Opinie o Baks Producent Systemów Tras Kablowych w Karczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Baks Producent Systemów Tras Kablowych. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Baks Producent Systemów Tras Kablowych o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baks Producent Systemów Tras Kablowych w Karczew

Roman

Mamy nowy rok. Pytanie do aktualnych pracowników firmy i osób, które orientują się w temacie. Myślicie, że wraz z nastaniem tego nowego roku będą jakieś wzmożone rekrutacje, czy jest coś takiego praktykowane?

dz
@Roman

raczej nie jest tak zeby z okazji nowego roku było więcej przyjęć.

Ziggy Stardust
@dz

Przyjęcia jeśli są to wtedy kiedy jest aktualnie zapotrzebowanie, nie ma to związku raczej z innymi sytuacjami w roku. Także jeśli coś konkretnego Cię interesuje to po prostu czekaj na oferty coś się pewnie pojawi w końcu. ale ile i jakie to będą to nikt Ci nie zagwarantuje

@Ziggy Stardust

A no to wiadomo, że nikt mi nie zagwarantuje, chciałem po prostu wiedzieć czy nastawiać się teraz jeszcze na coś większego czy nadal oczekiwać, ale w porządku rozumiem.

Emilia
@Roman

Hej @Roman, a orientowałeś się już może gdzieś na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę? Ciekawi mnie, czemu bierzesz przy szukaniu pracy pod uwagę właśnie firmę Baks :)

@Emilia

Tak, słyszałem wiele dobrego o tej firmie i oferowanych przez nią warunkach od źródeł, którym ufam (tj. rodziny i znajomych)

Ziggy Stardust
@Roman

W takim razie powodzenia w najbliższej przyszłości ;)

Dexter
@Roman

przy końcu zeszłego roku pojawiło się kilka ofert sprawdzałeś to? czy nie ma tam nic co Ci odpowiada.

@Dexter

Sprawdzałem, ale to jeszcze nie takie stanowisko jak potrzebuję.

Ewelina

Rok 2021 zaraz do nas zawita i z 2020 bądźmy już kwita. Dajmy zatem szczęśliwego susa, do Nowego Roku bez koronawirusa. Byśmy maski ściągnąć mogli bez strachu, i tańczyć na stole, a nie myśleć o piachu. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

najnaj
@Ewelina

Tobie też! :)

Kom
@Ewelina

czy to twórczość własna??

Sonko
@Kom

No czyjaś na pewno, wydaje mi się że gdzieś już widziałem coś podobnego ale mogę się mylić

Ran

Jestem dość mocno zainteresowany ofertą na specjalistę ds. eksportu. Co prawda oferta jest z 6 października, więc nie wiem na ile jeszcze jest aktualna, chociaż mam nadzieję, że skoro nadal jest na stronie to mam jeszcze jakieś szanse. Ale ja nie o tym, zastanawiam się czy wymagany język niemiecki jest weryfikowany, tzn ja umiem go jak najbardziej, ale myślę czy powinienem się jakoś specjalnie przygotowywać? Czy będą się pojawiały jakieś konkretne pytania? Z góry dzięki.

curry
@Ran

A masz też doświadczenie techniczne oprócz tego języka? no i ogólnie w eksporcie? Bo bez tego to ani rusz ;)

@curry

Oczywiście, że mam jak najbardziej. Inaczej bym o to nie pytał, przecież to jest stanowisko specjalisty więc oczywistym jest, że osoba aplikująca musi wiedzieć co jest 5, że tak powiem.

curry
@Ran

Tak tylko pytałem, różni są ludzie, chcą być specjalistami, niekoniecznie się do tego nadając i wiedząc z czym to się wiąże.

@curry

To zatem nie ja, pracowałem już na podobnym stanowisku, jednakże w innej firmie, myślę że sobie poradzę.

Bilbo
@Ran

jezyk musi być zweryfikowany, bo w końcu będziesz miał do czynienia z klientami niemieckimi a zatem musisz ich dobrze rozumiec. mysle ze przede wszystkim warto jest sobie powtorzyc slownictwo typowo branzowe, bo o to moga pytac. a jest sporo mysle taki szczególikow ktore nie zawsze sie pamieta uzywajac jezyka na codzien jesli oczywiscie go uzywasz.

@Bilbo

No tak, domyślam się, że takie słowa jak koryta kablowe powinny być dla mnie na porządku dziennym.

