Opinie o GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNA w Police

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNA. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nawozów, środków ochrony i artykułów rolniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNA w Police

Patrikooo

Firma bez żadnych psrspektyw. Kilka lat pracy dało mi do zrozumienia, że bez kolesiostwa nic tutaj nie osiagniesz i nie ma co dłużej tutaj pracowac. Nie ma co się starać bo i tak nie będziesz miał za to profitów brak możliwości awansu, zarobki nędzne. Z dodatkiem zmianowym pracownik zarabia tyle samo co w zwykłym sklepie np: Biedronka i to bez zadnych zmian :) praca bardzo odpowiedzialna i niebezpieczna , niestety wypłata tego nie oddaje :) Jeżeli firma dbała by o swoich pracowników jak i również o instalacje jestem pewien, że funkcjonowała by dużo lepiej. Zdecydowanie nie polecam pracy tutaj..." (usunięte przez administratora),sypiące się instalacje, słabe wyplaty"

@Patrikooo

Mamy takie czasy , że wypłata nie zależy tylko od pracy pracownika ale też i standingu firmy

yahoo
@Patrikooo

zgadza się (pielęgniarki 1500 lekarze 1700) a w zakładach 5% nie mówiąc o spółkach -czarno to widzę

Dariusz

Dla osób z zewnątrz, które myślą, że zakłady to kraina mlekiem i miodem płynąca, tak niestety nie jest, 30-20 lat temu, nawet 15 lat temu pracować na zakładach to było coś. Każdy się pchał byle się dostać do pewnej posadki, płace były grubo ponad 2 razy większe niż ówczesne minimalne pensje i generalnie jak na Police i panujące w tamtych czasach bezrobocie praca na zakładach to było jak strzelić przynajmniej 5 w lotka. Teraz wygląda to niestety fatalnie, instalacje są przestarzałe, wszystko jako tako trzyma się na trytkach i szmatach, ciągle coś się psuje i serio sam zaczynam się bać chodzić do tej roboty. Młodzież jak przyjdzie to sporo po chwili ucieka i szukają szczęścia gdzie indziej, z tego co zresztą się dowiedziałem oferują nowym pracownikom 2600 brutto plus zmianowe co jest śmiechem na sali, gdzie sama minimalna to 2800 brutto i oferować taką płacę w mega ciężkiej chemii i pracy zmianowej jest po prostu śmieszne. Użytkownik aleyaya pisał o złym towarzystwie, u mnie akurat tego nie ma więc zależy, gdzie się trafi. Generalnie nie polecam, wiele osób ma mentalność jeszcze post socjalistyczną z postawą, że gdzie on znajdzie prace, jak pół życia tutaj robi, ale realia się zmieniły i w takim Lidlu czy Biedronce na start zarobisz więcej za pracę w ciepłych warunkach, a twoje obowiązki to co najwyżej ułożyć towar na półce, posprzątać i obsłużyć klienta, jaka tutaj jest odpowiedzialność, a gdzie w sklepach spożywczych skoro tam zarabiają więcej niż zakładach ? Niestety zakłady to relikt przeszłości, może jakby jakiś magik zaczął tym zarządzać to by były jakieś perspektywy, a z moich obserwacji, to wygląda tak, że ciągną jako tako to wszystko, żeby tylko ludzie mieli prace i jak odejdzie wyż demograficzny na emerytury to zaczną pomału zamykać działy jeden po drugim, część osób przeniosą na Polimery, a stare zakłady chemiczne przejdą do historii. Nie nastąpi to za rok, dwa, raczej kwestia 10-15 lat, gdy przyjdzie taki moment i trzeba będzie odpowiedzieć na pytanie czy wykładamy miliardy i budujemy od nowa czy zamykamy. Generalnie jak ktoś myśli o karierze tutaj to odpuście sobie. NIE WARTO.

