Opinie o Baks Producent Systemów Tras Kablowych w Karczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Baks Producent Systemów Tras Kablowych. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Baks Producent Systemów Tras Kablowych o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baks Producent Systemów Tras Kablowych w Karczew

Freak

Jak długo czeka się na odpowiedź po przeprowadzeniu rozmowy?

Aero

Jaki najkrótszy czas zajęło firmie odpowiedzenie na wasze zgłoszenie?

Navigator

Jak dla mnie wszystko jest klasa, czepiać się nie zamierzam, robię co do mnie należy i to jest dla mnie najważniejsze.

robol

Na ten moment nie mam żadnych zastrzeżeń jeśli chodzi o prace w tej firmie.

Attyk
@robol

z ciekawości, jak długo pracujesz?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Baks Producent Systemów Tras Kablowych? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Karczew
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Programista MAZAK CNC ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Specjalista ds. części zamiennych - sklep internetowy
Euro-Part Cezary Walczak
Flame

Ciężko się odstać, chyba jest konkurencja spora na stanowisko. Ale to świadczy, że warto próbować

pretender
@Flame

raczej chodzi o to, że w większości działów komplet jest, a rotacja nieduża

Hollowman

Jak to mówią szanuj pracodawcę swego, bo możesz mieć gorszego. A ja miałem już dużo gorsze sytuacje, tutaj w końcu jest dobra i normalna atmosfera

Cuddle Buddy

Komfortowe i bezpieczne miejsce pracy. Pracuję tutaj już 2 lata i przez ten czas nie miałam powodów do nerwów czy stresu.

Wonder Guy

Ogólnie jest ok, teraz sporo zmian, trochę nowych ludzi, ale chyba na dobre te zmiany

Iman
@Wonder Guy

Jaki okres czasu masz tutaj na myśli jeśli chodzi o zmiany? raczej wydawało mi się i z tego co słyszałem to BAKS oferuje stabilną prace

Wonder Guy
@Iman

No nie powiedziałem nigdzie, że tak nie jest...

Honey Lips

Tylko dobre wspomnienia zabiorę z tej firmy jak dotrwam do emerytury.

Westie

Jest czysta atmosfera, to robi swoje. Zarówno pracownicy jak i przełożeni to spoko ludzie, którzy znają się na tym co robią

Napoleon

A ja sądzę, że ludzie nie są obiektywni - najlepiej jest narzekać i marudzić. Oceniam pracę pozytywnie

@Napoleon

prawda. jak jest dobrze to ludzie po prostu milczą jak coś im się nie podoba to wtedy sie uruchamiają

koczkodan
@Napoleon

ale też mam pozytywne odczucia względem pracy

@koczkodan

na jakim dziale pracujesz? z ciekawości pytam może się znamy

były

jak na okoliczne warunki, to jest serio w porządku

@były

Na jakim dziale pracujesz

Eter
@monser

no chyba już nie pracuje skoro jest podpisany jako były pracownik, tak na logike

@Eter

A sorry nie zwróciłem uwagi

Eter
@monser

a potrzebujesz jakiś konkretnych informacji na temat firmy? może będe mógł pomóc

@Eter

Wiesz co, takich podstawowych raczej

@Eter

Trochę tu już w sumie wyczytałem

@Eter

Ale np. interesuje mnie na jaki dział mozna się dostać bez doświadczenia?

@Eter

ICzy duże wymagania stawiają kandydatom?

@Eter

No i czy trudno się dostać tak w ogólnym rozrachunku?

@monser

wszystkie informacje tego typu masz zawarte w ogłoszeniach na poszczególne stanowiska.. wystarczy poczytac

koczkodan

Na produkcję

As

jak oceniacie kulturę pracy w baksie? ludzie życzliwi?

@As

jak z ogólną atmosferą na zakłądzie?

zakładzie*

@As

jak za skórę im nie zajdziesz, to życzliwi.

bardzo w porządku.

@Krystek

w takim razie jak można komuś zaleźć za skórę i jak tego uniknąc?