Bilbo
@Ran

no dokladnie wiec nie wiem co wiecej mozna sobie powtorzyc bo nie jestem w stanie dokladnie powiedziec jakie moga zadawac pytnia po niemiecku, mysle ze nawet oni tego teraz nie wiedza. wszystko wyjdzie w rozmowie. jesli znasz dobrze jezyk to na pewno sobie poradzisz. slownictwa zawsze mozna sie douczyc, wazne zeby sie plynnie porozumiewac

@Bilbo

W porządku, zatem jestem dobrej myśli. O ile oczywiście ogłoszenie wciąż jest aktualne :) dziękuję wam za wszystkie odpowiedzi

Ciekawy

Gdzie mogę znaleźć zdjęcia Waszych realizacji?

@Ciekawy

Strona internetowa -> zakładka referencje -> obiekty referencyjne. Tam masz

@:)

A takich najświeższych możesz szukać również na fb.

Ciekawy
@:)

Piękne dzięki. Jestem pod wrażeniem zasięgu, myślałem, że działacie bardziej lokalnie, a tymczasem dotarliście nawet do Meksyku. Robi wrażenie :)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Baks Producent Systemów Tras Kablowych? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Karczew
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Programista MAZAK CNC ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Specjalista ds. części zamiennych - sklep internetowy
Euro-Part Cezary Walczak
Mars

Czy do zadań pracowników produkcji należy tylko praca na linii?

@Mars

No oczywiście praca na linii ale też kontrola tych urządzeń na których się pracuje, do tego dochodzi pilnowanie ogólnie techniczne jak i pilnowanie czystości owych maszyn. Ale też pakowanie gotowych produktów no i pracownik produkcji odpowiada też za to gdzie i jak te produkty będą składowane

@Mars

Ogólnie bardzo w porządku robota, lubię ją. Może się niektórym wydawać, że produkcja to nie jest szczyt marzeń, ale są tacy jak ja którym takie coś odpowiada. Robię swoje, wychodze do domu i nie musze o niczym myśleć co jest związane z pracą

@Komik

Ja tam właśnie wolę pracować fizycznie, mój szwagier jest jakimś starszym specjalistą w dużej firmie i o panie, ile on ma na głowie, ciągle jakieś stresy, nie może spać po nocach przez pracę, bo tak mu na glowie to siada wszystko...Ja wolę zrobić swoje, wrócić do domu i o pracy nie myśleć

@Komik

No i dzięki za wytłumaczenie wszytskiego

@Mars

Dokladnie to miałem na myśli, chociaż wiadomo, różni są ludzie i różne mają umiejętności. Jedni odnajdują się w pracy fizycznej, bo nie chcą mieć dużo na głowie, a inni wręcz lubią papierkowe sprawy. W sumie w Baksie dla każdego by się znalazło miejsce

@Komik

O, to może szwagra też tu ściągnę jeśli mnie przyjmą, heh

gość

robota ja robota jest ok

Allo
@gość

Bez rozdrabniania widzę. A powiesz chociaż na jakm stanowisku pracujesz?

@Allo

a czy to jest wazne w mojej opinii? chcialem tylko napisac ze firma w porządku i jest okej

@Allo

no ale w sumie nie mam nic do ukrycia wiec niech bedzie. na produkcji pracuje

Allo
@gość

Trochę ważne pod tym względem, że chciałem wiedzieć na jakim konkretnie stanowisku jest spoko :) Firma jest duża, więc mogło chodzić o każde. Dziękuję, że odpowiedziałeś

Czy zatrudnienie w BAKSie na ten moment jest pewne i stabilne?

Wolt

Zatrudnienie w BAKSie zawsze było pewne i stabilne jeśli dobrze wykonuje się swoją pracę i obowiązki to nie ma się czego obawiać

dodek
@Wolt

dokładnie :D

Były
@dodek

Dobrze czytać takie opinie nawet po latach. Za moich czasów pracy tutaj też tak było i bardzo dobrze to wspominam, wiele się tutaj nauczyłem co w pracy pomaga mi nawet do dziś ;)

Soos

Czy na magazyn potrzebne są uprawnienia na wózki?

