Opinie o Baks Producent Systemów Tras Kablowych w Karczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Baks Producent Systemów Tras Kablowych. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Baks Producent Systemów Tras Kablowych o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baks Producent Systemów Tras Kablowych w Karczew

Cedrik

Myślicie, że przyjmą do pracy osobę, która dopiero teraz (w czerwcu) skończy szkołę i nie ma większego doświadczenia? Oczywiście celuję w pracę na produkcji, może magazyn, gdzieś gdzie nie wymagają cudów od kandydatów?

Topaz
@Cedrik

Chyba prędzej produkcja dla ciebie bo na magazyn to pasowałyby ci uprawnienia na wózki a rozumiem że ich nie masz ?

@Topaz

No nie mam. Toteż pytam gdzie mógłbym celować, bo nie wiem jakie macie wymagania na określone stanowiska. Ale skoro produkcja wchodzi w grę, to pod tym katem się rozejrzę

Topaz
@Cedrik

Tak mi się wydaje że na początek najlepiej będzie na produkcje

Ok, dzięki

Sims
@Topaz

a jakie prace konkretnie wykonuje się na produkcji? jak to tutaj wyglada? jesli mozna wiedziec

@Sims

Też bym prosił o info :)

Zew

O co chodzi z BAKSCAD? ktoś to potrafi na szybko i zwięźle wytłumaczyć osobie z zewnątrz?

berni
@Zew

Potrafić ktoś na pewno potrafi pytanie czy się chce

berni
@berni

Też widziałem to na stronie i nie do końca wszystko zrozumiałem.

@berni

BAKSCAD to jest nic innego jak oprogramowanie autorskie baksa. Współpracuje ono z takimi popularnymi programami jak autoCAD, ZWCAD, bricscad. Dzięki temu można projektować w nich trasy kablowe przy wykorzystaniu produktów Baksa, zatem jest wszystko dużo łatwiejsze i szybsze w obsłudze. Całkiem to był spoko pomysł musze przyznać.

@kukon

Rozumiem, a jest ono dostępne dla każdego?

@Zew

No pewnie, normalnie się pobiera na stronie, nawet jest chyba kilka różnych wersji do wyboru.

@Zew

A i samouczek chyba też jest do pobrania jak ktoś nie ogarnie sobie tego sam.

@kukon

Wielkie dzięki, wypróbuję nawet po prostu z czystej ciekawości

Baks

I jak tam pojawiło się coś ciekawego, jakieś nowości w firmie, rozszerzenia produktowe? chętnie poczytam co nieco.

@Baks

A co tęskni Ci się za byłą firmą?

@Fazat

W sumie to trochę tak, czasem dobrze wrócić na stare śmieci.

@Fazat

Oczywiście nie mówię tutaj, że już teraz chce wracać na stanowisko, po prostu pytam o jakieś zmiany czy nowości jak w pierwszym poście.

@Baks

No coś się zawsze zmienia, bo gdyby nie było żadnych zmian, to znaczy że firma się nie rozwija. Chodzi tutaj o zmiany produktowe rzecz jasna.

Parma
@Fazat

co swoją drogą jest wszystko opisane na stronie oficjalnej w zakładce nowości więc niekoniecznie trzeba się tutaj nad tym rozwodzić.

@Parma

Przeszkadza Ci to w czymś? chciałem po prostu poznać opinie pracowników na ten temat.

@Baks

No to moją już poznałeś, według mnie dobrze jak coś ulega zmianie bo to dobrze świadczy o firmie, a ofertę należy cały czas rozszerzać i proponować inne rzeczy i tak właśnie robią.

Parma
@Baks

Nie mówię że przeszkadza. Mówię że tam można o tym poczytać i tyle nie każdemu się chce wchodzić i czytać tutaj wszystko regularnie.

@Parma

Ale ja właśnie po to tu wszedłem żeby poczytać ;)

@Fazat

Ogólne informacje też mi wystarczą, po resztę sobie zerknę na zdjęcia.

@Baks

A tutaj przepraszam za pomyłkę w statusie, zaznaczyłem to szybko i bezmyślnie

Febo

czy jest tu ktoś kto pracuje w tej firmie od lat? czekam stabilnej pracy, na lata. nie mam już ochoty zmieniać roboty co rok, 2 lata, nie mam już 20 lat i chce gdzie osiąść możliwie na stałe.

@Febo

czy tutaj idzie w ogóle o stałą robotę czy raczej jest przemiał i ekipa się wymienia często?

