tu nie będzie. Dla rodziny? Dla potomności? Nie. Zatem zagadka pozostaje zagadką.
Marcin 2015-10-14 17:30
Dlaczego na Chopina jest tak mało zamawianego towaru(pieczywo ciasta)w sklepie na placu wolności a warszawskiej jest wszystko czas wymienić
Załogę kierowniczą WŁOCŁAWEK
Pracownik 2015-10-26 18:45
Tak 30 minut na dziędobry kawa papieros i na koniec papieros papieros papieros to daje 20 godzin miesięcznie.
niepaląca 2015-10-28 11:00
Przepraszam drogi przedmówco pracowniku ale nie mierz wszystkich swoja miarka.Jestem niepaląca a i na śniadania nie zawsze mam mozliwosc wyjsc w pracy.A i jeszcze jedno popraw błąd w słowie. POZDRAWIAM
Kinga 2016-01-28 19:42
Drogie panie mam zamiar złożyć cv do tej firmy jak możecie to napiszcie jak się pracuje w tej firmie czy warto tu pracować czy lepiej nie zawracać głowy sobie proszę o pomoc i doradzanie
łęczyca 2016-02-06 21:19
ja tam pracuje od 5 lat i nie narzekam
Łódź 2016-02-07 09:59
Od kiedy to się zaczyna z regionalnym , moje drogie pomyliłyście funkcję . Niestety jak się komuś to nie podoba to szaleje , jak trzeba coś zrobić to koniec świata , każdy ma tutaj swoje obowiązki i niech je sumiennie wypełnia , a niestety niektóre koleżanki się szybko męczą i wtedy regionalna jest be . Jesteście śmieszne . Praca ok.
pabianice 2016-02-23 08:25
Zastanawiam sie nad jednym czy szefostwo wie że w mc lutym zostało przesłanych na firme tyle wypowiedzen o prace przez pracownikow i to dobrych pracownikow bo dla mnie nie jest normalne i cos sie dzieje ze asz tyle osob ciekawe jak sie tłumaczy r
egionalna
pabianice 2016-03-15 20:50
Co wy Kobiety wogóle wypisujecie osoby które odeszły z firmy napewno nie pisza nic tylko sa to osoby które pracuja nadal j brak im zajecia,tak wam wszystkim dobrze a w pracy tylko temat co robi ta czy tamta,a ta to to tamto i tak bardzo nadajecie sie do pracy na plotach.
Nadal pracownik 2016-04-08 21:45
Mam nadzieje ze dobrzy psychiatrzy kiedyś się tobą zajmą ,,kiedyś pracowniku,, należy ci sie ,jeśli nadal cierpisz ,choroba sie rozwija ,reaguj bo sie zaczynam martwić, służę pomocną dłonią.
teresa 2016-05-20 12:24
nie zawracaj sobie głowy
Byla 2016-06-29 13:00
Jestem byla pracownica w/w firmy i uwazam ,ze firma jest ok kazdy pracodawca ma swoje wymogi i stawia nam poprzeczke ccoraz wyzej .Asortyment firmy ciekawy smaczne wyroby .Personel zroznicowany aczkolwiek sympatyczny .Jezeli chodzi o kierowniczki regionalne mowa o p.M to jest jedna wielka pomylka.Kobieto idz na te swoje studia ukoncz upragniony kierunek i moze wtedy poznasz sie na ludziach.
Łódź 2016-07-05 16:36
Niestety z żalem stwierdzam ,ze to była jedyna osoba jak do tej pory na łódzkim rejonie która podołała zadaniu -jestem nadal pracownikiem i to nie tylko za panowania p. M , to czego się obawiałam po jej odejściu bardzo szybko nastąpiło ,a co to szefostwo mam nadzieje ze zauważa . Pozdrawiam byłych pracowników ,ale tylko tych których nam brak.
Pabianice 2016-07-05 20:05
Jeśli p. M tak żle zarządzała rejonem to skąd ci sympatyczni pracownicy - !,była,, chyba sie troszkę zagubiłaś w osądzie . Pozdrawiam.