@Krystek

nie żebym miał to w planach, ale skoro już tak to przedstawiasz to lepiej zapytać zawczasu

@As

po prostu dobrze pracuj, nie podkładaj nikomu świń, bądź uczciwy i miły, to nikt bez powodu na ciebie naskakiwać nie będzie, ludzie są w porządku, ale to nie znaczy, że możesz sobie na wszystko pozwolić

@Krystek

rozumiem...a jak organizacja pracy, nikt nikomu w kompetencje nie włazi?

@As

nie, każdy wie co ma robić i robi swoje, to nie przedszkole.

@Krystek

niby nie, ale różnych ludzi już spotykałem na swojej drodze, jak to mówią przezorny zawsze ubezpieczony

mag

na magazyn trzeba mieć uprawnienia na wózki?

@mag

jeśli tak, to czy trzeba mieć jakiś czas przepracowany po zdobyciu uprawnień, czy można sie ubiegac o pracę na świeżo, zaraz po wyrobieniu UDT?

KS
@mag

W zasadzie, to nie są konieczne, ale jak masz i tak wyrabiać, to to zrób.

KS
@mag

Co do przepracowanego czasu, nie kojarzę żadnych regulacji, więc świeżo po wyrobieniu powinni cię też przyjąć.

@KS

okej, dzięki

serio jest aż tak źle?

mag

to az się boję zagłębiać...

mag

niemniej, miło widzieć, że tu jest odwrotna tendencja

kultura
@mag

uwierz, że niektóre profile aż ciężko przeglądać

Spec

Na jakim poziomie specjalista ds. eksportu ma znać język niemiecki?

@Spec

na tej umiejętności opiera się praca na tym stanowisku, więc jak możesz się łatwo domyślić, musisz się nim umieć posługiwać.

@Spec

i to tak wiesz. naprawdę umieć, nie chodzi o pare wydukanych słów czy samo ogólne rozumienie

@Rojo

To wiem i nie kwestionuję tego nigdzie, zastanawiam się jaki level muszę mieć na papierku.

@Rojo

Bo chodzi o to, że w szkole teoretycznie ukończyłem B1, ale uczyłem się dużo na własną rękę i uważam, że umiejętności mam na zdecydowanie wyższym levelu, ale nie mam na to żadnego certyfikatu

@Spec

liczy się to co umiesz, nie to co masz napisane

@Spec

to nie jest aż tak miarodajne, sam znam osoby, które zawyżały poziom, bo takiego się uczyli np. w liceum, ale przez lata umiejętności zanikały i niby w CV wpisane mieli, że mają B2, a w rzeczywistości potrafili się posługiwać jakby mieli A1...więc rozumiesz.

@Rojo

Rozumiem, przy czym w moim przypadku to jest raczej odwrotna sytuacja.

@Spec

wpisz poziom, jakim realnie się posługujesz, po prostu. nie ma co kombinować. jak umiesz, to to udowodnisz w pracy, bo okazji będzie mnóstwo.

Racja, dzięki.

@Spec

spoko, po to tutaj jestem żeby też coś pomóc

Panicz

Czy firma wypłaca jakieś wczasy pod gruszą, może jakieś bony na święta ? Bo sama wypłata to słaba motywacja jak nie ma bonusów.

@Panicz

no ale jednak za tą wypłate będziesz przede wszystkim żył

@Panicz

chociaż szczerze pierwszy raz się spotykam z czymś takim żeby to nie kasa była na pierwszy miejscu

multisport np jest

@Oks

a nie znasz powiedzenia co człowiek to opinia

@Oks

w tym wypadku to raczej co człowiek to inne oczekiwania

@Oks

ja osobiście np patrzę i na pensję ogólnie i na to czy firma proponuje jakieś dodatki i próbuje czymś zachęcić. z multisporta np od lat korzystam i chcialbym dalej to robić jeśli zmienie pracę

@Jojo

w takim razie będziesz miał taką możliwość

Panicz
@Oks

Oks, wczasy pod gruszą i bony to równoznaczne z kasą. Czego nie zrozumiałeś ? Widać tuk jesteś. A Multisport to (usunięte przez administratora) a nie bonus

Czarcilord

Witam. Jestem w trakcie robienia uprawnień na wózki UDT. Chciałem się dowiedzieć na jakie pieniądze można liczyć na tzw. dzień dobry. Minimalna 2800 czy dają więcej?

