Opinie o Baks Producent Systemów Tras Kablowych w Karczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Baks Producent Systemów Tras Kablowych. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Baks Producent Systemów Tras Kablowych o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baks Producent Systemów Tras Kablowych w Karczew

Tymon123

Jak duże są regiony sprzedaży dla handlowców?

ofc
@Tymon123

Na stronie masz kolorami zaznaczone

Tymon123
@ofc

Gdzie?

ofc
@Tymon123

W zakładce kontakt, reszte sobie znajdź

pytalski

czy osoby prywatne mogą przy zamówieniu liczyć na transport czy musi być jakiś limit?

Ralf
@pytalski

Dobre pytanie, jak to jest z dostawą, bo na stronie są podane miasta czyli pewnie do jakiejś hurtowni są wysyłane i stamtąd odbiór. Dobrze rozumiem?

Odys
@pytalski

Na stronie są podane numery telefonów, na które można dzwonić aby złożyć zamówienie lub uzyskać rzetelne odpowiedzi pytania. Są również podane trasy i terminy dostaw. Najrozsądniejsze więc wydaje się zapoznanie ze stroną oraz uzyskanie informacji u źródła.

Irena

Zapewne pracujesz w Baksie, a to bardzo dobrze się składa, ponieważ wiele osób wypowiada się tu z perspektywy Klienta firmy. Możesz mi powiedzieć, czy firma chętnie przyjmuje do pracy z lekkim stopniem niepełnosprawności?

Dodo

Tym razem byłem na targach i widziałem. Nie było wstydu, bardzo fachowe to stoisko miał Baks, nie takie przesadzone jak niektórzy ale jednak były bajery. Fajne, podobało mi się

Pino
@Dodo

były targi w bielsku i gdańsku, o których mówisz?

@Pino

Bielsko, miała być wycieczka i była

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Baks Producent Systemów Tras Kablowych? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Karczew
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Programista MAZAK CNC ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Specjalista ds. części zamiennych - sklep internetowy
Euro-Part Cezary Walczak
Kokosz

Jak często aktualizowane są oferty na stronie? Jestem w miare na bieżąco i mam wrażenie że nic się nie zmienia

anonim00
@Kokosz

Myślę że jeśli ogłoszenia są na stronie to nadal szukają i tyle

bejson
@Kokosz

Cos tam się zmienia chyba

mol
@Kokosz

do tej pory nie zwrocilem uwagi bo nie mialem po co ale ktos nie dawno o to pytal wiec zjedz nizej strony

Martin
@Kokosz

ile razy ludzie mogą zadawać to samo pytanie? Tak trudno przeglądnąć, chociaż na szybko rzucić okiem kilka komentarzy niżej żeby nie dublować milion razy tego samego pytania? Co z wami ludzie?! Aż tak jesteście leniwi?

@Martin

Nie rozumiem Twojej trochę przesadnej reakcji. Pytanie jest całkiem zasadne i nie wiem jak to miałoby świadczyć o czyimś lenistwie

Martin
@Karlik

czytaj ze zrozumieniem! nie mówie że nie jest zasadne ale co chwile ktos pyta czy dalej aktualne chyba normalne żeby zanim się napisze wypadałoby zobaczyć czy ktoś wcześniej o tym nie pisał, przynajmniej te kilka komentarzy w dół zjechać. A nie pytać co chwile. Powiem ci co to jest to jest lenistwo!

Irena
@Martin

Kokosz, zdecydowałeś się aplikować do pracy w firmie Baks Producent Systemów Tras Kablowych? Jeżeli tak to chętnie dowiem się jak przebiega Twój proces rekrutacji. Jestem ciekawa też dlaczego zainteresowałeś się akurat tą firmą. Słyszałeś dobre opinie?

@Martin

To samo pytanie może być powtórzone nawet dwa miliony razy jeśli jest taka potrzeba, a w tym przypadku jest, ponieważ sytuacja może się zmienić w każdej chwili więc aktualizowanie informacji nie jest bezsensowne. A jak chcemy się tak licytować to powiedz mi ile razy padło już to pytanie? Bo z tego co widzę to raz. Konkretnie o magazyn i tyle. Więc robisz szum o nic

obserwator
@Karlik

Przygladam się waszej dyskusji iii zgadzam sie z jednym i drugim bo faktycznie przyczepiłaś się bezsensu i tu sie zgodzę z Karlik ale gdyby faktycznie pytanie powtórzyło się niedawno to zgdziłbym sie z Martinem bo jeśli komuś sie nie chciało przeczytać kilku zdan to nie uwierze, ze takiej osobie bedzie sie chcialo pracowac i że bedzie pracowac dokladnie. Niby mala rzecz ale daje jakis ogląd

@obserwator

Według mnie za bardzo generalizujesz w końcu mogło komuś umknąć, ale nie ważne. Szanuje Twoje zdanie

Czy jako osoba bez żadnego doswiadczenia dostane się na magazyn? Wiem, nie trzeba mieć nie wiadomo jakich predyspozycji ale już mi w jednej firmie odmówiono właśnie z powodu braku doswiadczenia co bylo dosyć dziwne, no ale wole spytac

@Tomek

A i jeszcze jedno, bo zakladając ze mnie przyjmą chcialbym mieć multisporta, a czytalem na dole, ze jest taka możliwośc, tylko do tego trzeba miec umowe o prace. Czy na magazynie moge na to liczyc po jakimś czasie?