aleyaya
@Dariusz

Dariusz teraz na start 3000 brutto plus zmianowe, czyli taki osobnik ma tylko 150zł mniej niż pracownik który przyjął się około 3 lata temu. ( 3 lata temu: 2600 brutto + 100 + 100 + te ostatnie 350

pracownik 2

nic sie nie zmienia, podejmujac prace 2 lata temu myslalem ze da sie tu jakos godnie zarobic, niestety ciagle to samo nowo przyjeci maja tyle samo co starsi stażem, premia za prace zmianowa nie jest zadna premia tylko wyrownaniem do pensji jednozmianowych

@pracownik 2

Godnie to znaczy ile?

@pracownik 2

Tu masz rację wiem bo też pracuje na zmiany i że zmianowego to tylko nazwa jest. Ciekawe czy to jest wogule prawnie tak zrobione

Hhh

Na dzień dzisiejszy związki zawodowe próbują wywalczyć jakie kolwiek podwyżki bo pensję stoją a zarząd ma pracowników w (usunięte przez administratora) Instalacje stare psuje się wszystko

Jak długo trwa proces awansu w GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNA?

Manager

Nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz

Jakość
@Manager

To pocałuj wszystkich w (usunięte przez administratora)jak ci odpowiada :)

Manager
@Jakość

Taaak?! No to ja cie pocałuję w (usunięte przez administratora).. ale butem! I to tak, że za bramą wylądujesz!!!

Hhh

Zapomnij o awansie jak nie masz znajomości u kierownika

JaTylkoJa

Po co było tyle popisów i PR jak to Grupa Azoty rośnie i jacy są w nim wirtuozi biznesu ?irytowaliście L. Borucha ściągnął Huberta Kamoli i teraz będzie was dołował..

Kamola

Grupa Azoty nie realizuje swoich umow z dystrybutorami nawozowymi w Polsce. Panie dyr. Zarosinski co UOKiK na to?

Nowy_Tomek

Jak długo trzeba czekać na odpowiedz po rozmowie rekrutacyjne , mi już mija 2 tygodnie

Renata

Hej, niewiele wiadomo o tym, jak się teraz pracuje w tym zakładzie po szczycie pandemii koronawirusa. Mam nadzieję, że wkrótce napiszecie coś więcej na ten temat. Czy są obecnie ogólnie jakieś przyjęcia - wszystko w porządku w tej pracy? Zależy mi, żeby się o tym dowiedzieć, także dajcie znać.

AgroAS

A kto tam teraz jest dyrektorem handlowym? Zarosinski czy Kamola - bo roznie mowia? Niby szykuje sie zmiana?!

Prezes Zarządu
@AgroAS

Oj taaaak AgroAS, taaak... różnie mówią... ale co by nie mówili... to mówią baaardzo niepochlebnie... i to o was mówią niepochlebnie. Nie wywiązujecie się że swoich zadań kolego AgroAS... Kto by nie był dyrektorem to na was czeka tylko jedno: noga, (usunięte przez administratora)brama!

Powellll

Nie polecam wyzysk i niskie płace , stare instalacje , ponizanie pracownika same kolesiostwo brak możliwości awansu a jak się pojawi to nie ma przejścia . Lepiej gdzie indziej szukać pracy niż truć się za najniższą krajowa plus zmianowe .

Moshe Gudmann
@Powellll

No kochanieńki, żebym ja mógł być bogaty, ty musisz być wyzyskiwany! No chyba to jest logiczne, tak? Aha, no i ty moje osiemsyt złoty mie zwróć!

Prezes Zarządu

Jesteście idiotą Powelll! Noga du.pa brama, Prezes Zarządu żegna (usunięte przez administratora)

Czy ktoś powie ile zarabia się na sterowni? Sterowniczy? Kierownik zmiany?

Abc

Podstawa zalezna od czasu pracy. Na poczatku podstawa waha sie 4000 4500 brutto. Zależy tez od wydzialu.

nick.
@Abc

Co jest do tego? Zmianowe? Jakieś dodatki?

