Opinie o Wipak Polska Sp. z o.o. w Skarbimierz Osiedle

Firma opracowuje i produkuje rozwiązania opakowaniowe dla produktów spożywczych oraz instrumentów i urządzeń medycznych. Jest dostawcą folii wielowarstwowych - w szczególności folii barierowych. Koncern na całym kontynencie, głównie w Finlandii i Europie Zachodniej, ma 11 fabryk i zatrudnia blisko dwa tysiące osób. Zakład w Skarbimierzu-Osiedlu - to przede wszystkim bardzo nowoczesna i wydajna drukarnia, gdzie na dostarczonych z innych zakładów Wipaku foliach powstają nadruki z nazwami najróżniejszych przekąsek, wędlin, serów czy nabiału.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wipak Polska Sp. z o.o. w Skarbimierz Osiedle

Interesatka

Witam czy jest szansa na płatny staż lub pracę na 1/2 etatu w Państwa firmie?

@Interesatka

Witam, niestety w chwili obecnej nie oferujemy pracy w systemie 1/2 etatu oraz płatnego stażu. Oczywiście sytuacja może się w każdej chwili zmienić, w związku z tym zapraszamy do odwiedzania naszego profilu na stronie GoWork.

nerol84r@gmail.com

Dzień dobry czy firma na obecną chwilę ma zapotrzebowanie na mechaników

@nerol84r@gmail.com

Witam, niestety w tym momencie nie mamy otwartej rekrutacji na stanowisko mechanik. Aktualne ogłoszenia pracy znajdzie Pan na naszym profilu pod linkiem: https://www.gowork.pl/praca/wipak-polska-sp.-z-o.o.;pr

Jakieś jaja

Wydawało by się, że idzie ku dobremu, rzeczywistość zupełnie inna. Korzysta jak zwykle jedna strona. (usunięte przez administratora)Brak umiejętności zarządzania ludźmi. Omijać szerokim łukiem. A tłumaczenie się obecną sytuacją na rynku nawet nie śmieszne. Dojdzie do tego że ludzie z biura będą sami musieli zejść na produkcję bo ludzie mają dość. (usunięte przez administratora)

Heniooo

Wipak jest naprawdę fajną firmą. Tak czytam te opinie osób, które twierdzą, że firma zaczyna działać jak korpo, korpo gadka, że liczy się tylko wydajność. Naprawdę? Czy te osoby pracowały choć miesiąc w korporacji gdzie o przerwe na siku trzeba prosić brygadzistę? Gdzie papierosa możesz zapalić ale przed albo po pracy? Gdzie przerwa na śniadanko trwa 15 minut i ani sekundy dłużej? Ludzie..doceńcie to gdzie pracujecie zanim zaczniecie (usunięte przez administratora) do własnego gniazda. Nowe kierownictwo niekompetentne w Wipak? Tak szybko zapomnieliscie kto Wami pomiatał jeszcze rok temu? Liczy się tylko wydajność? Na litość boską...a Wy myślicie, że właściciel postawił te fabrykę w 2013 roku, żeby charytatywnie produkować opakowania? To klienci decydują co i gdzie kupują...taka brutalna reguła wolnego rynku. Jeśli produkt nie spełnia wymogów jakościowych i trafia do producenta mięs po terminie, następnym razem zamówi opakowanie u konkurencji. Idą ciężkie czasy, firmy zaciskają pasa...a Wipak nadal inwestuje. To chyba dobry znak, że nadal bedziemy mieć pracę. Nie srajcie do własnego gniazda!

stefan
@Heniooo

Pracowałem w wielu korporacjach i nie pitol głupot,że Wipak nie staje się korporacją. Za kilka miesięcy to będzie totalna korporacja i czuć ten (usunięte przez administratora)od kilku miesięcy (po "dobrej" zmianie). Jak cię zaczną wyciskać jak cytrynę to szybko się chłopcze obudzisz....

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Wipak Polska Sp. z o.o.? Na GoWork.pl widziałem 4 czerwca kilka ogłoszeń.

