Opinie o Dg Krystyna Gancarczyk w Wieprz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Dg Krystyna Gancarczyk. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dg Krystyna Gancarczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dg Krystyna Gancarczyk w Wieprz

młody kierowca

xyz możesz rozwinąć swój post.Co dokładnie masz przeciw pracy w tej firmie?Sam szukam pracy i o nich myślę bo mają fajny system 2/2

Szukam pracy

Czy to prawda ze płacą w tej firmie 300zł za każdą rozpoczętą dobę w samochodzie. Jakie systemy. Czy ma się swoje auto. ???

I dalej lipa przychodzą odchodzą rotacja nic pewnego

Arbuz

"Gwarantujemy punktualność jak również tak zwane : „EXPRESOWE KURYSY” podczas których zaangażowane są podwójne obsady kierowców pozwalające na to , żeby samochód praktycznie przez 7 dni nie zatrzymywał się expresowo podążając do celu".Zapomnieliscie dodać że bez karty w taho.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Dg Krystyna Gancarczyk? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Lekarzyna

cd. Lekarzyna: Czasami tylko, zaglądają tutaj postacie bardziej inteligentne! Niestety tylko po to , by swym "roszczeniowym" mężom, powstawiać przecinki w odpowiednich miejscach. I wytłumaczyć czym są zdania wielokrotnie złożone.

Lekarzyna

Zastanawiające to jest,hm...Otóż poświęciłem chwilę wolnego czasu i przeczytałem opinie o kilku firmach, które miały to szczęście, znaleźć się na celowniku forumowiczów. Wniosek nasuwa się jeden: Boże dzięki, że stworzyłeś internet!!! Jak bardzo bylibyśmy nieszczęśliwi, gdybyśmy nie wiedzieli, jak bardzo sfrustrowane jest społeczeństwo. Jak bardzo cierpi i jak wielkiego nakładu pracy wymaga. Internet to chmura, w której jest czas i miejsce, aby zrzucić całe odium, by dać wyraz swoim niepokojom, by znaleźć zrozumienie. Boże, dzięki ci za to!!! Przecież ogólnie wiadomo, że nawarstwiające się jednostki chorobowe wymagają terapii, wysłuchania przez wykształconych interlokutorów, przeprowadzenia wnikliwej psychoanalizy etc... Gdzie, jak nie w wirtualnym świecie, można o tym wszystkim opowiedzieć? Przecież wizyta u psychoanalityka wymaga nakładów finansowych i ODWAGI. Tak! Odwagi! Tak potrzebnej do założenia firmy, do jej prowadzenia, do życia nią. A w internecie...no cóż , zgodnie z powiedzeniem:Za friko wszystko "nawtykom" - dajemy upust swojej nienawiści. Jakie to szlachetne.I odważne! Jakie papieskie! Boże, dziękuję za internet - mogę być anonimowy. Tym się leczę, to pomaga. Pomaga na brak argumentów, na nieścisłości, na kłamstwo i niedomówienia. I co najważniejsze, na tchórzostwo i brak chęci do brania spraw we własne ręce (dobrze że 500+ skutecznie się realizuje). Ogólnie brakuje nam cywilnej odwagi, by przyjść, pogadać, dogadać, zarzucić, zrozumieć.... By porozmawiać... Ale po co? Przecież się leczymy...Internetowo!!!! Reasumując, wpisy pod DG TANK niczym nie różnią się od innych. Te i wiele innych forów "zaszczycają" osoby o podobnym toku rozumowania. Zgryźliwe, miałkie,tchórzliwe, małostkowe i mówiące w kółko: K...a, czemu nie ja? Czemu to nie moje? Też takie chcę! Takie, które nie widzą własnych błędów i wypaczeń. Czasami tylko zaglądają tutaj postacie

MGR

Dziękuję za analizę psychologiczną. Niestety nie trafiłeś :)

MGR

A może żal Ci dupę ściska, że odszedłeś z tak dobrej i wartościowej pracy, gdzie nie dość, że dobrze się zarabia to jeszcze żyje dobrze z właścicielami?? Moim zdaniem są bardzo pomocni i pracowników traktują dobrze, nie tak, jak w innych firmach jak potencjalnych wrogów. Jak Cię nic w życiu nie cieszy to idź się powieś a nie zatruwaj innym życie i siej zamęt. Pamiętaj, że karma zawsze wraca. Żeby uciąć spekulacje to nie jestem zatrudniona w DG ale widujemy się codziennie. Kierowcy raczej chodzą uśmiechnięci więc wygląda na to, że są zadowoleni. Zaden wkurzony nie przyjechał, żeby właścicielowi obić to i owo. A wynagrodzenia są płacone terminowo za co mogę ręczyć bo widzę. Więc przestań marnować energię na pierdoły zajmij się pracą bo wyglądana na to, że długo już nie możesz jej znaleźć i najwidoczniej Ci się nudzi. Pozdrawiam serdecznie!

