Opinie o Kuźnia-Trans Sp. z o.o. w Mikołów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kuźnia-Trans Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kuźnia-Trans Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kuźnia-Trans Sp. z o.o. w Mikołów

Co z tym całym kryzysem? Jak go teraz w firmie oceniacie po minionym kolejnym już roku? ktoś tu pisał o zarabianiu dniówki mniejszej o 10 %. Do dziś jak to kwotowo wygląda? i jak to przekłada się na inne stanowiska? szukają planera transportu międzynarodowego, wiadomo jakie są stawki na start? w treści nie napisali

Kiero Nowy wpis

Podobno jest kryzys i znowu kierowcy będą zarabiać 10% mniej dniówki ,to już trzeci raz,w pandemii obniżyli diety i pensje, później niby jakiś nowy system rozliczeń i ponad 2tys mniej do wypłaty,ciekawe czy szefostwo też mniej zarobi, reszta może być,auta, serwis, obsługa w biurze.

Administrator Nowy wpis

Czy w firmie Kuźnia-Trans Sp. z o.o. da się zarobić 5200 ? Staraliście się tam o pracę w niedawno prowadzonej rekrutacji na stanowisko Dyspozytor?

Szukają spedytora, przynajmniej takie info mają na swojej stronie internetowej. Zastanawiam się czy aplikować, ktoś napisze czy warto? Ja mam pewne obiekcje, bo jeden z Was pisał, że potrafią zlikwidować miejsce pracy...czy to jest standardowe działanie u nich w firmie, czy może był to pojedynczy przypadek? Ale wracając do ogłoszenia, to warunkiem koniecznym jest znajomość angielskiego, powie ktoś na jakim poziomie wymagają znajomości i czy sprawdzają poziom na rozmowie rekrutacyjnej?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. floty i zaopatrzenia w firmie Kuźnia-Trans Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Stanley59

Odradzam zatrudnienie w tej firmie. Dopóki jesteś użyteczny jest ok.chociaż zarobki na średnim poziomie. Ja np. po ośmiu latach pracy doświadczyłem , że nikomu na tobie nie zależy, bo likwidują miejsca pracy na rok przed emeryturą. Żadnego zainteresowania sytuacją pracownika , owszem możesz pracować dalej za połowę pensji.sic ochrona przedemerytalna i kombinacje płacowe Dopiero pakiet mobilności wymusił jakieś regulacje A w czasie pandemii oszukiwanie pracowników i kary

Mariusz
@Stanley59

Co to znaczy, dopóki jesteś użyteczny? Czy nie co dzień wykonuje się powierzone obowiązki, no chyba, że coś się z firmą finansowo zadziało, że nie miała zleceń? Jaki był powód, że postanowiono zlikwidować stanowisko, na którym robiłeś? I ile miałbyś u nich zarabiać za jaką pracę, skoro chcieli Cię zatrzymać ale za połowę dotychczasowej pensji?

Witam. Jak wygląda praca biurowa w kadrach? Warunki, atmosfera, wynagrodzenie?

lysy
@Kasia

warunki pracy są jasne, wszystko płatne na czas i zgodnie z regulaminem, dodatki stażowe i za nadgodziny, obywatelstwo nie ma znaczenia, robota za kierowcę więcej na przerzutach, ale są też kółka do Niemiec, Hiszpanii i Włoch, narzekacze co zmieniają 5 x w roku niech się lepiej nie wypowiadają, bo kuźnia istnieje ponad 30 lat i mnóstwo ludzi pracuje tam od wielu wielu lat

@lysy

Dokładnie tak jest jak napisane powyżej. Wszystko ok ale trzeba naprawdę pracować. Z góry odradzam prace dla kierowcy co przejedzie 5h i szuka parkingu o 14h bo potem nie będzie miejsca na parkingu.. W tej firmie potrzebna samodyscyplina swoje trzeba zrobic przyjechać zachowując czas wedle przepisów. Praca rzeczywiście stabilna idzie sie dogadać co do tras w miarę możliwości. Zdecydowanie polecam firmę dla ludzi chcących pracować nawet do emerytury i znają się na robocie odradzam kierowcom szukającym pracy byle do wiosny . Na wiosnę coś się znajdzie innego w tak w kółko 4 firmy w roku zaliczone. Szefostwo ok pełna kultura

@Kasia

Praca w biurze wygląda tak, że dostaje się sporo pracy i trzeba się rozliczyć z każdych 15 minut pracy. Tak, wiem, że trzeba pracować, ale takie podejście to jest chyba już zbytnia kontrola. Czemu nie można po prostu dać określonej liczby zadań na dany dzień i kwestię efektywności pozostawić pracownikom? Poza tym współpracownicy są OK.

@Kasia

Również jestem ciekawa. Widzę że szukają osób do kadr i płac w większej ilości. Były jakieś zwolnienia? Pracownicy rezygnują że względu na warunki pracy?