W każdym procesie wykorzystujemy rozmowy rekrutacyjne, które najczęściej opierają się na wywiadzie zawodowym oraz wywiadzie behawioralnym. Zwykle każdy proces jest dwuetapowy dla stanowisk specjalistycznych oraz kierowniczych. W pierwszym etapie spotkasz się z menedżerem/kierownikiem zatrudniającym, który poszukuje pracownika do swojego zespołu. W kolejnym kroku rekrutacji poznasz Dyrektora Zakładu / lub Dyrektora Regionalnego. W spotkaniach uczestniczy również opiekun rekrutacji, czyli przedstawiciel działu HR. W przypadku rekrutacji na stanowiska produkcyjne rekrutacja odbywa się jednoetapowo - z kierownikiem zatrudniającym oraz przedstawicielem działu HR. Podczas spotkania przybliżymy szczegóły oferty, opowiemy o naszej firmie, zespole i specyfice pracy. Decyzje o zatrudnieniu kandydata podejmujemy w ciągu max. 5 dni roboczych.

grazka

witam zatrudniacie również kobiety z doświadczeniem na stanowisku produkcyjnym?

@grazka

Dzień dobry, płeć nie dyskwalifikuje kandydatów podczas rekrutacji. Jeśli kandydatka posiada odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w danym zawodzie ma możliwość zatrudnienia w naszej firmie. W zespole produkcyjnym mamy rownież kobiety, które świetnie sprawdzają się w naszej małej organizacji. Pozdrawiamy i zachęcamy do składania aplikacji na nasze ogłoszenia o pracę.

grazka

dziękuję za odpowiedż - pozdrawiam

Waldek

Witam. Czy firma zapewnia dojazdy z jakiś miejscowości?

@Waldek

Szanowny Panie, ze względu na małą liczbę pracowników i duże rozproszenie miejsc zamieszkania organizacja transportu zbiorowego nie jest obecnie zapewniona naszym pracownikom.

Waldek
@Wipak Polska Sp. z o.o.

A czy jakiś dodatek za dojazdy jest wypłacany?

@Waldek

Nie wypłacamy dodatķów za dojazd do pracy.

Bynio
@Waldek

Ta firma nie zapewnia dojazdów ani nie wypłaca dodatków. Dojazdy z kimś też różnie wyglądają bo po zmianach możesz być rzucany. Stawka godzinowa jeśli chodzi o produkcję. Na 4rech brygadach jakaś tam premia. Cudów nie ma, atmosfera coraz gorsza. Nie daj się nabrać na rodzinną atmosferę. Część osób na wyższych stanowiskach jest na wyrost, bardzo słabo ogarniają. Dzisiaj można powiedzieć że nowe jest gorsze niż stare.

@Bynio

Szanowny Bynio, dziękujemy za cenną opinie. Pozdrawiamy!

Roki

Witam, czy są obecnie przyjęcia do Państwa firmy na produkcję?

@Roki

Dzień dobry, dziękujęmy za kontakt. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska produkcyjne. Aktualne ogłoszenia pracy znajdzie Pan na naszym profilu pod linkiem: https://www.gowork.pl/praca/wipak-polska-sp.-z-o.o.;pr

Są przyjęcia na wózki widłowe?

Witam, niestety w tym momencie nie mamy otwartej rekrutacji na stanowisko magazynier.

Jędrek

Dzień dobry pytanie kieruje do zarządu WIPAK. Czy są przyjęcia na wózki widłowe dla dwóch osób z uprawnieniami UDT i czy jest możliwość pracy na jednych zmianach ze względu na dojazd? Pozdrawiam

@Jędrek

Zgrana paczka,ludzie tolerancyjni i chętni do przekazywania wiedzy brak presji nerwów i Wielkiej Władzy od działu produkcji po górę atmosfera Ok jest troche do poprawy ale to jednak nowa placówka wiec wszystko sie jeszcze wyrobi mam nadzieję że taką samą opinię będę mógł wyrazić za parę lat współpracy pozdriawam. +4

@Nowy

Po Twoim nicku widzę, że jesteś świeżym pracownikiem Wipak Polska. Opowiesz jak wygląda proces wdrażania na stanowisko?Można liczyć na pomoc starszych stażem?

