Opinie o GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNA w Police

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNA. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nawozów, środków ochrony i artykułów rolniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNA w Police

Nikomu nie polecam pracy w tej jednostce. W Spółce panuje mobbing. Jeśli jakiś pracownik odważy się o tym mówić to od razu sprawa jest zamiatana pod dywan. Większość pracowników to rodzina. Rozwój: We własnym zakresie Ścieżka zawodowa: Niezależna od umiejętności oraz chęci do pracy Cechy szczególne: Podcinanie skrzydeł ambitnym osobą Wynagrodzenie: Poniżej mediany dla danego stanowiska Perspektywy: Nerwica i wypalenie zawodowe

Gwiazda
@Ewa

Poniżej mediany to mało powiedziane, teraz to już najniższa krajowa, albo odrobinę powyżej. Chociaż też zależy od stażu pracy... ale z tym to akurat różnie bywa.

@Ewa

Jakie umiejętności ma pani na myśli? bo nie z każdego dobrego specjalisty będzie dobry kierownik

Grzegorz

Świetna firma to i praca jest dobra. Szkoda tylko, że nikt nie pisze, pomocne są wasze opinie.

Ex-automation ????
@Grzegorz

Reklamy i sponsoring to nie wszystko. Komuna, stary sprzęt, wszystko w rdzy, konfidenci na każdym kroku, pełno pyłów a jak chcesz zadbać o swoje zdrowie to problem jest robiony. I oczywiście umiejętności to nic, liczą się tylko i wyłącznie znajomości. Specjaliści to jakiś żart, ich wiedza jest skrajnie minimalna a decyzje to śmiech na sali. NIE POLECAM SZCZERZE NIKOMU.

@Ex-automation ????

a jakie ma pan kwalifikacje by oceniać wiedze specjalistów?

????

Prawie 120 pracowników ST 3 Offshore w piątek wieczorem wystąpiło do premiera Mateusza Morawieckiego z prośbą o pomoc. Chcą od niego "podjęcia skutecznych działań", by ratować firmę

??
@????

Nas już nie ma Państwo nasz los zrzuciło na sądy i tego typu cyrk , nie płacąc nic od stycznia 2020 postój bez wypłat , środków do życia nic !!! Bez żadnej pomocy ! Takie prawo dzisiaj w XXI wieku ! Dużo zdrowia wszystkim w tym trudnym czasie , dzisiaj pandemii życzę wszystkim pracownikom - trzymajcie się !!! Bo nadeszły bardzo ciężkie czasy !!!

@??

Chcieli robotnicy kapitalizmu to mają

Nic

Jak z socjalem w grupie azoty? Jak z podwyżkami?

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Bono

Czy wypłacane są wczasy pod gruszą? Jeśli tak, to kiedy i ile trzeba przepracować żeby otrzymać.

@Blady, jeżeli chodzi o mobbing, który pojawił się w Twoim wpisie, to chcę Cię uświadomić, że jest to poważne oskarżenie, które nie powinno być używane bez argumentów. Kodeks Pracy określa je następująco: oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegająca na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy któreś z tych działań wystąpiło w GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNA?

@Anna

Potwierdzam to co napisał blady-komuna (usunięte przez administratora) i mobbing-....ręka rękę myje-żenada

ex
@Anna

blady ma racje. wszystkie negatywne komentarze to prawda. mobbing jest ale nikt tego tam glosno nie powie bo zaraz straci prace ze względu na wspomniane wcześniej kolesiostwo- a nie każdy może pozwolić sobie na utrate pracy. Kierownictwo klamie i (usunięte przez administratora) obiecują jedno a gdy przychodzi do realizacji to "niepamietam". Caly zakład czy to zakłady chemiczne czy spolki towarzyszące - wszystko wygląda tak samo. Praca czasem bardzo niebezpieczna, kierownicy sa po zmywaku z anglii - decyzje totalnie nie zrozumiale technicznie ani technologicznie. Narazenie na srodki chemiczne, wybuchy czy przecieki roznegorodzaju. wszędzie pelno pylow roznego pochodzenia. wspomniane kolesiostwo to jest az przegięcie. konfidenctwo jest tam najbardziej rozwinięte. Stara umieralnia caly ten zakład.

Maszka
@ex

Kierownictwo obiecuje pomoc i wsparcie kiedy ktoś nie może odnaleźć się w zespole do którego został wbrew woli na siłę przeniesiony a w rezultacie okazuje się że nic się z tym nie dzieje. Co więcej jeden kierownik zaprzecza wypowiedzi innego kierownika! Jeżeli mówi się prawdę można za to słono zapłacić zwolnieniem nawet jeśli człowiek mówi prawdę o której wiedzą absolutnie wszyscy

Czy pracownicy GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNA chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Gwiazda

Z tego co wiem firma nie organizuje integracji dla pracowników.

Syl

Komuna i kolarstwo.

Syl
@Syl

Kolesiostwo miało być. Bez znajomości od kierowników nawet pomocy człowiek nie otrzyma by ułatwić wykonywane zadania, a czasem wystarczy 1 tel.

Witam. Mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat stanowiska ,,aparatowy składowisk chemicznych'' ,byłbym wdzięczny .

aaaaaaaa
@Adam

Zależy jaki wydział. Praca ciężka, w ruchu ciągłym (również weekendy i święta), ciężkie warunki (hałas, zapylenie, kontakt z niebezpiecznymi substancjami etc.)

Justyna

Czy jest tak dobrze, że rzadko tu zagladacie?

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNA - Police

• Jak się pracuje w GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNA?

Zobacz opinie na temat firmy GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNA?

Kandydaci do pracy w GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNA napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNA
1.9/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Kuźnicka 1
    72-010 Police