Potwierdzam mój wpis z 2020r nic nie uległo zmianie ze względu na kryzys. Miesiące lata minęły opinia bez zmian.Robota jest zestawy nowe kasa ok w terminie pozostaje dbać o zestaw i sumiennie pracować . Pozdrawiam

Agnieszka

Hej, a czy stawka się zmieniła przez ten czas jakoś? W międzyczasie była inflacja przecież i podwyżki rządowe. Czy naprawdę nic? To ile tam zarabiacie?

MAREK TRANSPORT

ODRADZAM !!! UWAGA NA NICH !!!

Honorata
@MAREK TRANSPORT

Czemu odradzasz? Możesz rozwinąć?

@Honorata

BO TA ŚĄ KRETACZE I WYSKIWACZE MOZNA ICH BARDZO DUZO ZŁYMI SWOWAMI OKRESLIC !!!

Krystyna

Czyli płaca jest nieadekwatna do obowiązków? Czy coś innego masz na myśli? A umowa o pracę jest?

ziozio

powiem tak,wróciłem do pracy po paru latach bo niby się zmieniło,nic się zmieniło jak rządził szef Marek Kużnia było ok ok ok ok wszyscy wszystko mieli i praca zlecenia były przezez załogę wykonywane na 200%.jak zaczeła zarządzać pani A i syn J,uj bąbki strzelił.tyle w temacie.pan Marek Kużnia szef z jajami na wysokoim poziomie,pozdrawiam go serdecznieć,rozumiem pana Marka ale szkoda że go niema,szef wszystkich szefów.inni powinni przykład z niego,i nie chodzi tylko o kase

pracuś

Jakie aktualnie funkcjonują systemy pracy, wyjazdy przyjazdy

Czy Kuźnia-Trans Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Jan

umowa o pracę jest dla wszystkich pracowników

Mirosław
@Jan

Pracownik ma umowę o pracę już od pierwszego dnia czy dopiero po okresie próbnym?

Jan
@Mirosław

tak, od pierwszego dnia pracy

Bożena
@Jan

Na jaki czas?

Hanys

Szefostwo zanic ma Kierowcow wyzysk na maksa a Ukraińcy mają większe prawa nisz kierowcy polscy a zarobki lepiej nie mowic

Spedytor z innej firmy
@Hanys

Bo pracują a nie jak większość PL od poniedziałku do piątku, najlepiej załaduj mu jeszcze naczepe, jedź za niego a on tylko zgarnie diete. Dramat.

Miki
@Spedytor z innej firmy

Nie zgadzam się z tą opinią,nie wrzucamy wszystkich kierowców do jednego wora.

Lolo

Jako były kierowca z prawie dwudziestoletnim stażem w tej firmie mogę stwierdzic-jak rządził szef było "ok". Teraz mamusia i syn wymagają wyników a tych co wyniki zaniżają trzeba się pozbyć.(czytaj-siedź za granicą 3 miesiące lub wiecej).aaa-juz w chwili wyjazdu spedytor informuje że nie ma powrotu(przeżyłem na własnej skorze-prawda panie JACEK?)

Alicia

Czy Kuźnia Trans będzie w najbliższym czasie prowadzić nabór na stanowiska administracyjno-biurowe ? Jestem od dłuższego czasu zainteresowana pracą w tej firmie i z niecierpliwością wyczekuje ogłoszeń. Pozdrawiam :-)

To w firmie więcej osob z Ukrainy?

Kierowca

Hanys ma rację, firma mało przyjazna dla Polskich kierowców. Ukraiński kierowca dość że lepiej zarabia to ma większe prawa. Zwalniają kierowców z długim stażem pracy, bo domagają się lepszego traktowania.Wyzysk i brak szacunku do kierowcy jako człowieka, który oprócz pracy ma dom i rodzinę.

Nikola

@hanys a dużo z Ukrainy osób?

Filip

Gdyby firma tak działała jak pisze @Heidfeld to nie miała opinii bardzo dobrego pracodawcy!!

Heidfeld

Malo ciekawa praca. Wyzysk. Nieplatne darmowe nadgodziny przy pensji minimalnej! szkoda i jeszcze mobbing szefostwa!

Teresa

Czy ktoś z użytkowników forum jest obecnym lub byłym pracownikiem firmy Kuźnia-Trans? Zachęcam do podzielenia się swoimi opiniami na temat tego pracodawcy - każda z nich może być bardzo ważna dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w tym miejscu. Jak oceniacie Kuźnia-Trans na tle podobnych firm z branży? Na stronie internetowej firmy widziałam kilka aktualnych ofert pracy - znajdziecie je tutaj:http://www.kuznia-trans.pl/praca/ Aplikowaliście już na którąś z nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Kuźnia-Trans Sp. z o.o. - Mikołów

• Jak się pracuje w Kuźnia-Trans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kuźnia-Trans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kuźnia-Trans Sp. z o.o.?

Kuźnia-Trans Sp. z o.o.
  • Sikorskiego 34 lok. 45