@Michał

Michał nie zaczynam od zera, na druku jestem od 5 lat wiec sie na temat wdrożenia jako świeży nie wypowiem natomiast patrząc na zgranie zespołu myśle że możesz szybko zrozumieć jeżeli chcesz się czegoś nauczyć.Firma stawia na jakość nie ilość. Jestem od podstaw nauczony o jakość i dbanie o sprzęt więc albo dobre albo dużo i szybko proszę mnie dobrze zrozumieć wipak ma cechy których szukałem sporo czasu w poprzedniej drukarni z takim podejściem do sprawy lada moment będziemy liderami w produkcji opakowań giętkich w Europie.

Wicek
@Nowy

Wipak stawia tylko na ilość i zawsze jest mało???? Produkuje więcej odpadu niż gotowego produktu. Na każdym dziale jest brak ludzi i kolejni odchodzą, ponieważ mają dość. Tam nie ma zespołu i nie będzie. A jak Cię już wyeksploatują do granic to Ci podziękują.

@Wicek

Szanowny Panie, Pańske recenzja opiera się nieprawdziwych informacjach. Wskaźnik odpadu jest kluczowy i podlega dogłębnej analizie. Nasze obecne wyniki nie są zadowalające, jednak ilość odpadu nie odbiega znacznie od rezulatów które osiągają firmy w naszej branży. WIerzymy, że plan poprawy wyników na rok 2020 oraz inwestycje w nowoczesny park maszynowy poprawi znacząco nasze wyniki. Wskaźnik rotacji zespołu w roku bieżącym wyniósł 7%. Biorąc pod uwagę sytuacje na rynku pracy i silną konkurencję w strefie ekonomicznej, ten wynik jest ogromnym sukcesem naszej małej organizacji. Prowadzimy obecnie rekrutacje na nowe stanowiska, które są efektem planu rozwoju fabryki na lata 2020-2023.

Nowy nowy
@Nowy

Na dziale produkcji, dużo się zmieniło na gorsze, zaczyna się pokazywanie władzy, presja, wiecznie mało i za wolno. Kierwniczka nie potrafi ani zarządzać działem, ani podstaw zrozumieć. Podzieliła ludzi na lepszy i gorszy sort. Powodzenia z takim kierownictwem. Dobrze że na stałe tu nie mam umowy, wole iść do innej firmy. Współczucia dla działu cięcia.

@Nowy nowy

Dziękujemy za cenny komentarz. Przyjrzymy się bliżej wskazanym przez Pana zarzutom i w przypadku naruszeń obowiązujących firmie zasad etyki oraz regulaminu pracy, na pewno podejmiemy właściwe kroki dyscyplinujące.

Dziękuję ale nie

Radzę się zastanowić przed pójściem na samą rozmowę. (usunięte przez administratora) Płaca jest niska, zero premii, dojazdy we własnym zakresie. Rotacja bardzo duża, jak kończy się umowa to ostatniego dnia dowiadujesz się że jej nie przedłużają. Nie ma co liczyć na podwyżki, na rozmowie jest mówione że dostaniesz, to tylko mydlenie oczu. Obecnie chyba najniższe zarobki na Skarbimierzu po odliczeniu kosztów. Nie ma też co liczyć na umowę stałą. Dawno już nikt nie dostał, no chyba że dobrze kapuje lub liże. Można też zapomnieć o jakichś awansach, bo ich nie ma. Nie polecam. No a na firmie jest zakas mówienia kto ma jaką stawkę godzinową bo to wielka tajemnica, mówi się tylko szeptem bo straszą naganami, lub wyrzuceniem.

Szeregowy
@Dziękuję ale nie

Umowę na stałe dostają tylko pracownicy, którzy potrafią myśleć i szybko łapią o co chodzi w tej pracy. Ci, którzy w okresie pierwszych 3 miesięcy nie rokują, że coś z nich będzie, umowę mają nie przedłużaną. Kilka dni temu (usunięte przez administratora) mówił, że są wolne miejsca na laminacji. To jest awans. Oczywiście jeśli chciałeś awansować na stanowisko dyrektora to takiego awansu póki co się nie spodziewaj:)

Wolny
@Szeregowy

Przejście na dział laminacji to przejście na inny dział, maszyne obsługuje jedna osoba, chociaż przewidziana jest na dwie. To nie awans. Do tego wiczny smród chemii. Ludzie nie idą tłumnie do tej fabryki, bo obok są znacznie lepsze warunki w każdej innej firmie za płotem. Więcej ludzi odchodzi niż przychodzi. A kierownictwo tylko ze związkami się żre, a związki z nimi, pracowników jedni i drudzy mają w poważaniu. Dlatego nie polecam nikomu.