Porto
@Soos

na pewno Ci nie zaszkodzą ;) a tak całkiem już prawdziwie i informacyjnie, są mile widziane, ale jeśli ich nie masz to też Cię nie przekreśla

Soos
@Porto

To super, dzięki

Wera

Jak przedstawia się kwestia atmosfery w biurze?

Toya
@Wera

Jak to w pracy raz lepiej raz gorzej jak jest gorąca atmosfera i dużo roboty, ale ogólnie raczej jest w porządku z tego co mi wiadomo i zawsze dochodzi się do jakiegoś kompromisu :)

@Toya

A no to jest do przewidzenia, wszędzie raz lepiej raz gorzej, ale ogólnie rozumiem że dobrze się pracuje i polecasz

Toya
@Wera

No tak tak, tak wynika z tego co napisałem :)

@Toya

Wolałam się jeszcze dopytać dokładnie dla pewności ;) dziękuję bardzo

Firma ma dobre opinie, doświadczenie i szanuje pracowników dlatego warto starać się o pracę w firmie.

Pewny
@Tomek

No ciężko zaprzeczyć tym faktom jakby na to nie spojrzeć. Również uważam, że oferta i warunki z ich strony są na wysokim poziomie, więc jeśli tylko ktoś jest biegły w tej branży i jest stanowisko dla niego to trzeba próbować

Stach

Są przyjęcia czy raczej lipa?

Freak
@Stach

A wiesz, że jakbyś wpisał w internet baks praca to byś miał odpowiedź na swoje pytanie?

Freak
@Stach

Ale zrobiłem to za Ciebie. Jest dużo ofert dodanych 6 października, także istnieje bardzo duża szansa, że nadal są one aktualne i można wysyłać cv

@Freak

Nie wiedziałem po prostu gdzie szukać tych ofert, więc od razu wolałem zapytać kogoś od wewnątrz

az
@Stach

no najlepiej zaczynac od strony firmy, to chyba logiczne

@az

Nastęnym razem przeszukam stronę

prac.

BAKS to uczciwa firma polecam

pyt

Na jakim stanowisku pracujesz? Pytam z czystej ciekawości, żadnych złych zamiarów.

ok
@pyt

ja pracuje jako operator

pyt
@ok

Generalnie pytałem @prac. chyba, że to ty, tylko pod innym nickiem?

ok
@pyt

a to myślałem, że to do mnie, bo mój jeden wpis zniknął i dlatego to tak wygląda..

Boy

Wpadłem napisać coś od siebie, bo pracowałem w BAKSie kilka lat i chyba mam podstawę, żeby się wypowiedzieć. Jak pracę tutaj wspominam dobrze, koleżeńscy ludzie i brak wyścigu szczurów, nie nerwowa atmosfera. Jest normalna umowa, wypłaty zawsze na czas jak to koledzy niżej ujęli, no i park maszyn, który jest nowoczesny i dobrze utrzymany a to mega plus. Warunki pracy naprawdę w porządku. Pozdrawiam

bercik

Długo już nie pracujesz?

@bercik

Zakończyłem współpracę w zeszłym roku.

@Boy

a czemu zakonczyłeś tą współpracę jeśli można zaptytać z ciekawości?

@hm

Przepracowałem w tej firmie 3,5 roku, zwolniłem się tylko dlatego, że założyłem spółkę ze szwagrem i postanowiłem pójść “na swoje”, ale pracę wspominam dobrze i będę o niej dobrze mówił, bo nie mam powodów, aby tego nie robić. Nie ma w tym nic dziwnego, czasami ludzie idą do przodu, ale to nie znaczy, że nie doceniają poprzedniego doświadczenia, bo ja je doceniam.

@Boy

no dobra, rozumiem, w sumie sprawdzałem cie tak z ciekawości. ale to dobrze, ze firma jest godna i daje dobre warunki sam w sumie też chciałbym sie tu zatrudnić

@hm

To co cię powstrzymuje? :) Sprawdź oferty i wyślij CV tam gdzie byś chciał pracować.

@Boy

trochę się obawiałem bo nie pracowałem nigdy w takiej firmie i nie mam doświadczenia

@hm

Niżej pisali, że to nie jest żadna przeszkoda, wymyślasz wymówki niepotrzebnie ;)

@Boy

nie wymyślam wymówek, po prostu się zastanawiam nie chce marnować ani swojego ani ich czasu

jakobo

czy wypłaty są na czas czy zdarzają się jakieś “wpadki” proszę o szczerą odp.