Dupochlast

Super,w końcu wyjdzie wszystko na jaw

Zadowolony

A prawda jest taka: - trzeba rzeczywiście zapier..... - zarobki : niektórzy maja 8 z przodu., ja nie:) teraz miałem 7,1Czy to dużo, czy mało? Pewnie zaraz sie znajda tacy co powiedzą ze zarabiaj w innych firmach 10 :) - pieniądze zawsze na czas a nawet 1,2 dni wcześniej. Nie pamietam żeby było inaczej - atmosfera: mi odpowiadaj - samochody: większość nowe, a jedynie dwa Actrosy 3letnie - obciążenia: nie słyszałem żeby kogoś obciążyli. Jak uszkodzisz samochód lakier wgniecenia otarcia to tak - kasa za dniówki a nie za km A te wszystkie poprzednie teksty z tego co wiem i widać pisze jeden i ten sam "sofer" którego znam a który za mną nie przebada. Z tego co słyszę to już niedługo popisze bo założyli mu o to sprawę na gruuuuuuuuuuuuba kasę. Jak ktoś ma dalej dylemat co jest prawda to najlepiej zadzwonić do kierowców którzy tu pracują. Dzwoniąc do biura bez problemu można takie numery dostać.

gruby

panowie a moze tak o zalegle ryczalty powalczyc? :) w koncu nam sie naleza

ojojoj

Doszły nasz sluchy o zekomym wyludzeniu odszkodowania za cysterny .... a to jest karalne ...trzeba się tym zająć

kiero

dobrze że poczytałem. Od razu widać kto jest kto. Miałem z ciekawości do nich zadzwonić i zapytać o robotę, gdyż zauważyłem ich ogłoszenie na olx. Już nie zadzwonię. Dziękuję! Kierowca z doświadczeniem.

osdoasdc

jaka firma takie forum :D

sjf

to po co zrywane byly naklejki 3 kategorii a naklejano nur fur lensmittel?jezeli to jest legal nie ja sie pytam, PO CO??

Mmm

Za to ty czlowieku udzielasz sie na tym forum aż za bardzo i robi sie to aż niesmaczne. Juz nie wystarczy ci ze obrzucasz błotem Darka to zabrales sie za pracownikow z biura. Ktorzy wykonują swoją prace najlepiej jak potrafią, którzy sa bardzo pomocni i do nikogo nie sa zle nastawieni. Wożąc tzw "psinę" do niepolomic nikt prawa nie łamie. Bo niby co taka wielka firma jak royal canin produkuje karmy dla psów z odpadów ktore nadają sie do utylizacji czy sa w jakiś sposób skażone ??? Raczej nie bo np glukoza tam dostarczana jest taka sama dla ludzi jak i dla piesków. :-))

Brawo

Ładnie naprawdę ładnie to wymysliles/las. Jak ktoś w dg zjechał do domu cztery razy w miesiącu to z miejsca stawiam mu obiad i skrzynkę browarów za zajebiste układy.

MJ

dzwoniłem w poniedziałek do tej firmy z pytaniem o pracę. Jakaś kobitka opowiedziała mi o pracy, powiedziała o zarobkach, wyglądało jakby nic nie miała do ukrycia. Podała mi 6 numerów tel do kierowców którzy tam jeżdża. Zadzwoniłem na dwa i kierowcy wszystko to oczym muwiła potwierdzili. Wypłaty płacone zawsze w terminie, wychodzą 240 zł za dzień, każdy ma jakieś dopłaty do tego jak nie zjedzie do domu. Nie obciążaja za paliwo tak jak u mnie teraz.Powiedzieli mi że za sobotą i niedzielę mają płacone 880 zł. powiedzieli mi że ze zjazdami jest różnie a oni są w domu od dwóch do czterech razy na miesiąc. 90 procent to nowe samochody. Jak pytałem o magnesy to mnie wyśmiali bo podobno na nowych samochodach nie działają, a jak pytałem o jazdę na nieswoich kartach to jeden z tych chłopaków powiedział że ostatni raz mu sie to zdazryło jak sie mu czas skonczył w Cieszynie i nie chciało mu sie spać w aucie i ktoś mu taką kartę dowiózł i dojechal na niej godzinę do domu. Mowili ze nie jeżdzą na lewych kartach bo są tam jacyś emeryci co potciągają auta na załadunki i rozładunki Ta babka kazała mi zadzwonić za jakiś czas bo teraz mają kilka osób przyjetych na probę ale w tym roku odbierają jeszcze nowe zestawy to napewno kierowców potrzebują. Nie wiem w tatkim razie gdzie tu prawda. Nie wierżę żeby kierowcy kłamali

....,

Kolejna osoba z biura... Tylko wy się tam podniecacie zarobkami a tu nie tylko tylko o to chodzi

IVONA

Najbardziej podoba mi się tekst:"... zarobki takie jak ciecia na bramie..." Obecne stawki: 240 zł za każdy dzień jeździ czy śpisz, za weekend 45 w kabinie 880 zł, 24 w kabinie 440 zł :) Gdzie cieć tyle zarabia? Ale pier.... cie na tym forum. Zna ktoś firmę co więcej płaci? Mało tego jeszcze się nie zdarzyło żeby choć jeden dzień się spóźnili z wypłatami :)Nie wierzysz to sobie zadzwoń do kierowców. Jak ich znam to jak zadzwonisz pod numer 338732970 to podadzą ci bez żadnego problemu telefony do wszystkich kierowców w tej firmie i ich zapytaj.

Zostaw merytoryczną opinię o Dg Krystyna Gancarczyk - Wieprz

• Jak się pracuje w Dg Krystyna Gancarczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Dg Krystyna Gancarczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Dg Krystyna Gancarczyk
1.3/5 Na podstawie 106 ocen.
  • Kalinowa 11
    34-122 Wieprz