Porter
@Febo

Dobrze trafiłeś ja pracuje w baksie już hoho i się nie zamierzam ruszać. co najważniejsze nikt nie zamierza ruszać stąd mnie. więc tak jest to możliwe

@Febo

a nawet wskazane, wydaje mi sie, że firma celuje właśnie w długofalowych, godnych zaufania pracowników, niż kogoś kto popracuje pół roku i da dyla.

@Febo

i odpowiadając na drugie, nie ma przemiału. wiadomo, ludzie się wymieniają, ale to jak wszędzie, to nie jest tak, że nagle przychodzisz do pracy i widzisz zupełnie nowe twarze. niektórzy odchodzą, przychodzą nowi, ale nie ma dużej rotacji

@Tyler

wielkie dzięki, na tym mi zależy. mam nadzieję, że mnie przyjmą.

@Febo

Z ciekawości, jakie stanowisko? Umysłowe, czy fizyczne?

@Tyler

fizyczyczne, całe życie tak robię i to moja działka. pracowałem jako operator maszyn, mam uprawnienia na wózki, suwnicę, przez sporo zakładów przeszedłem, więc wierze że coś sobie tu wybiorę

@Febo

Z doświadczeniem nie powinno być problemem się dostać. Powodzenia.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Baks Producent Systemów Tras Kablowych? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Karczew
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Programista MAZAK CNC ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Specjalista ds. części zamiennych - sklep internetowy
Euro-Part Cezary Walczak
Xxxx

Witam serdecznie Na jaką stawkę może liczyć magazynier w firmie baks? Dodam, że mam uprawnienia na wózki 1 Wjo UDT.

Magik

spoko firma.

lulek

Krótko i na temat :)

@Magik

a opowiesz coś więcej? jakie stanowisko? skąd taka opinia?

@Magik

Ma dobrą opinię w środowisku, więc to mówi samo za siebie

archeolog
@august

A ty co tak wygrzebujesz posty sprzed miesięcy? ;)

organizujecie jakieś szkolenia?

@Popeye

Było już takie pytanie, poszukaj

A dobra, widzę, że to ty zadałeś 2 razy to samo pytanie, to nieważne

Kornik
@ek

Tak to właśnie jest jak się nie czyta wszystkiego dokładnie :) swoją drogą mi też się czasem tak strona zacinała i dodawało się podwójnie

Kornik
@ek

Oczywiście ten delikatny przytyk to mały żart, nie bierz tego do siebie

@Kornik

Wporzo

War

Jest gdzieś ten artykuł z trumpf.com ale po poslku? chciałbym przeczytać, ale translator tak skaleczył, że nic nie rozumiem, a ja angola ni huhu

Jelon
@War

nawet nie wiem jaki artykuł masz na myśli i co to ma wspólnego z BAKSem…

War
@Jelon

Na fanpage jest udostępniony, piszą w nim właśnie o Baksie. Ale co piszą? Nie wiem, bo nie rozumiem…

drozd
@War

ej, ale jakiego tłumacza użyłeś? bo ja z ciekawości wkleiłem do googlowskiego i naprawdę wszystko jest kompletnie zrozumiałe. sam byłem w szoku poziomem, ale serio czyta się to zupełnie jak oryginalny artykuł.

drozd
@drozd

no sam zobacz, nawet ci fragment wkleję, bo jestem w szoku, że miałeś problem ze zrozumieniem tłumaczenia. “BAKS ma klientów na całym świecie. Korytka kablowe wykonane w Karczewie - skromnym, liczącym zaledwie 10 000 mieszkańców miasteczku - można znaleźć na dworcu w Salzburgu, w Airbusie w Tuluzie, w fabryce Lego w Meksyku oraz w szpitalu w Katarze. Niemieccy klienci firmy to Daimler i Porsche, a produkty BAKS zostały również przyjęte przez niemieckiego giganta farmaceutycznego Bayer. Rozwiązania BAKS do zarządzania kablami są również obecne w niektórych najbardziej charakterystycznych infrastrukturach Warszawy, w tym na Stadionie Narodowym, Lotnisku Chopina i tunelach miejskiego metra.”

@drozd

Szerokie spektrum działania trzeba przyznać

LOLO

Łał, dopiero niedawno odkryłem że BAKS ma i prowadzi na bieżąco stronę na fejsie. Ciekawa ta realizacja w Łodzi, robi wrażenie naprawdę ;)

Bike
@LOLO

O jakiej realizacji mówisz?