Qabc
@nick.

Zmianowe jak sa zmiany to jest i warunki szczególne zależne od wydziału i nikt od razu nie zostaje sterowniczym

@Qabc

A na nowej fabryce?

Fido

Na sterowni mozna dostac 7 tys brutto na start, oczywiscie jak sie ma pojęcie o procesie

Pytasz o nowa inwestycje??? Ama rozmowie w ogole byles?

3000 zł Neto ok

Sterowniczy 1350 brutto, kier zmiany 11.450 brutto

Janek

Główny technolog dwojga imion Polikarp Bonawentura Niemira- Powziętowski to (usunięte przez administratora)

Waldek
@Janek

Tak, a inżynier Kleofas Jamróz- Półtutaj jeszcze lepszy model!

Candidate

Uczestniczyłem w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko inżynieryjno-kierownicze w spółce Polyolefins. Odbyłem dwie rozmowy telefoniczne, dwa spotkania w siedzibie firmy. Warunki finansowe przedstawiłem jeszcze w trakcie rozmowy telefonicznej na początku procesu rekrutacji. Pani rekruterka po ostatniej rozmowie obiecała,że przekażą mi ostateczną decycyzję w ciągu 3 tygodni. Niestety nie otrzymałem, żadnej odpowiedzi i jeszcze moje próby kontaktu telefonicznego w celu uzyskania informacji były perfidnie odrzucane :) Reasumując: straciłem dwa dni urlop żeby przyjechać do Polic, przejechałem 2 tys km, wydałem ok.1500 zl i nawet nie było ich stać na krótka wiadomość mailowa typu " Pana doświadczenie zrobiło na nas duże wrażenie, jednak znaleźliśmy kandydata, który bardziej spełnia nasze oczekiwania" Generalnie nie polecam. Więcej się spodziewałem po takiej firmie. Proces rekrutacyjny bardzo nie profesjonalny i rozciągnięty na 6 miesięcy.

GA
@Candidate

Uczestniczył Pan w procesie rekrutacji Grupy Azoty Polyolefins, Grupa Azoty Zakłady Chemiczne "Police" S.A. nie odpowiada za procesy innej spółki. Nie mamy nic wspólnego tą rekrutacją, więc komentarz jest nie dla tej spółki co należy.

@Candidate

Jeżeli pan zaczął rozmowę kwalifikacyjną od pieniędzy to nic dziwnego , że pana tak potraktowali. Też bym tak potraktował.

Inżynier
@Candidate

Jak pojechałeś do Police za swoje i nie domagałeś się pokrycia kosztów podróży, to chyba sobie kpisz. Szanuj się człowieku na przyszłość. Chyba, że jesteś pod ścianą.

@Inżynier

Szanuj się czyli ciąg kas w swoją stronę , aby jak najwięcej się nachapać

fox
@Candidate

O co cie tyle pytali na tych rozmowach ze byles az na 3. Aplikowales na nowa instalacje ktora jest w trakcie budowy?

Roman

Brak określonych perspektyw rozwoju i awansu zawodowego dla młodych. Zatrudniasz się i kompletnie nie wiesz co cię czeka. Najczęściej jak nie masz znajomości, to nie czeka cię nic. Pozostaniesz z wiedzą i stawką jaką zdobyłeś w pierwszym okresie zatrudnienia. Jeżeli chodzi o kadrę, to z żalem powiem, że od lat jest tak samo źle. Firma od zawsze kierowana politycznie i skutki tego są opłakane. Całe masy niekompetencji kładą się głębokim cieniem na firmę. Przykro się patrzy jak ten rak toczy GA i inne Spółki SP.

@Roman

To prawda, najgorszy jest właśnie brak perspektyw. Dla młodego pracownika to ważne bo daje motywację do pracy... a tu nic...

