Opinie o Baks Producent Systemów Tras Kablowych w Karczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Baks Producent Systemów Tras Kablowych. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Baks Producent Systemów Tras Kablowych o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baks Producent Systemów Tras Kablowych w Karczew

mayze

fizyczni dostaja umowe o prace?

Valeriusz
@mayze

tak, jak wszyscy zresztą, czemu mieliby być na innych zasadach?

@Valeriusz

a wiesz, roznie bywa

@mayze

Przy czym UoP to dopiero po okresie próbnym, to tez warto dodać, żeby nie było zdziwienia potem, tylko transparentność od początku

@Delwin

ile ten okres probny?

@mayze

no tak, nie dodałem, zatrudniałem się dawno, to sam już nie pamiętałem do końca. okres 3 miesiące chyba trwał, standardowo.

@Delwin

i jaka umowa wtedy?

Umowa zlecenie oczywiście.

Ando

Mam pytanie, widziałem, że na stronie są filmy instruktażowe - po pierwsze, bardzo dobry pomysł, a teraz drugie - nie szukacie może do firmy kogoś kto byłoby odpowiedzialny za tworzenie takich materiałów? Podejrzewam, że firma się rozwija usługowo i produktowo, więc może będzie zapotrzebowanie na rozszerzenie tych instrukcji video?

@Ando

A, dla doprecyzowania - jestem animatorem z doświadczeniem, blendera mam w małym palcu i ogólnie uważam, że jestem dość dobry w temacie, jestem zmęczony gamedevem (bo głównie takie zlecenia miałem jako freelancer) i chciałem poszukać jakiejś bardziej przyziemnej branży, bez tej całej toxic otoczki, stresówki, ciągłej pracy po godzinach itd.

Bordo
@Ando

oj, kolego, to zbiłeś z tropu tym pytaniem. obawiam się, że nikt z tutaj obecnych ci nie pomoże, to byś musiał bezpośrednio uderzać…

@Bordo

Tak myślałem, liczyłem się z tym, ale stwierdziłem, że zapytam i tak, a nuż. Bezpośrednio z kim, jesteś w stanie podać jakiś kontakt?

Bordo
@Ando

nie bardzo, jest cała rozpiska danych kontaktowych na stronie, ale ja nawet nie wiem jakiego działu to kompetencje. chyba na ogólny musisz napisać, to cię pewnie przekierują gdzie trzeba.

@Bordo

No nic, dzięki za pomoc, spróbuję to ogarnąć.

Czy te oferty pracy ze strony są jakoś aktualizowane? Nie ma dat i się zastanawiam.

Six
@123

myślę, że tak, jaki by mieli cel w trzymaniu tam nieaktualnych?

Six
@123

poza tym, jak wyslesz to się dowiesz ;)

@Six

A bo ja wiem, wolałem dopytać.

Zer
@123

Jak sa na stronie to znaczy ze są aktualne. tyle w temacie. możesz słać cv i powodzenia czy tam coś

Kazimierz
@Zer

Właśnie chciałem wysłać CV i zastanawiam się jak jest podczas rekrutacji? Bardzo maglują i trudno się dostać? Podpowiesz coś?

lambada
@Kazimierz

jak się znasz na rzeczy to nie trudno. takie mam zdanie. wiadomo że czegoś muszą wymagać też.

Mat
@Kazimierz

Zależy też jacy ludzie z tobą się przyjmują. ale już sama rozmowa normalna, raczej miło jak pamiętam.

malkolm
@Zer

Patrząc po dacie dodania to nie do końca mi się chce w to wierzyć

Zer
@malkolm

no to jak wiecie lepiej to okej, nie jestem od przyjmowania nowych

@malkolm

Co ty, na ogłoszeniach jest że 5 dni wiec aktualne chyba.

@Zer

Zresztą nie wiem o którą stronę wam chodzi ale ja coś znalazłem bo akurat statuje na magazyn

@Zer

Jest ktoś może z magazynu który by mi powiedział co jak wygląda tam? Tak przy okazji

poldek

Dasz sobie radę. Spoko.