@jakobo

Tu akurat nic im nie można zarzucić. Wypłaty zawsze są na czas, jeżeli 10 dzień miesiąca wypada w weekend, to pieniądze masz w piątek.

Johny

dokładnie zgadzam się z poprzednikiem, wypłaty są zawsze terminowe i nie masz się co obawiać w tym temacie.

jakobo

aha, dziękuję bardzo, pytam bo różnie się w życiu zdarzało, ale dobrze wiedzieć, że tu jest pod tym kątem jak należ

Cris

Tak czytałem trochę tych konwersacji i ktoś pytał o stanowisko przedstawiciela handlowego. Ja sobie tak przeglądam oferty od czasu do czasu sprawdzam czy coś ciekawego się pojawiło i tak się zastanawiam czy Specjalista ds. eksportu to nie jest właśnie coś takiego jak ph? czy się mylę?

ozi
@Cris

ogólnie to nie znam nazewnictwa wszystkich stanowisk w firmie i nie wiem czy traktują to jako takie samo.. aczkolwiek skoro nazwa inna to myślę, że nie do końca

Edward
@ozi

fakt obowiązki są bardzo podobne do ph, ale różnica przede wszystkim jest taka, że chodzi tutaj typowo o eksport i o znajomość języka obcego. Także pracujesz tylko na klientach zagranicznych, a ph raczej pracuje w kraju. Także myślę, że to będzie taka jedna z różnic, może jest ich więcej nie wiem, aż tak nie wnikam w temat.

Fuks
@Edward

myślę, że ph też by mógł pracować na zagranicznych klientów jakby byla taka potrzeba, ale nie podważam Twojej teorii, możliwe że masz rację

Cris
@Fuks

Chyba mniej więcej rozumiem, pozdrawiam

xxxxx
@Cris

Pracujesz na zagranicznych klientach, ale przede wszystkim ich nie pozyskujesz tylko obsługujesz tych, którzy są. Praca w biurze a nie w terenie. Generalnie to chyba najważniejsze różnice. Na krajówce są osoby obsługujące z biura i właśnie PH pracujący w terenie.

Boingo

Potrzeba kogoś z językiem czeskim?

odp
@Boingo

bardziej angielski i rosyjski

karp
@Boingo

W sumie interesujące, bo niby nasi sąsiedzi, a nie spotkałem jeszcze nikogo, kto by po czesku gadał w pl, no może w Cieszynie, ale to przy granicy, a tak to mało popularny język, ciekawy wybór :) ale no w Baksie nie ma zapotrzebowania, ale zawsze możesz na jakieś polskojęzyczne stanowisko aplikować, czemu nie

xxxxx
@karp

Czescy i słowaccy dystrybutorzy mówią biegle po polsku, ale specjalista eksportu nie obsługuje się wyłącznie ich więc angielski (lub inny język w zależności od rejonu) jest zdecydowanie potrzebny

Meron

Czy praca w BAKS’IE jest pracą, która wymaga koniecznie wcześniejszego doświadczenia i konkretnych umiejętności, czy znajdzie się tam także miejsce dla osoby rozpoczynającej swoją przygodę z taką branżą?

@Meron

masz na myśli już jakieś konkretne stanowisko, czy tylko pytasz ogólnie orientacyjnie?

@Limo

Mam na myśli konkretnie stanowiska bez doświadczenia i nie wiem jakie to są i czy wgl takie w firmie istnieją, nie jestem w stanie podać dokładnego stanowiska.

@Meron

no to pracownik produkcji, czyli typowy pracownik fizyczny nie musi mieć żadnego doświadczenia wcześniejszego w branży itp.

@Limo

Okej, a na czym polega jego praca w takim razie???

@Meron

no obsługuje linię produkcyjną, kontroluje czy wszystko jest w porządku, sprawuje jakby opiekę nad wszystkimi maszynami no i pakuje produkty.

@Limo

Czyli to stanowisko obejmuje oczywiście szkolenie stanowiskowe i takie wprowadzające?

odp
@Meron

No jakże by inaczej, przecież nie postawią Cię na stanowisku i nie powiedzą domyśl się. Wszystko pokażą i wszystkiego nauczą.

@odp

Zatem w porządku, to mogłoby być coś dla mnie. A myślicie, że jest potem szansa na wyższe stanowiska? Po jakimś tam stażu pracy na tej produkcji.