Kaszanka 2016-08-20 21:23
Coz nie ma ludzi nie omylnych prawda p.Marleno i jak pani teraz wyglada????skonczylo sie prawda ?!wtajemniczeni wiedza o czym mowa.Zycze samych niepowodzen p.Marleno
Uprzejma 2016-08-21 10:35
Kaszanka uważaj co życzysz bo zło się ku tobie odwraca , nie rychliwie ale sprawiedliwe . Dobry kierownik to zawsze zły kierownik . P. S . P. Marlena się dobrze ma , a jeśli o ciebie chodzi to chyba nie zadobrze się czujesz ,czyżby zło się odwraca ku Tobie. Głupota nie popłaca. Pozdrawiam
Obiektywna 2016-08-21 12:32
Kaszana inteligętną osobą to ty nie jesteś . Dubimex to szczęścia do pracowników nie ma .
Pracownik 2016-08-22 11:27
Portal wariatów , ludzi zdegradowanych przez życie .Pani M. niema już w firmie 6 miesięcy ,a nadal jest zaczepiana przez niezrównoważonych . Sklepy zostawione na pastwę kierowników innych rejonów , ludzi ,,upasionych,, przez P. Dubielaków ,ludzi bez jakich kolwiek celów zawodowych ku poprawie sytuacji rejonu. Mam nadzieje że kobieta da sobie spokój z tą firmą ,bo niema do czego wracać .
pracownik 2 2016-08-23 20:01
Po pierwsze Pani M. skoro od 6 miesięcy nie ma na regionie to po co przyjeżdża na sklepy i się rządzi .
Po drugie sklepy nie zostały pod nadzorem upasionych regionalnych innych regionów , tylko pod nadzorem odpowiedzialnej za handel osoby bliskiego otoczenia Pani M.
Po trzecie skoro region tak rewelacyjnie hula to po co poprawiać sytuację na regionie.
Po czwarte my też mamy nadzieję że ta osoba nie wróci i sobie da spokój, a zapanuje długo oczekiwany spokój na regionie.
praconik 2016-08-23 20:13
Jak możesz oceniać człowieka po kilku dniach pracy. Odróżnić szynkę od łopatki można się szybko nauczyć , szacunku do ludzi nie. Skoro jesteś takim dobrym handlowcem i potrafisz tak szybko wyciągać wnioski na temat ludzi, to może powinnaś startować na regionalnego. Miałaś szansę, etat był wolny i mogłaś nami pokierować. Jak nie uda się temu nowemu, czekamy na Ciebie.
ZADOWOLONA 2016-08-23 20:27
MOŻE FAKTYCZNIE ZNAJDŹ SOBIE NOWĄ PRACĘ I ODEJDŹ. TYLKO POTRAFISZ KRYTYKOWAĆ INNYCH LUDZI A MOŻE NAJPIERW OCEŃ SWOJĄ OSOBĘ I SWOJE ZAANGAŻOWANIE W TO CO ROBISZ W TEJ FIRMIE . (CZY NIC NIE MASZ SOBIE DO ZARZUCENIA???) JAK BYŚ BYŁA TAKA DOBRA W PRACY JAK W OCENIANIU INNYCH TO MOŻE DZIŚ NIE BYŁA BYŚ SPRZEDAWCĄ TYLKO DYREKTOREM . POZDRAWIAM
Pracownicy 2016-08-23 21:44
Oj prawda zawsze boli, nadal twierdzę że Szef powinien się przyjżeć pracy kierowników rejonów. Osoby na takich stanowiskach powinli reprezentować poziom kultury zawodowej i wiedzy, a jest dramat w waszym zachowaniu. Dajcie przykład w zachowaniu to zapanuje spokój na rejonie.
Klijent 2016-08-24 12:32
O proszę i wy kierownicy rejonów zeszliście do ,,piwnic społecznościowych,, , tworzycie portal ludzi z ograniczoną logiką i brakiem szacunku do siebie -jak przykro ,a co no to pracownicy -cyrk .