Kabel

Witam, czy mógłby tutaj ktoś podzielić się jakimiś wrażeniami z rekrutacji? Jakie byłī pytania, czy ogólnie ciężko no i kiedy można oczekiwać jakiejś odpowiedzi od nich. Na operatora maszyn tam widziałem, że nie trzeba doświadczenia i przyuczają więc o co mogą mnie zapytać? Pozdrawiam

Felt
@Kabel

nawet jak nie masz doświadczenia to przypuszczam, że zapytają cie o inne prace jakie wykonywałeś, mnie tak często pytali na rozmowach właśnie jakie prace i na czym polegały obowiązki. nie ma co się dziwić, chcą się rozeznać co robiłeś i co mniej więcej umiesz nawet jak to nie jest związane z operatorem. zakladam, że troche ci o tej pracy poopowiadają i zapytaja czy siebie widzisz tutaj i pewnie poruszą z tobą temat warunków jakie są i czy ci pasują, na to wszystko sie przygotuj

Chomik
@Felt

A ja uważam, że skoro napisali że nie trzeba to nie trzeba, po co kolegę straszyć. Niech spróbuje się przekona. Na rozmowie możesz równie dobrze opowiedzieć o czymś innym i też będzie dobrze. Zawsze się przydaje doświadczenie ale najpierw jakoś przydałoby sie je zdobyć co nie?

Felt
@Chomik

chyba nie przeczytaleś ze zrozumiem mojego komentarza i aż średnio chce mi sie w ogole ci tłumaczyć. gdzie ja kolege straszę no gdzie? napisalem dokladnie to samo, jak nie ma doświadczenia to pewnie go zapytają o inne prace. Czytaj co ludzie piszą zanim skomentujesz

Kabel
@Felt

Pogadali to może przynajmniej powiecie ile się czeka na odpowiedź później i czy odzywają się jak się nie dostanie.

Mebol
@Kabel

ja dostalem dosyć szybko, ale chyba też wtedy potrzebowali na szybciej nie wiem jak w innych przypadkach

@Kabel

to zależy jak im się spieszy do tego by zatrudnic nowa osobę. nie ma jednoznaczego terminu którego się trzymaja. bynajmniej ja nic o tym nie wiem

Kazimierz
@Mebol

Szybko to znaczy ile konkretnie czekałeś. Kilka dni czy ponad tydzień. Bo zastanawiam się czy jak długo nie odpowiadają to już nie ma szans na robotę, czy zawsze się kontaktują nawet z negatywną odpowiedzią?

Mebol
@Kazimierz

wiesz co no nie robiłem notatek, ile konkretnie to trwało to ci nie powiem

@Mebol

Rekrutacje trzeba przeżyć i jako tako się zaprezentować. Ja dobrze wspominam rozmowę, ale to chyba każdy się denerwuje choć trochę bo nigdy nie wiadomo

lelele
@XP

nie strasz nie strasz. ja wspominam miło akurat przyjmowanie się tutaj jak mam być szczery.

@lelele

No tak, ale moim zdaniem stresik jest zawsze.Ale to moje odczucie

@lelele

I absolutnie nie chcę nikogo wystraszyć!

kandydat
@Kazimierz

Z tydzień, dwa trzeba zwykle czekać.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Baks Producent Systemów Tras Kablowych? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Karczew
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Programista MAZAK CNC ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Specjalista ds. części zamiennych - sklep internetowy
Euro-Part Cezary Walczak
Joker’s Grin

Bardzo odpowiada mi tutaj czas pracy

Radek
@Joker’s Grin

Na jakim stanowisku tutaj pracujesz jeśli można to określić?

Radek
@Joker’s Grin

I jak ten czas pracy się rozkłada? są tez nadgodziny czy raczej nie?

Xx

Nie polecam, nie można się z tymi ludźmi dogadać, nie idą pracownikowi na rękę.

Lumafly
@Xx

zależy w jakiej kwestii...mi poszli nie raz. no ale nie znam kontekstu, więc wypowiadam się tylko za siebie

@Xx

a moze to z toba sie nie da dogadać a nie z nimi??? ja bym sie zastanowil mocno.

Runner

praca nie jest łatwa, ale satysfakcjonująca

@Runner

jakie stanowisko? ja myślę nad magazynierem, troche doświadczenia mam ale jeszcze sie troche cykam

Em...
@Glas

Skoro masz doświadczenie na magazynie to czego się "cykasz"? Nie bardzo to rozumiem ale okej, może nie muszę... praca jak praca, nie ma się czego bać. pokażą Ci co i jak na początku i potem już idzie.

@Em...

z bardzo prostego powodu, bo praca pracy nie równa niby stanowisko to samo ale wiele rzeczy może sie różnić wchodzisz w zupelnie obce miejsce dlatego wolałem poczytac troche opinii a nie tak w ciemno

Em
@Glas

Ważne, żeby od razu się dogadać z ludźmi to będzie ci dużo łatwiej się odnaleźć. Raczej z magazynem nie ma problemów. Mam nadzieję że pomogłem

@Em

i tyle chcialem wiedziec czy nie ma jakiś dziwnych akcji dzięki

Cuteness

Dbają o pracownika, masz świadomość, że nie jesteś tylko pozycją w tabelce w excelu i to jest mega budujące.