Łukasz
@Tomek

Wiesz, czy firma poszukuje obecnie nowych pracowników na magazyn? Starałem się znaleźć informacje na ten temat, jednak w internecie nie ma żadnych aktywnych ofert. Mam nadzieję, że dysponujesz wiedzą w tym zakresie.

nick
@Łukasz

Śmialo wysyłaj cv caly czas sa przyjęcia szczególnie na magazyn

witek
@Tomek

Po probnym umowa zawsze jest, doswiadczenia nie trzeba

@witek

Wow. Jak konkretnie. Thx

Pinin
@Łukasz

nie zatrudniaj sie na magazyn(usunięte przez administratora)szkoda zdrowia poszukaj czegos innego

Mrówkolew

Macie jakieś hurtownie/ sklepy stacjonarne gdzie można iść zobaczyć jak to wszystko w rzeczywistości wygląda, jest jakaś lista z adresami dostępna?

salamandra
@Mrówkolew

masz na stronie(usunięte przez administratora)

Ach ten admin
@salamandra

hahaha no to masz na stronie :D

salamandra
@Ach ten admin

co oni się tak tych linków uczepili na stronie w zakładce "partnerzy handlowi", o.

michau

przegladalem ostatnio goworki innych firm z okolicy i tam chwala baksa

Mazan

Czy ogłoszenia o pracę na stronie Baksa są aktualne? pytanie jest zasadne bo data wstawienia ogłoszenia jest w styczniu, więc?

o.p.k

najlepiej przedzwoń do kard

@o.p.k

Może jednak ktoś się orientuje? Wolę zapytać tutaj zanim zadzwonie do biura pytając o ofertę ze stycznia..

GHan
@Mazan

nie wiem czy wszystkie ale szukają ludzi do pracy. Na chłobski rozum trafiłoby biurowych jakby wisiało nieaktualne ogłoszenie i przez pół roku telefony z pytaniem o prace

zabek
@Mazan

ze stroną ci nie podpowiem ale na inżyniera mechanika jest ogłoszenie na pracuj pl

@zabek

To akurat nieszczególnie mnie ratuje, myślałem o specjaliście ds. eksport z francuskim

Guru
@Mazan

to dzwoń bo tu ci nikt raczej nie pomoże w tej sprawie

Xxx
@Guru

Do lipca 2019 nikogo takiego w Eksporcie nie było i wątpię żeby się zmieniło..

Karola

Jak to jest, że szukają przedstawicieli w różnych regionach. Czy są jakieś sklepy firmowe, czy stacjonarnie w Karczewie tylko dział handlowy jest podzielony na regiony?

...
@Karola

jakbys kliknela w ogloszenie, a nie zadawala pytan po przeczytaniu naglowka to jest napisane jak byk “siedziba w Karczewie”. daj sobie spokoj bo raczej jakis ogarnietych szukaja

gienko

jaka jest aktualizacja BaksCada?

Dodo

Chwila minęła ale może ktoś wie jak było na targach?

aspirant_fiszka_zdrapka
@Dodo

dobrze z tego co słyszałem, ładnie się zaprezentowaliśmy :p

Zawisza
@Dodo

Następne są we wrześniu. Możesz przyjść i sam zobaczyć.

Haha
@Dodo

W Gdańsku są więc od razu wycieczkę sobie zrobisz

Kuki001

Czy wrócą nadgodziny?

....

Pracuje w Baksie 10 lat,bywało różnie jak to w wielu firmach ale co jest obecnie w firmie to chyba nikt się nie spodziewal. Brakuje osób do pracy nie wspomnę osób z doświadczeniem przez ostatnie 2,3 miesiące jest tragicznie co najlepsze firma nic z tym nie robi czyli jak będzie tak będzie a były słuchy ze chcą 3 zmiany zrobić a tu może nie długo będzie 1 zmiana,na pracy mi zależy dobrze zarabiam ale nie będę pracował za dwie osoby po mimo zadowolenia z pieniędzy nie,kwestia czasu jak inne osoby zaczną się zwalniać i dobrze,nie ma osób do pracy nic z tym firma nie robi olewaja to czyli kto mieczem wojuje ten od miecza ginie. A tu osoby na forum pytają się jak i na jakim dziale praca wygląda? Powiem że każdy tu się gdzieś odnajdzie ALE nie w obecnej sytuacji gdzie na dany dział brakuje po 5,9 osób!!!!!

