Opinie o Wędzarnia Dubielak Sp. z o.o. w Gostynin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wędzarnia Dubielak Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wędzarnia Dubielak Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wędzarnia Dubielak Sp. z o.o. w Gostynin

Dawid Nowy wpis

Na portalu z ogłoszeniami pojawiło się takie które mnie zainteresowało na pracownika wędzarni. Z benefitów napisali ze są bezpłatne posiłki. Chodzi o obiady w stołówce czy jest karta lunchowa doładowywana przez pracodawcę i można samemu sobie coś zamówić? Ktoś mi wytłumaczy?

..... Nowy wpis
@Dawid

Posiłki na stołówce obowiązują wyłącznie pracowników pracujących w zakładzie. Pozostała część osób zatrudnionych na "zewnątrz" nie ma możliwości skorzystania z nich.

Mam spore doświadczenie jako sprzedawca ale nie na działach mięsnych. Mam szanse zostać zatrudnionym w firmie? Widziałam ogłoszenie dla Kasjer - Sprzedawca. Jest przygotowane szkolenie wprowadzające dla nowych pracowników? Firma pisze o wynagrodzeniu jako o atrakcyjnym, jako nowa jakiej stawki godzinowej mogę oczekiwać i w jakich wysokościach wypłacane są premie? Pisaliście o polecaniu produktów jako o czymś złym, teraz to już standard w sprzedaży, nie określiłabym tego jako negatyw pracy.

@

nie polecam pracy w tym zakładzie zwłaszcza przy tym kierownictwie regionalnym po 10 latach potraktowano mnie jak psa

@@

To jak się zachowuje kierownictwo regionalne, że taką masz o nich opinię? Nie są to pracownicy, którzy ze sprzedawcy awansowali na wyższe stanowisko i doskonale rozumieją charakter pracy?

Klient Nowy wpis

Kierownicy regionalni to pracownicy którzy awansowali i mają pojęcie jaka to jest praca a nie liczą się z tym trzymają palce szefostwu w kieszeni byłem świadkiem jak młoda pani kierownik chyba wyższa stanowiskiem upominała bo nie był w fartuszku i poza lada choć jej ubiór nie świadczył o stanowisku pracownice na sklepie bo cenę miały źle napisana ale ton tej pani był straszny widząc zachowanie tak młodej i opryskliwie pani odechciewa się chodzić do sklepu na zakupy choć panie ta pracujące są przemiłe i zawsze doradza pomogą więc zachowania na zapleczu takiej pani można się tylko domyślać

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Kierownik Sprzedaży w Wędzarnia Dubielak Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Anonimowo

08.02.2024 01:02

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega? Napisz, co robisz na co dzień w firmie, czym się zajmujesz?

Anonimowoikona wywiad

Jestem zatrudniona jako sprzedawca. Wcześniej pracowałam w tym sklepie na stanowisku mięsnym, obecnie pracuję w dziale piekarni.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Anonimowoikona wywiad

Wynagrodzenie zaczyna się od 3000 zł netto, jego wysokość zależy od wyrobionego planu sprzedażowego i audytu.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Anonimowoikona wywiad

Pracuję w tej firmie sześć lat.

Czy polecił(a)byś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Anonimowoikona wywiad

Uważam, że wysokość wynagrodzenia i warunki pracy są przeciętne. Nie podoba mi się też podejście osób na stanowiskach kierowniczych każdego szczebla, okazują oni coraz mniej szacunku szeregowym pracownikom, a mają coraz więcej oczekiwań.

Wskaż dwa (lub więcej) pozytywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Anonimowoikona wywiad

Pozytywne aspekty pracy w tej firmie to brak niedziel handlowych i godziny pracy w soboty (do 14:00).

