Opinie o Baks Producent Systemów Tras Kablowych w Karczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Baks Producent Systemów Tras Kablowych. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Baks Producent Systemów Tras Kablowych o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baks Producent Systemów Tras Kablowych w Karczew

Soprano

przyjmują z orzeczeniem o lekkiej niepełnosprawności?

Alex

przepatrzyłem forum, ale nie ma za bardzo nic o spec. ds. exportu, napisałby ktoś parę słów jak się pracuje u was na tym stanowsku? i ogólnie są dwie oferty: z j. ang. i z j. niem. w zasadzie pracowałem już wcześniej na podobnym stanowisku, ale w innej branży, w obu tych językach, pytanie gdzie tu będą lepsze zarobki? czy to bez różnicy w jakim języku?

marek

w jakich godzinach pracuje handlowiec? 8-16? i czy musi dojeżdżać do klientów, jak tak to daleko?

jj
@marek

w ofercie nie masz czy to mobilna oferta?

@jj

w ofercie jest tylko, żeby mieszkać do 20 km najlepiej

@jj

nic nie pisze o mobilności, chyba że coś źle zrozumiałem

Elżbieta
@marek

A jest coś o samochodzie służbowym ? Gdzie w ogóle ta oferta wisi?

opik
@Elżbieta

w internetach

ytr
@Elżbieta

sprawdź sobie ich stronę internetową, włóż jakiś minimalny wysiłek zanim zadasz pytanie

@marek

ten sam zapis jest w ofercie na spec. ds. exportu, ktoś wie czemu tak? chcą, żeby pracować wyłącznie stacjonarnie?

lov

co to za szkolenia asortymentowe i specjalistyczne o których piszą w ogłoszeniu?

lov
@lov

i jak jest umowa o prace po okresie próbnym to co dają najpierw? zlecenie?

@lov

No takie, które pomogą ci poznać cały asortyment i przygotowują do konkretnego stanowiska

@lov

Tak, ja na próbnym miałem zlecenie

i na jak długo miałeś?

później uop?

@popik

Tak tak, dostałem umowe o prace

@.

po jakim czasie można się spodziewać uopa na czas nieokreślony?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Baks Producent Systemów Tras Kablowych? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Karczew
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Programista MAZAK CNC ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Specjalista ds. części zamiennych - sklep internetowy
Euro-Part Cezary Walczak

Miałem aplikować do firmy i chciałem poczytać opinie.. Z doświadczenia wiem że tam gdzie biuro sztucznie zapycha opiniami przykrywając te wrażliwe to znak że trzeba omijać szerokim łukiem. Ps jak już sami sobie opinię odpisujecie i piszecie to róbcie to chodlciaz tak żeby nie było widać tego

Lizak

Jest tutaj jakis grafik czy odgornie wiadomo kiedy sie pracuje?

Jamal
@Lizak

ale mając grafik chyba też się wie kiedy się pracuje z góry, a nie że z dnia na dizeń

Jamal
@Lizak

dzień*

opiro
@Jamal

chyba chodziło o to czy jest grafik czy np. tak jak w czterobrygadówce że sobie możesz obliczyć sam na x do przodu zmiany

xero
@opiro

a tu jakie są zmiany i godziny pracy, o produkcję mi chodzi?

Viks?
@xero

ktoś coś odpisze z tymi godzinami?

hipopotam
@opiro

ktoś wie?

wert
@hipopotam

chyba nie bardzo, nie wiem co to za tajemnica..

poloniusz

fajna firma jak ktoś sie chce zatrudnić do przyuczenia na operatora jak ja to polecam. nie wszędzie przyjmą człowieka bez doświadczenia a tu mi się udało i mogłem sie poduczyć czegoś

poloniusz
@poloniusz

na inne stanowiska też przyjmują do przyuczenia jakby ktoś chciał ale ja to akurat wybrałem

Agnieszka
@poloniusz

Do przyuczenia? Powiedz, czy wtedy to jest normalna forma zatrudnienia czy jakaś specjalna umowa. I czy płacą mniej niż zwykłemu pracownikowi wtedy?

azz
@Agnieszka

yy dziwne pytania zadajesz, jaka niby ma być forma zatrudnienia??

Boyak
@Agnieszka

No pewnie mniej niż doświadczonej osobie, to dość logiczne się wydaje

hipopotam
@poloniusz

szukacie kogoś do przyuczenia aktualnie? jakiekolwiek stanowisko mi odpowiada

Majorka

Super praca dostałem za cały miesiąc (usunięte przez administratora),dwie zmiany,na umowie zlecenie okres próbny,później umowa na (usunięte przez administratora) albo mniejsza zależy jak Pani księgowa znajdzie obejście,dzwoniłem do ZUS od 18 stycznia nie mam opłacanych składek,(usunięte przez administratora)nie firma,ludzie ciężko pracują za grosze i śmieciowe umowy a (usunięte przez administratora)jeździ Audi,omijać z daleka szkoda zdrowia i czasu

Agnieszka
@Majorka

Cześć, a właściwie to jakich zarobków oczekiwałeś? Plus nawet nie wspominasz, o jakie stanowisko chodzi. Z tymi składkami to tak zazwyczaj jest czy po prostu jakaś pomyłka?