Franciszek

Możecie sprecyzować, czy często dochodzi do zmian w kadrze pracowników? Panuje duża, czy raczej umiarkowana rotacja? Próbuję dowiedzieć się, czy jest to stabilne miejsce pracy, dlatego mam nadzieję, że byli bądź obecni pracownicy firmy Wipak Polska podzielą się wiedzą w tym zakresie.

Wolny
@Franciszek

Rotacja bardzo duża. Stawki niskie, dojazd masz we własnym zakresie, tak więc dodatkowy koszt. Kierownictwo średnie. Planowana jest 4 brygadówka. Operator w mondelezie zarobi więcej niż operator cięcia w tej firmie. No i mają dojazdy, więc odpadają koszty.

@Wolny

Dziękuję za rozjaśnienie, jak wyglądają rotacje w firmie Wipak Polska. Myślisz, że taka rotacja pozytywnie wpływa na jakość pracy? Ciekawi mnie, kto szkoli nowo zatrudnionych pracowników? Skoro jest tak duża rotacja, to mogę przypuszczać, że mało jest osób, które mają dłuższy staż pracy w tym miejscu.

Blend
@Franciszek

Firma ma bardzo stabilną, zaangażowaną i profesjonalna kadre pracowników. Rotacja jest na poziomie naturalnym który obserwujemy na rynku. Zespół produkcyjny mocno angażuję sie w realizację celów firmy. Jestem dumny że moge tutaj pracować.

@Blend

Dobrze wyrażasz się o firmie, a to może zachęcić inne osoby do aplikowania. Dobra atmosfera i koleżeńskie relacje działają motywująco na pracownika. Czy zaangażowanie w realizację celów i dobre wyniki przekładają się na jakieś gratyfikacje dla pracowników?

Mag
@Franciszek

Nie ma żadnych premi, goła pensja. Stawka godzinowa, jak masz miesiąc gdzie jest dużo dni wolnych to i pensja marna. Nadźwigasz się, nawdychasz chemi. Praca bez perspektyw. Ja zmieniłem i jestem zadowolony. Atmosfera też tam była zła i z tego co mówią chłopaki to dalej to samo.

@Mag

MAG, bardzo nam przykro z powodu dyskomfortu i braku perspektyw na który napotkałeś pracując w naszej firmie. Stale pracujemy nad poprawą warunków zatrudnienia naszych pracowników, nie wszystko jeszcze udało nam się zrealizować. Dziękujemy za Twoją opinie i życzymy sukcesów w nowym miejscu pracy!

Blend2
@Blend

Jaki jest normalny poziom rotacji? Niektore działy w biurze mają rotację na poziomie 80% w okresie poniżej - 2 lat.

Obiektywny
@Wolny

Byłem pracownikiem cytowanego Mondelez i stwierdzam że gdyby nie dojazd to wspomniana firma szukala by pracowników w Bangladeszu. Atmosfera w pracy w Wipaku jest bardzo fajna, mała firma, ludzie życzliwi, brak ciśnienia na siłę w wydajność. Praca jest dla ludzi odpowiedzialnych i sumiennych co jest odpowiednio wynagradzane. Lawirantom z komórkami w ręku polecam Mondelez, a Wipak jest dla ludzi ceniących stabilizację i normalne traktowanie. Wipak - TAK,

magazynier
@Obiektywny

hey a jakie zarobki na magazynie ?

@magazynier

Gwarantujemy wszystkim naszym pracownikom umowę o pracę. Każdy pracownik może u nas liczyć na stabilne warunki zatrudnienia, możliwość rozwoju, pakiet świadczeń socjalnych i konkurencyjne wynagrodzenie. Wynagrodzenia na podobnych stanowiskach różnią się ze względu na staż pracy i zakres obowiązków.