Wskaż dwa (lub więcej) negatywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Anonimowoikona wywiad

Negatywne aspekty współpracy z tą firmą to sprzątanie i rozliczanie inwentaryzacji po godzinach pracy, co nie jest wliczane do wynagrodzenia oraz brak pochwał i częste reprymendy.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Anonimowoikona wywiad

Atmosfera pomiędzy pracownikami zależy od współpracownic, raz się dogadujemy, raz nie.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Anonimowoikona wywiad

Atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą oceniam średnio. Mam poczucie, że nikt nie słucha tego, co mówią pracownicy szeregowi.

Co najbardziej wpływa, według Ciebie, na atmosferę w firmie. Wskaż przykłady sytuacji i zachowań.

Anonimowoikona wywiad

Na negatywną atmosferę w firmie wpływają audyty, wizyty tajemniczych klientów, narzucanie sprzedawcom ciągłego proponowania dodatkowych zakupów. Klienci są coraz częściej zirytowani polecaniem produktów, a od nas się tego wymaga.

Anonimowoikona wywiad

Chciałabym żeby zauważono, że pracownik (sprzedawca) to przede wszystkim człowiek, a nie maszyna.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dubimex Ii Sklep K-2 Urszula Dubielak? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Kaya

Kilka rzeczy mi się nie podoba. Mam doświadczenie w pracy na stoisku mięsnym i różne rzeczy się od pracownika wymaga ale ta tzw. do sprzedaż polecanie już odchodzi do lamusa. Ludzi wręcz to denerwuje . Są etykiety plakaty wystarczy Może trzeba się przyjrzeć bardziej stronie grafika który nie istnieje i łamana jest doba pracownicza i brak środków chemicznych, śmierdzące nie praktyczne mopy i brak tzw bezpiecznych kopert na gotówkę. Remonty nowe porządki to może chociaż będzie więcej miejsca na przechowywanie towaru. I te wieczne naloty różnych osób z firmy wszcy są od wszystkiego. Nie potrzebne nerwy i stres ludzi pracujących tam . Odrobinę zaufania . A obie strony zyskają. .

Niko

Cze. Wrzucili do sieci ogłoszenie, że przydałby się Pracownik Wędzarni - Wędzarz. Robota na dwie zmiany, by mi pasowała, a taka jest na tym stanowisku. Rzetelny też jestem, i nie mam problemów, by pracować zespołowo. Natomiast książeczkę sanitarną sobie wyrobię. To na luzie. Tylko, jak z wprowadzeniem do firmy i nauką, jak co robić? Nigdy wędzarzem nie byłem :D Piszą też o miłej atmosferze i bezpłatnych posiłkach. Tylko, ile przerwy, by zdążyć z jedzeniem?

Anonimowo

Kierownik regionalny w Lipnie to młoda nienadające się dziewczyna do tej pracy wieczne fochy wiecznie nie w humorze zero szacunku dla pracownic sklepu każe sprzedawać śmierdzące mięso przydała by się kontrol sanepidu czym oni tam handlują regionalna psuje opinie firmy jest osobą negatywnie nastawiana do życia firma powinna zastanowić się kogo zatrudnia na stanowiska reprezentujące firmę

Witold
@Anonimowo

To jestem ciekaw po tym Twoim wpisie, co decyduje, o tym, kto może zostać takim kierownikiem regionalnym? Znane są przypadki, że sprzedawczyni awansuje na kierownicze stanowisko?

@Anonimowo

Pani regionalna bardzo miła sympatyczna. Atmosfera bardzo przyjemna w sklepie panie miłe na pieczywie i na mięsnym panie ktore były od otwarcia sklepu. Zawsze potrafią coś doradzić nowe panie wciskają na sile

Zofia

Jak często pojawiają się oferty do pracy w sklepie firmowym? Niestety nie udało mi się znaleźć żadnego ogłoszenia. Ile początkowo zarabia ekspedientka i jakie wymaganie są na tym stanowisku? Praca w sklepie jest w różnych godzinach, również w soboty?