@Roman

Rozumiem, że wciąż pracujesz w GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNA? Napisz na czym konkretnie polega Twoja praca. Czy firma oferuje jakieś dodatki dla pracowników?

aaaaaaaa
@Roman

Bo nawet według pracowników z wieloletnim stażem młody jest po to żeby rył w rejonach, a nie się rozwijał. Kiedyś jeden ze współpracowników uwalił się w fotelu i powiedział, że "on się już tutaj narobił i teraz niech inni zap@#..ją". Do tego wypominki jak to kurła było 20/30/40 lat temu.

@Gwiazda

a co zabraniają rozwoju zawodowego młodym pracownikom?

@Roman

Trudno by w firmie byli sami kierownicy i dyrektorzy oraz Prezesi , muszą być i szarzy pracownicy

@SaszaBielecki

jesteś od pijaru spółki

Typ

Praca w tej firmie to nieporozumienie. Wytwórnie są stare, tak samo jak instalacje - smród i (usunięte przez administratora) Płacą 2800 brutto na start + 1000 brutto zmianowego jeśli pracujesz na 5bop. Potem dostajesz 200 po 3 miesiącach i 200 gdy będzie umowa na stałe. Na tym się kończy. O podwyżce indywidualnej można tylko pomarzyć, jeśli o nią zapytasz to zostaniesz wyśmiany. Nikogo nie interesują twoje kursy i szkolenia, za nie nie dostaniesz ani grosza więcej do wypłaty. Brygadziści to gamonie bez szkoły, mobbing na porządku dziennym. Obrażanie pracowników, brak rzetelnego przekazu informacji ze strony przełożonych, nieprzestrzeganie przepisów bhp to norma. Przy podjęciu pracy trzeba uważać na jaki wydział się trafi, są takie na których można zostać skoczkiem, ratownikiem chemicznym, oraz jest możliwość nadgodzin, wtedy twoje zarobki są znacznie wyższe, ale na większości tego nie ma. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w tym zakładzie, polecam tylko i wyłącznie: ec1,ec2, wodę i amoniak, nie polecam npk, siarkowego czy bieli - największy (usunięte przez administratora) PS. W tym roku prawdopodobnie brak podwyżek, doładowań na wielkanoc, dni chemika, Boże Narodzenie, oraz ucięta premia do 70%.

@Typ

to wszystko prawda Pracowałem tam 3 lata

Trwa rekrutacja na Kierownika Zmiany do nowej fabryki- czy ktoś się orientuje jakie są widełki. W ogłoszeniu jest też mowa o systemie premii kwartalnych? Z góry dzięki

ppppppppppppppppppppppp

(usunięte przez administratora) przestarzałe instalacje, brak perspektyw, wynagrodzenie nieadekwatne do warunków pracy, głęboka komuna. Po kilku latach przepracowanych w tej spółce uważam, że był to czas zmarnowany, zdecydowanie NIE POLECAM

@ppppppppppppppppppppppp

@ppppppppppppppppppppppp, podsumowanie Twojego stażu pracy w GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" nie jest pozytywne. Napisałeś, że przepracowałeś w tej firmie kilka lat. Może jednak jesteś w stanie wymienić jakieś pozytywne strony tego pracodawcy? Wypowiesz się na ten temat?

ppppppp
@Anna

Oczywiście, do plusów można zaliczyć terminowe wynagrodzenie oraz Luxmed. Na tym zakończę swoją listę zalet.

@ppppppp

Szczerze mówiąc trochę mało tych plusów znalazłeś, jeśli chodzi o pracę w Grupie Azoty. Ale oczywiście wypada to uszanować. A co powiedziałabyś o atmosferze między pracownikami tej grupy? Czy są to przyjazne relacje?

@ppppppp

Ja bym jeszcze dodała do tego środki na karcie Sodexo i trzynastkę (jeśli akurat jest). A terminowe wynagrodzenie powinno być traktowane jako standard, a nie zaleta firmy.

