Opinie o Baks Producent Systemów Tras Kablowych w Karczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Baks Producent Systemów Tras Kablowych. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Baks Producent Systemów Tras Kablowych o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baks Producent Systemów Tras Kablowych w Karczew

Witam mam pytanie na czym polega praca w baksie na produkcji i na jakie zarobki można liczyć?

Siemka, jak wam teraz się pracuje w firmie? Kodeks pracy obowiązuje, czy dalej średniowiecze? Kwota wypłaty zgadza się z kwotą na umowie? Nadgodziny macie płacone wg kodeksu pracy, czy koperty? Kasa na święta z podpisem in blanco? Już można wziąć 2 tygodnie ciągłego urlopu? Dalej jest podwójna/potrójna ewidencja pracy?

Jaki dress code obowiązuje w Baks Producent Systemów Tras Kablowych?

Jaszczur

Zaden.

Jacek

Jak są doradcy techniczno -handlowi i są podzieleni na regiony to, który region można uznać za najbardziej bezproblemowy pod kątem ludzi?

Dirk
@Jacek

Pytanie jest niedoprecyzowane więc zadam pytanie uzupełniające. Co cie to obchodzi?

@Dirk

Pytam, ponieważ zbieram informacje na temat różnic socjologicznych między województwami

Dirk
@Jacek

Student?

@Dirk

Czy to w jakiś sposób zmieni Twoją odpowiedź?

demo

Pozwolę sobie wciąć w dyskusje, bo aplikowałem ostatnio teraz czekam na telefon zwrotny ale na początek czy wypowiadają się na forum Doradcy?

Karol
@demo

Nie wiem czy na forum wypowiada się akurat ta grupa pracowników, ale myślę, że zadanie pytania na pewno nie zaszkodzi, a nuż okaże się, że są osoby, które zechcą się podzielić z nami swoją wiedzą tym temacie

demo
@Karol

Chciałby sie dowiedzieć o systemie premii, czy jest od sprzedaży czy od konsultacji, ile wynosi i czy w ogóle jest?

miger
@demo

Premia jest i jest do wypracowania całkiem sympatyczna, ale nie rozochacaj się. Najpierw niech cie zaproszą na rozmowę, a tam się już dowiesz szczegółów

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Baks Producent Systemów Tras Kablowych? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Karczew
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Programista MAZAK CNC ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Specjalista ds. części zamiennych - sklep internetowy
Euro-Part Cezary Walczak
Qwert

Witam. Na Waszej stronie jest oferta na Pracownika sekretariatu, niby oferta jest nie skierowana bezpośrednio do kobiet ale stanowisko jest mimo wszystko kojarzone raczej z płcią piękną. Czy jako mężczyzna, jest sens się ubiegać na to stanowisko?

Rupi
@Qwert

Gdyby zarząd Baksa patrzył przez pryzmat utartych schematów to nie byliby w tym miejscu, w którym są czyli jakby nie patrzyć, w czołówce. Dlatego wydaje mi się, że obawy o to, że Twoja kandydatura zostanie zignorowana przez sztampowe podejście do wyobrażenia sekretarki- kobiety jest nieuzasadniona :)

Mini
@Rupi

No ok, generalnie sie zgadzam, kiedys nawet spotkalam sie z firma gdzie wlasnie byl sekretarz :D w sumie nie wiem jak pracowal, prezentowal sie dobrze ale wydaje mi sie, że kobeity jednak sa lepiej zorganizowane i latwiej odnajduja sie w multitaksach

Mini

Żaden seksizm ani szowinizm przeze mnie nie przemawia tylko naukowe fakty i lata obserwacji ;p

Marila

Cześć, jestem zainteresowana pracą biurową w Baksie. Mam pytanie odnośnie języka angielskiego - czy w przypadku biurowych stanowisk jest wymagany ten język i jeśli tak, to na jakim poziomie? Z góry dziękuję.

Totto
@Marila

Praca biurowa, pracą biurową, wiesz, najlepiej będzie jak się określisz wraz ze stanowiskiem, bo na każdym może wyglądać to inaczej.

@Totto

Dokładnie. Są stanowiska, na które bardzo dobry angielski jest wymagany, są takie, na których się przyda i traktowany jest jako duży atut, a są i takie, na które nie jest niezbędny.

@Barney

Faktycznie, zapomniałam doprecyzować, że chodzi o stanowisko pracownika sekretariatu. Dopytuję tak, bo nie jestem orłem w tej dziedzinie i trochę obawiałabym się pracy z ciągłym kontaktem z angielskim.

@Marilla

Wiecie jak to wygląda w tym przypadku?

@Marilla

No to na tym stanowisku nie jest wymagane, ale mile widziana jest znajomość języka, więc mogłoby być twoją kartą przetargową wręcz, ale nie zdyskwalifikuje cię, jeśli nie będziesz go miała. Poza tym, co ja się tak produkuję, jak na stronie wszystko stoi jak byk.

@Barney

Przepraszam w takim razie, że zawracam głowę, dziękuję za odpowiedź.

@Marilla

Nie przejmuj się, pytaj śmiało, nikt nie ma tego za złe. Chodzi o to, że niektóre informacje znalazłabyś dużo szybciej sama, niż ktoś Ci tu odpowie ;)

Stefan
@Marila

Jak i również biegły ukraiński i rosyjski .