@Czarcilord

umów się na rozmowę bo tam się najprędzej prawdy dowiesz. to przynajmniej moje zdanie. tutaj to ciężko bedzie

barry

na ile zmian pracuje produkcja?

Jon
@barry

a na produkcjach nie pracuje się zazwyczaj na 3 zmiany? nie wiem w sumie jak jest tutaj tylko gdybam bo tak założylem że tutaj jest ale może sie myle

barry
@Jon

no nie ma zasady, pytam o tę konkretną, a nie o to jak jest zazwyczaj

Jon
@barry

no to może jakiś pracownik da znac jak jest

?

Można liczyć na umowę o pracę?

Kam
@?

tak, chociaż nie od razu. Ale w późniejszym okresie spokojnie można dostać umowę o pracę

@Kam

Okej, nie od razu, czyli po jakimś okresie próbnym, tak?

Kam
@?

dokładnie o to mi chodziło. każdego obowiązuje okres próbny który się przechodzi na umowie zlecenie

@Kam

Okej rozumiem, dzięki

@?

Na jakie właściwie stanowisko się wybierasz? Są teraz rekrutacje?

@Kandydat

Na razie wstępnie robię rozeznanie, jeszcze bez większych planów

Czarek
@Kandydat

No właśnie tak aktualnie to w sumie nie wiadomo czy są rekrutacje. Oferty znalazłem tylko z marca, a nie chce mi się wierzyć, że są wciąż aktualne, także raczej może być chwilowo z tym przestój

Lotek

witam wszystkich mam pytanie czy mając tylko zawodowe wykształcenie mam szanse na jakąś pracę? jestem młody mam siłe szybko się ucze niestety nie mam doświadczenia (poza tym zdobywanym w szkole) planuje zrobic UDT ale jeszcze nie mam

@Lotek

Zrób uprawnienia na wózki i uderzaj na magazyn ;)

@Lotek

A tak z miejsca to możesz zgłaszać się na produkcję. Nie potrzebujesz doświadczenia, grunt, żebyś był solidny i się przykładał do roboty

berek
@xyz

przy czym na magazyn można aplikować nie mając uprawnień

@berek

Tak tak, ale nieraz było podkreślane, że lepiej je mieć i przy rekrutacji większe szanse będzie miała osoba, która je posiada.

@xyz

aha dzięki produkcja brzmi ok wiec tam sie zgłosze

@Lotek

I jak? Byłeś na rekrutacji? Mam podobną sytuację jak ty, opowiesz o szczegółach rozmowy jeśli masz to za sobą?

@Lotek

I jak wyglądały początki w pracy? Ciężko?

@Cedrik

dobrze że mam ustawione powiedomienia na mailu bo nie przyszłoby mi do głowy tutaj wchodzić ponownie

@Cedrik

początki pracy jeszcze w sumie trwają bo nie pracuje aż tak długo, ale obserwuje, miałem szkolenie wprowadzające. radzę sobie

@Lotek

Rozumiem, miałem nadzieję, że wchodzisz regularnie po prostu, ale jakbyś nie odpowiedział to bym się nie obraził :)

@Lotek

Czyli jest ok, podsumowując tak?

Zostaw merytoryczną opinię o Baks Producent Systemów Tras Kablowych - Karczew

• Jak się pracuje w Baks Producent Systemów Tras Kablowych?

Zobacz opinie na temat firmy Baks Producent Systemów Tras Kablowych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baks Producent Systemów Tras Kablowych?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 17 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Baks Producent Systemów Tras Kablowych