NickNick

Czy ktoś jedzie na targi?

hm?
@NickNick

jakie targi??

recho
@NickNick

to może jechać kto chce czy jak?

kruk

wie ktoś czy oferty ze strony są na bieżąco aktualizowane?

@kruk

no masz daty dodania po każdą z nich to chyba widzisz.

qqqq
@wrona

no właśnie, jakieś nowe oferty się szykują?

@qqqq

na praca (kropka) pl wrzucają z tego co kojarze

@qqqq

teraz też są jakieś 3 ogłoszenia, nie wiem co cie interesuje, ale zobacz sobie, może akurat

A jak z umową,na najniższą czy na tyle co zarabiam

hehe

a ile zarabiasz? ;D

celin
@Nowy

może byś powiedział najpierw na jakim stanowisku? mam ci to wywróżyć?

Elon
@Nowy

W sensie chodzi o to, czy podpisujesz umowę na najniższą, a reszta pod stołem, tak? Wydaje mi się, że tego to już się za bardzo nie praktykuje

@Elon

Chodzi o to że nie chce najniższej krajowej a reszte premia która może zabrac

Elon
@Nowy

Aha okej wiem już o co chodzi, ale nie znam odpowiedzi, bo sam jestem kandydatem, także nie pozostaje nic innego jak zapytać ich bezpośrednio.

Honorata
@Elon

I jak? Pytaliście? Ciekawa jestem jak to z tymi premiami tu jest no i czy są co miesiąc. Pracownicy się tutaj za bardzo nie udzielają, może chociaż wy coś wniesiecie do tych komentarzy...

dori
@Honorata

Ty też zawsze możesz zadzwonić jak cie ta kwestia tak interesuje

brendon
@Honorata

nie sądzisz, że jak chcesz coś wiedzieć, to możesz się skontaktowac sama, zamiast czekac aż ktoś to zrobi za ciebie i czekać na odpowiedź na forum?

..........

Witam,poszukuję stabilnej firmy i moje pytanie tyczy czy warto aplikować na stanowisko operatora maszyn

rex
@..........

jak chodzi o stabilność, to pisali w ogłoszeniu, że dają umowę o pracę, prawda to?

Jam
@rex

Tal

Viks
@rex

a inne aspekty? terminowa wypłata i ogólnie takie sprawy to jak z tym tutaj?

okkk
@Viks

wypłata zawsze na czas, bez problemu, no ja myśle że ok jest

Honorata
@okkk

A pieniądze jakie? Można tutaj dobrze zarobić? Brat się zastanawia, ale nie było widełek płacowych w ogłoszeniu

celin
@Honorata

jak nie podali to niech zapyta na rozmowie

it

szukają tu IT Service desk specialist, ktoś pracuje w tym dziale? jaka atmosfera i ogólnie warunki zatrudnienia? chętnie poczytam wasze opinie, bo zastanawiam się nad aplikacją

it
@it

jest opcja pracować zdalnie?

@it

to chyba najlepiej w rekrutacji pytać, bo widzę, że tu głównie fizyczni się wypowiadają

a w ogłoszeniu nie ma?

Viks
@zebol

no skoro zadał takie pytanie to widocznie nie było, no ludzie...

operator

jest oferta na operatora maszyn przemysłowych, w ogłoszeniu pisze że do przyuczenia. wiecie ile trwa takie szkolenie mniej więcej, to jest jakiś kurs?

@operator

też się chętnie dowiem, czy to jest jakoś określone czasowo czy po prostu informacja, że nie trzeba mieć doświadczenia jakiegoś dużego

@ope

jak tu jest z umową? da się dostać uop?

@operator

mają jakiś okres próbny? ile to trwa?

kliklik
@operator

Ja skladalem i mysle ze wystarczy miec jakies miniumum wiedzy albo umiejetnosci i sie czlowiek nauczy

riczard
@ope

mysle że to kwestia strikte doszkolenia na konkretne stanowisko, jak szybciej ogarniesz to szybciej się skonczy

Kopytko

okres próbny ok 3 miesięcy, potem umowa, z urlopami problemu nie ma

wrotycz
@Kopytko

to tak jak w większości firm, dobrze że w kwestii urlopów jest spoko, bo różnie to bywa

wrotycz
@Kopytko

a ogólnie długo już tu pracujesz? w jakim wieku są pracownicy w sensie tak mniej więcej?