Leszek
@Gwiazda

Każda osoba będąca pracownikiem firmy może liczyć na otrzymanie tak zwanej trzynastki? W niektórych firmach jest tak, że warunkiem jest przepracowanie całego roku kalendarzowego. Zastanawia mnie, czy w tym przypadku również trzeba spełniać określone wymagania, aby móc otrzymać ten dodatek.

@Leszek

Tutaj trzeba przepracować minimum pół roku (z tego co pamiętam) i kwota jest wyliczana na podstawie rocznego dochodu.

Leszek
@Gwiazda

Dzięki za informacje. Chętnie dowiem się, czy w ramach benefitów można także brać udział w szkoleniach branżowych lub kursach językowych. Firma oferuje taką możliwość?

@Leszek

To akurat pewnie zależy od stanowiska. Na niższych stanowiskach raczej nie ma takich możliwości, a przynajmniej ja się z czymś takim nie spotkałam. Jedyne szkolenie, w jakim można wziąć udział dotyczy obsługi dźwigów i jest po to aby jeździć windą.

Wanda
@Gwiazda

W aktualnym ogłoszeniu dla głównego księgowego Grupa Azoty wymienia jeszcze grupowe ubezpieczenie na życie i profesjonalne narzędzia pracy. @Gwiazda, co przez to rozumieć? Laptop? Auto? Będę Ci wdzięczna za szybką odp. bo termin słania CV mija za trzy dni.

@Wanda

Jeśli chodzi o te "profesjonalne narzędzia pracy" to przyznam szczerze, że nie mam pojęcia. Niestety nie mogę się wypowiedzieć na temat warunków pracy na takim stanowisku. Ale jeśli chodzi o grupowe ubezpieczenia, to na pewno są, oczywiście za opłatą.

@Anna

tarocińska, nawet tutaj próbujesz robić swój pijar. pracuję tu bo muszę gdzieś pracować ale wiedz, że jesteś jedną z tych osób która mi to obrzydza. i przy następnych wyborach do zarządu uaktualnij swoje zdjęcie na plakatach bo już nie wyglądasz jak matka a babka tej osoby ze zdjęcia...

a samoszkolenia zabraniają?

@SaszaBielecki

Samoszkolenia nikt zabronić nie może, ale na niższych stanowiskach wygląda raczej tak że jak ktoś się już "sam wyszkoli" to generalnie odchodzi z firmy do lepszej pracy. Natomiast pytanie dotyczyło szkoleń branżowych, pewnie na koszt pracodawcy- tutaj takich nie było kiedy pracowałam.

@Gwiazda

Odejścia do lepszej pracy to problem firmy , a nie pracowników. Jeżeli w firmie jest duża rotacja to nic dziwnego, że nie inwestują w szkolenia branżowe chyba, że powrócą lojalki

Blady

Potwierdzam, komuna,syf i mobbing.Kto kabluje ma podwyżki i chody.Nie inwestuje się w sprzęt a człowiek w ogóle się nie liczy .

@Blady

Bez systemu informacji obecnie nie może istnieć żadna struktura organizacyjna.

Izolda

@Roman Najpierw trzeba popracować i nauczyć się a dopiero mysleć o awansie, polecam pracę.

Mirosław
@Izolda

Mam przez to rozumieć, że firma GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" daje możliwości awansu nowo zatrudnionym pracownikom na wyższe stanowiska? Wiadome jest, że na awans trzeba sobie zapracować, jednak najważniejsza jest świadomość pracownika, że taki awans może otrzymać. Wtedy motywacja do pracy jest zupełnie inna.

@Mirosław

A czy tylko awans pionowy istnieje? a o awansie poziomym nie słyszeli?

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNA - Police

• Jak się pracuje w GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNA?

Zobacz opinie na temat firmy GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNA?

Kandydaci do pracy w GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNA napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNA
1.9/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Kuźnicka 1
    72-010 Police