Firmy nie polecam ponieważ na nic nie mają w tej firmie ani na papier ani na środki czystości,w dodatku każda inwentaryzacji wychodzi dziwnym trafem na minus jakbyś się nie starała to i tak cię wykuwają. Nie mają pomysłu jak biznes prowadzić. Wypłata najniższą plus premia ale premia raz jest raz nie ma, zrobisz manko płacisz... Towar różnie raz świeży raz stary , z mięsem to samo... Ogólnie firma krzak .

Danuta

jak zdarza się ta premia to ile mniej więcej można jej mieć? Właściciele się nie interesują tym że towar czasem jest gorszej jakości? Nie macie przez to mniej klientów?

Darek

W sklepie mięsnym inwentaryzacja nigdy nie wyjdzie na plus!

Joanna

Jakoś dawno nikt nie pisał o warunkach pracy jakie tutaj panują, ciekawa jestem dlaczego? Nie ma po prostu na co narzekać? Da ktoś znać jak atmosfera aktualnie tutaj wygląda i co z zarobkami?

Ktoś
@Joanna

Atmosfera straszna, baby wiesniary tylko kurwuja, az klienci sie patrza, nowego pracownika niczego nie uczą bo ,,masz sie domyślać co masz robic" pani kierownik zamiast wprost powiedziec co zle robisz to obgaduje cie do innych pracownikow, kasa liczona gdzies na boku wszyscy pracują na kazdej kasie ale jak brakuje to nowa osoba ma oddawac, zadnego profesjonalnego szkolenia, a bhp tylko w wyobrazni haha.. szkoda slow...pabianice koszmar nie polecam!!!

Danuta
@Ktoś

Może chociaż zarobki rekompensują tą atmosferę? czy z tym też kiepsko? Powiesz ile mniej więcej można zarobić?

Ojej
@Ktoś

Kurcze a miałam tam złożyć cv , bo się ogłaszają .Dzięki za opinię "Ktoś"

Urszula
@Ojej

Możesz powiedzieć, na jakie stanowisko szukają? I na jaki etat, jeśli jest to podane w ogłoszeniu albo po prostu wiesz z innych źródeł. O ile aktualne jeszcze, bo komentarz sprzed miesiąca?

Klient

Nie jestem stałą klientka sklepu ponieważ panie że sklepu ich zachowanie to poniżej krytyki. Wysmiewaja się z klientów srszy nie uslyszy za to młody tak. Prosisz o 10 dek cienko dostajesz 30 grube pajdy wędliny nie omieszkam zadziwić I złożyć skargę bo aż niechce się tam wchodzić mówię o kaliskiej we Włocławku io zachowaniu pani Basi z mięsa I koleżanki......

Kostek

Czy w dalszym ciągu jest ok? Myślę złożyć dokumenty i warto być na bieżąco z informacjami.

Klient

Pieczywo jest dobre natomiast obsługa na Maratońskiej w Łodzi to jakaś tragedia. Panie ekspedientki traktują klienta jak zło konieczne, są niemiłe i nie potrafią doradzić. To nie jest jednorazowa sytuacja - właściwie za każdym razem powtarza się.

Bronisław
@Klient

Czy próbowałeś zgłaszać tę sprawę do kogoś z kierownictwa? Być może po takiej interwencji sposób podejścia do klienta ulegnie poprawie. Daj znać czy zamierzasz podjąć jakieś działania w tej sprawie.

@Klient

Praca jak praca ale zarządzającą osobę sklepami w łodzi włascicel powinien się trochę przyjrzeć bo od lat robiłam zakupy ale przestałam drażni mnie obsługa Ukrainy nie można się po prostu dogadać towar dużo do życzenia .Chciałam się zatrudnić ale Pani która przeprowadza rekrutację jest osobą mało ogarnięta nie potrafi odpowiedzieć na podstawowe pytania .caly czas podczas rozmowy kwalifikacyjnej rozmawiała przez telefon jestem pełna podziwu dla tej pani .zrezygnowalam

maratonska

Jestem ROZCZAROWANA obsługą w sklepie (oddział na ulicy maratońskiej Łódź). Jeszcze trochę i będę zmuszana zabierać produkty z krajalnicy, bo pani ekspedientka nie będzie raczyła mi podać do ręki. Kultura osobista pracownic pozostawia wiele do życzenia - ani razu nie usłyszałam 'proszę, dziękuję do widzenia'. Nie wspomnę o zubożałym towarze, który wygląda jak resztki z taśmy. Niezapomniane zdecydowanie będą ćwiartki świńskich głów tuż przy szynkach. Pierwszy raz miałam okazję zobaczyć kanały nosowe świń. Towar często nadający się do zwrotu. Naprawdę polecam Dubimex bawi i uczy.