Izi
@Meron

Szansa zawsze jakaś jest, ale nie myślał bym od razu w kategoriach awansu, najpierw trzeba opanować tą pracę, którą zaczniesz, a potem możesz rozmyślać dalej.

@Izi

No tak rozumiem, ale zawsze warto było zapytać. Dzięki za wszelką pomoc z waszej strony.

@Meron

Bez problemu i powodzenia, daj znać jak się uda dołączyć do ekipy.

Poldek

Myślałem o pracy na cynkowni, powiedzcie mi jak jest z maszynami i ich sprawnością, są przestarzałe jak gdzieniegdzie, czy raczej w drugą stronę?

@Poldek

nie, maszyny są nowoczesne, wiadomo, że jakieś awarie mogą się zdarzyć, jak wszędzie, ale nie jest to chłam

Bugg
@Ramen

Możesz sobie zresztą obejrzeć filmiki na YT tam widać jak zakład wygląda w środku i jaki sprzęt jest używany, na pierwszy rzut oka widać, że to nie są żadne starocie

@Bugg

Podałbyś linka?

Bugg
@Poldek

Z tego co wiem to z linkami różnie tu bywa, ale jak wpiszesz w wyszukiwarke YT Baks Karczew, to wyjdą ci 2 filmiki, przy czym jeden z 2013, a drugi sprzed roku, ma cyrylice w tytule, ale jak coś filmie jest wszystko po polsku

@Bugg

Dzięki, obczaję sobie. A ogólnie wiecie jak z przyjęciami na cynkownię na ten moment? Bo o pracy sobie myślę, ale w sumie nawet nie wiem, czy są wakaty.

@Poldek

niżej jest podany mail i telefon do rekrutacji, najlepiej zadzwoń i zapytaj

@Ramen

To tak zrobię. Dzięki chłopaki za odpowiedzi.

@Poldek

luzik, powodzenia życzę i sukcesów

Domino

z tego co wyczytałem to pracujecie na uop, a jak wyglada sprawa z umowami pod katem okresu próbnego? ile on trwa?

@Domino

Masz 3 miechy okresu próbnego, jak chyba wszędzie, potem oczywiście umowa o pracę, najprawdopodobniej na 5 lat, ale głowy nie dam, ja tak miałem jak pracowałem, być może coś się pozmieniało

@dafi

czyli na próbnym jest zleceniówka tak?

Tak, dokładnie

@dafi

dzięki za pomoc, pozdrawiam

@Domino

Jeszcze dodam, że jak coś nie ma się co przejmować tym, że umowa na 5 lat, bo to nie jest tak, że jak się skończy ten okres, to od razu idziesz na wylotke, takich rzeczy to tu nie ma i nie ma co się bać o stabilność zatrudnienia

Henryk

Czy BAKS ma w swojej ofercie dowożenie towarów do klienta?

@Henryk

Zamówienia realizują tylko partnerzy handlowi, co jest na stronie także można sobie wejść w tą zakładkę i poczytać apropo tego.

@123

Okej, czyli jako osoba jakby pojedyncza nie mogę zamawiać, ale jest w tych firmach, hurtowniach, które są tam wymienione tak?

???

ale gdzie są wymienione?

@???

Jak wchodzisz na stronę w zakładkę partnerzy handlowi to wybierasz województwo i tam masz cały wykaz miejsc, gdzie można zakupić faktycznie produkty BAKSa - łatwo znaleźć ja już to zrobiłem.

@Henryk

Tak, zamówienia są realizowane tylko dla tych punktów, które są wymienione i ich tyczą się godziny zamówień i dni, które też są wymienione w takiej tabelce na stronie.

@123

A racja racja, tabelkę też widziałem, ale nie byłem pewien do czego konkretnie się odnosi, stąd było moje pytanie. W takim razie bardzo Ci dziękuję za odpowiedzi, bo teraz jest już dla mnie przynajmniej wszystko jasne :)

@Henryk

Nie ma problemu, po to forum żeby pytać, pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Baks Producent Systemów Tras Kablowych - Karczew

• Jak się pracuje w Baks Producent Systemów Tras Kablowych?

Zobacz opinie na temat firmy Baks Producent Systemów Tras Kablowych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baks Producent Systemów Tras Kablowych?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 17 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Baks Producent Systemów Tras Kablowych