@Wipak Polska Sp. z o.o.

Witam, jestem zainteresowany pracą u państwa. Czy cv można przynieść bezpośrednio do działu kadr? Jakie zmiany, czy jest to system 4 brygadowy?

@Zainteresowany

Szanowny Panie, zachęcamy do składania aplikacji poprzez serwis gowork.pl oraz pracuj.pl. Korzystając z drogi elektronicznej jesteśmy w stanie zapewnić pełne bezpieczeństwo Pana danych osobowych. Naszym podstawowym system pracy są 3 zmiany, mamy również zespoły które pracują w równoważnym systemie czasu pracy. Grafiki pracy staramy się dostosowywać do możliwości naszego zespołu oraz zapotrzebowania ze strony klientów.

Zadowolony
@Dziękuję ale nie

Drogi @Dziękuję ale nie. Pracuję od ponad pięciu lat i pierwsza umowa jaką dostałem to umowa na czas nieokreślony. Więc to chyba zależy od twoich kwalifikacji i umiejętności negocjacji. Po pięciu latach moje zarobki są większe o 50% od tego co dostałem na początku, więc gadanie bzdur podobnych do twoich jest słabe i nie poprate rzetelnymi danymi. W firmie pracują też ludzie, którzy zaczynali od podstaw, a dziś pracują na stanowiskach, na których dźwigają odpowiedzialność również za pracę innych osób. Efekt? Zarabiają dziś więcej niż na początku. Ale każdy ma taką szansę, więc jeśli ty tego nie dostałeś, ani niczego więcej nie osiągnąłeś, to jeszcze raz zadaj sobie pytanie dlaczego.

@Wipak Polska Sp. z o.o.

Może jednak ktoś zdradzi ile magazynier wyciągnie miesięcznie. Nie ukrywam że interesuje mnie ta firma ale obawa o zarobki jest .A nie chce robic zamieszania

Qnik

Podstawa brutto zaczyna się od 2 600 PLN (osoba bez doswiadczenia, bez uprawnień UDT, bez pojęcia o pracy na magazynie - firma zapewnia i opłaca kurs i szkolenia,) natomiast najlepsi z długim stażem mogą liczyć na zdecydowanie więcej. Wyślij aplikacje, zaprezentuj swoja kandydature w CV, określ oczekiwania i czekaj na odzew.

Jaka atmosfera panuje w firmie Wipak Polska Sp. z o.o.? Widziałam kolejne ogłoszenia na GoWork.pl, jakie umieścili 30 marca. Duża jest tam rotacja?

Roman

Atmosfera bardzo przyjazna a rotacja praktycznie nie występuje. Ogłoszenia o prace to na nowe stanowiska. Firma inwestuje sporo kasy w nowe maszyny i rozbudowe fabryki.

Tak jest

Atmosfera jest zła, (usunięte przez administratora) Zmiana na typowe korpo, podwyżek nie ma albo symboliczne grosze, które nie da się nawet nazwać. Goła stawka godzinowa i nic więcej tak naprawdę, bo w systemie 4 brygad 12godzin dniówka, premia jest wyrównaniem bardziej, a i tak weź 2 dni na żądanie to Ci ją utną. Jedyne co się teraz liczy to słupki i wydajność, nawet jak się nie da to ma się dać albo but. Na rozmowie gadanie i mydlenie oczu jak tam rodzinnie, jak dobrze płacą. Ale trzeba pamiętać że stałej pensji nie ma. (usunięte przez administratora) Za to korpo gadka opanowana perfekcyjnie.

