Baks Producent Systemów Tras Kablowych

Opinie o Baks Producent Systemów Tras Kablowych

Aski

Sprawdzaj na stronie internetowej firmy bo tam czesto aktualizuja i dodajja. Widzialem oferte na magazyniera i slusarza napewno.

dorek

Roznie ludzie pisza a ja moge powiedziec, ze raczej znosna robota, jak trzeba to przyucza i heja.

Jupik

Bez fajerwerków, ale generalnie nie mam większych zastrzeżeń. Płacą na czas, przynajmniej ja nie miałem z tym problemów ;)

ades
@Jupik

prawda, co do terminowosci to nie ma sie co czepiac.

Jacek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie jaką umowę oferują?

Alan Rickman
@Jacek

Polecam przyjść osobiście , wtedy będziesz wiedział co i jak .

Szapi
@Jacek

na stronce widzialem oferty to wysle i może akurat się uda. Myslalem o magazynie…

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Baks Producent Systemów Tras Kablowych? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
kokosz

robota na magazynie troche monotonna, cisna jak wszędzie ale za to jest co robic i czas szypko leci. ogolnie jest ok. wybór nalez do Ciebie

Pepcio
@kokosz

No racja udawac ze cos się robi to tam się nie da. Każdy wie co do niego nalezy i jak sie zacznie pracowacc to ta dniowka leci jak burza.

MI

bzdura.

sardyn

chlopie czy ty sie nie boisz odpowiedzialnosci karnej za pisanie czegos takiego?

@sardyn

dobrze mowi tam jest jak w sobiborze..

Allan Rickman

A z którego paragrafu ?

sardyn
@Allan Rickman

wiesz moj kumpel tez tak kozaczyl kiedys w necie i go pociagnieli do odpowiedzialnosci z 212 paragrafu KK no i dostal 2 lata w zawiasach.

Allan Rickman
@sardyn

Sądząc z reakcji to dostajecie białej gorączki , że kampania PR nie dała widocznych rezultatów . A sąd też jest dla ludzi.

Delta

Moim zdaniem zamiast biadolić, powinieneś się zastanowić czy zależy Tobie na pracy czy po prostu jesteś nieszczęśliwy?

olikkk

Jest tak jak myslalem. Siedziec i pachniec to się nie da, tempo pracy jest, ale raczej kazdy się szybko wdraza.

No
@olikkk

No wlasnie ja tam pracowałem na produkcji. Nie wspominam tego czasu wcale zle. Tak naprawdę to było moje pierwsze doświadczenie z praca na caly etat i pamiętam, ze byłem wtedy bardzo zorganizowany bo czlowiek wpadal w taki rytm i szlo.

Patyt

Nikomu nie dogodzi, zawsze ma się jakies ale. Generalnie ja już troche w Baksie siedze i jakby byla masakra to bym się sam zwolnil.

Abraham

Wystarczy spojrzeć na ludzi tam pracujących hahaha dobrze ze juz mnie tam nie ma.

Alan Rickman
@Abraham

Tylko dlaczego niektórzy wracają ?

Tobiasz

Przyjmują ludzi za stawkę na którą ja musiałem pracować kilka ładnych lat. Śmiech na sali zero poszanowania.

Czorny

W tych czasach to ciezko czuc się stabilnie gdziekolwiek. Ja tu jestem już długo i nie ma zle. Wiem, ze mogę czuc się w miare pewnie.

Irossss

najważniejsze ze już mam umowe o prace bo na tym mi zalezalo.

dyrd

Cos tam wytknac mozna. W sumie to drobnostki i one jakos nie wplywaja na caloksztalt.

Ation

Jak zaczolem robote w Baksie to nie miałem dużego doświadczenia wiec przyuczyli mnie do pracy i sami i pokazali co i jak

TIKO

to jest tak – albo ci się firma podoba albo pracować w niej nie musisz. jest gdzie robic. nie kumam tej krytyki ludzi którzy ciagle siedzą w środku. nikt wam nie każe.

stary wyga stara knyga

Nie polecam pracy na magazynie (usunięte przez administratora) jakiego nigdy nie spotkasz (usunięte przez administratora)utrata premi przymusowe soboty jak nie to po premi, wezmiesz 3 dni L4 bo nie mozesz sie podniesc z łóżka to -500zł raz na pare miesiecy dostaniesz 20gr podwyzki a (usunięte przez administratora)jakich mało w tej firmie pracownik sie nie liczy nawet ukraincy sie zwalniaja.. a to o czyms swiadczy wiecpsza biedra za 2500zl nie polecam le

Gienko

praca nie wczasy!!!! zawsze swoje się robi, to sie i na swoje sie wychodzi no.

Mietus

Nie powiem żeby luźno było, ale praca idzie dobrze. Bez porównania z tym co wcześniej miałem w innym miejscu. Narzędzie są, praca jest, kasa jest, ludzie nawet znośni. Da się wytzrymać.

henek

len to zawsze będzie marudzic, ja pracowity jestem, a w baksie jest coo robic to nie marudze

Zostaw merytoryczną opinię o Baks Producent Systemów Tras Kablowych - Karczew

• Jak się pracuje w Baks Producent Systemów Tras Kablowych?

Zobacz opinie na temat firmy Baks Producent Systemów Tras Kablowych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 126.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baks Producent Systemów Tras Kablowych?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 17 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Baks Producent Systemów Tras Kablowych