Mario

Dobra, powiedzcie mi, czy serio w tym Baksie tak dobrze? Ciągle gdzieś o was słyszę, kumpel mnie próbuje wciągnąć i jestem bliski temu, żeby się dać namówić

rex
@Mario

cytując klasyka “moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze” :D na pewno nie jest źle, jest dużo osób zadowolonych, ale znajdą sie i tacy, którym się nie podoba. ale ja sie skłaniam do opcji, że jest dobrze, trzeba być robotnym i nie ma

Ronek
@rex

Dokładnie, spróbuj to sie przekonasz, zwłaszcza, że z tego co mówisz masz tu kumpla, to od razu plus na start, zawsze raźniej

Ptys

hej a jak wyglada sprawa z umowami w Baksie?

heyho
@Ptys

Normalnie. Masz okres próbny i umowę zlecenie, a potem przechodzisz na umowę o pracę, tak jak praktycznie wszędzie

@heyho

tak myślałem, ale zawsze lepiej sie upewnić, dzięki

@Ptys

a jeszcze jedno, jak z atmosferą? spoko ludzie? idzie pogadać?

Robcio

magazyn też spoko, oczywiście, że “idzie pogadać” jeśli też jakąś inicjatywę

Robcio
@Robcio

ucięło mi komentarz, nie wiem czemu, miało być : jeśli też jakąś inicjatywę wykażesz, a nie, że wszyscy sami z siebie będą mieli zaczynać z tobą rozmowy, wiesz o co biega

@Robcio

wiem wiem, języka w gębie mi nie brakuje, o to się nie boję ;p

Kierowca

Olewają załadunki aut po całości, można odstać bo "'góra'' tak zdecydowała.

DeDe

macie więcej niż jeden magazyn, nie? skąd mam wiedzieć na który skierowana jest oferta pracy ze strony? mogę sobie wybrać czy jak?

Gerwazy
@DeDe

tak, jest Karczew, Łódź i Katowice. jak to skąd masz wiedzieć? Przecież masz napisane w ofercie “miejsce pracy:Karczew” więc wszystko powinno być jasne :D

DeDe
@Gerwazy

a faktycznie, sorry, zwracam honor

Kolo

Byłem ostatnio na szkoleniu instalatorów u Was i powiem szczerze, że bardzo dobrze wrażenie wszystko na mnie zrobiło. Część teoretyczna i praktyczna, obie fajnie przeprowadzone i przydatne. Pozdrawiam!

Podobno szukacie pracownika sekretariatu, rozumiem, że płeć nie ma znaczenia i kandydować zarówno mogą kobiety jak i mężczyźni?

Trr

Wesołych wesołych. Czy po nowym roku planowane będą przyjęcia?

@Trr

Cały czas są przyjęcia, bo cały czas się ludzie zwalniaja

Metek

Ja spoźniony jak zwykle, ale wpadam z życzeniami Szczęśliwego Nowego Roku :D

Trr

Wiesz dla mnie to lepiej. Zresztą, odświeżenie składu zwykle przynosi dobre rezultaty na efektywność ;)

Ewis

Będą podwyżki po nowym roku?

Ciekawy

Macie dział badań. Bardzo interesująca praca. Na jakiej zasadzie są ludzie przyjmowani? Jak przeprowadzane są doświadczenia? Czy współpracujecie z kimś

nemo
@Ciekawy

kolego za dużo chciałbyś wiedzieć. Z konkurencji jesteś?

klekot
@nemo

No napisał, że jest ciekawski

Zbigniew

Cześć! jestem 49letnim ślusarzem. Szukam pracy takiej już w której zostanę do emerytury. Zależy mi żeby firma miała stabilną sytuację na rynku, żeby wypłacała regularnie wypłaty i żeby było do przeżycia

Ikson

gdzie tu pytanie?

@Ikson

Słyszałem o Baksie już lata temu i też słysze od ludzi że raczej w porządku firma ale chciałem sie upewnić, potwierdzić

@Zbigniew

Stabilna jak najbardziej jest, wynagrodzenia na czas itd generalnie to co pisałeś się zgadza

@Tom

Dobra, w takim razie teraz bardziej drażliwy temat, w ogłoszeniu niby nie jest wspomiany limit wiekowy ale jaka jest średnia wieku

@Zbigniew

Hahaha, nie miej komplesków, najważniejsze doświadczenie i chęć do pracy

Staszek

Tylu macie doradców, że aż ciężko się zdecydować do którego zadzwonić ;P

Automatyk

Chce startować na automatyka bo znam się na tym ale nie mam rocznego doświadczenia to przyjmują tak ?

@Automatyk

A ile tego doświadczenia masz?

Automatyk
@Tom

2miesiące ale szybko się ucze ;p

@Automatyk

Powiem ci tak, jak ci bardzo zależy i rozumiesz temat to możesz spróbować, ale nie uwłaczając ci to przez 2miechy to ty orłem w dziedzinie nie jesteś

Chciałbym pochwalić dział doradztwa technicznego, nie wiem czy wszyscy ale osoba z którą miałem przyjemność rozmawiać bardzo kumata i ogarnięta. Pozdrawiam

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować, podpowie mi ktoś coś?

kopytko
@Andrzej

a na jaki dział chcesz aplikować, produkcja, biuro.....? wszystko zalezy gdzie trafisz, ale chyba najgorszą opinię ma magazyn

Robert
@kopytko

Jaka jest sytuacja na magazynie, że "ma najgorszą opinię"? Napiszesz w jakim przedziale waha się wynagrodzenie i jak wyglądają relacje między pracownikami w Baks?

Zostaw merytoryczną opinię o Baks Producent Systemów Tras Kablowych - Karczew

• Jak się pracuje w Baks Producent Systemów Tras Kablowych?

Zobacz opinie na temat firmy Baks Producent Systemów Tras Kablowych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baks Producent Systemów Tras Kablowych?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 17 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Baks Producent Systemów Tras Kablowych