Kukułka
@Tak jest

Firma obcina całą premie za absencje? nie wypłaca stałego wynagrodzenia? to sporego kalibru zarzuty, jeśli to prawda jak najszybciej zgłoś to do odpowiednich organów np. do PIP i Związków Zawodowych działających w firmie. Forum internetowe nie jest najlepszym miejscem na rozwiązanie sporu z pracodawcą. Jeśli jednak to plotki i próba wyrządzenia szkody pracodawcy, pamiętaj, że w sieci nie jesteś anonimowy. Jeśli zaszkodzisz w istotny sposób firmie pisząc nieprawdziwe informacje, zidentyfikowanie Twoich danych na podstawie adresu IP zajmie służbom na drodze karnej max. 2 dni. Zastanów się dwa razy zanim zaczniesz pisać nieprawdziwe informacje które szkodzą firmie ;) Pozdrawiam cieplutko, to ja Twoja internetowa kukułka...a kuku :)

Eldorado

Niestety,ale zle się dzieje.slaba płaca,podwyżki minimalne (usunięte przez administratora)wszystko idzie w stronę typowego korporacyjnego myslenia na zasadzie jak Ci się nie podoba to za bramę.nie polecam w chwili obecnej

@Eldorado

Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji i dziekujemy za cenny komentarz. Co według Pana/Pani usprawniłoby funkcjonowanie naszego przedsiębiorstwa? Co według Pana/Pani powinniśmy zmienić, aby zmienił Pan/Pani swoje zdanie?

Tak jest
@Eldorado

No niestety zmiany idą na gorszy tor. Niekompetencja nowego kierownictwa, (usunięte przez administratora). Brak podwyżek. Za to korpo gatka jest na pierwszym miejscu.

@Tak jest

Dziękujemy za Twój cenny komentarz. Chcielibyśmy odnieść się do Twoich słów, jednak opierają się one na nieprawdziwych informacjach. Podwyżki otrzymali wszyscy pracownicy, prawdą jest jednak, że część pracowników ich nie zaakceptowała. Komentarz dotyczący niekompetencji kierownictwa traktujemy jako Twoją surową ocenę i zachęcamy do podzielenia się pomysłami co w Twojej ocenie powinniśmy poprawić aby zmiany wróciły na lepszy tor. Pragniemy nadmienić, że najlepsze pomysły nagradzamy finansowo.

Motywacja

@Operator, zgadzam się z Tobą całkowicie. Obecnie w Wipak sa możliwości poprawy sytuacji i pracy na wysokim poziomie,bez knowań, wulgaryzmów, zachowań mobbingowych oraz nieprofesjonalnego działania tych, którzy określali się mianem profesjonalnych. Zarządzanie firmą przeszło do kompetentnego człowieka (kierowanie obszarem produkcji również) i głęboko wierzę, że jest on w stanie poprowadzić Wipak w dobrym kierunku, zmotywować zespół, pomóc w budowie dobrych relacji między działami. Oczywiście w zespole pozostały nadal jednostki, które powinny odejść z byłym managmentem ( wiemy kto z kim oraz jakich sposobów się"trzymał" ) ale mam pewność, że i to nastąpi w swoim czasie.

Operator

Wydaje mi sie że firma idzie w dobrym kierunku. Po wprowadzeniu zmian w zarządzie i odejściu ludzi którzy wprowadzali tylko zamęt wszystko uległo zmianie. Skończyły się dziwne układy, i pomiatanie ludźmi. Zapanowała atmosfera koleżeństwa i współpracy. Obecnie mamy nowego dyrektora zarządzającego i dyrektora operacyjnego , wierzę ze uda im sie posprzątać po poprzednikach i firmie zapanuje porzadek , a pracownicy będą traktowani na równych przejrzystych zasadach. Zwiazki zawodowe maja sie dobrze , potrafią się porozumieć z pracodawcą, ludzie chetnie do nich dołączają już bez obaw na represje ze strony pracodawcy czy kierownictwa.( oni juz tu nie pracują) Jest jeszcze wiele do poprawienia ale wszystko idzie w dobrym kierunku. Oby tak dalej

Ten

Jak radzi sobie Pan Kierownik Łysy? Nadal jest taki fajny i super fachowiec? Jego zwierzak z bajki o psie to pewnie już wysoooko awansował ;)

@Ten

Widzę że znasz osoby z firmy więc pewnie tu pracowałeś. Powiedz mi proszę jaka atmosfera panowała w Wipak Polska, czy pracownicy dogadywali się między sobą? Mam nadzieję że niedługo mi odpowiesz!

gość

Czy obcokrajowiec z kilkuletnim doświadczeniem w branży poligraficznej za granicą ma szansę na zatrudnienie na stanowisku Specjalista Prepress?