Deni
@....

Dlatego dobrze że jest zainteresowanie pracą i że ludzie pytają. Ty przynajmniej jakiś konstruktywny ten komentarz napisałeś a większość zwyczajnie (usunięte przez administratora)głupoty jakieś bezsensowne dyskusje, takim (usunięte przez administratora) sami sobie robimy do gniazda, a jak przyjdą nowi do pracy to będzie dobrze każdy będzie robił co do niego należy i aktualny problem się rozwiąże ale ciężko żeby ktoś przyszedł jak przeczyta jakieś komentarze "czemu sadownicy dojeżdżają taniej" sam byłem zniesmaczony co za zawistne społeczeństwo, a co dopiero ktoś z zewnątrz...

pih

nie zatrudniajcie sie w baksie jest tyle(usunięte przez administratora) firm gdzie tez szukaja osob do pracy i to za lepsze pienidze(usunięte przez administratora)nie polecam pracowalem pare lat i dzieki stracony czas..

emdzej

bron boze na magazyn pracujesz za czterech a jeszcze zwalniaja sie starzy pracownicy coraz gorzej a (usunięte przez administratora) z nim nie da sie pracowac wiem co mowie troche pracowalem na magazynie nje polecam..

Ada
@emdzej

Nie możesz robić za czterech! Bo tak się nie da! Nie robisz czterech prac jednocześnie, bo masz tylko dwie ręce! Jedynie możesz zastąpić trzy inne osoby!!! A to duża różnica!!! Nikt nie może pracować za kilka osób-może je jedynie zastąpić!!!

@Ada

Jeśli zastępują się inne osoby to tym samym zdobywa się nowe doświadczenie i umiejętności...A jeśli ktoś jest kreatywny to powinno to być docenione!!! Więcej obowiązków...większa pensja...A tak raczej nie jest:-(

pih
@Ada

W baksie sie da niestety,,

AB34

Wie ktoś jak wygląda rekrutacja?

vincent

Pewnie zalezy od stanowiska

?
@vincent

fizyczne czy biurowe

HENIU
@AB34

A prowadzona jest jakaś teraz?

no
@AB34

ogolnie wyglada normalnie, zakladam ze nie jets to twoja pierwsza rozmowa wiec tego tłumaczyc nie musze. Jesli chodzi o jakies specials to raczej nie, przynajmniej za moich czasow nie bylo wiec standardowo

qwerty

przymierzam się do aplikowania na stan. Handlowca w Łodzi, może ktoś coś powiedzieć więcej?

Stan
@qwerty

w zasadzie to podstawowe info masz w ogłoszeniu

PcH
@qwerty

Byłeś na rozmowie?

Kursant

Spoko, że zrobili kurs pierwszej pomocy. Niby nic wielkiego ale zawsze to coś. Nie jakiś lipny kurs tylko w koncu taki fachowy, z praktyką na fantomach.

Wap
@Kursant

100 %sie zgadzam, kazdy powinien przejsc kurs. Kazdy. Wypadki chodzą po ludziach, takze to jest bardzo dobra sprawa

maja

piszesz takie bzdury jakbys sama udar miala

@maja

PRAWDA ZABOLAŁA...W Baksie wieści szybko sie roznoszą..(usunięte przez administratora)

naja
@Kaja

czyli jednak to ty

lolek

Szczerze lepiej iść na produkcje czy na magazyn, bo sa dwa ogłoszenia, uprawnienia na wozki nawet mam

@lolek

bron boze na magazyn(usunięte przez administratora)

anonim1

Lolek to (usunięte przez administratora)dalej za czterech siedzisz tam i takie rzeczy gadasz. TAK CI ŹLE ..?

Seb
@lolek

gdzie wolisz. Pracowales już na produkcji albo magazynie?

@Seb

Na produkcji glownie ale to mala firemka wiec wszystko jest polaczone, jak nie było ludzi na magazyn to z produkcji się zamieniało chłopaków

@lolek

no i jeszcze na budowie robilem wiec zamawialiśmy odbieraliśmy dostawy. Ale w takiej dużej firmie to nie pracowałem nigdy wiec nie wiem

@lolek

Na produkcji będziesz miał lepiej...omijać magazyn szerokim lukiem

Zostaw merytoryczną opinię o Baks Producent Systemów Tras Kablowych - Karczew

• Jak się pracuje w Baks Producent Systemów Tras Kablowych?

Zobacz opinie na temat firmy Baks Producent Systemów Tras Kablowych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baks Producent Systemów Tras Kablowych?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 17 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Baks Producent Systemów Tras Kablowych