Bitpak
@Cuteness

rozwiniesz trochę myśl? myślę o aplikacji i zależy mi na jakiejś konkretnej opinii

Cuteness
@Bitpak

No nie wiem co jeszcze mogę dodać. Kasa jest w porządku i na czas no i jest stabilnie na uop. Nic więcej mi za bardzo nie jest potrzebne jeśli chodzi o pracę. Może ktoś inny ci coś jeszcze opowie, ja nie bardzo się czuję w długich wypowiedziach szczerze mówiąc.

Szakal

Mają w tej firmie jakieś fajne benefity?

@Szakal

na pewno maja multisporta, wiec mysle, że calkiem spoko opcja. moj kolega ma w innej pracy i sobie chwali

@Szakal

przynajmniej mozna sobie podrasowac troche forme i kondycje

@Szakal

a w takiej pracy na pewno sie to przyda

@Granat

Też racja, a tak się składa, że miałem w poprzedniej pracy, wiec wiem co mówię i faktycznie to jeden z lepszych benefitów, chyba że ktoś unika sportu

@Szakal

lepiej nie unikać dla własnego zdrowia

@Granat

Ja długo unikałem i jak przyszło do pracy na hali potem ostro tego żałowałem. Potem, jak zacząlem sobie wykorzystywać multisporta, średnio sobie wyobrazam teraz prace bez niego

Szakal

Raczej siła dojrzałości i strach przed pośredniakiem

@Szakal

no wiec jak już wiesz, że masz multisporta, możesz smiało startować kolego

Snuggles

Niedawno pracę zaczęłam, więc ciężko mi coś więcej powiedzieć. Póki co jest całkiem dobrze. Pracy jest faktycznie dużo, ale jakoś sobie radzę i powoli się wdrażam. Fajni ludzie. Może skrobnę coś tu więcej po paru miesiącach, ale jakby ktoś się zastanawiał, czy próbować tutaj, to polecam.

popo
@Snuggles

A ludzie pomagają jak się czegoś nie wie?

Bubble
@Snuggles

A jaki dział?

asterix

Jak to jest na okresie probnym w Baksie? Jaka umowa i ile trwa?

@asterix

niestety nie jestem w stanie ci powiedziec, ile dokładnie wynosi okres probny, ale wiem od kumpla, ktory tam pracuje, ze wtedy jesteś na umowie zlecenie, a potem mogą ci dać umowe o prace

@Ben

Okey, tyle info mi wystarczy

@Ben

A jak już twoj kumpel tam robi to jakie ogolnie ma zdanie? Pchać sie tam czy raczej szukac gdzie indziej?

@asterix

No on już chwile pracuje i nie narzeka, wiadomo, czasem się zdarzą jakieś incydenty ale to jak wszędzie.

@asterix

on akurat trafil bardzo dobrze, zatrudnił się, jako ślusarz i jest zadowolony. Wiadomo, że sie narobisz bo to jednak praca fizyczna, ale firma jest serio solidna i mają sporo dobrych zleceń, wiec warto nawet dla samego doświadczenia

@Ben

Skoro juz tak chwalisz i tyle dobrego się nasłuchałeś to czemu sam nie spróbujesz?

@asterix

obecna praca mi naprawde pasi i już tyle w niej wysiedziałem, ze nie pamietam nawet ile hahha

@asterix

podbije do Baksa, jak bede się przymierzał do większych zmian w swoim zyciu hahaah

@Ben

A coś więcej o tych zleceniach mozesz powiedzieć?

@asterix

wiem, że na pewno mieli realizacje na stadionach, w zakładach i w galeriach handlowych tutaj w Polsce, ale i za granica sporo porobili.

@Ben

mój kumpel tam poszedł własnie dla doświadczenia, bo firma jest bardzo rozwinięta i uznał, że spoko będzie ją mieć w Cv

@Ben

Wielkie dzieki chłopie. Też podbije.

PanPaweł

W ogłoszeniach piszą, że do pracy dowozi i odwozi busik - to prawda? A jeśli tak, to jaką ma trasę? Mieszkam w Falenicy przy torach, jedzie tamtędy?