@Bike

BAKS robił w tym wypadku wygląd zewnętrzny biurowca :D koryta kablowe zostały wykorzystane do obudowy budynku, całkiem fajnie to wygląda, z czystej ciekawości polecam pooglądać zdjęcia ;p no i z postu wnioskuję że to nie tylko tam zostało wykorzystane

@LOLO

ktoś mi ukradł nicka... ale tak, dokładnie tam to zobaczyłem i uznałem że dam znać jak ktoś jeszcze nie widział, dzięki za wyjaśnienie tego bo ja się trochę zagapiłem

@LOLO

Sorry, patrzyłem na niego jak pisałem i jakoś tam samo mi się bezwiednie napisało ;)

@LOLO

ciekawie wygląda, jak z klocków

Fizz
@LOLO

po czasie to wygląda jakby ktoś miał rozdwojenie jaźni trochę. chociaż sens w miarę rozumiem

Fizz
@LOLO

A co do samej realizacji to tak, w mojej opinii to jeden z ciekawszych projektów, osobiście też bardzo mi się podoba ;)

@Fizz

Na pewno nie można odmówić oryginalności, coś ciekawego wśród wszytskich budynków wyglądających tak samo

Jurek

Wiadomo coś o jakichś targach? Gdzieś się będzie Baks prezentował?

Bond
@Jurek

Nic mi nie wiadomo o tym.

sizzo
@Jurek

we wrześniu będzie Energetab. jeszcze nie ma listy wystawców, ale BAKS z reguły się na nich pojawia. no ale to jeszcze hoho czasu.

@sizzo

Jasne. Nie śpieszy mi się, po prostu przy okazji gdyby jakieś były to chętnie wpadłbym popatrzeć.

sizzo
@Jurek

jak będzie bliżej i będzie u nas coś wiadomo, to dam znać

Tenet
@Jurek

teraz to i tak nie wiadomo jak to będzie z targami czy one się moga odbywać ile ludzi będzie mogło wejść

@Tenet

Wiem wiem, na to akurat nikt wpływu nie ma niestety

organizujecie jakieś szkolenia?

@Popeye

w sensie nie dla pracowników, bo to to na pewno, ale dla osób z zewnątrz

@Popeye

Jakiś czas temu było we współpracy z Grodnem. Dla instalatorów fotowoltaiki.

@Mar3k

Wiesz coś o jakiś nadchodzących w tym roku?

@Popeye

I czy po takim szkoleniu jest szansa, aby dostać zatrudnienie?

@Popeye

Nie mam pojęcia, nie znam żadnej daty, nic nie zapowiadano. Co do drugiego - pewnie tak, zależy jak się sprawdzisz, czy zrobisz dobre wrażenie. Sam fakt zrobienia szkolenia nie jest jednoznaczny z tym, że od strzała dostaniesz pracę.

@Mar3k

aha, ok. szkoda, bo wiem nadal niewiele więcej niż wiedziałem przedtem

@Popeye

Przykro mi, nie znam odpowiedzi, to nie będę ich fabrykował, byle coś Ci powiedzieć, bo to mija się z celem. Jak jesteś taki zainteresowany to kontakt do firmy znajdziesz z palcem w nosie. Taki protip ;)

dzidek

Pytanko - czy mechanik utrzymania ruchu musi mieć długie doświadczenie? bo to że jakieś tam musi mieć na pewno to wiem, chodzi mi tylko jaki to jest czas. nie wiem czy spełniam wymagania.

Chad
@dzidek

Wymagania to minimum rok, ale tak naprawdę im więcej tym lepiej dla Ciebie, bo wiadomo że osoby z większym doświadczeniem będą ci robić sporą konkurencje.. nie da się ukryć że znaczenie przy szukaniu pracy ma to ogromne.

@Chad

No to minimum osiągam i nawet w sumie trochę więcej, ale zdaje sobie sprawę że prawdą jest to co mówisz.

Włodek
@dzidek

Dobrze jest nie ma co płakać nad kasą i problemami innych :D

Ziko
@dzidek

a poza tym moj drogi to doswiadczenie to nie wszystko. to jest jeden z waznych punktow ale samo to za mało. Bo tutaj pierwsze skrzypce grają uprawnienia do tego rysunek techniczny. to jest podstawa tej pracy i bez tego ani rusz, nawet sie nie wybieraj.