Bela
@maratonska

Dziwi mnie ta relacja. Kupuję w tym sklepie odkąd powstał. Ekspedientki są bardzo sympatyczne. To spowodowało, że tylko tam kupuję. Wyroby też są niezłe.

P Ł

Gratuluję profesjonalizmu p. A .P. naprawdę zabłysnęła Pani na Łodziach ,a szczególnie przyjmując jak to p. Ujęła ,, kobietę z jajem ,, - p. B. F . Nic dodać ,nic ująć musi się pani dużo jeszcze nauczyć. Pozdrawiamy P. Ł

Pce

Co do zlodziejstwa to wszystko prawda. Dyrektor z kierownikiem regionalnym wszystko maja gdzies, a wrecz chyba jej kibicuja bo nic kompletnie z tym nie robia. Zostawiaja problem reszcie personelu. A pracownice same nie moga nic zrobic, bo to kierowniczka. Nie ma takiej osoby ktora moglaby ta sprawe rozwiazac.

soec256

kupiłem chałkę z Waszego sklepu. No cóż nowe czasy, nowe pomysły. od 1965 r. jestem piekarzem, od 5 lat na emeryturze. pierwszy raz smakowałem perfumowanej chałki, chodzi mi o wanilje, owszem do drożdżówy z kruszonką. Z przywieszki dowiedziałem się, że mąkę można robić ze słodu pszennego a nie z ziarna. Poza tym barwniki.... kup Pan chałkę w zwykłym sklepie, nawet w Netto za 2,56 i zobacz jak smakuje chałka o 1 zł tańsza bo nie ma szalonych pomysłów z"etykiety". Chleb był zawsze robiony na zakwasie wielofazowo itd. potem były"nowości" typu mąka ze słodu/do browaru/ obecnie reklamuje się chleb na zakwasie i cena z kosmosu, idiotyzm. podobnie jest z waszą chałką. dopóki nie będzie normalną chałą to raczej nie liczcie, że ją kupię. Pozdrawiam wymyślaczy technologicznych. /a to chodzi jeszcze o wasz regulamin, parodia/

Pracownica

Asortyment naprawdę smaczny duzy wybor .Obsluga mila panie potrafia doradzic i na tym koniec.To co dzieje sie w srodku to ludzkie pojecie przechodzi.Zlodziejsctwo zlodziejstwo i jeszcze raz zlodziejstwo .Panie kradna na potege pisze bo wiem ,pracuje na jednym z stoisk i widze.A my płacimy za zlodziejstwo

Miła

O proszę usuwamy posty uderzające w ludzi na nieodpowiednich stanowiskach ,są inne formy przekazania ważnych informacji do szefostwa . Przykre że to właśnie wy - osoby z takim zaufaniem u szefa właśnie na nie nie zasługujecie . Do pracy Rodacy -już Czas . ,,Kto kopie pod kimś dołki sam w nie wpada,,

Jjw

A skąd ty kliencie (naucz się polszczyzny jak już coś piszesz) wiesz czy, w tej firmie są regionalni czy nie. Musisz być bardzo dobrze poinformowany.

Zostaw merytoryczną opinię o Wędzarnia Dubielak Sp. z o.o. - Gostynin

• Jak się pracuje w Wędzarnia Dubielak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wędzarnia Dubielak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wędzarnia Dubielak Sp. z o.o.?

Wędzarnia Dubielak Sp. z o.o.