Sexy Eyes

Ogólnie jest ok, teraz sporo zmian, trochę nowych ludzi, ale chyba na dobre te zmiany

Dobromir
@Sexy Eyes

Właśnie widziałem ofertę na magazyniera, jak atmosfera ogólnie na zakładzie? Dogadują się ludzie ?

yo23
@Dobromir

Tak

Warek

Interesuje mnie praca magazyniera, a ostatnio jak sobie luknałem na stronkę widzialem, że szukają w Karczewie. Myślicie, że doświadczenie jest wymagane albo ewentualnie trzeba cos miec zrobione, zeby cię przyjęli?

@Warek

praca głownie polega na załadowywaniu i rozładowywaniu sporej ilosci towaru z ciezarówek, wiec nie jest to na pewno robota dla chucherka

@Tajo

Jasna sprawa, hahah swoje już mam przepracowane w podobnej robocie, więc wiem mniej więcej, z czym to sie je i jestem przygotowany na (usunięte przez administratora)

@Warek

z tego co wiem, w gre jeszcze wchodzi obsluga komputera, bo teraz wszystko sie zapisuje w programach, a nie na papierze

@Tajo

Trzeba znać jakieś konkretne programy czy coś?

@Warek

nie, raczej nie. Ty masz sobie radzic z towarem i ogólnie ogarniac magazyn, a roboty na kompie na pewno będą cie uczyli, wiec luzik

@Warek

w ogole z tego co wiem to ogólnie nie maja problemu, żeby podszkolić ludzi na wszystkich stanowiskach, ale ogólne pojęcie trzeba jakieś mieć, nie tak że zero

Jerzyk
@Tajo

To racja, ludzie są cierpliwi i pomagają kiedy trzeba

@Tajo

Spoko, dzięki wielkie za wszystkie informacje.

Xxxxx

Mogę się wypowiadać się wyłącznie na temat działu eksportu, podlegającego bezpośrednio pod syna właściciela, a wiec ...nie ma nic gorszego niż wpakować się w robotę w beznadziejnej atmosferze, nie dającą wielkich pieniędzy a generującą bardzo dużo stresu (najczęściej z jakiś błahych powodów). Wymaganie czegoś o czym nie jest się nawet poinformowanym mnie osobiście najbardziej irytowało ( jak niemal codziennie słyszałem tekst, że trzeba się trochę zainteresować, to krew mnie zalewała) Docenienie pracownika nie istnieje. Na kolegów z pracy bardzo trzeba uważać jak się mówi cokolwiek, bo potem nie wiadomo skąd szef o tym wie... Po zakończeniu przygody z Baksem odpoczywam psychicznie mimo pracy w ciągłym stresie i pod presja czasu.

AAAdrian
@Xxxxx

Najwyraźniej nie było to miejsce dla ciebie kolego, być może ta praca przerosła cie i stąd pewien żal, który da się wyczuć. Musisz znaleźć coś na miarę swoich możliwości. Pracuję w tej firmie od niedawna i na atmosferę nie narzekam. Jestem zaskoczony udzielonym mi wsparciem i życzliwością kolegów i koleżanek z pracy.

Duży czarny Czlowiek
@AAAdrian

Hehe, dodał bym jeszcze mniemanie wielu pracowników (nie wszystkich) o tym jakie to ważne i trudne zadania wykonują, co zdaje się być widoczne we wpisie powyżej. W praktyce jednak możliwość podjęcia jakiejkolwiek samodzielnej decyzji grozi wyłącznie pozbawieniem lub zmniejszeniem premii, bo pozytywnych skutków być nie może. Zatem jakakolwiek kreatywność i wiedza jak powinien funkcjonować dział może jedynie przeszkadzać.

Lodi
@Xxxxx

A zwłaszcza (usunięte przez administratora) Niewiem jak ten (usunięte przez administratora) się uchował że go nikt jeszcze nie dojechał

Google

spotkałam niedawno dziewczynę od nich podobno spoko i da sie zrobic premię

Wujek Wojtka

Warunki pracy są akceptowalne, normy bhp są przestrzegane (co niestety nie jest standardowe dle wszystkich firm), wynagrodzenie na czas i raczej uczciwe (choć na pewno nie dla każdego).

Szczur laboratoryjny

jak dużo ludzi tu w ogóle pracuje?

Melody

Ile macie oddziałów na świecie?

Chef

Czy są przyjęcia do firmy? Na jakie stanowiska?

Zostaw merytoryczną opinię o Baks Producent Systemów Tras Kablowych - Karczew

• Jak się pracuje w Baks Producent Systemów Tras Kablowych?

Zobacz opinie na temat firmy Baks Producent Systemów Tras Kablowych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baks Producent Systemów Tras Kablowych?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 17 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Baks Producent Systemów Tras Kablowych