@Ziko

Spokojna głowa i takie rzeczy się u mnie znajdą, nie bez powodu mam doświadczenie, żeby je zdobyć też musiałem coś umieć.

Ziko
@dzidek

ja tam nie wiem. rozni ludzie sie pojawiaja i przychodza na rozmowy z tego co slysze. z niczego chca zrobic cos no a tak sie nie da.

@Ziko

A będą to wszystko jakoś sprawdzać? Konkretne pytania, testy, jakaś praktyka?

Nikt
@dzidek

pewnie ze moga ale ja ci tego ani nie zagwarantuje ani nie powiem ze na pewno nie bo nie wiem. w sumie duzo zalezy od tego jakie zrobisz wrazenie pewnie i od tego co tam masz w cv do zaproponowania.

@Nikt

Czyli w zasadzie spodziewać można się wszystkiego i trzeba być gotowym z papierami, zagadnieniami itp. Jest to do zrobienia.

Nikt
@dzidek

no to nie masz sie co martwic w sumie i pewnie sobie poradzisz chyba ze konkurencja bedzie spora.

Mcdon

Wiem, że na stroniei BAKS’a są oferty pracy i są one zazwyczaj faktycznie aktualne, no przynajmniej tak wnioskuje, bo często o nich piszecie. Ale czy oprócz tam, warto gdzieś jeszcze szukać? gdzieś gdzie np będzie szybsza aplikacja?

kejefs
@Mcdon

a co szkoda ci czasu na szukanie pracy i wysłanie cv?

@kejefs

Nic takiego nie powiedziałem, a Ty czepiasz się szczegółów, po prostu pytam z ciekawości o doświadczenia innych, dobrze jest rozeznać się w terenie.

kejefs
@Mcdon

skoro tak mówisz to może tak jest, ja już jednak dawno temu aplikowałem mogło się pozmieniać od tego czasu.

Erni
@kejefs

Nie sadze zeby cos sie mialo wybitnie tutaj pozmieniac. tak jak było mówione oferty na stronie. ale prócz tego też portal praca pl. tam sa aktualne oferty rowniez zamieszczane. sporadycznie pracuj pl rowniez chociaz no nie zawsze

@Erni

No i to już daje więcej możliwości jeśli chodzi o aplikowanie na stanowiska. Składałeś może tak aplikacje i znasz efekt, czy to tylko suche informacje

Erni
@Mcdon

To nie sa suche informacje. ja sie wlasnie dostalem dzięki portalowi praca pl. Tam wysyłałem swoje cv itd, a potem zadzwonili.

@Erni

O takie informacje właśnie mi chodziło, wielkie dzięki za naprowadzenie.

Koko

Czy na ten rok obowiązuje jakiś nowy katalog?

Cefał
@Koko

oczywiście.. co jakiś czas się aktualizuje i zmienia, ten jest dostępny w zasadzie już od lipca zeszłego roku do wglądu

Aleksandra
@Cefał

Wiec licze że jako firma duzoooo zarobicie :)

@Cefał

Serio? to chyba coś mnie ominęło, gdzie go znajdę?

Cefał
@Koko

cały czas wisi na stronie oficjalnej Baksa do pobrania, także chyba się nie wysiliłeś zbytnio w tym szukaniu.

@Cefał

Widocznie za mało.. ale dziękuję.

Mariusz

Czyli każde stanowisko ma inne godziny pracy tak?

@Mariusz

Nie no, niektóre mają te same, po prostu nie da się uogólnić jednolitych dla ogółu

hmm
@Mariusz

Chyba ciężko by było żeby wszystkie stanowiska w całej firmie pracowały dokładnie w tych samych godzinach

patryk

w jakich godzinach jest praca?

@patryk

Zależy od stanowiska, godziny nie są ujednolicone dla wszystkich, to w zależności od jego charakteru

@truth

Także jak powiesz, o które Ci chodzi to postaram się odpowiedzieć

@truth

Przy czym to też nie tak, że znam absolutnie wszystkie :)

Merci

ale przyspamowałeś , teraz to każdy zauważy Twoje rozterki życiowe

patryk
@truth

Chodziło mi o pracę handlowca. sory że się nie odezwałem od razu

@Merci

Jakie rozterki, o czym ty mówisz? Nie pisałem nic o swoim życiu, czytaj ze zrozumieniem