Zima
@operator

Zależy od Ciebie jak pojmujesz wiedzę,ale ludzi brakuje ciągle,normalnych są Ukraińcy ale oni nie mają chęci do pracy,zresztą im bardziej w głowie to...%%% jak praca.. Składaj cv,będziesz miał czas ile potrzebujesz na naukę..

@Zima

po co te uprzedzenia

Gaus

Gdzie znajdę szczegóły oferty na specjalistę ds. zakupów?

roo
@Gaus

a nie ma w ofercie? o jakie szczegóły ci chodzi?

roo
@Gaus

w ogóle skąd to ogłoszenie znalazłeś?

@roo

na stronie internetowej Baks

@roo

no właśnie nie mogę kliknąć w to ogłoszenie. Klikam i nic się nie pokazuje, a chciałbym się dowiedzieć co to w ogóle za oferta. Zakres obowiązków, wymagania, co oferują...

@Gaus

Próbowałeś dzwonić do firmy? Może spróbuj jeśli nie, to może mailowo wyślą Ci całą informację na temat pracy z zarobkami i wymaganiami?

mam tak samo
@Gaus

no mam to samo, może faktycznie warto by maila napisać co i jak

mam tak samo
@Anna

przy innych się normalnie wszystko wyświetla, więc nie wiem

xero
@mam tak samo

myślicie, że to aktualne ogólnie są oferty?

rex
@xero

no chyba tak..

Angela

Zarobki niskie

@Angela

Na jakim jesteś stanowisku? Niskie czyli jakie konkretnie - bo wiesz, każdy ma inne wymagania i odbiór pojęcia "niskie".

panda
@Angela

Zarobki wysokie. I kto ma racje? Rzucanie takich hasel bez pokrycia troche nie ma sensu. Moze napiszesz cos wiecej?

niebieski
@panda

wspaniała dyskusja. wyciągam wniosek że zarobki na średnim poziomie. bardzo pouczający wątek

Joanna
@niebieski

Co według was oznacza średni poziom? wy tu na temat samej podstawy debatujecie czy o dodatki lub jakieś premie też chodzi? I jakie stanowisko, chyba że to ocena zbiorcza? A socjal?

panda
@Joanna

jeny ile pytań. jak mam sie zbiorczo za wszystkich wypowiedzieć? nie wiem jakie wszyscy mają zarobki można powiedzieć że pewnie na "średnim poziomie"

Joanna
@panda

haha wybacz, spamować nie chciałam. To jest szansa na omówienie tych warunków socjalnych właśnie?

Zima
@Joanna

Zarobki są adekwatne do umiejętności,też zależy od działu,i oczywiście od kierownika. Są tu kierownicy którzy co byś nie robiła w pracy i że zasługujesz na podwyzszke to celowo będzie tak robił że nie załatwi ci takiej podwyżki. Ale są też kierownicy którzy śmiało zwrócą się do szefa firmy że tak i taka osoba zasługuje na podwyższke.

gracz

dział techniczny nadal kogoś poszukuje? dalej wisi ogłoszenie z pazdziernika

Alekssa
@gracz

wyślij zgłoszenie albo do nich zadzwoń tak będzie najprościej

highwayman
@gracz

Mogli zapomnieć ściągnąć, albo może ciągle kogoś potrzeba...popieram, że najlepiej wysłac zgłoszenie, albo zadzwonić i dopytać, będziesz mieć odp czarno na białym

nom
@highwayman

wiesz co ja widziałem na praca (kropka) pl najświeższe oferty chyba, więc tam bym sprawdził

kisiel
@gracz

chyba jak z pazdziernika to nieco pozno

tarot
@kisiel

tez tak uwazam

Franek

Harmonogramy dostaw na magazynie są rospisywane jakoś na tydzień czy z dnia na dzień? Jak to wygląda?

@Franek

ponawiam pytanie, ktoś powie?

molier
@Franek

chyba brak smialkow do odpowiedzi

UR

Pracownik utrzymania ruchu - jakie godziny macie??

niebieski

dla magazynowych jakie warunki? po ile h robota, jakie zmiany i czy weekendy wolne?

kora
@niebieski

w ogłoszeniu piszą, że system dwuzmianowy, czyli jakie te godziny konkretnie? też się chętnie dowiem

DIP
@kora

handlowiec tez dwie zmiany wie ktos?

bross
@DIP

z tego co wiem to tak, ale jakie godziny to się nie oriętuje jeszcze

DIP
@bross

a gdzie kandydujesz? byles na rozmowie?

Zostaw merytoryczną opinię o Baks Producent Systemów Tras Kablowych - Karczew

• Jak się pracuje w Baks Producent Systemów Tras Kablowych?

Zobacz opinie na temat firmy Baks Producent Systemów Tras Kablowych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baks Producent Systemów Tras Kablowych?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 17 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Baks Producent Systemów Tras Kablowych