@gość

Szanowny Panie, każdy ma szansę na zatrudnienie w naszej firmie. Decyzję o podjęciu współpracy podejmujemy w procesie rekrutacji. Zachęcamy do aplikowania.

msi

Witam jakie są zarobki na stanowisku magazynier ? pytam tu aby nie zawracać sobie oraz firmie głowy ?

@msi

Wynagrodzenia na podobnych stanowiskach różnią się ze względu na staż pracy, umiejętności, posiadanych uprawnień i zakres obowiązków. Mamy otwartą rekrutację na stanowisko magazynier - zachęcamy do aplikowania przez portal pracuj.pl lub gowork.pl. Po wstępnej weryfikacji aplikacji będzie nam łatwiej określić warunki zatrudnienia.

msi
@Wipak Polska Sp. z o.o.

Może tak jaka jest minimalna stawka . Ja posiadam ponad 10 letni staż pracy na magazynie w tym 7 lat stanowisko lider magazynu , obsługa wszelkiego rodzaju wózków magazynowych , dokumentacja magazynowa nie jest mi obca , oraz sprzęty biurowe . Myślę ze doświadczenie w tym charakterze pracy jest u mnie duże , a wszelkie nowości są bardzo szybko przyswajane .

Mag2
@msi

Zależy jaki dział, na początek dostaniesz 20zł zapewne, ale nie licz na wiele więcej z czasem. Pamiętaj że stawka jest godzinowa oraz brak jakich kolwiek dodatków. Na święta też nie licz na jakieś premie. Jeśli masz krutki miesiąc i nie zgodzisz się na nadgodziny to zarobisz marne grosze. Są powody dla których ludzie się tam nie pchają do pracy, więcej ludzi wychodzi niżeli wchodzi. Co się nadzwigasz to Twoje. W ramach podzięki najwyżej poklepią Cię po bolących plecach.

@Mag2

Szanowny Mag2 dziękujęmy za komentarz i prosimy o kontakt z naszym działem personalnym aby uzyskać szczegółowe informacje na temat systemu wynagrodzeń, świadczeń pozapłacowych oraz funduszu socjalnego które funkcjonują w naszej firmie. Przykro nam, że opierasz swoją opinię na informacjach, które nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Wszyscy nasi pracownicy mają pewnosć godnej płacy, związanej ściśle z uzyskiwanymi przez nich wynikami. Doceniamy również ponadprzeciętne zaangażowanie, inicjatytwę i pomysłowość. Cały zespół każdego dnia wkłada mnóstwo wysiłku aby czynić to miejsce coraz lepszym.

Jako tako
@Mag2

Premia świąteczna jest, wczasy pod gruszą też są, stawka jest godzinowa, każdy ma inną, związane z działem na którym pracujesz i z tym co wywalczysz. Na każdym dziale brakuje ludzi. Więc często są proponowane 12tki. Nie masz innych premi miesięcznych, dojazdy też na własny koszt i we własnym zakresie. System pracy 3 zmiany, jest również równoważny system. Są plusy i minusy jak wszędzie, ale to już samemu trzeba sobie je porównać. Ogólnie praca jak praca, płaca nie jest wysoka ale też nie jest to najniższa krajowa, średnia też.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Wipak Polska Sp. z o.o.?

Nasz zespół jest stosunkowo mały tym samym, staramy się opierać integrację naszego zespołu w codziennych relacjach - wspólnie wypić kawę, porozmawiać o rzeczach niezwiązanych z pracą, dzięki czemu pracownicy także mają szansę na bliższe poznanie się. W tradycji naszego zespołu jest jednak wspólne spotkanie w okresie przedświątecznym oraz większe imprezy przy okazji przełomowych wydarzeń dla naszej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Wipak Polska Sp. z o.o. - Skarbimierz Osiedle

• Jak się pracuje w Wipak Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wipak Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wipak Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wipak Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wipak Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wipak Polska Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 28 ocen.

Wipak Polska Sp. z o.o.