Jjw 2016-08-27 22:27
A skąd ty kliencie (naucz się polszczyzny jak już coś piszesz) wiesz czy, w tej firmie są regionalni czy nie. Musisz być bardzo dobrze poinformowany.
Miła 2016-08-31 08:54
O proszę usuwamy posty uderzające w ludzi na nieodpowiednich stanowiskach ,są inne formy przekazania ważnych informacji do szefostwa . Przykre że to właśnie wy - osoby z takim zaufaniem u szefa właśnie na nie nie zasługujecie . Do pracy Rodacy -już Czas . ,,Kto kopie pod kimś dołki sam w nie wpada,,
Pracownica 2016-10-01 19:19
Asortyment naprawdę smaczny duzy wybor .Obsluga mila panie potrafia doradzic i na tym koniec.To co dzieje sie w srodku to ludzkie pojecie przechodzi.Zlodziejsctwo zlodziejstwo i jeszcze raz zlodziejstwo .Panie kradna na potege pisze bo wiem ,pracuje na jednym z stoisk i widze.A my płacimy za zlodziejstwo
maratonska 2017-02-20 19:21
Jestem ROZCZAROWANA obsługą w sklepie (oddział na ulicy maratońskiej Łódź). Jeszcze trochę i będę zmuszana zabierać produkty z krajalnicy, bo pani ekspedientka nie będzie raczyła mi podać do ręki. Kultura osobista pracownic pozostawia wiele do życzenia - ani razu nie usłyszałam 'proszę, dziękuję do widzenia'. Nie wspomnę o zubożałym towarze, który wygląda jak resztki z taśmy. Niezapomniane zdecydowanie będą ćwiartki świńskich głów tuż przy szynkach. Pierwszy raz miałam okazję zobaczyć kanały nosowe świń. Towar często nadający się do zwrotu. Naprawdę polecam Dubimex bawi i uczy.
soec256 2017-03-19 09:36
kupiłem chałkę z Waszego sklepu. No cóż nowe czasy, nowe pomysły. od 1965 r. jestem piekarzem, od 5 lat na emeryturze. pierwszy raz smakowałem perfumowanej chałki, chodzi mi o wanilje, owszem do drożdżówy z kruszonką. Z przywieszki dowiedziałem się, że mąkę można robić ze słodu pszennego a nie z ziarna. Poza tym barwniki.... kup Pan chałkę w zwykłym sklepie, nawet w Netto za 2,56 i zobacz jak smakuje chałka o 1 zł tańsza bo nie ma szalonych pomysłów z"etykiety". Chleb był zawsze robiony na zakwasie wielofazowo itd. potem były"nowości" typu mąka ze słodu/do browaru/ obecnie reklamuje się chleb na zakwasie i cena z kosmosu, idiotyzm. podobnie jest z waszą chałką. dopóki nie będzie normalną chałą to raczej nie liczcie, że ją kupię. Pozdrawiam wymyślaczy technologicznych. /a to chodzi jeszcze o wasz regulamin, parodia/
Pce 2017-03-23 17:27
Co do zlodziejstwa to wszystko prawda. Dyrektor z kierownikiem regionalnym wszystko maja gdzies, a wrecz chyba jej kibicuja bo nic kompletnie z tym nie robia. Zostawiaja problem reszcie personelu. A pracownice same nie moga nic zrobic, bo to kierowniczka. Nie ma takiej osoby ktora moglaby ta sprawe rozwiazac.
P Ł 2017-04-03 11:59
Gratuluję profesjonalizmu p. A .P. naprawdę zabłysnęła Pani na Łodziach ,a szczególnie przyjmując jak to p. Ujęła ,, kobietę z jajem ,, - p. B. F . Nic dodać ,nic ująć musi się pani dużo jeszcze nauczyć. Pozdrawiamy P. Ł
Zostaw swoją opinię o Dubimex Ii Sklep K-2 Urszula Dubielak - Kutno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dubimex Ii Sklep K-2 Urszula Dubielak