Merci
@truth

to było ogólne stwierdzenie, nie trzeba brać wszystkiego tak dokładnie, zresztą już o tym zapomniałem

Benten

@AAAdrian na jakim dziale pracujesz?? pytam z czystej ciekawości bo mówisz o dobrej atmosferze a to w sumie dość ważny aspekt

Can
@Benten

Nie jestem co prawda Adrianem ale mogę Ci odpowiedzieć w ramach rekompensaty że atmosfera w firmie ogólnie jest niezła, wiadomo każdy dział ma jakieś tam swoje bliższe znajomości, więc ciężko oceniać miejsca w których się nie pracuje, ale tak jak mówie ujmując to ogólnie w firmie to całkiem nieźle się to przedstawia

@Can

W sumie potwierdzam powyższe słowa

Can
@truth

Nie musiałeś potwierdzać, ale dzięki za zgodę z tym co mówię, na pewno dla autora to zawsze trochę więcej informacji

@Can

Nie musiałem, ale chciałem bo po to tu wchodze żeby coś podpowiedziec czy pomóc, a w tym wypadku potwierdziłem że atmosfera jest w porządku

@Can

I nie miało to oczywiście zabrzmieć niegrzecznie, po prostu chciałem by wszystko było jasne. Jak ktoś zada inne pytanie to też odpowiem jak już tu jestem albo potwierdzę lub zaprzeczę innym opiniom

Chango

Te systemy konstrukcji do montażu paneli fotowoltaicznych to jakaś nowość w ofercie? Nie kojarzę, żebym wcześniej widział na stronie.

@Chango

Powiem tak - nie bez powodu widnieje w zakładce nowości ;)

@Chango

A, no i przy katalogu też jest przedrostek “nowy” już nie wspominając o dacie na nim, tj 2020/21. Wniosek?

@dexter

Nie zwracałem uwagi na takie szczegóły, racja. Długo już figuruje w ofercie?

@Chango

Daty konkretnej nie podam, ale no już jakiś czas tak, to nie tak, że to kompletna świeżynka sprzed kilku tygodni.

@dexter

Okej, okej. Dziękuję za informację. Muszę w takim razie się przyjrzeć tematowi i przeglądnąć katalog, bo ten temat mnie interesuje.

Gienek

Witam. Pierwszy raz jestem na tym forum. mam pytanie. czy w baksie przyda się ślusarz z doświadczeniem? poszukiwane są takie osoby?

@Gienek

oczywiście. teraz odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu to skarb. a ludzi z uprawnieniami, doświadczeniem i wiedza coraz mniej. a szczegolnie jesli chodzi o taki fach w ręce.

@Izos

A co mi jest potrzebne żeby się dostać tutaj na stanowisko?

Mig
@Gienek

no na pewno wykształcenie techniczne to w sumie mus i uprawnienia SEP - to z takich podstawowych rzeczy

Mig
@Mig

a dodatkowo co jeszcze no to uprawnienia spawalnicze jakby były to nieźle i na pewno na duży plus bo się przyda

@Mig

A jakbym teraz chciał rekrutować to jest jeszcze jakaś szansa?

@Gienek

szansa zawsze jest. co prawda oferta od grudnia wisi no ale może jeszcze się uda coś wskórać . ja bym próbował na twoim miejscu bo firma porządna. sam pracuje tu już od lat co prawda nie jako ślusarz ale swoje o firmie wiem i moge powiedziec że polecam. warunki sobie tez wynegocjujesz to i dobrze zarobisz bo tak jak mówie ludzi z fachem w ręku coraz mniej

@Izos

Może mi się cos uda. w takim razie gdzie powinienem wysłać cv?

@Gienek

na stronie baksa jest oferta i na rekrutacja@baks.com.pl tego maila wysyłasz zgłoszenie

Nero

Szczęśliwego nowego Roku wszystkim

Egar
@Nero

Dokładnie, oby wszystkim nam było lepiej w tym nowym roku na każdej płaszczyźnie życiowej

@Nero

Ja też wszystkim życzę, chociaż się trochę spóźniłem

Życzę wszystkiego dobrego ozywiście, bo pominałem

Zostaw merytoryczną opinię o Baks Producent Systemów Tras Kablowych - Karczew

• Jak się pracuje w Baks Producent Systemów Tras Kablowych?

Zobacz opinie na temat firmy Baks Producent Systemów Tras Kablowych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baks Producent Systemów Tras Kablowych?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 17 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Baks Producent Systemów Tras Kablowych